KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft , Eladó: Lili_s
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel
Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték - 87 Mauve Crush
Ár: 1300 Ft + pk , Eladó: kimmy
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, banki utalás után posta

fokidora

2018. április 23.

Nagyon praktikus! Amikor reggelente nincs időm csak pillantok alatt felviszem a szemhéjamra és kész is. Nem kell szemhéjbázist sem használnom és egésznap gynyörűen tart :)

fokidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. április 14.

Én akciósan szereztem meg a pink gold árnyalatot és nagyon imádom<3 Hihetetlen tartós, könnyű a használata.Mindenkinek csak ajánlani tudom:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 14.

pillacskak

2018. március 30.

Nagyon jó, nekem a rózsaszín van meg, gyönyörű és tartós, a szalagavatóm elengedhetetlen kelléke volt!😍

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Blackxentric

2018. március 20.

Nekem az ezüst színű van meg. Nagyon tartós és könnyű felvinni, a színe is gyönyörű élénk.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

AdelynCrow

2018. március 19.

A Pink Gold árnyalat van meg. Nyári egy színből álló sminkeknél használom, csak ebben a szemhéjfestékben tudok 100%-ban egész nap megbízni a nagy melegekben.

AdelynCrow
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

tszofia

2018. március 17.

Nem hordok túl sok szemhéjfestéket, mert bárhogy próbálkozom pár óra alatt lecsúszik a zsíros szemhéjaimról. Ez viszont meglepően tovább bírja mint bármi más amit eddig próbáltam. Alapnak is kíváló, de például a kedvenc színem (On and On Bronze) önmagában is gyönyörű, idő szűkében is tökéletes.

tszofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

kinga180

2018. március 14.

Ezüst árnyalatú van nekem belőle, és imádom! Nagyon könnyű vele dolgozni és este is ugyanúgy fest, ahogy reggel felkentem. Pont most tervezek egy másik színt is beszerezni.

kinga180
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

szviktoria81

2018. március 8.

Spontán volt a találkozásunk, de életre szóló az biztos. Nem vagyok profi, sőt kifejezettem feladja a leckét egyformára pingáni a két szemem, de ezzel ez tényleg gyerekjáték. Ujjbeggyel egy pillanat alatt el lehet dolgozni.

szviktoria81
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

native

2018. február 11.

A fekete színűt használtam szemhéjtusként. Pont úgy szuperált, ahogy szerettem volna. :)
Nagyon szép intenzív fekete szín, de mégis lágyabb összhatás, mint egy folyékony tusnál. Ecsetfüggő, de csodákat lehet vele alkotni, kellő türelemmel.

native
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Leoni

2018. január 22.

Természetesen magam is a "35-ös On and On Bronze" híve lettem! Sokan ismerik, sokan dicsérik és nem alaptalanul! Az egyik legjobb minden tekintetben, ha nem a legjobb, aligha überelhető ebben a szériában!
Amire én most inkább kitérnék, az a "101-es BREATHLESS" árnyalat: nem ismertem, tetszett az üvegecskéjében, beszereztem, izgatottan hazavittem, még izgatottabban kipróbáltam és .... Oh, my God! What is it!?! ..."oda a sok pénzem ezért....!". Nos, aki esetleg első blikkre így érzett, azt szeretném megvigasztalni és üzenem, hogy nehogy feladja, mert ezzel a 101-el nincs semmi baj! Egyszerűen más technikai ügyességet kíván.
Alább linkelek egy videót, igaz orosz nyelven van, de a nyelvet beszélem és a hölgy egyébként szakmabeli profi sminkes és igaz, hogy egy aranyszínűt használ, de a története ugyanaz, mint a 101. Ennek segítségével nemcsak 4 féle módszert mutat be, de ami a legfontosabb, azok a szemhéjkrémfesték felvételekor a mozdulatai!!!!
Nem javasolt kézzel belenyúlni, inkább ecsettel, amely lehet kisebb természetes szőrből, laposabb vagy kisebb laposabb fajtájú szintetikus ecset. Ami a legfontosabb, hogy NE MASZATOLJÁTOK, NE KENJÉTEK, hanem nagyon parányi, lépésenként mindig kicsit és óvatosan ütögetős mozdulatokkal vigyétek fel! A MOZDULATAIBAN van a megoldás! Hagyjátok megszáradni.

Teszteltem ezt a módszert az én BREATHLESS-emen és így már mindjárt más! A színe sem "odahányt csillámpor" lesz, mert helyes felvitelkor szépen fog elrendeződni és megmutatkozik a szép színe is, amiért megvettük :-)
Nem kidobott pénz! :-) Nagyon kellemes csalódást kívánok! :-)

2018.01.22. Azért egy fontos észrevétel a 101-sel kapcsolatban: mégis csak nehézkes a kezelése, mert sajnos a szemcséi nagyok és óvatosan kell "tapicskolni", hogy szépen eloszlasd!

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Nem kidobott pénz! :-) Nagyon kellemes csalódást kívánok! :-)

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.