KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft , Eladó: Lili_s
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel
Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték - 87 Mauve Crush
Ár: 1300 Ft + pk , Eladó: kimmy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, banki utalás után posta

Leoni

2018. január 22.

Természetesen magam is a "35-ös On and On Bronze" híve lettem! Sokan ismerik, sokan dicsérik és nem alaptalanul! Az egyik legjobb minden tekintetben, ha nem a legjobb, aligha überelhető ebben a szériában!
Amire én most inkább kitérnék, az a "101-es BREATHLESS" árnyalat: nem ismertem, tetszett az üvegecskéjében, beszereztem, izgatottan hazavittem, még izgatottabban kipróbáltam és .... Oh, my God! What is it!?! ..."oda a sok pénzem ezért....!". Nos, aki esetleg első blikkre így érzett, azt szeretném megvigasztalni és üzenem, hogy nehogy feladja, mert ezzel a 101-el nincs semmi baj! Egyszerűen más technikai ügyességet kíván.
Alább linkelek egy videót, igaz orosz nyelven van, de a nyelvet beszélem és a hölgy egyébként szakmabeli profi sminkes és igaz, hogy egy aranyszínűt használ, de a története ugyanaz, mint a 101. Ennek segítségével nemcsak 4 féle módszert mutat be, de ami a legfontosabb, azok a szemhéjkrémfesték felvételekor a mozdulatai!!!!
Nem javasolt kézzel belenyúlni, inkább ecsettel, amely lehet kisebb természetes szőrből, laposabb vagy kisebb laposabb fajtájú szintetikus ecset. Ami a legfontosabb, hogy NE MASZATOLJÁTOK, NE KENJÉTEK, hanem nagyon parányi, lépésenként mindig kicsit és óvatosan ütögetős mozdulatokkal vigyétek fel! A MOZDULATAIBAN van a megoldás! Hagyjátok megszáradni.

Teszteltem ezt a módszert az én BREATHLESS-emen és így már mindjárt más! A színe sem "odahányt csillámpor" lesz, mert helyes felvitelkor szépen fog elrendeződni és megmutatkozik a szép színe is, amiért megvettük :-)
Nem kidobott pénz! :-) Nagyon kellemes csalódást kívánok! :-)

2018.01.22. Azért egy fontos észrevétel a 101-sel kapcsolatban: mégis csak nehézkes a kezelése, mert sajnos a szemcséi nagyok és óvatosan kell "tapicskolni", hogy szépen eloszlasd!

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Nem kidobott pénz! :-) Nagyon kellemes csalódást kívánok! :-)

abicicaaa

2018. január 20.

65-Pink Gold nagyon nagy szerelem számomra, hercegnő rózsaszín sok-sok csillammal. Tartós, nem megy sehova a nap folyamán. Életem végéig elég lesz ez a mennyiség.
70-Metallic Pomegranate gyönyörűen néz ki a kézfejemen. A szememen sajnos már nem. Csak a bordo szint látom, az aranyló csillamok valahová eltűnnek, fene se tudja, hova. Kar, felvoltam készülve pedig az újabb szerelemre.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

DuckTalesWooHo

Korcsoport: < 18
2018. január 18.

Imádom őket! A Pink Gold és az On and On Bronze árnyalat van meg, ès néha csak felkenem az egyiket és kész, de alapnak is kitűnő

DuckTalesWooHo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 18.

Anna922

2017. december 31.

Eszméletlenül tartós, nagyon szépen pigmentált. Szemhéj alapozóra viszem fel lapos ecsettel, igyekszem egyenletesen eldolgozni, valamint egy ugyanolyan árnyalatú szemhéjpúderrel is átmegyek rajta, így nem ül be a pici ráncokba, illetve nem csomósodik össze a szemzugokban sem.

Anna922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

kervivena

2017. december 26.

Nekem a kedvenc termékem a márkától. Van amikor önálló színként használom, van amikor bázisként. Nekem picit ráncosabb a szemhéjam, de még így is szépen el tudom dolgozni, biztos fedést biztosít. Nagyon szép árnyalatok közül lehet választani.

kervivena
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

whitemerci

2017. december 15.

Nekem bázis nélkül is tartós, lapos korrektor ecsettel felvíve, vagy ujjbeggyel, mindenhogy működik, nekem nem kenődik illetve csúszkál el sehová, ahová nem kellene :), és a szemredőkbe sem ült eddig bele. Valószínűleg szemforma, bőrállapot, és bőrredőzöttség kérdése is, meg olajos szemhéjon biztosan kevésbé tart ki. Nekem működik és teljes mértékig meg vagyok vele elégedve, több színnel is rendelkezem. Ár-érték arányban is jár az 5 csillag, még úgy is, hogy nálunk ez is túl van árazva, mint minden.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

FrostJaina

2017. december 13.

Csudajo cucc. Megvolt valami kékes mauve arnyalatba meg ezustbe, festékalapnak és festeknek is használtam, plusz még van egy fekete az lassabban fogy, tuskent is használható porallaguval. Lassan kopik, de 5-6 órát simán kibir. Nagyon szép tekintetet lehet vele varázsolni, párom meg is jegyezte az ezüst árnyalatúra, hogy persze mi az hogy ezt használom, ne akarjak már másnak is tetszeni :D

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Bradshaw

2017. december 13.

Hohóóóóó te kis drága! Vegyesek az érzelmeim veled kapcsolatban. Várok még rád, hogy elcsábíts, hogy magadba bolondíts. Szóval.... Próba egy drogériában hosszú műkörmökkel.... ESÉLYTELEN, hogy ujjbeggyel én ezt fel tudjam kenni! De olyan csodás a szín, és akciós, és ez a mennyiség egy életre elég!!!!! Na jó, nyert a DROGériás énem. Megvettem. Szenvedtem ecsettel. Jött a sok sok youtube videó. Megszerettem. Bár kicsit gyanítom hogy az "egy életre elég lesz" kijelentés talán túlzás volt, ugyanis szerintem egy idő után ki fog száradni. Majd meglátjuk. Nem adom meg neki m-é-é-é-g az 5 csillagot.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Kiezapcsa

2017. december 9.

A pink gold árnyalat van a birtokomban. Nálam azzal a technikával működik, hogy ecsettel ütögető mozdulatokkal teszem fel a szemhéjamra. Úgy csodás és nem is kúszik el, nem csíkosodik. Kenni nem szabad szerintem, úgy botrányosra sikerült először.

Kiezapcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

s_kitty

2017. december 7.

A fekete árnyalatot használom szemhéjtusként és meg kell mondjam nagyon bevált. Este is ott van ahova reggel feltettem. Aki nem próbálta volna még ebben a formában annak nagyon ajánlom! :)

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.