KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: Lili_s
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: ceanne
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, vagy előre utalással ajánlott postával

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

- Nehéz vele dolgozni
- Nehéz egyenletesen felvinni
- Nem esik kézre az üvegcse, furán lehet csak belenyúlni az applikátorral
- Megül a szemhéjamnál egy idő után
- Ezek után pedig nem lehet lerobbantani a szememről, majd később az arcomról sem. :(

feketerigo00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Szép színe van (nekem a lila van meg) és tényleg tartós, de:
- Nehéz vele dolgozni
- Nehéz egyenletesen felvinni
- Nem esik kézre az üvegcse, furán lehet csak belenyúlni az applikátorral
- Megül a szemhéjamnál egy idő után

jazmera

2017. szeptember 9.

Ez tényleg tetoválás.. :-) Pink gold árnyalatban van meg, ha kevés időm van sminkelni ezt viszem fel. Elképesztően tartós, könnyű felvinni, de csak óvatosan, mert utána már nehéz korrigálni. Szeretem, más színben is venni fogok.

jazmera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

zsemii

2017. szeptember 9.

Mivel inkább a matt színeket preferálom, feketében vásároltam meg. Tökéletes tusvonal meghúzására, mivel tartós és jól pigmentált!

zsemii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Tothxheni

2017. szeptember 7.

Nekem az ASTOR SKIN MATCH PROTECT PRIMER-rel a legtartósabb, de egymagában is szépen megállja a helyét. Sminkapaként és önállóan is használom. Alapdarab. 3 árnyalatot használtam eddig, talán az utolsó az ami egy kicsit gyengébb (permanent taupe, pink gold, on and on bronze)

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Zsofffii

2017. szeptember 5.

Sminktáskám alapkelléke!
Bronzos-barnás árnyalatát használom hosszú évek óta. Szemhéjfesték primerként is!
Felkenem a szememre, majd arra rá a szemhéjpúdert ami szépen beleragad és ettől szinte levakarhatatlan lesz!
Minden nap használom és még így is majd egy évig bírta a legutóbbi üvegcsém!

Zsofffii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Sminktáskám alapkelléke!
Minden nap használom és még így is majd egy évig bírta a legutóbbi üvegcsém!

hadri

2017. szeptember 1.

A képen látható lila árnyalatot vettem meg. A szín nagyon szép, de borzasztó nehéz a felvitele, rendesen eldolgozni szinte lehetetlen :(

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

tabi96

2017. augusztus 19.

Imádom! Ha tehetném,csak ezekből a szemhéjfestékekből állítanám össze a palettám. 35-ON AND ON BRONZE árnyalatban van meg,amit ígér,nekem teljesíti,könnyen felvihető a szemhéjra,nagyon szép pigmentált és nem kenődik el. Szerintem viszonylag sok termék van benne,én bizonyos alkalmakkor szoktam csak használni így alig fogy. Még Glamour napokon jutottam hozzá,így nem volt drága,viszont egyesével,teljes áron még én se venném meg a többi színt.

tabi96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

jul100

2017. augusztus 17.

A Permanent taupe árnyalatot vettem meg belőle, és nagyon bevált! Először strandon teszteltem, alá NYX primert raktam, és tökéletesen fent maradt egész nap. Később felraktam magában is egy meleg nyári napon, nálam úgy is 10/10es volt! Szerintem a legjobban egy durvább szőrű (aliexpresses..) satírozóecsettel lehet eldolgozni, elsőre csak keveset felvinni, így szép egyenletes lesz. Utána lehet rétegezni, ha intenzívebb színt szeretnék.

jul100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Hanna83

2017. augusztus 17.

Breathless és Eternal gold színekben van meg. Nagyon nem tetszik egyik sem. Azt reméltem, hogy szép szatén finisht kapok ezekkel a színekkel, ehelyett olcsó, közönséges hatást keltő, csillámporosan csillogó, a redőkbe beülő, nehezen lemosható, a szemhéjakat szárító borzalmakat tapasztaltam. Amit azért nem tudok díjazni, mert az ára alapján sokkal jobb minőségre számítottam. Kidobós, nem újravevős, nem ajánlós..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Hannah11

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 13.

Nagyon tartós,primernek is kiváló.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Nagyon tartós,primernek is kiváló.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.