KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 , Eladó: fannus9
Állapot: Kiprobalt, Helyszín: Sopron, fizetés: Posta
500 és 1500 Ft - Maybelline Color Tattoo Szemhéjfestékek
Ár: 500 és 1500 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Lásd a leírást, Helyszín: Budapesti főbb csomópontok, fizetés: Banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként (600 Ft), vagy személyes átvételkor készpénzben
p.bettina

2019. január 5.

Kipróbáltam az üzletben és nagyon megtetszett a színe. Pontosan nincs előttem a szín neve, de gyönyörű szép arany és fantasztikusan szépen csillog. Az állaga még furi, eddig csak por állagú szemfestéket próbáltam, szóval még tesztelgetnem kell. Az árát kicsit sokallom...

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

PDEva

2019. január 2.

Eternal gold... eternal gond, ha gyorsan le kell szedni, MERT BRUTÁLISAN TARTÓS! Elnézést a lelkesedésért. :D Szárít, sok kencét alá! Nekem nem a legkönnyebb szépen felvinni, de lehet azért, mert még szokatlan az állaga. De gyönyörű, tartós és nagyon... arany. :)

PDEva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Csipke1

2018. december 26.

A Pink Gold árnyalat volt,ami levett a lábamról.Azóta már majdnem az üvegcse alján járok,ami nálam hatalmas szó, hiszen régebben elképzelni sem tudtam volna hasonló terméket a szemhéjamon. Tartottam tőle, hogy összegyűlik majd az apróbb ráncokban,de a márka most sem okozott csalódást,és megkedveltette velem ezt a fajta formulát is.

Csipke1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Carson32

2018. december 16.

Az “Eternal Gold” árnyalatot vettem meg! Imádom! Nagyon tartós és könnyű felvinni is! Mindenképpen venni fogok más színben is!

Carson32
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 16.

simbenz

2018. december 8.

Az itteni vélemények hatására vettem meg On and on bronze és Pink gold árnyalatban. Nem rossz, nem rossz, de azért annyira nem vagyok elájulva tőlük, ennyit egy szemfesték-paletta egy-egy színe is tud, ahhoz képest viszont drága, Nem is szeretem különösképpen használni, a por állagúakat jobban kedvelem. A pink gold árnyalatot fel is tettem eladásra.

simbenz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

malvada

2018. december 5.

IMÁDOM!! Szuper tartós, nem mászkál, egyszerű a felvitele, szépek a színei. Munkanapokon, amikor gyorsan kell készülődni, csak ezt használom, az ujjammal felviszem és már kész is. Fontos, hogy nagyon rá kell szorítani a fedelét, különben kiszárad. Kb hat szín van meg, nem egységes az állaguk, pl az Eternal Gold elég hamar kiszáradt, a Fantasyben pedig apró glitterek vannak, amik néha elvándorolnak. A kedvenceim és a legjobbak minőségben is az On and on bronze és a Pink gold. Hiányolok egy olívazöld árnyalatot a palettából, egyébként tökéletes!

malvada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

humankind

2018. november 26.

Tartós, szép színek (3 van nekem), viszont a taupe hamar beszáradt. Ezért csak 4 csillag jár, de nagyon szeretem őket!

humankind
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 26.

gothmarypoppins

2018. november 22.

Egy erős türkiz színt választottam, amit évek óta néztem. Tartós, nem olvadt le a szemem alá, amikor úgy gondoltam, edzéshez nem mosom le, mert túl jól néz ki, viszont lehetne pigmentáltabb, ütögetős módszerrel is több réteg kell a tökéletes fedéshez.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Yvette89

2018. november 1.

Szuper tartós, gyönyörű pigmentált színek

Yvette89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Szuper tartós, gyönyörű pigmentált színek

barczazita

2018. október 25.

A sok kiváló értékelés miatt vettem meg, bronz színben. Tényleg nagyon szép, tetszik az állaga is. Azonban nekem nem tartós, egy munkanap végére összegyűlik a termék a szemhéjam kis ráncaiban.

barczazita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.