KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   22 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: makeuplover20, az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2015. július 8.

Ár:   1990 Ft
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó primer

Azonnali mattító hatás, láthatatlanná teszi a pórusokat. Használható magában, vagy alapozó alá is. Illatanyag mentes.

Ár: 600.- , Eladó: HontiAgi
Állapot: kb 2/3 rész még benne van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (lehetőség szerint a 4-6, a 4-es metró vonalán, vagy más nagyobb csomóponton a belvárosban)
Ár: 1.000 , Eladó: Ency
Állapot: új, Helyszín: budapest, fizetés: személyes átvétel kőbánya kispest

rohremma

2018. július 26.

Nekem bejott, vettem dragabbat is ami ugyan ilyen volt. Szepen kiegyenliti a borfelszint.

rohremma
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Dolcedia

2018. június 8.

Kritikán aluli pattanásokat okoz.

Dolcedia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Kritikán aluli pattanásokat okoz.

Hollowsora5

2018. május 23.

Sajnos nem igazán jött be nekem. Főleg az orromon csomósodni kezd az alapozó, uszonyatosan néz ki. Nincs kizárva, hogy csak én nem értek eléggé hozzá. Viszont tökre tetszik az állaga és a bőröm tapintása miután felkentem.

Hollowsora5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

borbelyfruzsi

Korcsoport: < 18
2018. május 16.

tartósabb lesz tőle az alapozó, de nem értem mire ez a nagy hype. kicsit furcsa állaga van

borbelyfruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 16.

TaZsa

2018. május 4.

Talán Tati javaslatára vettem meg. Hát nem kellett volna... Eleve benéztem mert nekem nem is tágak a pórusaim (bár sztem akinek az, annak amúgy ez a pórusminimalizálós dolog még működhet is). Viszont nekem nagyon nem jött be ez a zsíros nehéz silikonos érzet. A végsőkig bíztam benne, és elakartam hinni h ez egy szuper primer csak én vagyok a béna. De miután datáltam h a T vonalban emiatt jöttek ki csúnya gyulladt pattanások (amik amúgy nem jellemzőek) a kukában végezte. Főleg h nekem az sem tűnt fel h annyival tartósabb lenne a makeup. (Ez lett volna a fő célom vele). Valószínűleg a siliconis primerek ezek után nem lesznek a kedvenceim. A pórusminimalizálás miatt kap 2 csillagot...

TaZsa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 4.

tokodinora

2018. május 3.

Én azt hittem, mindenki oda van érte, megvettem, és mivel elégedetlen vagyok, gondoltam megnézem a véleményeket, és látom, nem vagyok egyedül. Olajos érzése van, ha felkenem nem érzem, hova kentem és hova nem, nagyon fura. Az alapozómon észrevettem, hogy tovább fent marad vele, de nekem furcsa az érzete. Nem vettem észre, hogy a pórusokat összehúzta volna.

tokodinora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

Netta97

2018. április 23.

Tökéletes bázis keresésben vagyok, Glamour napokon csaptam le rá, az állaga zsíros ami engem különösebben nem zavarna, mivel a sminkem eléggé jól megtartja a helyén, azonban tartok tőle hogy köze van egy két kialakuló pattanásomhoz sajnos, még kísérletezek vele, de nem hiszem hogy újra venném! :/

Netta97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

beauté

2018. április 21.

Egy szóval: borzalmas :) Elég sok helyen jó véleményeket lehetett róla olvasni, ezért gondoltam kipróbálom. Nagyon picit vittem fel, de olyan mintha zsírt kentem volna az egyébként száraz arcomra. Egy óra múlva már teljesen átfénylett matt alapozóval is. Nekem csalódás, pár próbálkozás után inkább megváltam tőle.

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

lixia168

2018. április 6.

Nem vettem meg eddig sem, csak a drogeriaba nyomkodtam mindig.Nekem nagyon fura az allaga es ez miatt nem merem megvenni.
Mint ha zsiros valamit tennek az arcomra ami egy fajta reteget kepez a boron es nem hagyja azt lelegezni.... Csak ezert adok 2 csillagot mert nem probaltam meg ki hosszutavon milyen lehet de nem is igazan szeretnem.

lixia168
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Katalin00

2018. április 6.

Tartósabba teszi a sminkem de nem vagyok elájulva a hatásától , ujra nem fogom venni

Katalin00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).