KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: Lili_s
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: ceanne
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, vagy előre utalással ajánlott postával
Nena

2017. január 19.

Rejtett szemhéjam van, ami miatt elég sokáig nem is próbálkoztam a picit is kacifántosabb szemsminkkel. (Minek, 20 perc múlva úgyis csak egy csík lesz a redőkben...) Ebből azért megvettem szépen lassan 3 színt is (Pink Gold, On and on Bronze és a Permanent Taupe), hátha ezekkel valamit tudok alkotni.
Önmagukban is egészen jók, de amire csak mostanában jöttem rá, hogy ha ezeket használom alapnak, akkor tulajdonképpen bármi (Catrice, UD Naked, Sleek..) ezerszer szebb és szinte szó szerint lerobbanthatatlan lesz. Úgyhogy ha sminkelek, ezek nélkül neki sem állok. Tervezek még beszerezni matt árnyalatokat is, bár ha a legegyszerűbb matt bézs + taupe kombó kerül fel egy vékony pink gold alapra, már az is ezerszer szebben mutat. :)
Az említett okok miatt nekem maxpontos.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Az említett okok miatt nekem maxpontos.

KuSza

2017. január 16.

Három árnyalatom van meg belőle, az On and on Bronze, a Pink Gold és a Metallic Pomegranate. Mind a hármat Glamour, illetve Joy napokon vettem, akciósan. Amint nem teljesen értek, hogy hogy lehet az, hogy mind a háromnak teljesen más az állaga. De igazából ez azért nemzavar, mert mind a hárommal máshogy szoktam kifesteni a szememet és arra pont mindegyik a legmegfelelőbb. Talán a Pink Gold egy kicsit kevesebb ideig bírja, mint a többi és az On and on Bronz a legkeményebb, az szárad meg a leghamarabb a szemhéjon, azzal kell a leggyorsabban dolgozni. A színek szerintem gyönyörűek, könnyen építhetőek, így egy termékkel egy enyhe füstös hatást is elérhetünk, kifejezetten egyszerűen. Nálam top termékek.

KuSza
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

erosdora00

Korcsoport: < 18
2017. január 15.

Teljes áron vettem ami egy kicsit húzós viszont nem bántam meg mert nagyon bevált önmagában es szemhéjalapként is használható. Szerencsére elég nagy választék is van belőlük, Glamour napokon biztos beszerzek több színt is.

erosdora00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 15.

tothdiana

2017. január 13.

Karácsonyra kaptam az Eternal Silver árnyalatban. Szilveszterkor használtam és már értem, hogy miért tattoo a neve. Nagyon tartós! Viszont nehezen tudtam eldolgozni és 2 rétegben látszódott igazán az intenzív szín.🤗

tothdiana
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Messy2214

2017. január 12.

Nekem a lila(endless purple) és a fekege(timeless black) van meg. Mind a kettőt csak tusként használom. Épitgetni kell,de ha megvan,szép erőteljes színe van. Nap végén is igyanott van ahová feltettem. Ez számomra 5*.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

dorka1995

2017. január 11.

Szalagavatos smink keszitesehez vettem, mert csupa jót hallottam róla. Gyönyörű szép szín és extra tartós! Nagyon szeretem, én a pink gold árnyalatot használom. Teljes áron viszont kicsit drágának találom, csak ezért 4* :/

dorka1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

OPetra

2017. január 9.

Glamour nap alkalmával vásároltam meg őt, mert nagyon sok mindenkitől hallottam róla, hogy milyen zseniális termék. Nem csalódtam! Nekem bevált, örülök, hogy nem hagytam ott a polcon. Nagyon könnyű vele dolgozni, egyszerűen lehet felvinni, simán akár csak ujjbeggyel kenhető, nagyon tartós is. Egyetlen negatívuma az, hogy elég hamar szárad, így gyorsan kell vele bánni. De szerintem ez megbocsátható a végeredményért cserébe. :)

OPetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

saracsont

Korcsoport: < 18
2017. január 8.

Az on and on bronze arnyalatban van meg, Glamour napokon sikerult megszereznem akciosan, egesz aron kicsit szerintem draga, a pigmentaltsaga nagyon jo, sokaig birja es az allaga is jo. Ujjal szoktam felvinni, ecsettel nem szep a vegeredmeny.

saracsont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 8.

lolitadelagrazia

2017. január 4.

35 On an on Bronze és 05 Eternal Gold szemhéjfesték van meg meg. Az elsőt még régebben Németországban szereztem be, az aranyat pedig már itthon, de valahogy nem egyforma a minősége. Lehet csak kifogtam egy hibásat, de az arany alig akar rajtamaradni ha felkenem... Viszont a másikkal még mindig semmi probléma.

lolitadelagrazia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

szfruzsi

2017. január 3.

pink gold árnyalatban van meg, alappal használom így jól teljesít, de a szín valahogy nem nyűgözött le annyira, épphogy látszik belőle valami a hóka bőrömön. próbálkozom még más árnyalattal, hátha... :)

szfruzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

CI 75470 sz 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.