KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft , Eladó: Lili_s
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel
Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték - 87 Mauve Crush
Ár: 1300 Ft + pk , Eladó: kimmy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, banki utalás után posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Spvirgi

2018. június 16.

Tényleg tartós. Nekem egy sötétbarnás árnyalatú van meg (még csak egyenlőre 😊) és nagyon szeretem.

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

orsisro

2018. június 16.

Nekem egy matt világos rózsaszín árnyalata van meg. Kíváló szemhéjalap, a nude,matt sminkeket kedvelem, de a csillámos szemhéjpúderek is szépen megtapadnak rajta. Önmagában beül a ráncokba, de amint rakok rá valamilyen szemhéjpúdert, vagy esetleg sima púdert tökéletes lesz és tartós egésznap. Nézegettem a többi színt, hogy vásároljak még belőle, de sajnos azok nem fogtak meg igazán.

orsisro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Leoni

2018. június 9.

Természetesen magam is a "35-ös On and On Bronze" híve lettem! Sokan ismerik, sokan dicsérik és nem alaptalanul! Az egyik legjobb minden tekintetben, ha nem a legjobb, aligha überelhető ebben a szériában!
Amire én most inkább kitérnék, az a "101-es BREATHLESS" árnyalat: nem ismertem, tetszett az üvegecskéjében, beszereztem, izgatottan hazavittem, még izgatottabban kipróbáltam és .... Oh, my God! What is it!?! ..."oda a sok pénzem ezért....!". Nos, aki esetleg első blikkre így érzett, azt szeretném megvigasztalni és üzenem, hogy nehogy feladja, mert ezzel a 101-el nincs semmi baj! Egyszerűen más technikai ügyességet kíván.
Alább linkelek egy videót, igaz orosz nyelven van, de a nyelvet beszélem, a hölgy szakmabeli profi sminkes és igaz, hogy egy aranyszínűt használ, de a története ugyanaz, mint a 101. Ennek segítségével nemcsak 4 féle módszert mutat be, de ami a legfontosabb, azok a szemhéjkrémfesték felvételekor a mozdulatai!!!!
Nem javasolt kézzel belenyúlni, inkább ecsettel, amely lehet kisebb természetes szőrből, laposabb vagy kisebb laposabb fajtájú szintetikus ecset. Ami a legfontosabb, hogy NE MASZATOLJÁTOK, NE KENJÉTEK, hanem nagyon parányi, lépésenként mindig kicsit és óvatosan ütögetős mozdulatokkal vigyétek fel! A MOZDULATAIBAN van a megoldás! Hagyjátok megszáradni.

Teszteltem ezt a módszert az én BREATHLESS-emen és így már mindjárt más! A színe sem "odahányt csillámpor" lesz, mert helyes felvitelkor szépen fog elrendeződni és megmutatkozik a szép színe is, amiért megvettük :-)
Nem kidobott pénz! :-) Nagyon kellemes csalódást kívánok! :-)

Update: Azért egy fontos észrevétel a 101-sel kapcsolatban: immár hónapok óta használom és a kezdeti óvatosság a mozdulataimban teljesen magabiztos, határozott mozdulatokká változott! Egészen nyugodtan lehet használni hozzá az essence eye blender brush ecsetét! Barátság és harmónia lett köztünk :-)

2018.06.08.: Ma lettem a "102 Fantasy" árnyalat gazdája :-) Visszajövök a tapasztalataimmal ....

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

Nem kidobott pénz! :-) Nagyon kellemes csalódást kívánok! :-)

FrostJaina

2018. május 28.

Csudajo cucc. Megvolt valami kékes mauve arnyalatba meg ezustbe, festékalapnak és festeknek is használtam, plusz még van egy fekete az lassabban fogy, tuskent is használható porallaguval. Lassan kopik, de 5-6 órát simán kibir. Nagyon szép tekintetet lehet vele varázsolni, párom meg is jegyezte az ezüst árnyalatúra, hogy persze mi az hogy ezt használom, ne akarjak már másnak is tetszeni :D

Ámulok ezen a cuccon, nagyon megeri az árát, mert sokáig elég. Beszereztem a pink gold arnyalatba is, szép világos rózsaszín és highlighternek sem utolsó! Ha nincs kedvem ruzsozni mehet pici a szám fölé és mindjárt szebb az összhatás. Adnék meg rá csillagot ha lehetne.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Anheszenamon

2018. május 16.

update: Nekem sajnos nem váltak be a Color Tattoo-k. Egyik sem. Próbáltam önmagában is, alapnak is de sehogy nem jó. Beleül a szemhéjam redőibe és nagyon csúnya pár óra után.Ismét bedőltem a hatalmas hypnak, és megint nem jött be az, ami oly sokaknak igen.
Egyedüli kivétel a Pink Gold volt, de az meg hamar beszáradt.

Glamour napokon csaptam le a Pink Gold árnyalatra. Nagyon szép a színe és szemhéjpúder alappal egész nap tökéletesen kitart, nem ül bele a kis ráncokba, nem kenődik. Nekem reggel 6-tól este 8-ig a helyén maradt. Elképzelhető, hogy a közeljövőben beruházok néhány másik színre is. :)

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Egyedüli kivétel a Pink Gold volt, de az meg hamar beszáradt.

dorimeow

2018. május 11.

Nekem pont a képen lévő lila van, egyszerűen imádom, gyönyörű színe van!😊 Nagyon akciósan sikerült beszereznem.

dorimeow
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

hgabi

2018. május 7.

Akciósan vettem egy sötétebb bronzos árnyalatot, és imádom! Pillanatok alatt szépen feltudom vinni, macera nélkül, egész nap tart, és egyetlen törléssel le tudom szedni este :)

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

fokidora

2018. április 23.

Nagyon praktikus! Amikor reggelente nincs időm csak pillantok alatt felviszem a szemhéjamra és kész is. Nem kell szemhéjbázist sem használnom és egésznap gynyörűen tart :)

fokidora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. április 14.

Én akciósan szereztem meg a pink gold árnyalatot és nagyon imádom<3 Hihetetlen tartós, könnyű a használata.Mindenkinek csak ajánlani tudom:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 14.

pillacskak

2018. március 30.

Nagyon jó, nekem a rózsaszín van meg, gyönyörű és tartós, a szalagavatóm elengedhetetlen kelléke volt!😍

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.