KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: WaterLily, az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2015. szeptember 23.

Kiszerelés:   9,6 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3899

Ár: 3899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 , Eladó: Bella88
Állapot: ÚJ, Helyszín: BUDAPEST, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 1500 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel
writa

2019. január 15.

Szép barna színei vannak, amik jól kombinálhatóak. A hétkönapokban jól használható színei miatt szeretem, de akár alkalmi sminket is el lehet vele készíteni. Jól pingmentáltak a színek, de csak közepesen tartósak. Glamour-kuponnal vettem, így megérte.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Rekaa09

2019. január 14.

A barnás színek pigmentáltak, viszont a bézses színek nem. Még fél áron szereztem be, nekem így nagyon megérte már csak a barnás szinek miatt is, amitt előszeretettel használok. Hétköznapi sminkhez gyakran használom.

Rekaa09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

ninully24

2018. november 17.

óó, imádom! :) Minden egyes színét , és bulizós sminket is lehet vele készíteni, nem csak hétköznapit!

ninully24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Bianka19

2018. november 12.

Hétköznapi kis paletta. Érdemes alá szemhéj alapozót használni úgy hosszabban tart de nélküle is elég jól fenn marad. Nagyon kihasználható a színválaszték.

Bianka19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Evelyn31

2018. október 2.

Imádom! Nagyon szép színek, tartósak, pigmentáltak. Egyszerű mindennapi smink ugyanúgy elkészíthető vele, mint egy estélyi. Szuper kis darab!

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Petravagyok

2018. szeptember 28.

Szomorú vagyoook :(( Ugy vagytam egy ilyen szep, natur, matt szineket tartalmazo palettara. Boldogok voltunk. Aztan... kiesett egy szin.. aztan meg egy...

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

aesthete

2018. szeptember 26.

Ez volt az első palettám és azóta is nagyon szeretem használni. Jól kihasználhatóak a színek és tartósak is.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

playergirl20

2018. július 29.

Egyik kedvenc palettám imádom, szép színek, tartós

playergirl20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Egyik kedvenc palettám imádom, szép színek, tartós

rohremma

2018. július 26.

Nagyon jók a színek, bár van egy-két szín ami nagyon porzik. Aki mindennapi vagy akar buli sminket szeretne megtalal benne mindent.

rohremma
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

mangi21

2018. július 26.

Szeretem! 2 éve használom és még mindig van benne! Sosem fogy el! :)

mangi21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Szeretem! 2 éve használom és még mindig van benne! Sosem fogy el! :)

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.