KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 2899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft , Eladó: dettiii
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Stadionoknál, Foxpost, posta
Ciaté Fierce Flicks Eyeliner
Ár: 3000 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: Új, sosem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta

lolliheya

2018. július 23.

Szerintem alap darab minden lány kollekciójában, aki imádja a tusvonalat :)
Nagyon tartós és szép, éjfekete színe van.

lolliheya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Szerintem alap darab minden lány kollekciójában, aki imádja a tusvonalat :)
Nagyon tartós és szép, éjfekete színe van.

bree07

2018. július 23.

Szeretem. A helyén marad, könnyű vele dolgozni.

bree07
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Szeretem. A helyén marad, könnyű vele dolgozni.

Judit1987

2018. július 22.

Tégelyes drogéeiás tusok közűl az egyik legjobb.

Judit1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Tégelyes drogéeiás tusok közűl az egyik legjobb.

Jucushh

2018. július 21.

Ha jól számolom, akkor már 10 éve vagyok a cicaszemek híve. Kezdetben a Miss Sporty szemhéjtusát használtam, utána a Maybelline Master Precise folyékony szemhéjtusát. Nem voltak rosszak, de mindkettőben találtam kivetnivalót. Majd beruháztam egy Sigma szemhéjtusra és egy hozzá tartozó ecsetre, NY-ban vettem és hazaérve próbáltam ki először, na az volt a legborzalmasabb. Szóval nem minden arany, ami fénylik. Végül megvettem ezt a zselés szemhéjtust és egyértelműen a legjobb, amit valaha próbáltam. Nem kenődik, könnyű vele dolgozni, jó a formulája, a nap végéig kitart a helyén. A hozzá való ecsetet én nem tudtam használni, túl parányi. Sigma ecsettel használom, hát így együtt álom combo.

Jucushh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

ddominikaa

2018. július 20.

Könnyű használni és nagyon tartós.

ddominikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Könnyű használni és nagyon tartós.

kingh

2018. július 19.

Nagyon szeretem! Régóta csak ezt használom, bevált, és feleslegesnek is érzem, hogy mással kísérletezzek (ha megpróbáltam, akkor se jött össze). Szép fekete színe van, nagyon tartós, jó az állaga - könnyű vele dolgozni.

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Nagyon fekete, nagyon tartós, könnyű használni a megfelelő ecsetekkel. Megéri :)

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

Drogériás szemhéjtusok között messze a legjobb. Nagyon szeretek újakat kipróbálni, viszont ezzel volt a legjobb tapasztalatom.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

Vivienn05

2018. július 15.

Évek óta hűséges társam a sminkelésben. Igazi fekete, lerobbanthatatlan tus, amit ha reggel felteszek egészen estig tart. Az ecsetével nagyon jól lehet dolgozni, de bármilyen ecsettel remekül működik. Nem kenődik és maszatolódik, vagy potyog. Csak és kizárólag ezt használom, és még egészen biztosan sokszor újra fogom venni.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Vivó

2018. július 11.

Szuper termék!
Extra fekete, tartós, nem mozdul el, precíz vonalat lehet húzni az ecsettel.

Vivó
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Szuper termék!
Extra fekete, tartós, nem mozdul el, precíz vonalat lehet húzni az ecsettel.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.