Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 2899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ciaté Fierce Flicks Eyeliner
Ár: 3000 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: Új, sosem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta
Ár: 1000 , Eladó: fleonora
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

malexandra25

2018. szeptember 17.

A legjobb! Szépen és könnyedén lehet vele dolgozni! Gyönyörű fekete!

malexandra25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

A legjobb! Szépen és könnyedén lehet vele dolgozni! Gyönyörű fekete!

Kremcica

2018. szeptember 14.

Nagy meglepetés volt számomra, mert elképesztően jóóóóó! <3 Az állaga, a pigmentáltsága, könnyű felvinni még a hozzáadott picike böte ecsettel is szupervékony vonalat tudok húzni. Imádom, rajtam még tartós is. Húztam a számat az árán mikor megvettem, de bár ne tétováztam volna ilyen sokáig és a sok vacak tus helyett egyből ezzel próbálkoztam volna. Viszont aki nem gyakorlott tushúzó nem biztos hogy szeretni fogja, kezdő tusvonalhoz inkább filces tust vagy ceruzát javasolnék.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

zsbsz

2018. szeptember 11.

Rólam nagyon hamar le szokott kopni. Sajnálom, mert az esetét és az állagát én egészen kedvelem, könnyű felvinni. A negyedannyiba kerülő Lovely tus sokkal jobban bevált.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

molnardorci

2018. szeptember 9.

Én nem szerettem. Nem volt tartós és az az igazán szép fekete sem.

molnardorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Én nem szerettem. Nem volt tartós és az az igazán szép fekete sem.

RarityRose

2018. szeptember 5.

Nekem nem vált be. Egyáltalán nem vizálló, nekem hamar lejött. Nehéz vele dolgozni, nem szerettem. Nem is használom már. Kuka.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

dzsungelszem

2018. szeptember 5.

ÚRISTEEN!! Hogy én eddig miért nem próbáltam ki ez?! Olyan bonyolultnak gondoltam a használatát, de esküszöm ezzel gyerekjáték a tusvonal! Kidobok minden mást, mától kezdve örök hűséget fogadok neki!

dzsungelszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

bogii95

2018. szeptember 1.

Nagyon szeretem! :) Könnyű felvinni, nem kenődik el, régóta megvan és még mindig nagyon sok van benne napi használat mellett. A legjobb eddig használt dolog a szemhéjamra, próbáltam már sokféle ceruzát és tust, de ezt semmi sem előzi meg.

bogii95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Torpillla

2018. augusztus 28.

Sokáig a L'Oréal filces szemhéjtusát használtam. De az sajnos 1 hónap alatt mindig beszáradt és a színével sem voltam megelégedve. Régóta ki akartam próbálni egy ilyen ecsetes tust. Utána olvastam ennek és a sok pozitív vélemény alapján megrendeltem. És engem meggyőzött! Az ecsetét meglepően könnyű használni. Gyönyörű fekete és egész nap tart! Ami még nagy pozitívum számomra, hogy nagyon keveset kell használni belőle, így sokáig elég. Mindenképpen újra fogom venni!

Torpillla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

ildi98

2018. augusztus 23.

Nem szeretem a mártogatós tusokat, mert összekenem a szempillámat vele, ami utána összetapad, a tusfilcekkel pedig az a problémám, hogy fejjel lefelé tartva nem jön belőlük, én meg ilyen béna vagyok, hogy úgy esik kezemre.. :D A tégelyes ecsetes forma viszont tökéletes! Néhány alkalom után megtanultam bánni vele. Jó állaga van, tetszik, hogy matt, az ecset is nagyon jól használható, és nagyon sokáig elég, már vagy 2 hónapja használom, de még mindig rengeteg van belőle..

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Cinaa

2018. augusztus 14.

Nekem elfolyik akármit csinálok vele, Nem veszem újra.

Cinaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nekem elfolyik akármit csinálok vele, Nem veszem újra.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.