KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 1500 Ft , Eladó: Wivcsy
Állapot: kb. 6-8 szor használt, Helyszín: Budapest 11. kerület, fizetés: fizetés banki utalással, postával tudom küldeni, de személyes átvétel is lehetséges a 11. kerületben vagy Üllőn
Ár: 1600 Ft Foxposttal , Eladó: Zsuzsi216
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Szentkirályszabadja (Veszprém), fizetés: Banki utalás után küldöm, személyes átvétel is lehetséges
Krémmánia Kedvencek a -től
KeroChan

2017. május 24.

Könnyedén maszatolódik, nem túl tartós. A kis ecsettel szép vonalat lehet húzni, de ha az ember útközben, vagy valami nyilvános helyen akarja kifesteni magát kész rémálom külön elővenni az ecsetet meg a tégelyt. Sajnos a felső szemhéjamra kenve baromira irritál, még most is piros a szemem, viszket és könnyezik. Az alsó pilla vonalba viszont bevált, szeretem, hogy füstös vonalat tudok húzni vele és olyan kis mennyiségben még nem irritáló.

KeroChan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

csizmadiacinti

2017. május 16.

Tetszik! A saját kis ecsetével, de az én külön ecsetemmel is szépen tudok dolgozni vele. Tartós, erős színe van és nagyon sokáig elég lesz. 5*

csizmadiacinti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

yudiger

2017. május 14.

A legutóbbi joy-napokon vettem meg 50 %-os akciós áron, ismerős ajánlása alapján, és nem bántam meg, jó vásárlásnak látszik. Többféle tust, gél állagú tust, szemceruzát használtam már, de szinte mindegyik elmaszatolódott, és ráadásul a többségétől még pirosodott és könnyezett is a szemem. Ez a tus eddig (egy próba után) hibátlannak tűnik. . Könnyű használni, a hozzá csomagolt ecsettel is szép vonalat tudok húzni. Remélem, hogy hosszabb használat után sem fog megváltozni a véleményem.

yudiger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 14.

Naschkatze

2017. május 14.

Kedvenc tégelyes tusom, gyönyörű fekete és szuper tartós. Sajnos lassan/nehezen szárad ezért hajlamos felkenődni a szemhéjamra. Ha viszont az ujjammat/szivacsos applikátorral finoman áttapogatom, vagy fekete szemhéjpúderrel fixálom, akkor kitart nap végéig. Rengeteg ideig elegendő mennyiség.

Naschkatze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Madi

2017. május 13.

Egyszer volt ilyenem, hát nem vágódtam tőle hanyatt. Azelőtt mindig folyékony tusokat használtam, azokhoz képest közel sem volt intenzívnek mondható a színe, a "professzionális ecset" meg hatalmas vicc, az egyik legrosszabb ecsetes élményemhez ez a szett segített hozzá. Nekem az állaga sem tetszett, nem olyan finoman krémes, hanem olyan "csúszós", egyáltalán nem jött be. Tartósságában is alulmúlta várakozásaimat.
Utána vettem a MAC-ben egy Fluidline tust, na az kérem tökéletes, azóta is azt használom, igaz kétszer ennyibe kerül, de minimálisan több is van benne és érezhető a minőség.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

mixerhun

2017. május 9.

Szeretem ezt a szemhéjtust, tartós, nagyjából könnyű is vele dolgozni, DE számomra iszonyúan darabos, ezáltal a munka is nehézzé válik. Többre számítottam

mixerhun
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

Betty05

2017. május 9.

Születésnapomra kaptam.IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM EZT A TUST!!! Annyira tökéletesen fel tudom vinni a kis ecsettel amit hozzá adnak, először féltem tőle mert még soha nem használtam tus felviteléhez, de meglepően egyszerű vele dolgozni szépen meg tudom kenni vele a kis "farkinca" vonalat a szem végén,vékony tus vonalat is nagyon szépen precízen el tudom készíteni,és vastagabb vonalat is.Nem maszatolódik kenődik a helyén marad a festék!!!Ecsetet megtisztítom vízálló lemosóval, és tökéletes állapotban marad, még mindig kifogástalan állapotban van. Arról nem is beszélve milyen sokáig elég ez a kis tégely,nekem 2 éve van meg nagyon vigyázok rá,inkább alkalmakor használom,mit hétköznapokra.

Betty05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Wattsy

2017. május 5.

Most sètáltam àt vele egy viharon ès meg se mozdult. Reggelente néha emberfeletti lelkierő kell, hogy fel tudjam kenni, de megèri

Wattsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Lillie

2017. május 4.

A dmben jártam és akciós volt.Gyorsan meg is néztem krémmánián az értékeléseket és be is dobtam a kosaramba. Rég óta szerettem volna egy tégelyes tust de féltem,hogy mit fogok vele "alkotni". Mai napon kipróbáltam... annyira könnyen tettem fel, hogy el sem hittem. Reggel 6:30-kor kentem fel és most 13 órával késöbb még mindig szuper. :) El vagyok tőle ájulva . :) A commentekben írt beszáradástól nagyon félek... bár ha azt nézem egy filces tus nekem kb 2-3 hónap alatt kifogy. Szóval lehet ugyanott leszek vele.

Lillie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

ZsofiaJazmin

2017. május 3.

A soksok pozitív kritika miatt vettem meg, de nekem egyáltalán nem vált be. Az ecset a legjobb az egészben, az nagyon jól használható, szép vonalat lehet vele húzni. Magával a festékkel sem lenne baj, nem maszatolódik, sokáig bírja, szép erős, fekete színe van, de... kb 2 hónappal miután megvettem használhatatlanra száradt. 3 csillagot adok.

ZsofiaJazmin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.