Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2017. október 20.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék hazánkban Instant Anti-Age The Eraser Eye Perfect & Cover Concealer néven került forgalomba.

• Goji bogyó + Haloxyl™
  • Azonnal eltünteti a sötét karikákat
  • Láthatóan csökkenti a bőr puffadtságát
  • Micro-korrektor applikátor + szuper koncentrált formula
  • Sugárzó és friss tekintet

2 árnyalatban kapható

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Concealer
Ár: 1800 , Eladó: Amiel
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (webox, foxpost, dpd, stb)
Ár: 1500 , Eladó: Veronika
Állapot: Parszor probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Fizetes atutalassal vagy szemelyesen! Szallitas: posta,foxpost,szemelyesen

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MRekaaa

2018. szeptember 22.

Nem jött be :(
Rengetegen mondták, hogy drogériás viszonylatban a legjobb, és bármilyen karikát elfed, én ezt nem tapasztaltam. Sőt, 2 hét használat után mintha szárította volna a bőrömet. A fele áron lévő Catrice és Maybelline ezerszer jobb szerintem.

MRekaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Nem jött be :(

SminkesAnyuci

2018. szeptember 21.

Sajnos nem vált be, mert a világosabb árnyalat is túl sötét nekem, nem tartom higiénikusnak a szivacsos applikátort, nem szárad le szépen a bőrömön, a kattogtatás zavar miközben próbálok némi terméket kinyerni, és véleményem szerint nagyon drága.
Tetszik benne hogy nem illatosított és sajnos ennyi. Úgy tudom elhasználni, hogy a szemem alatti bakingnél ha transzparens púderrel bakingelek, akkor a sötét színt a világos púder szépen kiegyenlíti, de nem vagyok megelégedve a fedésével sem, közepes fedésűnek érzem, viszont a baking rásegít a fedésre, így elhasználom, de csalódott vagyok.

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

tyukanyo

2018. szeptember 21.

Ugyan úgy fed mint a Catrice folyékony korrektorja, csak szebbek az összetevői. Egész nap tart, nem irritál. Akciósan megéri, teljes áron kicsit drága. Pont akkor fogy ki amikor már nem szívesen használom a bacik miatt.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

malexandra25

2018. szeptember 17.

Az applikátorral nem vagyol továbbra sem kibékülve, de maga a termék szuper jó! Pigmentált, szépen elfedi a dolgokat és tartós!

malexandra25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

adi99

2018. szeptember 16.

Update: Sajnos valamiért újabban nagyon rágni kezdte a szemem és pattanásosodott a bőröm. Amint elhagytam helyreállt a bőröm, sajnos váltanom kellett. :(

Nekem ez már legalább az 5. ami itthon van. Nem erős a fedése inkább közepes, én gyakran alapozó helyett csak ezt használom szem alá meg egy két helyen és annyi. Szépen tart nekem nem fénylik át, színe a bőrtónusomhoz tökéletes, könnyű eldolgozni és praktikus a kiszerelés. Én nagyon szeretem:)

adi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Imadoksminkelni

2018. szeptember 15.

Talán az állaga egy kicsikét ragacsos, de ezen kívül mégsem nehéz dolgozni vele. Ez a tekerős kiszerelés viszont nem nyerte el a tetszésemet, nem egyszer volt úgy, hogy tekertem és semmi nem jött belőle. Fedése közepes.

Imadoksminkelni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Ybyza

2018. szeptember 11.

Ár-érték arányban tökéletes. Szépen fed, viszonylag könnyen lehet eldolgozni. A szem alatti területet nem szárítja ki. Évszaktól függően a világos és a nude árnyalatot is szoktam használni. Jó lenne, ha több színváltozatban lenne elérhető.

Ybyza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Kata2017

2018. szeptember 9.

Nem estem tőle hanyatt,többet vártam tőle mert nagyon dícsérték. Kicsit ragacsos,jobban is fedhetne,de lehet hogy az én bőröm ennyire nyomi.

Kata2017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Misa

2018. szeptember 7.

Nagyon megszerettem. Nem olcsó, az tény, de megéri. Az applikátora sem a legjobb ötlet, mert nem túl higiénikus, viszont könnyű eldolgozni vele a korrektort. Viszont a színválaszték nekem bejött, a fedése számomra éppen elég, és ami a legfontosabb, ez tényleg nem ül bele a szemkörnyéki ráncoskákba. Nincsen zavaró illata, és nem is fogy brutálisan gyorsan. Egy hónapja már minden nap használom. :)

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

pradamarfa

2018. augusztus 25.

Évek óta epekedve figyeltem a bloggerket, hogy ilyet használnak - külföldön.

Oh! Aztán hirtelen megjelent! Megérkezett Ő! Bár valahogy ösztönből éreztem, hogy nem legy egy pénztárcabarát darab, megvettem. Nagyon nem az... 2 hónap után 1 üres üvegcse maradt utánna, meg a csalódottság. Elmaradt a WOW hatás.
A színek jók, nagyon eltaláltam a sajátomat (ritka alkalmak egyike), de nekem vhogy nem fed. Se primerrel, se alapozó fölé... így aztán finoman elhasználtam az arcomon kis mennyiségre ühgyeltem, így tetszett határozottan, de nem ezért vettem.

pradamarfa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Évek óta epekedve figyeltem a bloggerket, hogy ilyet használnak - külföldön.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.