KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: Lili_s
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: ceanne
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, vagy előre utalással ajánlott postával
bessie

2017. április 20.

Nem hittem volna, de hiába gél állagú, ez tényleg szuper tartós. Igen kibírja a 24 órát. Mindenféle aládolgozás nélkül is. És vízálló úgymond. Hidegben néha elég sokat könnyezem, de ez bírja. Nem maszatolódik, helyén marad. Két kihívóbb árnyalatom van a termékből: endless purple és turquise forever. Ha nagyon "színes" hangulatom van, kettőt egyszerre használom. Szemhéjtusként is kiváló. A tökéletes eldolgozás azért még nem nagyon megy velük, de próbálkozom.

bessie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

ayse

2017. április 20.

Tegnap kaptam kézhez kettőt itt vettem egy kedves eladótól.ujjal vittem fel.nagyon szep tartós szemhejfestek

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 20.

betrayers

2017. április 14.

En egy sotetkek es egy feketet vettem akciosan. Teljes szemhelyra meg nem hasznaltam oket viszont szemhelytuskent egy alom a hasznalatuk!!! Kulon vasarolt ecsettel szoktam felvinni a szempillam tovebe es kis farkat is huzok neki. Annyira tartos, hogy temyleg egesz nap a helyen marad, meg ugy is, hogy en szemdorzsolos vagyok. lanyok, ha szemhelypuderkent vagy basekent nem valt be a tusos megoldast mindenkinek ajanlom!

betrayers
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

dorottya96

2017. április 9.

Ha nem tégelyes lenne, és higénikusabb akkor 5 csillagot érdemelne. Így sajna nem. Meg az ára is lehetne kedvezőbb

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

encicsipke

2017. március 31.

Nem leszek túl szimpatikus ezzel a véleménnyel, de engem abszolút meggyőzött arról hogy soha többet ne merészkedjek még a közelébe se a Color Tattooknak...tavaly ősszel vásároltam 50%-os kuponnal az Eternal Silver árnyalatot, de tegnap a kukában landolt sajnos. Mindig rácsavartam a tetejét használat közben is, hogy nehogy baja essen, erre olyan gusztustalan állaga lett, hogy arra szavak sincsenek...foltos és száraz volt a swatch a kezemen, a szemhéjamon pedig beleült a kis ráncokba a festék. :/ Plusz ez a "belenyulkálós" dolog is körülményes számomra és nem higiénikus..lehet, hogy én fogtam ki belőle selejtes darabot vagy valaki kibontotta előttem a drogériában de nagyon elment a kedvem tőlük...a Rimmel Magnif'Eyes kétvégű szemhéjstiftekre szavazok ezek helyett, őrületes a pigmentáltságuk és a tartósságuk plusz olcsóbbak is! Bye-bye Color Tattoo, nem fogsz hiányozni!

encicsipke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

WednesdayAddams

2017. március 28.

A taupe, a pink, a bronz, az arany, az ezüst, és a világosabb aranyos árnyalatokat birtoklom. Szeretem őket magukban és más szemhéjfesték alá is alapként, mivel nagyon tartósak. De úgy vettem észre, hogy a csillámos árnyalatok jobban teljesítenek, a taupe azért néhány óra múlva nekem bemászik a ráncokba, így csak 4 pont.

WednesdayAddams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

vandacsontos

2017. március 27.

Teljesen megy vagyok vele elégedve elég krémes hogy könnyedén felvigyem de nem annyira hogy elmaszatolódon. Nekem pontosan ez a lila szín van ami a képen is szerepel kicsit merész de és csak tusként kaszálom ott pedig jól mutat. Csak ajánlani tudom!

vandacsontos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Linuxo

2017. március 27.

Ajándékba kaptam ma az On and On Bronze árnyalatot. Én lapos ecsettel vittem fel csak a mozgó szemhéjra. Az egyik szememre kentem alá szemhéj alapozót, a másikra direkt nem kentem, most tesztelem, hogy jó pár óra után milyen lesz az összhatás. Félek hogy bármilyen tartósnak is mondják, az én olajos szemhéjamon nem állja meg a helyét. A tégely, a csomagolása nagyon tetszik. Az állaga is kellemes. Ujjbeggyel is könnyedén felvihető.

UPDATE: Órák óta meg sem mozdul a szemhéjamon, rendkívül jól bírja. Szemhéj alapozóval (essence) egy leheletnyit mélyebb, intenzívebb lett az árnyalat.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

lovecreams

2017. március 24.

Legtökéletesebb szemhéjfesték. Nagyon pigmentált, és bázis nélkül egész nap kitart, imádom. Megéri rá beruházni:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

MrHannaBela

2017. március 24.

Számomra tökéletes a rózsaszín árnyalat van meg . Lehet használni szolidan is meg erőteljesebben is ! Reggel 6 tól késő estéig fent marad szemehéjpuder alap nélkül.
Mindenkinek ajánlom.

MrHannaBela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Mindenkinek ajánlom.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

CI 75470 sz 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.