KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 2899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ciaté Fierce Flicks Eyeliner
Ár: 3000 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: Új, sosem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta
Ár: 1000 , Eladó: fleonora
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Domie

2018. november 6.

Jó, de napi használat mellett nagyon gyorsan beszárad, majdnem a fele használhatatlan.

Domie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Yvette89

2018. november 1.

Nagyon jó az állaga, lehetne feketébb. Énnkúlön ecsetet vettem hozzá, így jó vékony vonalat tudok húzni

Yvette89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

KKinga1997

2018. október 31.

Nagyon jó kis tus. Könnű vele szép volnalat húzni. Ami negatív: nekem kenődik.

KKinga1997
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Nagyon jó kis tus. Könnű vele szép volnalat húzni. Ami negatív: nekem kenődik.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2018. október 31.

Géles szemhéjtushoz képest nagyon jó és tartós! Gyönyörű igazi fekete színe van. Az ecsete nem rossz, de én a saját ferde ecsetemet használom vele. Egy szabadtéri, borús, esős napot is kibírt. Néha a tusvonalam fölé teszek fekete szemhéjpúdert, hogy jobban tartson de ez még anélkül is jól fennmaradt.

Lili2109
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 31.

Petyuska

2018. október 29.

Nagyon-nagyon tetszik. Sok tust kipróbáltam már, de a legtöbb már a felvitelkor szétfolyt. Nekem az ecsete is megfelel, nem érzem szükségét, hogy vegyek egy másikat hozzá. Több rétegben gyönyörű intenzív fekete, és meglepően jól bírja a strapát, 9 órája van rajtam, és meg se moccant. Kuponnal vásároltam belőle kettő darabot, szerintem nagyon sokáig elég lesz.

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Kisscsajszika

2018. október 28.

Nagyon kedvező áron jutottam hozzá bár egy kicsit szkeptikus voltam, főleg a hozzá adott ecset miatt. De csalódnom kellett méghozzá kellemeset, könnyen lehet vele precíz és tartós tus vonalat húzni. Nem mozdul el a helyén marad és a nap végére is olyan mintha most kentem volna fel. Teljes a szerelem ez után más fajta tust nem is veszek.

Kisscsajszika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Linnu

2018. október 27.

Nekem bevált. Tartós, nem kenődik szét, hamar megszárad a bőrön. A kis ecsetet szoktam használni a felvitelhez, amit hozzá adtak, azzal szép vékony vonalat is lehet húzni. Arra oda kell figyelni, hogy jól visszazárja a kupakját az ember, különben könnyen kiszáradhat.

Linnu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Bettii98

2018. október 25.

Legnagyobb hazugságok a földön. :D
Zselés állagú : ennél kicsit szárazabb.
24 órán át tart : jó az egy órának is, míg szét nem kenődik fel a szemhéjamra és oldalt a tusvonal farkincájánál.
Intenzív szín, egyszerű használat : rengetegszer bele kell mártani az ecsetet,ez a blacktől elég messze van. Macerás.
Professzionális ecset jár mellé : viccnek is rossz. Ilyen ecsetet szerintem még vízfestékhez sem használnak.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

Legnagyobb hazugságok a földön. :D
Zselés állagú : ennél kicsit szárazabb.

Risella

2018. október 21.

Én szinte naponta használom, és még alig látszik, hogy hiányozna belőle. Bevallom, hogy féltem, hogy egy ilyen kis tégely meddig bírja, de már lassan egy éve használom és még több, mint a fele megvan. Nekem elég érzékeny a szemem és nagyon könnyezik, így szinte alig marad meg valami a szememen, és 1-2 óra múlva minden a szemem alá kerül, elkenődve, kivétel ezt a terméket! Én tényleg nyugodt szívvel ajánlom mindenkiket itt és az ismerőseim körében is, mert számomra ez az igazi. Pigmentált, tartós, de könnyű vele bánni, persze száradásig, mert utána csak sminklemosóval távolítható el.

Risella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

PinkPrint

2018. október 19.

Az itteni vélemények alapján vettem meg de nekem nem vált be. Hamar lekopik és ha nem használom rendszeresen beszárad. Nem lehet vele annyira sötét fekete hatást elérni és dolgozni sem könnyű vele mivel nem igazán jól kenhető.

PinkPrint
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.