KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2149-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: calendula88, Módosítva: 2016. október 15.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2149

Gél állagú, krémes szemhéjfesték, mely intenzív színeket és hosszantartó viselhetőséget ígér. Akár 24 órán át tartós.

6 színben kapható

Ár: 2149, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft , Eladó: Lili_s
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás, személyes átvétel
Ár: 1000 , Eladó: ceanne
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, vagy előre utalással ajánlott postával

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

HFanni22

2017. november 17.

Az itteni vélemények alapján és a gyönyörűséges színe miatt vettem meg. Tartós, nem mozdul el. Kipróbálom, hátha alap nélkül is megmarad, végülis krémes és tartós termékről van szó. A választék nagyon szép és megnyerő, a 65-ös Pink Gold rajtam természetesnek hat, az fogott meg, hogy nincs benne undorító csillám, csak extra fényesség.

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Sz_Réka

2017. november 14.

Két színben szereztem be, a 65-ös Pink Gold nem lett nagy kedvencem, úgy tűnik öreg vagyok már a rózsaszínhez mert úgy nézek ki vele, mint akinek bevertek egyet :). A 35-ös On and on Bronze nagy kedvencem. Gyönyörű a színe és tartós. Könnyű vele dolgozni és nem mászkál el, úgyhogy biztosan újra fogom venni.

Sz_Réka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

LadyE

Korcsoport: < 18
2017. november 11.

Lila árnyalat van meg, pigmentált és szép szín, nehezen eldolgozható de legalább tartós.

LadyE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

bgabryellla

2017. november 10.

A nagy hype miatt vettem meg a "pink gold" árnyalatot. Hát.. eddig eléggé csalódás számomra.. lehet én vártam túl sokat ettől a terméktől, de nagyon kis halovány színe van, nem olyan egyszerű eldolgozni és nem is mutat olyan szépen.. legalábbis rajtam. A tartóssága valóban nem rossz ( legutóbb 8-9 órát bírt kopásmentesen) de ezalapján nem vennék belőle másik árnyalatot is..

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

ancsi2126

2017. november 6.

A rózsaszínes árnyalatot vettem meg, imádom! Nagyon krémes, nagyon jól lehet vele dolgozni, és nagyon szép a finise. Az e.l.f. márkától vannak még ilyen termékeim, de azok sokkal gyengébbek. Újra veszem.

ancsi2126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Uveggalamb

2017. november 6.

Két színben vettem meg: Pink gold és Eternal gold..
Ebből a Pink gold jól kihasználható, bár nem vagyok elragadtatva attól. hogy ujjal kell felvinni, nekem pedig ecsettel sajnos nem működik, (az összes ecsetemmel ugyan nem próbáltam) , a színe pedig nagyon szép, de annyira talán mégsem illik hpzzám,.
Az Eternal gold az üvegcsében csodálatos színű, de egyáltalán nem terült szépen, "csíkozott" , nem volt szépen eldolgozható, és sztem baromira nem mutatott jól.. Egy ideig használtam tusként, kiemelve a szemem bizonyos pontjait (akár higlightként is), az úgy nem volt olyan rossz, de mégis összességében nem egy jól kihasználható éls jól működő darab.. így ezt el is ajándékoztam az unokahúgomnak játéksminknek:)
A bronzot itt annyire dícséritek, hogy azon elgondolkodtam, hogy esetleg érdemes lehet kipróbálni, de porállagú bronz színeim vannak, így nem vagyok benne biztos , hogy feltétlenül szükségem lenne rá.. Hmm, összességében nekem így ez egy közepes...

Uveggalamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Két színben vettem meg: Pink gold és Eternal gold..

Leoni

2017. november 4.

Természetesen magam is a "35-ös On and On Bronze" híve lettem! Sokan ismerik, sokan dicsérik és nem alaptalanul! Az egyik legjobb minden tekintetben, ha nem a legjobb, aligha überelhető ebben a szériában!
Amire én most inkább kitérnék, az a "101-es BREATHLESS" árnyalat: nem ismertem, tetszett az üvegecskéjében, beszereztem, izgatottan hazavittem, még izgatottabban kipróbáltam és .... Oh, my God! What is it!?! ..."oda a sok pénzem ezért....!". Nos, aki esetleg első blikkre így érzett, azt szeretném megvigasztalni és üzenem, hogy nehogy feladja, mert ezzel a 101-el nincs semmi baj! Egyszerűen más technikai ügyességet kíván.
Alább linkelek egy videót, igaz orosz nyelven van, de a nyelvet beszélem és a hölgy egyébként szakmabeli profi sminkes és igaz, hogy egy aranyszínűt használ, de a története ugyanaz, mint a 101. Ennek segítségével nemcsak 4 féle módszert mutat be, de ami a legfontosabb, azok a szemhéjkrémfesték felvételekor a mozdulatai!!!!
Nem javasolt kézzel belenyúlni, inkább ecsettel, amely lehet kisebb természetes szőrből, laposabb vagy kisebb laposabb fajtájú szintetikus ecset. Ami a legfontosabb, hogy NE MASZATOLJÁTOK, NE KENJÉTEK, hanem nagyon parányi, lépésenként mindig kicsit és óvatosan ütögetős mozdulatokkal vigyétek fel! A MOZDULATAIBAN van a megoldás! Hagyjátok megszáradni.

Teszteltem ezt a módszert az én BREATHLESS-emen és így már mindjárt más! A színe sem "odahányt csillámpor" lesz, mert helyes felvitelkor szépen fog elrendeződni és megmutatkozik a szép színe is, amiért megvettük :-)
Nem kidobott pénz! :-) Nagyon kellemes csalódást kívánok! :-)

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Nem kidobott pénz! :-) Nagyon kellemes csalódást kívánok! :-)

anettvagyok

2017. október 31.

Hmmm... Megvettem a BREATHLESS árnyalatot, ami az üvegben gyönyörű halvány arany színnel rendelkezik, de egyébként a bőrön szerintem botrány. Olyan, mintha natúr arany csillámport odahánytam volna aránytalanul, pedig sminkek terén a szörnyű termékekből is ki tudom hozni a jót általában... Az tény, hogy sokáig fent tud maradni, főleg, ha alapnak használod por állagú festék alá (én már csak így használom). Pedig akkora volt az őrület körülötte, reméltem, hogy jó lesz.... Esetleg valaki tud olyan árnyalatot mondani ebből a termékből, ami tényleg hozza az elvárt minőséget?

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

loretta9797

2017. október 31.

Csatlakoznom kell, az előttem szólókhoz, a bronzos árnyalat csodás, a sminkkészletem alapdarabja. Erre felbuzdulva vettem más színeket is, sajnos azok textúrában, állagban, kenhetőségben nem voltak megfelelőek, ezért sajnos csak 4 csillag.

loretta9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Csillagporocska

2017. október 31.

Sminkek terén (is) kissé bohókás az ízlésem, így egy kék árnyalatot (20-Turqoise Forever) szereztem be a Glamour-napok keretében. Nagyon retro ez a szín, de nekem nagyon tetszik, szépen pigmentált, tartós, viszont hamar el tudom távolítani. :)

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.