KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   22 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: makeuplover20, az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2015. július 8.

Ár:   1990 Ft
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó primer

Azonnali mattító hatás, láthatatlanná teszi a pórusokat. Használható magában, vagy alapozó alá is. Illatanyag mentes.

Ár: 1.000 , Eladó: Ency
Állapot: új, Helyszín: budapest, fizetés: személyes átvétel kőbánya kispest
Ár: 1500 , Eladó: peppi
Állapot: új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
labathante

2019. január 20.

Nagyon tetszett első körben. Szerettem ,hogy puha tőle a bőröm és hogy nagyrészt eltünteti a pórusokat. Később már nagyon furán viselkedett a bőrömön és olyan volt mintha elcsúszna rajta az alapozó ,ami miatt foltos lettem. Bónuszként pattanásos is lettem.

labathante
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Orchideadin

2019. január 12.

Először mikor elkezdtem használni nagyon tetszett, most már kipróbáltam másfajta pórusösszehúzó primereket és vannak ennél sokkal jobbak. Az állaga nagyon szilikonos, nincs jó illata, sőt azt is szilikonosnak mondanám. Nem teszi tartósabbá a sminket sem.

Orchideadin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

KozmaNikolett2001

2019. január 9.

Nekem nem vált be:( nagyon eltömítette a pórusokat és rengeteg miteszerem lett tőle:(

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Jónak jó, és a Benefit Porefessional-nek híres-neves dupe-ja, de nekem sok használat után beleült a pórusaimba és egy kicsit ki is szárította a bőröm. Az utóbbi szerintem az én hibám, de nem nagyon használok ilyesmi primert mostmár. :)

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

fdrvtt

2018. november 15.

Teszi a dolgát, meg vagyok vele elégedve csak ez a műanyag illata, ami nem igazán tetszik.

fdrvtt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

v1v13n

2018. november 6.

Először lenyűgözött. Aztán pár hete makacs pattanások jelentek meg a homlokom és az orrom környékén - most az orromon is. Évekig csak az államon volt bőrhiba, kezdem úgy sejteni, hogy ez a termék a hibás. Nagyon csalódott vagyok, félreteszem.

v1v13n
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

akezdetlanya

2018. november 4.

Kuponnapokon szereztem be én is, így féláron szerintem megérte. Igazából azért vettem, hogy a fényesebb alapozóim az orromnál és az orcámnál annyira nem csillogjanak. Észrevehetően szebb lett a végeredmény, mert a pórusokat is enyhítette és egy kellemesebb, mattabb végeredményt kaptam. Nekem nem okozott pattanásokat. Nem egy csoda termék, igazi smink alapnak én nem használnám, ez a pórusminimalizáló és mattító hatása viszont tetszik, szép lassan elhasználgatom az orrom környékére és talán az őszi kuponnapokon újra is veszem majd.

akezdetlanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Fruzsinkaaa

2018. november 1.

Régebben vásároltam kupon akcióval. Senkinek se ajánlom! Ha valakinek van viszonyítási alapja biztos, hogy nem ajánlja ezt a krémet.

Fruzsinkaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

bletissa2

2018. október 22.

Nagyon jó, nekem nagyon bevált.

bletissa2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Nagyon jó, nekem nagyon bevált.

NagyVani

Korcsoport: < 18
2018. október 21.

Nagyon bevált nekem ez a primer.Szépen mattija a bőröm,eltünteti a pórusokat és szuper alapot biztosít az alapozónak. Leginkább a Benefit the porefessional primerhez tudnám hasonlítani,annak egy olcsóbb alternatívájára kiváló :)

NagyVani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 21.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).