KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: Lili_s
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: ceanne
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, vagy előre utalással ajánlott postával
Diana23

2017. május 19.

Egy vidám napsütötte délutánon tévedtem be a Dm-be és ha már ott jártam gondoltam megnézem a Maybelline Color tattoot, amiről már olyan sokat hallotam :D Az első árnyalat amit swatcholtam a kézfejemen a Permanent Taupe volt, és hát... ott helyben sokkot kaptam, mert már nagyon régóta keresem a tökéletes színt a szemöldököm formázásához, de nem gondoltam volna, hogy eme krémes szemhéjfesték lényében fogok rátalálni ! :D
Eddig az Essence - make me brow duo por állagú púderét használtam a Catrice eyebrowstylist - 020 Date With Ash Tone ceruzájával a hamvas barnás szín eléréséhez, amivel amúgy egészen idáig TÖKÉLETESEN meg voltam elégedve, de aztán jött ő! (Szerintem soha az életben nem fogok ennél jobban passzoló színt találni magamnak.)
Így történt hát, hogy megmentettem a pénztárcámat egy ABH brow pomade taupe árnyalatú beruházásától, ami valószínűleg melegebb színnel bír, ahogyan a képeken is láttam :)
Szóval happy enddel zárult a történetem, és boldogan éltünk míg meg nem.. ja igen valószínűleg még az unokáim is tudják majd használni, mivel borzasztóan aprócska mennyiséggel is csodát lehet tenni ! :)

Diana23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

danikin

2017. május 6.

nehéz felvinni szépen, de tartós

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

nehéz felvinni szépen, de tartós

ayse

2017. április 28.

Tegnap kaptam kézhez kettőt itt vettem egy kedves eladótól.ujjal vittem fel.nagyon szep tartós szemhejfestek.

Reggel hat óta rajtam van
Megsem mozdult.miert nem próbáltam ki elobb?

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 28.

Reggel hat óta rajtam van
Megsem mozdult.miert nem próbáltam ki elobb?

Amanina

2017. április 27.

Klassz kis termék, de nehéz megszokni, hogy ujjal kell felvinni. Igazábol ez praktikus a nagy rohanáshoz, es talan jobban el tudom igy dolgozni, de a vonalak nem lesznek olyan elkulonithetoek. Az allaga klassz, remelem nem fog bekeményedni. A szinek nagyon szepek, osszessegeben jo cucc ez, es az en szememen jo tartos is.

Amanina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

asztromélia

2017. április 26.

Update: Megvettem a taupet a 2017 tavaszi G napokon, de egyáltalán nem látom tartósnak, délutánra rólam eltűnik (de hova?), pedig nem piszkálok hozzá.

Fura mert ha felkentem és kicsit félrement, vagy sok lett, nem lehet korrigálni, zsepivel sem jön le. Felkenni ujjal amúgy nem nehéz, ahhoz hogy ezt kijelentsem el kellett telnie vagy 2 hétnek mindennapos használattal (előtte nem használtam ilyen terméket). Lehetne belőle jóval több szín, valami visszafogottan csillogós nude-nak nagyon örülnék, mert a bronz is csak épphogy belül esik a komfortzónámon. :)

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

diaklinko

2017. április 25.

2 színben van meg, Glamour-napokon éri meg venni. Nagyon szeretem, nekem tartós is hála. Egyszerű használni.

diaklinko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

bessie

2017. április 20.

Nem hittem volna, de hiába gél állagú, ez tényleg szuper tartós. Igen kibírja a 24 órát. Mindenféle aládolgozás nélkül is. És vízálló úgymond. Hidegben néha elég sokat könnyezem, de ez bírja. Nem maszatolódik, helyén marad. Két kihívóbb árnyalatom van a termékből: endless purple és turquise forever. Ha nagyon "színes" hangulatom van, kettőt egyszerre használom. Szemhéjtusként is kiváló. A tökéletes eldolgozás azért még nem nagyon megy velük, de próbálkozom.

bessie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

betrayers

2017. április 14.

En egy sotetkek es egy feketet vettem akciosan. Teljes szemhelyra meg nem hasznaltam oket viszont szemhelytuskent egy alom a hasznalatuk!!! Kulon vasarolt ecsettel szoktam felvinni a szempillam tovebe es kis farkat is huzok neki. Annyira tartos, hogy temyleg egesz nap a helyen marad, meg ugy is, hogy en szemdorzsolos vagyok. lanyok, ha szemhelypuderkent vagy basekent nem valt be a tusos megoldast mindenkinek ajanlom!

betrayers
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

dorottya96

2017. április 9.

Ha nem tégelyes lenne, és higénikusabb akkor 5 csillagot érdemelne. Így sajna nem. Meg az ára is lehetne kedvezőbb

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

encicsipke

2017. március 31.

Nem leszek túl szimpatikus ezzel a véleménnyel, de engem abszolút meggyőzött arról hogy soha többet ne merészkedjek még a közelébe se a Color Tattooknak...tavaly ősszel vásároltam 50%-os kuponnal az Eternal Silver árnyalatot, de tegnap a kukában landolt sajnos. Mindig rácsavartam a tetejét használat közben is, hogy nehogy baja essen, erre olyan gusztustalan állaga lett, hogy arra szavak sincsenek...foltos és száraz volt a swatch a kezemen, a szemhéjamon pedig beleült a kis ráncokba a festék. :/ Plusz ez a "belenyulkálós" dolog is körülményes számomra és nem higiénikus..lehet, hogy én fogtam ki belőle selejtes darabot vagy valaki kibontotta előttem a drogériában de nagyon elment a kedvem tőlük...a Rimmel Magnif'Eyes kétvégű szemhéjstiftekre szavazok ezek helyett, őrületes a pigmentáltságuk és a tartósságuk plusz olcsóbbak is! Bye-bye Color Tattoo, nem fogsz hiányozni!

encicsipke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.