KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2017. október 20.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék hazánkban Instant Anti-Age The Eraser Eye Perfect & Cover Concealer néven került forgalomba.

• Goji bogyó + Haloxyl™
  • Azonnal eltünteti a sötét karikákat
  • Láthatóan csökkenti a bőr puffadtságát
  • Micro-korrektor applikátor + szuper koncentrált formula
  • Sugárzó és friss tekintet

2 árnyalatban kapható

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Concealer
Ár: 1500 Ft , Eladó: barbiii_sz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost
Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Concealer
Ár: 1800 , Eladó: Amiel
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (webox, foxpost, dpd, stb)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Anheszenamon

2018. április 21.

Nem értem a körülötte kialakult hype-ot. Mitől olyan kiemelkedően jó ez cucc? Számomra egy átlagos korrektor. Semmi extra. Ahogy előttem is írták már, elég gyorsan fogy, ráadásul nem is higiénikus a szivacsos fej. Ausztriában vásároltam meg, amikor nálunk még nem volt kapható, de nem este hasra tőle. Nekem a Catrice korrektora jobban bevált, azt vettem újra,ezt nem fogom.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Enc

2018. április 20.

A light árnyalatot vettem meg. A fedése, állaga jó. Tényleg szépen takarja a karikákat a szem alatt. Néha szemhéj-alapozó helyett is használom, úgy is megállja a helyét. A szivacsos fejét szeretem, mert nagyon puha és könnyű a felvitel vele, de jobban belegondolva lehet nem túl higiénikus. Ettől függetlenül 5*-ot kap :)

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

Repuka

2018. április 20.

Nagyon bevált a sötét karikáimra amik sajnos elég erőteljesek hiába alszom sokat. Néha használom pattanásokra is, arra a célra is megfelel. Szem alatti ráncokba nem ül be. Az egyetlen negatívum az a kis pamacs. Sok anyag benne marad, kicsit pocsékolásnak érzem és nem is annyira higénikusnak, úgyhogy levettem es csak az ujjamra nyomom és azzal viszem fel. Mindenképp újravevős, le is csapok rá joy napokon!!

Repuka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

timilla

2018. április 19.

A light változatot vettem meg, bár láttam, és figyelmeztettek is, hogy elég sötét. És valóban, elvileg nem ideális szem alatti karikák eltüntetésére, de mégis működik, legalábbis nem látom rosszabbnak, mint amikor a sokkal világosabb Clarins korrektoromat használom. A várakozásokkal ellentétben a szivacsát is szeretem, bár nedves blenderrel dolgozom el végül, mondjuk a higiénikussága aggaszt, lehet, hogy egy idő után leoperálom róla. A tartóssága is jó, viszont fél nap után szárít kicsit, beleül a ráncokba. Nem irritál, nem könnyezik tőle a szemem (máshová nem is használom, csak a szemem alá), úgyhogy én kedvelem, bár ez sem a tökéletes korrektor sajnos.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

Oklaudia04

2018. április 19.

Nagyon szeretem főleg a szemem alá ☺ Örülök hogy megvásároltam 😁

Oklaudia04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Nagyon szeretem főleg a szemem alá ☺ Örülök hogy megvásároltam 😁

Uveggalamb

2018. április 18.

Őszintén szólva nem értem a nagy hype-ot körülötte.. Egyrészt: baromi gyorsan fogy.. alig használtam, de a felénél járok.. ezt hogy???!!!
Aztán: két színt hoztak be belőle, ebből a világosabb is alapozó színű, barna.. Ergo tök sötét, szem alá nem ideális.. Éppen ezért a szem alját nem világosítja ki, és így a karikákat sem tünteti el hatékonyan.. Márpedig arra hirdetik.
Más jellegű bőrhibákra működhetne, na de én kifejezetten szem alá vettem.
Tudásához mérten az árát magasnak tartom és az adagolója sem jön be.. Nem gondolom , hogy a kis szivacs applikátor túl higiénikus lenne és a szemzugban sem könnyű dolgozni vele.. Biztos , hogy nem veszem majd újra.

Uveggalamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Más jellegű bőrhibákra működhetne, na de én kifejezetten szem alá vettem.

fblnk

2018. április 18.

A legjobb, amit eddig próbáltam! Nincs kifejezetten problémás bőröm (nincsenek óriási pattanásaim vagy ilyenek), nem használok mindig alapozót, mert nincs rá szükségem. Viszont elég tág pórusaim vannak, és azokat azért szeretem eltüntetni. Na ez a korrektor képes rá! Szimplán alapozó nélkül, a szem alá, T-vonalban egy vékonyabb rétegben felkenve tökéletesen fed. Könnyen el lehet dolgozni, és egy alapozó ecsettel szoktam, de nedves szivaccsal is ugyanolyan jól működik. Egy laza réteg mattító púder rá, és kész is a tökéletes fedés! Egy picivel talán lehetne olcsóbb, mert ha rendszeresen használja az ember, akkor azért fogyogat rendesen. De ettől függetlenül is szerintem nagyon megéri.

fblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Sre98

2018. április 16.

Régóta szemezgettem vele, aztán a múltkor megvettem leárazva és nagyon tetszik. A világosabb árnyalat tökéletes a bőrömhöz, ezért néha az egész arcomra használok egy keveset. Szépen fed mégis természetes a hatása. Többször megdícsértek amikor ez volt rajtam. :) Most fog elfogyni, szóval mindenképpen újra fogom venni!

Sre98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

doubleb

2018. április 16.

Ez a termék akinek nem használ, az valószinű rosszul viszi fel, vagy nem dolgozza el rendesen :D minden napos rutinom része lett ez a kis csoda! Nagyon sötét szem alatti karikáimat is eltűnteti, szóval jár az 5csillag!!

doubleb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

ZsofiKrem

2018. április 15.

A csomagolas 5*, viszont maga a termek semmit nem er, kb. olyan, mintha meg egy reteg (rossz minosegu) alapozot tennek a szemeim ala.

ZsofiKrem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.