KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 2899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1600 Ft Foxposttal , Eladó: Zsuzsi216
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Szentkirályszabadja (Veszprém), fizetés: Banki utalás után küldöm, személyes átvétel is lehetséges
Ár: 1500 , Eladó: csokibeka
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen átvehető Debrecenben, kérésre postázom (+postaköltség)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dori320

2017. november 20.

Jól pigmentált, tartós, az ecsettel nagyon egyszerű dolgozni.
Egyetlen hibája, hogy hamar beleszárad a tégelybe a festék és így egy idő után nehezebb az ecsettel felszedni az anyagot.

Dori320
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Jól pigmentált, tartós, az ecsettel nagyon egyszerű dolgozni.

Sepi49

2017. november 19.

Szeretem ezt a szemhéjtust, szép, pigmentált, tartós és a hozzáadott ecsettel is jól lehetett dolgozni pár hónapig. Már lassan egy éves és még mindig rengeteg van belőle, szerintem soha nem fog elfogyni :D. Viszont már kezd egy kicsit beszáradni, így elég nehéz vele szépen dolgozni, és mostanában állandóan elkenődik, nem tudom hogy az én hibám-e vagy már régi a termék. Összességében elégedett vagyok vele, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Sepi49
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Szandis

2017. november 19.

Nekem az első géles állagú tusom, glamour napokon szereztem be féláron, és azóta is a kedvencem!! Nagyon örülök hogy rátaláltam! Én azzal az ecsettel használom amit hozzá adtak, szerintem egyaránt vastag és vékony tusvonalhoz is szuper! Nagyon tartós!!

Szandis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Neria

Korcsoport: < 18
2017. november 18.

Ezt a tust az égiek küldték. Sokfélével próbálkoztam, én a gél állagúval tudok a legjobban bírni. És mindent tart, amit állít, valóban kibírt már úszást, 11 óra bulizást, egész napot és hasonlókat, a színe intenzív, az ecset ami jár hozzá abszolút használható, és elég nagy mennyiség.

Neria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 18.

domcsismiracle

2017. november 16.

Akciósan sikerült beszereznem, így aztán tényleg ár-érték arányban jónak találom. Nagyon szeretem a mély fekete színét, én relatíve könnyen dolgozom vele, mert korábban is ecsetet használtam, csak ennél kicsit nagyobbat. Egyébként az eddigi legjobb tusom, használtam már filcet és más pici ecseteket is, de eddig ez a legszuperebb, keskeny vonalak húzásához tökéletes. Nem használom minden nap, de nekem bizonyos BB krémekkel nyomot hagy a szemöldököm alatt, úgyhogy azzal okosan!

UPDATE:
Hát nem is tudom... Egyrészt kezd egy kicsit már száradni, emiatt kicsit darabos is... Másrészt elég durván meg tud kopni, szinte elhalványul pár óra után, én még ilyet esküszöm soha nem láttam.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

UPDATE:

VBr

2017. november 14.

Kedvenc!! Intenzív , fekete szín, könnyű dolgozni vele és rajta marad normálisan. Újravevős.

VBr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 14.

foxinthebox

2017. november 13.

Pár hete használom, szerintem nagyon szuper! Krémes, intenzív fekete, tartós, nem maszatolódik. Az ecsetét kifejezetten megszerettem, pedig azt hittem nem fogom használni, de nagyon könnyű szép tusvonalat húzni vele.

foxinthebox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

kackac

2017. november 12.

Régóta szemeztem vele, teljes áron sikerült beszereznem, és azonnal beleszerettem, amint használni kezdtem. Kezdetben az állaga hihetetlenül krémes volt, könnyű volt vele dolgozni. Azonban maszatolódik. 5 óra utàn màr a szemem alól kellett legakarítani. Továbbá beszárad. 1 hónapja van meg, a tégely gyakorlatilag tele van, megis egy szenvedés használni..

kackac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

lemontree

2017. november 9.

Én most akadtam rá, bár lehet egy újabb verzióra, mert más az ecset. Gyorsan ki kellett próbálnom, de egyelőre nagyon tetszik, évek óta próbálkoztam majdnem minden nap folyékony tussal, de sosem voltam elégedett az eredménnyel. Eddig! Most elsőre jobban sikerült, mint az eddigi próbálkozásaim nagy része... szóval ha ez így marad, akkor azt hiszem megtaláltam a nesszeszerem egyik kedvenc darabját, könnyű használni és nagyon szép.

lemontree
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

missmomsen

2017. november 9.

Múlt héten vettem az elsőt, még tanulnom kell a használatát, az ecset fura, én a vékonyakat szoktam meg. Az essence-t már nem szeretem, mert az mindig megkopik, ez meg szép fekete marad nap végéig. És nagyon nehéz sztem lemosni, ami vagy jó, vagy nem (fáradtan biztos nem :) )

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.