KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: Lili_s
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: ceanne
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, vagy előre utalással ajánlott postával

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

e.m.e.s.e

2017. július 22.

A Permanent Taupe árnyalattal rendelkeztem belőle, de néhány próbálkozás után túladtam rajta.
Vonzó volt a rengeteg pozitív vélemény, maga a szín (szinte csak taupe árnyalatokat használok), valamint az is, hogy nem csillogós, hanem matt. Lisa Eldridge tette fel az i-re a pontot, amikor az egyik videojában ezt az árnyalatot használta. Izgatottan vártam a csodát. Vajon tényleg vége a nap végére eltűnt szemhéjpúder idejének?
Minden várakozásommal ellentétben azonban sajnos már rögtön az első alkalommal csalódtam. Egyrészt sokkal sötétebb felkenve, mint amilyennek az üvegtégelyen keresztül tűnik, másrészt a tartóssága rendkívül gyenge. A zsíros szemhéjamon néhány óra alatt csíkokba rendeződik.
Lehetséges, hogy más árnyalatok tartóssága kifogástalan, de én kifogtam a gyenge láncszemet.

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

RyahOneY

2017. július 21.

Egy blogos nyereményjáték alkalmával nyertem meg az "On and on bronze" árnyalatot. Tartottam tőle, mert az eddig próbált krémes állagú szemhéjfestékkel elég rendesen befürödtem, és az után nem sok kedvem volt újra kísérletezni. Ez viszont maximálisan pozitív csalódás volt számomra! ^^ Nem maszatolódik, nem csomósodik be a szemhéj ráncaiba, szépen a helyén marad egész nap. :) Alapnak is tökéletes, barnás-bronzos szemsminket klasszul lehet építeni rá. Egyébként ujjal szoktam felvinni a szemhéjamra a (viszonylag nagy kiszerelésű) tégelyből - ezzel viszont egyedüli probléma, hogy utána nehéz lemosni a kezemről, mert egy bő szappanos kézmosás után is csillog/fénylik az ujjam, meg kb. az egész kezem... :D
Nem olcsó, de legalább kifogástalan minőségű terméket kap érte az ember. Teljes áron ennek ellenére sem venném meg, de ha bármikor bárhol elcsípek majd belőle egyet leakciózva (kb. bármilyen árnyalatot :D), tutira lecsapok majd rá. :)

RyahOneY
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Black Fairy

2017. július 17.

Nekem a fekete van meg, még leragasztottat vettem kuponokkal 1300 forintért...hatalmas csalódás volt... A színe nem túl intenzív, és epitgetni se nagyon lehet, hogy jó legyen...a tartóssága siralmas, probalhattam akarmivel fixalni...egyenletesen eloszlatni mondjuk neM nehéz, de nagyon gyorsan becsomosodik es belemegy a rancokba...alapnak se jo, mert egyben lefolyik vele a szemfestek is a szem ala...és mindemellett még irreálisan túl is van arazva...
Nagyon sajnalom, de csak azert nem pontozom le, mert akciósan vettem...ki fogok próbálni azért más árnyalatot is, de ez nagyon nem nyerte el a tetszésem...

UPDATE
Próbáltam mindenhogy már, igyekeztem megkedvelni, mert hiába vettem akciósan, mégis mehetett volna jobb helyre a pénz (a Rimmelnek pl a jumbo szemfestékei kb lerobbanthatatlanok, rajtam még alap nélkül is és kedvezőbb árúak még kupon nélkül is jobban megérte volna)...
Egyszerűen nem megy....nem vagyok képes sehogy se használni - és ez nem az én bénaságom...Minden lehetséges módon próbáltam már felvinni...alappal, alap nélkül, újjal, ecsettel, tusként (tusecsettel), mindenféle fixálást vegyítve ezekkel a módszerekkel, de béna az egész...lehetetlen normálisan használni...

Ennek ellenére megvettem a pink gold és a gránátalma árnyalatot is, azokat még nem próbáltam, de amint újra nálam lesznek (költözünk, be vannak dobozolva) mindenképp nekik esek...nagyon remélem, hogy azok be fognak válni, mert a fekete selejt...arra fogom használni, hogy amikor otthon próba sminkeket készítek, vagy unalmamban csak úgy sminkelek, akkor ezt használom, hogy ne a normális minőségű tusom és szemfestékem menjen rá a szórakozásomra...(árban mindkettő jóval ez alatt a termék alatt van egyébként...)
Illetve az egyetlen dolog, amit nem próbáltam még vele, az az, hogy más CT-n hogy működik, szóval majd valamit csinálok velük is, hátha legalább a másik kettőn el tudom használni tusként...viszont most levonok még egy csillagot, metr szerintem ez a termék átlagon aluli...

UPDATE 2
Feladom...ez a termék egy rakás.......viszont most már eljutottunk oda, hogy felkenés után rögtön beleül a szemráncaimba, yay...most már gyorsabban néz ki pocsékul az egész...:D

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

UPDATE

UPDATE 2

Sisszy

2017. július 9.

A sok jó vélemény hatására vettem meg, de csalódnom kellett. A 70-es metallic pomegranate árnyalat van meg és olyan, mintha be lenne száradva, ecsettel sem tudtam rendesen kivenni. Ha mégis, akkor maszatolt és egy horror volt lemosni. Lehet, hogy más színekkel jobban működik, de ez nekem hatalmas csalódás.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

stiles

2017. július 9.

Eternal Silver árnyalatban van meg, imádom! Nem drága, nagy kiszerelésû, szép a színe, könnyû vele dolgozni, nagyon pigmentált. Tegnap a Pride-ot és az esti bulit is végig tökéletesen bírta, a nagy meleg meg a sok táncolás után is tökéletesen nézett ki hajnalban. Ma ezzel húztam ki a szemem, tusként is tökéletesen funkcionál. Csak ajánlani tudom!

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Lunaria5

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Rozsaszin van mar régóta meg, sokaig ki fog tartani, sajnos a szin nekem annyira nem all jol csak neha hasznalom, de amugy tokeletes. Sokaig fenn marad, konnyen eldolgozhato, gyors vele dolgozni.

Lunaria5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

Tiandore

2017. július 1.

4 árnyalatom is van belőle és szerintem fogok többet venni. Szeretem hogy mennyire pigmentáltak és hogy ha reggel felkenem, egy szaladgálós nap után is ugyanúgy rajtam lesz estig. Ha gondosan visszük fel nagyon széo eredményt nyújt.

Tiandore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

szeende

2017. június 25.

A bronz van meg. Én nagyon szeretem az eddigi meg tartósabb szemhejfestekem.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

A bronz van meg. Én nagyon szeretem az eddigi meg tartósabb szemhejfestekem.

Giside

2017. június 3.

Meg szerencse, hogy nem vettem meg a termeket hanem elotte kiprobaltam teszteren. Nos a helyzet az, hogy felkentem a szemhejamra szepen eldolgozva de semmi extra hatasa nincs. Ez nem egy szep krem szemhejpuder, hanem egy csillamporos csillivilli valami. Nekem egyaltalan nem azt hozta amit elvartam tole.
Viszont tartos az biztos.

Giside
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Viszont tartos az biztos.

Miposhka

2017. május 29.

Tetszik nagyon! A rózsaszínt vettem meg ma, nagyon jól pigmentált, kisebb tus ecsetet használok hozzá, így vékonyabban is fel tudom vinni, mint ha az ujjamat használnám, nagyon elégedett vagyok vele.

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.