KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 1600 Ft Foxposttal , Eladó: Zsuzsi216
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Szentkirályszabadja (Veszprém), fizetés: Banki utalás után küldöm, személyes átvétel is lehetséges
Ár: 1500 , Eladó: csokibeka
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen átvehető Debrecenben, kérésre postázom (+postaköltség)

nonoicz

2017. szeptember 20.

Könnyen használható, szépen mélyfeketére szárad. Rajtam viszont nem extratartós, 6-8 óra után kenődik kicsit.

nonoicz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Ingrido

2017. szeptember 16.

Klassz! Jó fekete, egyenletes vonalat húz, könnyű vele dolgozni. Egyszerűen lehetetlen elrontani a vonalat, a festék egyenletesen terítődik. Már nagyon bánom, hogy életem korábbi részében csak tolakkal próbálkoztam, vagy folyós festékkel, ami cserepesre száradt és lepergett. Ez a termék számomra tökéletes. Igaz, kicsit macerás mindig kimosni az ecsetet, de ez nem nagy ár az eredményért.

Ingrido
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

legallybrunette

2017. szeptember 13.

Többszörös meglepetés. Eleve tartottam tőle, ugyanis semmilyen tussal nem tudok szép vonalat húzni. Tök mindegy, hogy öccáz forint vagy ötezer, hogy tubusos, vagy filces vagy tégelyes, van ecsetem is többféle... Nekem soha a boha életben nem sikerül két egyforma farkincát sikeríteni a szemem csücskébe. Ezért fogalmam sincsen, hogy miért adtam esélyt ennek a fajtának. Ja, de. Mert le volt árazva. :D Amikor kinyitottam, és egy kétvégű kis törpe ecset nézett rám, mondtam, hogy ajj, megint csak kudarcok jönnek.
De végül mégsem ez történt. A vékonyabbik ecsettel lehet vékony vonalat húzni! Még nekem is majdnem sikerült, pedig aki nálam bénább, az már csal. És a farkinca is majdnem jó lett. Már megérte az árát. Nagyon tetszik a sűrű, mégis jól kenhető állaga, a kis matt üvegcse külseje, hogy nem szárad rá az ecsetre azalatt, amig a tégelytől a szememig emelem.
Negatívum, hogy több óra után is le tudtam véletlenül dörgölni belőle (bár nem kenődött szét), viszont a lemosás elég körülményes.
Ettől függetlenül kap öt csillagot, mert ha igazi tus-profi lennék, most leborulva áldanám a nevét a megalkotójának, mert biztosan életem legszebb tusvonalait gyártanám ezzel a termékkel.

legallybrunette
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Dessja

2017. szeptember 13.

Tökéletes. Imádom az intenzív fekete színét. Tartósság...ha este nem mosnám le, reggel is tussal kihúzott szemekkel ébrednék! És még nyáron is ebben az 500 fokban is nyugodtan használhattam anélkül, hogy idegeskedtem volna, hogy mennyire van szétkenődve a szemem, mert ez a nyarat is bírta. Ez a kis tégely rengeteg ideig elég. Januárban vettem, még mindig több, mint a fele megvan, pedig szinte minden nap használom.
Az ecset, amit adtak hozzá sajnos nem valami jó, nem lehet nagyon vékonyan felvinni vele, így be kellett szereznem egy ecsetet hozzá, de ettől függetlenül maximálisan elégedett vagyok.

Dessja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

polyakklara

2017. szeptember 3.

Sajnos a sok jó vélemény miatt megvettem ezt a terméket, de nekem nem annyira vált be. Nehéz az ecsettel szép vékony vonalat húzni, lehet, csak én vagyok ügyetlen :(. Mondjuk lehet, a neve alapján ezért olyan drámai, mert vastag vonalat szépen lehet húzni vele. Egyébként krémes, tartós termék.

polyakklara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

dorabodon

2017. szeptember 3.

A sok jó vélemény láttán én is megvettem ezt a terméket. Nagyon tetszik!!!! :) Tartós, szép fekete színe van, könnyű felvinni.

dorabodon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

dizabella01

2017. szeptember 2.

Tökéletes!
Puha az állaga, könnyen felvihető, szép csíkot lehet vele húzni, és még nagyon tartós is! Az ecset is kiváló!
Szerintem ebben az árkategóriában nála jobb nincs.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Tökéletes!
Szerintem ebben az árkategóriában nála jobb nincs.

ElisabethStonem

2017. szeptember 2.

Első zselés állagú tusom, eddig csak filceket használtam, és azt kell mondanom, hogy ez azokhoz képest egy CSODA!
A hozzá kapott ecset nem szimpatikus, úgyhogy nem is próbáltam. A speciális Jessup szemhéjtusra való ecsetet használom hozzá :)

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Rakavili

2017. szeptember 1.

A legjobb tus, essence lapos ecsettel tökéletesen használható. Ha beszárad egy kicsit, micellás vizes ecsettel viszem fel, ha már ez sem segít, egy-két csepp micellás vízzel higítom. Így elhasználható az egész tégely. Nagyon jól tart, nem dörzsölődik le, évek óta minden nap használom.

Rakavili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

nefele99

2017. szeptember 1.

Harmadszorra állok neki ennek a véleménynek, mert nehéz volt kiismerni ezt a terméket úgy, hogy csak most léptem be a tusvonalak világába. Azért választottam gél tust, mert azok a legfeketébbek. A termék 5 hónapos használat után, még mindig remekl! Alig fogyott, pedig minden nap használom!! Egyszer beszáradt de belecseppentettem micellás vizet és a gond megoldódott. A vízben ha nem tapizzátok nem jön le, nem kenődik. Az ecsete borzalom, de jó rúzsecsetnek!! Vegyétek meg hozzá az essence ecsetét, azzal király. Minden alkalommal mossátok ki, és csak szárazon használjátok, akkor lesz a legszebb a végeredmény. Összességében egy remek termék, nem fogok váltani. Ajánlom!!

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.