KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2018. szeptember 26.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék hazánkban Instant Anti-Age The Eraser Eye Perfect & Cover Concealer néven került forgalomba.

• Goji bogyó + Haloxyl™
  • Azonnal eltünteti a sötét karikákat
  • Láthatóan csökkenti a bőr puffadtságát
  • Micro-korrektor applikátor + szuper koncentrált formula
  • Sugárzó és friss tekintet

Ár: 1500 , Eladó: Veronika
Állapot: Parszor probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Fizetes atutalassal vagy szemelyesen! Szallitas: posta,foxpost,szemelyesen
Ár: 1900Ft , Eladó: jaszaiheni
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

meekoflit

2018. november 13.

Kedvenc korrektorom! Valóban nem ül bele a ráncokba, nekem a fedése pont elég ( bár nincsenek nagyon sötét karikáim) kicsit felé kell puderezni. A nude árnyalatot használom a kicsit sárgás kreol bőrömhöz pont passzol.
Ha esetleg van pattanás utáni pigmentfoltokra is szuper!!

meekoflit
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Ha esetleg van pattanás utáni pigmentfoltokra is szuper!!

Whosthatfitgirl

2018. november 13.

A körülötte csapott internetes felhajtás miatt gondoltam kipróbálom, hátha, amúgy is kerestem concealert. Őszintèn szólva számomra megmagyarázhatatlan, mièrt vannak oda èrte. Nekem eleve a szìnválasztás is nehèzkes volt, vagy túl világos, vagy túl sötèt. Vègül a sötètebb mellett döntöttem, az jó ha èppen mestersègesen barnult vagyok🤣. Fedèse szinte semmi, nap vègère pedig ez a pici is eltűnik. Illata nem rossz, nem tolakodó èn èszre se veszem, de nyilván első teszt miatt szagolgattam. ☺ A fej kialakìtása valóban nem túl szerencsès, szerintem max arra való, hogy felmázold a termèket a szemed alá, aztán ecsettel/ujjal eldolgozd. Nem rossz a cucc, de nem is jó. Van ennèl jobb is a piacon, pláne ilyen árban.

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

zsancica8

2018. november 12.

Sajnos nekem sem vált be:( csomósodik és megül a szarkalábakban. A fedése sem elég jó és az applikátora sem az igazi. Nem hiszem hogy megveszem újra ha elfogy.

zsancica8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Bianka19

2018. november 12.

Nekem nem vált be. A szemem alatti lilás karikákat nem tüntette el. Szerintem ár- érték arányban sem felel meg (a catrice mérföldekkel jobb nála).

Bianka19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Bodzs

2018. november 11.

Rászántam magam egy kisebb akció alatt, hogy kipróbáljam, mert annyira ajnározzák. Nem mondanám rossznak, de a catrice korrektorával is elérem ezt a fedést. Az árához képest, nagyon gyorsan fogy. Lustább napokon használható alapozó helyett, viszont nagyon gyorsan szárad, alig lehet eloszlatni, gyorsan kell vele dolgozni, különben csíkos marad. Ráadásul a színválaszték is nagyon korlátolt belőle, inkább a narancsos árnyalatok találhatóak meg nálunk.

Bodzs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

bettina092

2018. november 10.

Hát ez nekem messze van az5 csillagtól. A szivacsos dolog szörnyű, drága és gyorsan fogy. Szerintem egy idő a szennyeződéseket is viszi fel a bőrre. Elhasználom, ha már megvettem ennyiért, de egy catrice sokkal de sokkal jobb és árban is kedvezőbb.

bettina092
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Lina14

2018. november 10.

a legvilágosabb kompatibilis az én iszonyatosan fehér bőrömmel, így megvettem, könnyed, de jól fedő korrektor, bbkrémes vagy könnyedsminkes napkon remekül használható, elég tartós is, de pöttyökre nem jó, mert nem fedi el őket. a csomagolás idegesítő egy kicsit, mert a pukak mindig korrektoros lesz, akármennyire is vigyáz az ember, de nem kell sok teketés hozzá,ésjön is a termék kifele, bár a szőrös feje nem túl hasznos eldolgozásra, szivaccsal a legjobb

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Mintia

2018. november 9.

Megvettem, mert kijött belőle más árnyalat is. Nagyon tetszik, főleg azokon a napokon használom, amikor nappali könnyű sminket csinálok. Észrevehetetlen az arcon, eltünteti a karikákat és nem szárít. Az applikátor sajnos szerintem is borzalmas, de csak ezért -1 csillag.

Mintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Drazsi

2018. november 6.

Elég sötét kékes-szürkés karikáim vannak. A 05-ös árnyalat nekem nagyon bejött a közepesen világos bőrömhöz. Szépen fed, nem ül bele az apró ráncokba. Egész nap kitart, én a szivacsos applikátorral felviszem, de az ujjammal dolgozom el. Ez a legjobb amit eddig próbáltam. Újravevős!🙂

Drazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

pillacskak

2018. november 4.

Nálam ez már alap darab. Természetes hatást ad, szem alatti karikákra jó, ha nem túl sötétek. Normál, probléma mentes bőrre ajánlom, mert tök átlagos a hatása.

pillacskak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.