KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék hazánkban Instant Anti-Age The Eraser Eye Perfect & Cover Concealer néven került forgalomba.

• Goji bogyó + Haloxyl™
  • Azonnal eltünteti a sötét karikákat
  • Láthatóan csökkenti a bőr puffadtságát
  • Micro-korrektor applikátor + szuper koncentrált formula
  • Sugárzó és friss tekintet

Ár: 1900Ft , Eladó: jaszaiheni
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1200ft , Eladó: lauraaaa
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, megbeszélt helyen
adrimolnar

2019. január 23.

Kissé kreol bőrömhöz a light árnyalatot használom, a 6. darabot veszem újra. Imádom minden tulajdonságát, nem is részletezem tovább, teljesen megértem azt a hype-ot ami körülötte van/volt, jobb korrektort még nem találtam nála :D

adrimolnar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Repuka

2019. január 19.

A light arnyalatbab hasznaltam a szemem ala, kicsit sotetnek ereztem de imadtam az allagat es a fedeset, majd lecsereltem. 2hettel kesobb ujra visszahuzott a szivem ehhez es a 06 neutralize arnyalatbab vettem meg es csodas, pont az en borszinem, ujraujraujra es ujra vevos 🤗

Repuka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

rozsaanna

Korcsoport: < 18
2019. január 16.

Amióta megvan, szinte csak ezt használom reggelente. A fedése az én arcomra pont elég, jól fedi az apróbb hibákat, szem alatti karikákat.

rozsaanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 16.

Michelanghela

2019. január 15.

Most, hogy elolvastam, hogy mit ígér, eleve elveszek egy pontot induláskor. A sötét karikákkal sem azonnal, sem utólag nem bánik el. Azért vettem meg, mert egy olyan termékben reménykedtem ami nem emeli ki a szem alatti ráncocskáimat. Erre be is vált, de mondjuk nem is fed rendesen. Mindig alá kell dolgozzak egy szín kiegyenlítő korrektorral, ha nem akarom hogy 20 perc után át üssenek a lila karikáim. Az adagolása nehézkes, sosem tudom, mennyit csavartam ki belőle, az eleve korrektoros fejecske miatt. Nem tartom higiénikusnak az adagolóját.

Michelanghela
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

puddin66

2019. január 14.

Az biztos, hogy a sötét karikákat nem tünteti el és a fedése is közepes. Viszont szépen lehet vele dolgozni, nem ül bele az apró ráncokba sem. Én szeretem, mert nem szárít és amikor nem akarok sminkelni, csak ezzel szoktam a kisebb hibákat javítani az arcomon. Arra tökéletes. Illetve olyanoknak, akiknek kevés bőrhibája van.

puddin66
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

nemethanna196

2019. január 13.

Nagyon nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, igen örülök, hogy létezik, megér minden dicsőítést. Eléggé rohanósak és stresszesek a mindennapjaim, így gyakori, hogy nem tudom kipihenni, kialudni magam, és ezt a bőröm is megérzi. Gyakran karikásak a szemeim és fáradt a tekintetem. Ilyenkor szoktam használni ezt a korrektort, ami nem csak kiegyenlíti a bőrfelszínt, hanem ki is emeli a szemkörnyékem. Úgy működik, mint egy radír. Egy kicsit felviszek belőle, majd eldolgozom, egy kis púderrel fixálom, és kész is.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Orchideadin

2019. január 12.

Szép fedése van, kellemes viselet, alapozó nelkül is sokszor használom és segít eltüntetni a szem alatti karikákat. A kialakítása ez a tekergetős módszer nem a legjobb néha alig jön ki termék néha meg annyi jön, hogy alig lehet elkenni és nem szép látvány a feje több használat után, illetve nem tudom mennyire higiénikus ez így, de a hatását nagyon szeretem.

Orchideadin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

KatalinKelemen

2019. január 12.

Nekem nem jött be, pedig annyira örültem mikor megláttam, hogy végre van belőle az Ivory árnyalatban, mert csomó beauty gurunál láttam. Sajnos megint bebizonyosodott, hogy a Maybelline-nél nekem nincs megfelelő árnyalatú korrektor. Az Ivory hófehér, amivel nem is lenne probléma, ha el lehetne dolgozni, de az lehetetlen. Mindegy, hogy milyen primer kerül alá, hogy ecsettel, ujjal vagy szivaccsal viszem-e fel, képtelenség úgy eldolgozni, hogy ne úgy nézzek ki, mint akit véletlenül lemeszeltek. A karikák eltakarása helyett csak kiszárítja a bőrt, beül a ráncokba és megkapaszkodik minden egyenletlenségen. Az eggyel sötétebb opció meg baromi sötét. Próbáltam keverni mindenfélével, de csak rontott az amúgy működő korrektoraimon.

KatalinKelemen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

peppi

2019. január 10.

konnyu kis termek, fedese is egesz jo, kremes allag, konnyen eldolgozhato. sok csavaras mig kello mennyisegu anyag kijon, akkor meg lehet egyszerre tobb, mint kene. de azert szuper termek.

peppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

KozmaNikolett2001

2019. január 10.

Nekem nem valt be:( akinek erosebb fedesre van szuksege annak tokeletes lehet. A szine se stimmel sajnos es vilagosabb nincs belole:( nalam 2csillagot er csak:(

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.