KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: ozsofia
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 850 + posta , Eladó: Mandel
Állapot: Új , Helyszín: Veszprém , fizetés: Személyes átvétel vagy posta

PinkMcFreeze

2018. október 22.

Féláron tudtam beszerezni a Glamour napokon és egyszerűen imádom! 😊💖 Nagyon tartós és szépen csillog a szemhéjon. 🙂 Estére picit összeállt a szemhéjaimon, ez sajnos negatìvum! Tesztelés alatt van, mert elképzelhető, hogy a szükségesnél többet vittem fel. Leszámìtva a kis bibijét, szerintem jó kis termék! 😉

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Risella

2018. október 21.

Nagyon tartós, könnyű vele bánni, én szoktam magában is használni, illetve bázisként. Szeretem, hogy több árnyalatban is kapható és abszolút megéri az árát.

Risella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

FanniV

2018. október 7.

nagyon tartós, gyönyörű szín

FanniV
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

nagyon tartós, gyönyörű szín

Créme De Nude: nem az igazi, cut-creasehez használom de nem terül szépen

Creamy Beige: nagyon nagyon szerettem kellemes melegebb tónusú matt barna

Permanent taupe: nekem túl hideg árnyalat nem szerettem

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Több árnyalatom is meg volt/van, önmagában és alapnak is tökéletes:

Creamy Beige: nagyon nagyon szerettem kellemes melegebb tónusú matt barna

Permanent taupe: nekem túl hideg árnyalat nem szerettem

malexandra25

2018. szeptember 17.

Jól pigmentált, azonban az enyém gyorsan beszáradt, egyébkent tartós a felvitel után!

malexandra25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

csuty

2018. augusztus 11.

Sminkalapnak és rohanós szemhéjfestéknek is szeretem, jó kis cucc ez.

csuty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Sminkalapnak és rohanós szemhéjfestéknek is szeretem, jó kis cucc ez.

manitia

2018. július 30.

Használhatatlan.

Update: Vettem egy másikat Taupe árnyalatban, hátha. Ez is borzalmas. Foltos, nem lehet rendesen eldolgozni és nem is tartós.

manitia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Használhatatlan.

playergirl20

2018. július 29.

Imádtam, krémes tartós

playergirl20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Imádtam, krémes tartós

fanni06

Korcsoport: < 18
2018. július 27.

Nekem a 102-es Fantasy nevű árnyalat van meg, nagyon imádom. Hihetetlen tartós, nagyon pigmentált, még ujjal felvétel esetén is. Mindenképp veszek még más árnyalatokat is.

fanni06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 27.

kBogyo

2018. július 23.

Egyszerűen imádom. A 65-ös pink gold árnyalatban van meg, teljesen megérte. Nagyon tartós, jól pigmentált, építhető. Általában ez a napi szemsminkem, ha valami extrábbra vágyom, csak simán a gyűrűsujjammal szoktam feltapogatni a szemhéjamra. Ha akcióban lesz mindenképp veszek még belőle.

kBogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.