KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 1500 Ft , Eladó: Wivcsy
Állapot: kb. 6-8 szor használt, Helyszín: Budapest 11. kerület, fizetés: fizetés banki utalással, postával tudom küldeni, de személyes átvétel is lehetséges a 11. kerületben vagy Üllőn
Ár: 1600 Ft Foxposttal , Eladó: Zsuzsi216
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Szentkirályszabadja (Veszprém), fizetés: Banki utalás után küldöm, személyes átvétel is lehetséges

mmk138

2017. július 24.

Már a második tégelyt vettem meg, az előző 1,5 évig is eltartott, pedig használtam majdnem minden nap. Általában a filc tus alá használom, hogy tartósabb legyen. Tökéletes szín, állag, ecset!

mmk138
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

MissKenedy

2017. július 23.

Mivel a filc tus nem lett a kedvencem, így gondoltam kipróbálom ezt a változatot is. Egy hetes használat után eddig nagyon tetszik! Nagyon könnyű vle bánni, szép tusvonalat tudok húzni, sokkal pigmentáltabb mint a filc és rajtam tartós is. A beszáradásra kíváncsi leszek, mennyi idő után adja fel, de addig is megelőlegezem az 5 csillagot.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

nefele99

2017. július 21.

4 hónapja vettem meg ezt a terméket és azóta használom. Nekem még nem száradt be még szerencsére :D. Felemás érzéseim vannak a tussal kapcsolatban. Imádom, hogy tudok vele tusvonalat húzni (ami filces és tus formájában csak egy óra alatt sikerül), az ecsete valami baromi jó, javítani könnyű és még a színe is meglehetősen sötét (értsd: a legsötétebb amit használtam valaha!). Egyedül valahogy a tartóssága az ami nálam nem megfelelő. Nem érintésálló, de ez még nem is lenne annyira baj, ha szépen kopna, de ez konkrétan darabokban jön le! Mondjuk, minek nyúlkálok a szememhez, szóval nem igazán róhatom fel neki ezt, mert különben lerobbanthatatlan a szemről. Biztos, hogy újra veszem, mert nagyszerűen kiszolgál! Mindenkinek ajánlom, mert amire én vágyom, hogy tényleg ne kopjon le ha hozzáérek, annak az ára valahol az egekben van, én pedig a földön járok. :D

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

zsokaszabo

2017. július 17.

Tégelyes tusból szerintem ár/érték arányban a legjobb amit drogériákban kapni lehet, tartós, de vigyázni kell mert nagyon könnyen beszárad. Az ecset szerintem kis gyakorlással tökéletesen használható. Az egyetlen negatívuma, hogy drága, emiatt csak négy csillagot kap.

zsokaszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

nicsilicsi

2017. július 14.

Amióta megszűnt az essence tégelyese, nálam ez A tus :). Sokáig elég, több mint egy évig tudnék használni egy tégelyt, pedig szinte minden nap használom, nem kis mennyiségben. Intenzív fekete, nem kenődik el. Ha hibázok, könnyen ki tudom javítani. Szerintem az ára is nagyon jó és külön öröm, hogy ecset is jár mellé, amivel szintén meg vagyok elégedve.

nicsilicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

vrita1998

2017. július 13.

Egy akció keretén belül ruháztam be rá, mondván, ha mégsem jó nem nagy pénzkidobás. Nagyon megszerettem. Jó a színe,tartós. Csak egy idő után nekem beszáradt sajnos. Emiatt nem vettem újra, így 3000 ftot nekem nem ér meg.

vrita1998
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

daphnedima

2017. július 13.

Nekem eddig a filcesek jöttek be, de adtam neki egy esélyt. Sajnos rosszul tettem mivel elég hamar kiszáradt így már használni se tudtam. Viszont a színét szépnek, tartósnak találom. De az ecsete az szörnyű!!

daphnedima

ivettdesztiics

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

Annyira nem ültem s*ggre ettől a terméktől sajnos. Igaz, eddig csak filceset használtam. Az ecsete nem túl jó, és nekem be is száradt. De a színe szép, sötét fekete, és tartós!! De legközelebb nem fogom újravenni.

ivettdesztiics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

Lunaria5

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Ecsete borzasztó, nehez vele dolgozni, viszont a tus maga eleg jo. Uj ecsetet nem vettem meg hozza, addig maradok a filces tusoknal, viszont parszor megcsinaltam ezzel a szemem, es akkor jo tapasztalataim voltak vele. Nem maszatolodik, koromfekete, szepen szárad. Ecsete miatt 4*.

Lunaria5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

blablablabla

2017. július 8.

Mostanában kezdtem csak el kísérletezgetni a gél állagú szemhéjtussal (eddig csak filcet használtam), és ezt választottam, mert jókat hallottam róla. Meg kell mondjam, nem könnyű az első pár húzás ezzel a módszerrel, de kezdek belejönni.
Pár napig használtam csak eddig, de akkor egész nap rajtam volt. Az ecsete nem rossz, de azért vettem egy precízebbet is, mindkettőt használom. A színe szép fekete, tetszik az állaga is, de ami leginkább meglepett (főleg a tusfilcekkez képest), hogy rendkívül tartós. Ugyanúgy nézett ki este is, mint reggel, próbáltam dörzsölgetni csak tesztelés szerűen, és pozitívan csalódtam, mert egy millimétert sem mozdult a helyéről, nem kenődött. Sőt, úgy odabetonozta magát, hogy micellás vízzel le sem jött, kétfázisúval is kellett azért törölgetni, mire lejött.
Én komolyan mondom le vagyok nyűgözve, nem is feltétlenül ettől a konkrét terméktől, hanem magától a gél tustól. Tartós és matt, mint az állat.
Az ára egy kicsit húzós volt, ezért vontam le egy csillagot, de azért egyelőre úgy látom, hogy teljesen megérte.

Kíváncsian várom, hogy fog működni a későbbiekben.

blablablabla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Kíváncsian várom, hogy fog működni a későbbiekben.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.