KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Szemhéjpúder csomag/sminkcsomag
Ár: csere vagy ár megegyezés szerint , Eladó: viviennerainbow
Állapot: új vagy párszor használt a kepen látható allapotban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta nincs
400 Ft-Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
Ár: 400 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: használt teszter, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom vagy Magyar Posta csomagautomatával küldöm

csuty

2018. augusztus 11.

Sminkalapnak és rohanós szemhéjfestéknek is szeretem, jó kis cucc ez.

csuty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Sminkalapnak és rohanós szemhéjfestéknek is szeretem, jó kis cucc ez.

manitia

2018. július 30.

Használhatatlan.

Update: Vettem egy másikat Taupe árnyalatban, hátha. Ez is borzalmas. Foltos, nem lehet rendesen eldolgozni és nem is tartós.

manitia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Használhatatlan.

playergirl20

2018. július 29.

Imádtam, krémes tartós

playergirl20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Imádtam, krémes tartós

fanni06

2018. július 27.

Nekem a 102-es Fantasy nevű árnyalat van meg, nagyon imádom. Hihetetlen tartós, nagyon pigmentált, még ujjal felvétel esetén is. Mindenképp veszek még más árnyalatokat is.

fanni06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 27.

kBogyo

2018. július 23.

Egyszerűen imádom. A 65-ös pink gold árnyalatban van meg, teljesen megérte. Nagyon tartós, jól pigmentált, építhető. Általában ez a napi szemsminkem, ha valami extrábbra vágyom, csak simán a gyűrűsujjammal szoktam feltapogatni a szemhéjamra. Ha akcióban lesz mindenképp veszek még belőle.

kBogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Imádom! sok árnyalatban van meg már és sokszor nyúlok hozzá. Szemhéjalapnak is jó.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 23.

Brbgi

2018. július 16.

Imádom ezeket a kis krémes szemhéjfestékeket. Akár önmagukban is megállják a helyüket.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

pankajanosi

2018. július 11.

A Pink Gold árnyalatban vettem meg ,ami egy halvány rózsaszín szín. Szalagavató sminkhez kerestem valami tartós szemhéjfestéket. Ha jól emlékszem egy akció alkalmával vettem meg, és ugyan egy nagyon jó kis termék,amit a mindennapi sminkjeimhez is tudok használni , nem biztos, hogy teljes áron megvenném.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

tjulcsi87

2018. július 1.

Ajándékba kaptam pár éve az On and on Bronze árnyalatot, azt nagyon szeretem azóta is, szuper tartós. A Pink Gold-ra is beruháztam később, szép, de a barna sokkal jobban bevált.

tjulcsi87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Spvirgi

2018. június 16.

Tényleg tartós. Nekem egy sötétbarnás árnyalatú van meg (még csak egyenlőre 😊) és nagyon szeretem.

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.