KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorc, Módosítva: 2017. október 20.

Kiszerelés:   6,8 ml
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék hazánkban Instant Anti-Age The Eraser Eye Perfect & Cover Concealer néven került forgalomba.

• Goji bogyó + Haloxyl™
  • Azonnal eltünteti a sötét karikákat
  • Láthatóan csökkenti a bőr puffadtságát
  • Micro-korrektor applikátor + szuper koncentrált formula
  • Sugárzó és friss tekintet

2 árnyalatban kapható

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Concealer
Ár: 1800 , Eladó: Amiel
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (webox, foxpost, dpd, stb)
Ár: 1500 , Eladó: Veronika
Állapot: Parszor probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Fizetes atutalassal vagy szemelyesen! Szallitas: posta,foxpost,szemelyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nitus90

2018. július 20.

A világosabb árnyalata van meg. A mindennapos sminkelés egyik alapdarabja lett nálam :) az elején sokat kísérletezgettem, mire eltaláltam, hogy hány csavarás kell az ideális korrektor mennyiség "előcsalogatására", de egész hamar barátok lettünk :) a fedésével is megvagyok elégedve. Szeretem, hogy kis kompakt és bármikor használhatom :)

Nitus90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

lndnmvlszl

2018. július 19.

2000fttol felugrott 3000re :(
De talan meg igyis megeri az arat mert kremes, sokaig eleg (nagyon) konnyu eldolgozni, szep marad es nem is latszik, hogy fent van.
Kozepes fedese van.
Kibovithetnek tobb szinnel, mert ennek van vagy 8 elerheto szine meg.

lndnmvlszl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

2000fttol felugrott 3000re :(
Kozepes fedese van.
Kibovithetnek tobb szinnel, mert ennek van vagy 8 elerheto szine meg.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Szín nem igazán passzol, de alapjában véve értem, hogy miért szeretik olyan sokan. Én is szeretem.
Tartós, jól fed és helyén marad. Szép az összkép. Érdemes egy akció keretein belül beszerezni kipróbálásra.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Már régen kinéztem magamnak, amikor a legutóbbi Glamour napon megtudtam kedvezményesen venni. A sok jó vélemény miatt próbáltam ki, viszont nem olyan volt, mint amire számítottam. Semmi konkrét bajom nem volt vele, azon kívül, hogy a legvilágosabb árnyalat is sötét nekem, de a teljes árát abszolút nem éri meg. Jól fed és eltünteti a karikákat, de ezt ugyanúgy megteszi a Catrice-Camouflage és a Maybelline-Fit me, ráadásul ezek még olcsóbbak is. Ha van lehetőségetek féláron lecsapni rá, akkor feltétlen vegyétek meg, viszont eredeti áron nem éri meg.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

BetDam

2018. július 18.

Nagyon cuki a szivacskája :3 barátomtól kaptam nem túl régen.a nude árnyalat van meg ami nekem picit sötét,de hátha barnulok a nyáron és jobban fog illeszkedni a bőrömhöz.
Tökéletesen fed.
Eléggé gyorsan fogy,de van olyan termék is a márkától ami gyorsabban.
Meg vagyok vele elégedve és szívesen kipróbálnám a világosabb árnyalatokat is.😊

BetDam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

Tökéletesen fed.
Eléggé gyorsan fogy,de van olyan termék is a márkától ami gyorsabban.
Meg vagyok vele elégedve és szívesen kipróbálnám a világosabb árnyalatokat is.😊

Lovemyhair

2018. július 15.

Leárazva nagyon megéri, de az eredeti ára kicsitt borsos. Nagyon jól fed, néha még pattanásra is használom, azt is tökéletesen eltünteti ugyanúgy, mint a szem alatti karikákat. Nagyon tartós, lehetne egy kicsitt több termék ennyi árért, de ha okosan használod akkor jól lehet spórolni vele. Már 3 hónapja használom és még fele sem fogyott el. Az ára miatt vonok le egy csillagot, mert másképp nagyon szuper korrektor.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Szimonetta96

2018. július 14.

Szép a fedése. Glamour napokon vettem akciosan megéri az árát, viszont teljes áron nem vennem meg! Egy próbát megér viszont tényleg borsós az ára 🙂

Szimonetta96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

schnau.adelle

2018. július 5.

Jó kis termék. Tartós.:)

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Jó kis termék. Tartós.:)

MoncsiT

2018. július 1.

Szépen fed, télen a világos árnyalatot elofordult, hogy alapozóként használtam, szépen fed, észre sem lehet venni, hogy van az arcon bármi, nagyon könnyű eldolgozni, szerintem szuper korrektor.

MoncsiT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Amea

2018. július 1.

Könnyed formula, közepes fedéssel, inkább szem alá, mint pattanások elfedésére. Neutralizer árnyalatban szereztem be, szépen eldolgozható és nem ül be a szem alatti ráncokba (kösz, szilikon!), de vigyázni kell az adagolással, néha a kevesebb több. Egy lehelletnyi púderrel fixálom, így egész jól bírja.
A csomagolás nem praktikus, nehézkes az adagolás és a szivacsot nem lehet tisztítani. Ez az applikátor fej nekem túl nagy, én nem instagramos sminkfotót akarok csinálni, ahol 2 abrosznyi háromszöget rajzolnak a szemük alá, és folyékony highlighterben fürdenek... hanem hordható sminket. Végeredményben úgyis ujjbeggyel igazítom el, de felvinni jobban szeretem a normális applikátoros termékeket, amivel nem gond az adagolás.
Drogériás vonalon nem rossz, a formulával ki lennék békülve, de a kiszerelése miatt biztos, hogy nem veszem újra.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.