KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 2899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: fleonora
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: párszor használt, nagyon kevés hiányzik belőle, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/mpl automata
Lexi99

2019. január 16.

Már 4 éve használom, szeretem, hogy nagyon szépen lehet vele dolgozni, bár lehetne tartósabb is, mondjuk a szemem sarkánál nem kéne kenődnie, de a néhány csepp vizet kibírja, nem rossz egy hivatalosan nem vízálló tustól.

Lexi99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

hogbara

2019. január 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Az ecsete szörnyű, nem is tudtam használni. A termék elkenődik, pedig nem zsíros a szemhéjam.

hogbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Michelanghela

2019. január 15.

Nem értem a hype-ot. Tényleg nem. Én is amiatt vettem meg, szerencsére fél áron, de egy vicc a termék. Kenődik, alappal, púderrel, fixálóval, mindennel és nincs zsíros szemhéjam! Az ecsetet max rúzsecsetnek tudnám használni, őszinte tiszteletem azoknak akik tudnak vele dolgozni. Egyetlen pozitívuma talán az, hogy tényleg koromfekete. Alacsonyabb árkategóriás, valóban tartós tust találtam helyette, ami nem mozdul, és nem kell tégely+ecsettel pepecselni. Éljen az essence Liquid Ink!

Michelanghela
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Blackey

2019. január 14.

Imádom!
Fesztívál álló és izzadós nyári koncert álló.
Reggel felkenem és másnap a fülledt sátorban még mindig ugyan olyan tökéletesen köszön vissza.
Egyenlőre maradandó tagja a smink repertoáromnak.
Ja igen és nekem nagyon sokáig bírja a tégelybe száradás nélkül.

Blackey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Imádom!
Fesztívál álló és izzadós nyári koncert álló.
Egyenlőre maradandó tagja a smink repertoáromnak.
Ja igen és nekem nagyon sokáig bírja a tégelybe száradás nélkül.

KozmaNikolett2001

2019. január 10.

Semmilyen filces vagy tegelyes tussal nem sikerult szep vonalat huznom viszont ezzel sikerult:) szep ki lehet javitani fulpiszkaloval es nem kenodik el kozben. Nekem bevalt😊

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

valamijoonev

2019. január 9.

Jo tus, megeri az arat. Pigmentalt, talan az az egy gond vele, hogy kenodik par ora mulva, de 1500-ert ne varjunk sokat.:) 4*

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

KisPicúr

2019. január 2.

Annyira szeretem ezt a tust. Gyönyörű, fekete, nem mattul nap végére sem. Ecsettel szép, vékony vonal húzható vele. Az állaga nagyon jó krémes, könnyen lehet vele dolgozni, nem mászik el, nem potyog le, nem kopik, tökéletes választás! :)

KisPicúr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Lovemyhair

2019. január 2.

Rengeteg tust próbáltam, egyik sem vált be, így megvettem ezt, mert szinte csak jó vélemények vannak róla. Csalódtam, ez is nagyon hamar lekopik a szememről. A pigmentáltságával nincs baj, a hozzá való ecset is jól használható. Sajnos önmagában nem működik, de ha rakok primert alá és a végén fixálom, akkor kibír 8-10 órát, ha nem akkor csak 1-2 órát bírja.

Lovemyhair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Gabszi

2018. december 31.

Ahogy feljöttem krémmániára ez a termék fogadott, és ugyan egy ideje már nem használtam, de régen imádtam. Szerintem kezdőként is nagyon szépen és precízen lehet vele dolgozni. Nekem kifejezetten tartós volt és szép fekete, soha sehova nem potyogott. Viszont könnyen felkentem a szemhéjamra, bár az lehet a szemformám hibája és nem a tusé (elég erőteljesen rejtett szemhéjam van ). Illetve, amiért én eddig nem vettem újra és nem tudom, hogy újra fogom-e az, hogy egyszerűen nem tudtam elhasználni. Nekem ez a termék annyira sok volt, hogy még napi használat mellett is előbb romlott rám, mint elfogyjon. :( Viszont ár-érték arányban még így is megéri. Egyszerűen engem maga a tudat zavar, mert utálok bármit is kidobni, vagy pocsékolni. :(

+ felhasználás (ecset):
Igazából amióta kidobtam ennek a tusnak a maradékát (Kb egy éve) én nem vettem új tust, nem csak ilyet nem, hanem más fajtát sem. Valahol ugyanis olvastam, hogy sminkfixálót, ha ráfújsz ecsetre, akkor a szemhéjporból, olyan paszta állagot kapsz, ami akár tus húzására is alkalmas. Viszont fixálóm nem volt, az ötlet tetszett, ugyan mit veszíthetek alapon kipróbáltam, hogy ehhez a tushoz tartozó ecsetet enyhén bevizeztem( tényleg csak minimálisan szabad) és a vizes ecsettel vettem fel a szemhéjpúdert az ecsetre. És működött olyannyira, hogy nekem sokkal szebb lett a végeredmény és könnyebb a használata, mint a tusé, és nekem így a szemhéjamra sem kenődött fel termék :) Ha fekete tust szeretnék csinálni én egy max factoros szemhéjpúdert használok. De imádom a színes tust is szóval szoktam lilát, kéket és szürkét is, illetve bulira ünnepekre ezüsttel vagy arannyal is szép szerintem a tusvonal ;) Nekem eddig minden szemfestékemmel működött ez a kis trükk.

Gabszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 31.

+ felhasználás (ecset):

Kunigunde

2018. december 27.

Soha nemjelentett gondot a tusvonal húzása mindegy mivel. De ez valahogy gyenge. Túl sűrű vagy nem is tudom. De a saját ecsetével abszolút nem ment. Kellett egy jobbfajta ferde ecset hozzá.

Kunigunde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.