KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2017. október 20.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék hazánkban Instant Anti-Age The Eraser Eye Perfect & Cover Concealer néven került forgalomba.

• Goji bogyó + Haloxyl™
  • Azonnal eltünteti a sötét karikákat
  • Láthatóan csökkenti a bőr puffadtságát
  • Micro-korrektor applikátor + szuper koncentrált formula
  • Sugárzó és friss tekintet

2 árnyalatban kapható

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Concealer
Ár: 1500 Ft , Eladó: barbiii_sz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost
Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Concealer
Ár: 1800 , Eladó: Amiel
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (webox, foxpost, dpd, stb)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Csobanka

2017. november 19.

Mostanában elég sok korrektort kipróbáltam, olcsóbb kategóriában. Glamour napokon ő jött velem a Maybelline standjáról. Jelenlegi kedvencem lett. Nincs szuper erős fedés, viszont nem szárít. Nem vagyok biztos de, mintha hamar bemenne az ember szemébe, bár lehet csak az álmosságtól nem látok sokszor. Ettől függetlenül nagyon szeretem és néha az orrom köré is használom, egyéb helyek kivilágosításra - elmegy de azokra jobb más, pl.: a trend it up világosítója.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Mariann1987

2017. november 19.

Szuper termék! Szépen fed! A szivacsos megoldás is nagyon jó, pedig voltak fenntartásaim. :) (Oké...pattanásokra nem ezt használom, mert precíz, apró mozzanatokat nehéz végezni vele, de a karikákra a legjobb, amit eddig használtam. :) )

Mariann1987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

NovakneViki

2017. november 18.

Olyan sok szépet és jót olvastam erről a korrektorról, hogy glamour napon én is beszereztem egyet. A kis tekerős adagolója nagyon tetszik, tényleg az utolsó csepp kencét is ki lehet préselni a tubusból. A szivacsos fejét alapvetően eldolgozáshoz nem használom, maximum javításokhoz. Fedése remek.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

sttramara

2017. november 17.

Nagyon nagy ötös ☺️ Gyönyörűen elfedi a karikámimat és szépen passzol a színe (a világosabbik) az arcbőrömhöz.Ez a kiszerelés meg nagyon érdekes,de praktikusnak találom ☺️ Féláron jutottam hozzá (Glamour napok) és így nagyon nagyon megéri,szerintem újra fogom venni

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Hannah11

Korcsoport: < 18
2017. november 16.

Tényleg gyönyörűen fedi el a szem alatti karikákat,és a pattanásokat.Nagyon tartós,az egyetlen baj vele,hogy a legvilágosabb árnyalat is elég sötét..

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 16.

pizsiafalon

2017. november 16.

Itthon sajnos 2 nagyon eltérő szín kapható csak. Én külföldről szereztem be így ez a megfelelő árnyalat nem emeli ki a szárazabb részeket. Erős fedésű, nagyon tartós viszont szemkörnyéken hidratálóval alatta picit elmozdul. Pattanásokat pedig gyorsan leszárítja. A szivacsot le tudtam venni és ki tudtam mosni az eredeti színre. Összességében jó kis masszív korrektor de szárít.

pizsiafalon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Konszuelita

2017. november 15.

Az itt írt vélemények alapján esett rá a választásom. Glamour napokon sikerült megvásárolni nagyon kedvező áron. De ha elfogy, nem fogok habozni, hogy újravegyem teljes áron. Nagyon sötét karikák vannak a szemem alatt, de ez a termék valami mennyei, karika volt, nincs :) Köszönöm a többieknek, hogy tesztelték előttem :) Hálás vagyok érte. Imádom. Alapozó felé használom, majd púderrel fixálom.

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

pankajanosi

2017. november 15.

Nagy szerelem :) Előtte a Catrice folyékony korrektorát használtam , de ez jobban bevált. Talán a színskála lehetne egy kicsit szélesebb, mert így a télbe haladva kezd túl sötét lenni a világosabb árnyalat.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

adriennapagyi

2017. november 15.

Glamour napokon vettem kuponnal. Eddig nagyon jól bevált a sötét karikáimra a szemem alatt, pattanások elfedésére is szoktam használni. Nekem bevált, de az eredeti áráért nem biztos, hogy megvenném.

adriennapagyi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Elfie98

2017. november 15.

Én nagyon szeretem. Tetszik a szivacsos applikátora, tökéletes a fedése és könnyen az alapozóba lehet dolgozni.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.