KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 2899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1600 Ft Foxposttal , Eladó: Zsuzsi216
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Szentkirályszabadja (Veszprém), fizetés: Banki utalás után küldöm, személyes átvétel is lehetséges
Ár: 1000 Ft , Eladó: fannus9
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Sopron, fizetés: Megállapodás szerint

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Alverya

2018. május 16.

Nem olyan rég vettem, de használom annyi ideje, hogy véleményt tudjak írni. Nyilván egy nagyobb sírást nem bír ki, de azon kívül kb. mindent. A saját ecsetét és másik ecsetet is használok hozzá, mindegyikkel egyszerű vele dolgozni, bár a saját ecsetével azért cicás vonalat húzni nekem kicsit nehéz. Maga a festéknek jó az állaga, szép mélyfekete színe van, tartós (nem is kicsit), nem kenődik, szóval meg vagyok vele elégedve.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

marcsi1233

2018. május 15.

Húgomnak volt meg sokáig, és én is meggyőztem magam, hogy ez nekem kell. Jól tettem! Zsírosabb szemhéjon vigyázni kell, ne kenődjön fel, azonban nálam szemhéjpúder miatt nem tud csúszkálni. A tudvonal "farkincája" szokott megkopni, ami utálatos dolog, azonban lehet rajta javítani, nem kell az egészet lemosni, mint egyes tusoknál.
Az ecsete szuper, könnyen tisztítható. A festék sokáig elég, és tetszik,hogy ilyen kompakt a csomagolása!

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

molly02

2018. május 14.

egyszerűen imádom! gyönyörűen lehet vele dolgozni, pedig nem olyan rég kezdtem "komolyabban" sminkelni. nagyon féltem tőle, hogy kiadok egy kisebb vagyont és semmire nem lesz jó, de nem így lett.
sajnos egy csillagot levonok, mivel a felénél használhatatlan lesz, darabos lesz, és nem tartós, de új korába még egy hajmosást is kibír :)

molly02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

gretaszaboo

2018. május 3.

Kedvenc! 4.-5. tubussal használom tartós és nagyon könnyen lehet vele dolgozni. Viszont! Amit legutóbb vettem, annak az állaga már sokkal "vizesebb", amit eddig nem tapasztaltam, remélem használatokat követően, a levegő hatására visszasűrűsödik az eredeti állapotára. Ha változtattak rajta, akkor viszont elég szomorú.
A -1* pedig arra, hogy én nem minden nap használom, és viszonylag hamar beszárad. A termék felét sem tudom elhasználni mikor már ki kell dobnom :(

gretaszaboo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

polynaranna

2018. május 1.

Szép tusvonalat lehet vele húzni és az ecsetje is szuper, bár én felváltva használom egy ferde végű ecsettel is. :)

polynaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Lili99

2018. május 1.

Nagyon szeretem!!! Szép a szín és tartós is! Nekem már 3 hónapja megvan és még mindig van benne :) az ecset is szerintem nagyon jó.. Én szép vonalat tudok vele húzni.. :)

Lili99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

dizabella01

2018. április 19.

Tökéletes!
Puha az állaga, könnyen felvihető, szép csíkot lehet vele húzni, és még nagyon tartós is! Az ecset is kiváló!
Szerintem ebben az árkategóriában nála jobb nincs.

Frissítés: Sajnos nem vagyok már oda érte, az állaga megkeményedett, annak ellenére, hogy nagyon kevésszer használtam. Nem tudok vékony vonalat húzni vele...

9 hónapra a vétel után: sajnos eléggé beszáradt, már rég óta nem nyúlok hozzá szívesen

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Tökéletes!
Szerintem ebben az árkategóriában nála jobb nincs.

Edomano10

2018. április 17.

Legjobb tus, amit valaha használtam! Eddig még csak filces tust próbáltam ( gondolva, hogy azzal könnyebb tusvonalat húzni), de tévedtem!
5 csillag :)

Edomano10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

5 csillag :)

Massacre

2018. április 16.

900 forintért vettem glamour napon, nem mertem eddig kipróbálni. Először nem tudtam hogy fogom felvenni a látszólag sűrű terméket a tégelyből, de kellemesen csalódtam. Nagyon szép tusvonalat tudtam vele húzni, intenzív a színe, alig bírom leszedni, csak olajos lemosóval jön le. Ami nekem pozitívum még hogy a szemzugnál is szépen ki tudom festeni vele mert fokozatosan tudom felvinni a terméket (nem tudom ez valakinek mond e valamit?) és így sokkal szebb az eredmény mint folyékony tussal.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

KKDDNor

2018. április 13.

Könnyű vele bánni, egész nap fent marad, nem mászik el, nem kopik. Örülök hogy rátaláltam :)

KKDDNor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.