KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Goji Berry + Haloxyl ™
  • Azonnal eltűnteti a sötét karikákat
  • Láthatóan csökkenti a bőr puffadtságát
  • Micro-korrektor applikátor + szuper koncentrált formula
  • Sugárzó és friss tekintet

Ár: 2500 Ft , Eladó: barbiii_sz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kremcica

2017. szeptember 24.

Amennyire vágytam rá akkora csalódás. Gondoltam még Gnapok előtt letesztelem és ha bejön leváltom a Catrice korrektorom. Két színben kapható és még a világos is sötét a bőrszínemnek (light). Pedig vannak nálam fehérebb bőrűek is... Ez konkrétan sötét és sárga. Még a Catrice korrektorból is van világos színű, nem is értem hogy gondolta a Maybelline hogy két árnyalatban hozza forgalomba. Pedig maga az elgondolás nem rossz. A szivacsos feje puha, a szín fedése elsőre eléggé kevés de rétegezhető és szépen fedhet akire passzol az árnyalat. Nekem ez egy nagy nem, de az alapötlet és a kivitelezés kap tőlem két pontot.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

cherrygirll

2017. szeptember 23.

Hatalmas csalódás ez a korrektor! Még csak nem is a színével vannak problémáim, hanem a fedésével és a textúrájával. A finishe borzalmas, olyan szemcsés a végeredmény, nem simul bele az alapozóba, hiába viszem fel többször nem elég a fedése sem. Kidobott pénz, a nagy reklámozás miatt vettem meg, de bár ne tettem volna. Maradok a Catrice folyékony korrektoránál, ehhez képest egy álom!

cherrygirll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

mano

2017. szeptember 22.

Csalódás sajnos, pedig annyi jót olvastam róla. Szerencsére akciósan vettem meg. A két árnyalat közül a világosabbat vettem meg, ami elég sárgás és nem is annyira világos. A fedésével nem vagyok megelégedve: ha valakinek nincsenek olyan durva karikái, mint nekem, annak lehet, hogy beválik, de sajnos én maradok a Catrice folyékony korrektoránál, annál jobban fedőt még nem találtam a drogériákban.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

BoraBorka

2017. szeptember 20.

Borzalmas színválaszték. Mindössze két színben volt elérhető, ami a világos bőrszínem miatt,nem hogy szem alá de alapozónak is túl sötét lenne. Pedig annyira ki szerettem volna próbálni.

BoraBorka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

tara95

2017. szeptember 17.

Utáltam a fit me-t, elsősorban a színe miatt. Miutén vidéken élő krémmániás barátnőmnek lejártam a lábam érte (csak a dmben találtam neki a sötétebből), semmit sem veszíthetek alapon beslattyogtam a város leglátogatottabb drogériájába, számítva rá, hogy nekem a hulla bőrömhöz már nem lesz. És erre bontatlanul ott volt az utolsó light a tök üres tartóban. Ha volt kamera beépítve az állványhoz, tuti röhögve nézték a ragyogó szemem. 1500 forintért? NANÁ! Egyelőre a szín remek és mivel nekem nóziról kopik a leghamarabb a smink, egy gyors javításhoz már be is vetettem. Szépen beleolvadt a bőrömbe, nem kapta fel a sminket és nem emelte ki a száraz részeket. Egyelőre ötös.

Szem alá valahogy nagyon sötét és sárgás...ez volt az első benyomás, de nekem minden az, tehát azonnal kevertem is az essence színkorrektorával, mint mindig. Így már okés, nem emeli ki a ráncokat, nem szárít, szépen fed.
Végül fogtam a szivacsot és leszedtem róla. Az hagyján, hogy embertelen mennyiségű korrektor volt benne de nem is tudtam rendesen kimosni pedig nem ma kezdtem. Nem is raktam rá vissza, viszont érdekes, hogy magától jön ki belőle a cucc de nem oxidálódik a kupak miatt. Lényegesen takarékosabb és higiénikusabb ez a módszer...

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Szimica

2017. szeptember 13.

Nagyon mérges vagyok a színválasztékra, annyira vártam már ezt a korrektort. Sosem volt problémám hogyha a legvilágosabbat megvettem, akkor az a kiemelő területekre tökéletes volt, de ennek a Light árnyalata ne már hogy sötét a szemem alá... Tegnap megvettem akciósan a Rossmannba, alig vártam hogy próbáljam. Tény, nem ül bele annyira a szem alatti ráncokba, mint más, de az itthoni színválaszték nagyon kiakasztott... Elhasználom persze, csak macera egy világosabb színnel megint átmenni a szem alatti területen :(

Szimica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

fannus9

2017. szeptember 12.

En se szeretem. Meg egy eve vettem Becsben. Szine se volt a tokeletes a sargas boromhoz is sarga volt. Nekem a fedese se tetszett meg gyorsan fogyott. Catrice sokkal jobb szamomra.

fannus9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

preka

2017. szeptember 12.

ugráltam a dm-ben amikor megláttam, hogy végre kapható itthon is, Írországban vettem egy darabot még - milyen rosszul tettem, kb 10-et kellett volna...Szerintem az egyik legjobb korrektor ami létezik a drogériákban - sőt, szerintem pár high end terméket is kenterbe ver (nekem pl semmit nem tud többet a MAC pro longwear-nél). Az ára kicsit drágább a többi drogériáshoz képest, de gyönyörűen fed és kitart egész nap. Pattanásokra is használható, bár mivel ez a szivacscucc rajta van nem kenném direkt a pattanásokra, ugyanis felszedhet pár bacit ami később a nem pattanásos területeken is simán okozhat gyulladást.

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

hivettivy

2017. szeptember 11.

Végre lehet itthon kapni, boldogságban úszva beszereztem a Nude-t.
Nos nekem egész sötét karikáim vannak, de nagyon jól elfedi őket! Talán a valaha legjobban fedő korrektorom :)
Én személy szerint a szivacsot is szeretem, olyan jó puha (???).

Amúgy Magyarországon az Anti-age -t lehet kapni, nem az Age Rewindot. Nem kötözködésből, csak gondoltam leírom :)

hivettivy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Végre lehet itthon kapni, boldogságban úszva beszereztem a Nude-t.
Én személy szerint a szivacsot is szeretem, olyan jó puha (???).

Barbara111

2017. szeptember 8.

Nagyon elégedett vagyok. Még a Catrice korrektorait is veri. Mindkét árnyalatot megvettem, a (még) nyári arcszínemhez pont jó a nude árnyalat, télre pedig a világosabb fog passzolni. Teljesen eltűntette a sötét karikáimat, nem kenődött el, nem mozdult el, egész nap tarós volt. Biztosan venni fogok még belőle!

Barbara111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.