KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: WaterLily, az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2015. szeptember 23.

Kiszerelés:   9,6 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3899

Ár: 3899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft + posta (alkudni ér) , Eladó: edi74
Állapot: 4-szer próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: fizetés banki utalással, postával/foxszal küldöm, személyes átvétel lehetséges stb.
Ár: 2000 , Eladó: toszapo
Állapot: néhány alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás/ posta

selgah

2018. február 24.

már jó ideje nem volt a birtokomban sminkpaletta, mert igazából csak tus+spirál komboval szoktam hangsúlyozni a szemem, azonban amikor úgy éreztem, eljött az ideje beszerezni egy ilyet, emellett döntöttem, a színei csábítottak el. azóta sem bántam meg, ez a paletta egy minden sminkre bevethető alapdarab a sminkcuccaim között :)

selgah
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 24.

dorkaszabo14

2018. február 17.

Körülbelül 2 éve szereztem be ezt a palettát Londonban. Azóta rendszeresen csak a szemöldököm formázására használom az egyik barna színt. Erre tökéletesen megfelel, nem túl sötét és természetes hatást kelt. A többi színnel elvagyok, a világosakat meg az aranyt használom néha-napján. Szerintem nem rossz, de nem is kiemelkedően jó. Többet vártam tőle, ezért a 4 csillag.

dorkaszabo14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

AlexandraKiss9007

2018. február 9.

Update: Primerrel még szebb a végeredmény.

A doboza szép, bár szerintem elég nehezen nyílik, amit nem értek, mert a többi palettám könnyen nyitható, mégsem nyílnak ki maguktól. A világosabb színeket minden nap használom és imádom őket! Jól pigmentáltak, a fényesek szépen csillognak. Megéri az árát és ha tehetem újra meg fogom venni.

AlexandraKiss9007
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Update: Primerrel még szebb a végeredmény.

Lolychan

2018. január 12.

Nem tudok rá panaszkodni. Egyszerűen nagyszerű. :D Pigmentált, tartós és szép színek. Imáádom 5*.

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

bakocsenge

2018. január 12.

Nemrégen szereztem be egy drogériában. Nagy reményeket fűztem hozzá, pár napos sminkelést követően pedig azt kell mondanom, hogy tökéletesen bevált. Szépen pigmentáltak, intenzívek a színek primer nélkül is. Mindennapos, illetve alkalmibb sminket is gyönyörűen el lehet vele készíteni. Az alapszínek megvannak benne, az én személyes kedvencem mégis az arany, annak hihetetlen színe van! Leárazáson must have darab, de a teljes árát is megéri szerintem.

Update:

Minél régebb óta használom, annál jobban beleszeretek! Csodásan kombinálható színek, a drogériás nude paletták közül a legjobb szerintem. Egész nap fent marad, ha fixálót is fújok rá, meg primer is van alatta, el se mozdul, lerobbantani nem lehet és még este is élénkek a színek. Nem hittem volna, hogy valaha is ezt mondom, de a MAC palettám alapszíneihez sem nyúlok olyan szívesen, mint ehhez a palettához.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Update:

Manhattanlove

2018. január 9.

Vegyesek az erzeseim ezzel a palettaval kapcsolatban. Nem szoktam magam nagyon sminkelni, de neha napjan ram jon egy nomakeupmakeup :D glamour napok elott kineztem ezt a palettat, nagyon szepek voltak benne a szinek es hetkoznapiak. Az ecset nulla, nem is foglalkoztam vele, szinte vicc kategoria.. ennyi penzert elvartam volna egy jobbat ( meg felaron is) a vilagos szinek felejtosek. A barnas arnyalatokat tudom kihasznalni, de egy par ossze is mosodik. A fekete nekem olyan szinten porzik, ahogy meg a tobbi sem. Elmegy hetkoznapokra, ha valaki ritkan nyul erte, mint en es inkabb csak egy kis plusszt akarna magara. Semmilyen nagyobb esemenynel nem vennem elo, de azert hasznalhatatlannak sem mondanam.

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

cshrs

Korcsoport: < 18
2018. január 4.

Meg csak nemreg van a tulajdonomban, de eddig teljesen meg vagyok elegedve. En mar csak cf es vegan termekeket veszek es hasznalok, de ezt ajandekba kaptam, igy ugy voltam vele, hogy probaljuk ki. Meg nem probaltam az osszes szint, de a matt barnak csodalatosak ugy szemhejra, mint szemoldokre. (muszaj voltam kiprobalni, mivel a szemoldokceruzam hirtelen ugy dontott, hogy elfogy :P) Csak szemhejalappal probaltam, es igy megfelel nekem a tartossaga, es a pigmentaltsaga sem rossz. Megadom neki a 4 csillagot mert tenyleg tok jo, de sajnos meg csak nem is cf, igy maxot semmikepp nem adhatok :(

cshrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 4.

tdorka

2018. január 1.

Nagyon sokáig nézegettem ezt a palettát, mire végre megvettem. És nem bántam meg! Tökéletes hétköznapi színek vannak benne. A két matt barnát akár szemöldökre is lehet használni. Szemhéjalappal egész tartós, pigmentáltsága közepes és enyhén porzik.

tdorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Funnyface

2017. december 28.

Erősebb marketing ráhatás miatt, leárazva vettem meg. Korábban még azt gondoltam nem baj, ha hihetetlen mennyiségű sminkcuccot felhalmozok, amit az életemben nem tudok elhasználni és rámromlik csak az összes...voltak azért kijózanító vásárlásaim. Ez is azok közé tartozik. Nagyon megtetszettek az árnyalatai, tényleg van köztük különlegesebb és alap árnyalatok is. Úgy tűnt, hogy egy nagyon jól kihasználható nude paletta. Sajnos, a minősége nem olyan szép és jó, mint a színei. Kevésbbé jól pigmentált és porozik is. Mentségére szóljon, hogy az árkategóriájában azért jobban teljesít, mint más drogériás márkák. Ilyen árnyalatokat máshol nem lehet igazán találni, használhatóbb, mint más márkáké. Vállaható szemsmink készíthető vele. De lehet, hogy érdemesebb inkább egy minőségibb palettába beleforgatni az árát, és gyűjteni. Palettából egy is elég, de az több nyelven beszéljen. Az ecsete katasztrófa, meg sem próbáltam használni. Párszor kipróbáltam, de szépen a feledés homályába merült a többi feleslegesen vásárolt holmim között...
(Ps. van remény, már csak akkor vásárolok, ha szükségem van rá... legalábbis a legtöbb esetben, és csatlakoztam a használjuk el mozgalomhoz...nagyobb elégedettség érzést ad elhasználni valamit, mint megvenni:)

Funnyface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

amazing

2017. december 26.

Hétköznapi és alkalmi palettaként is használható. Ecsettel használva többször is fel kell vinni a színeket a megfelelő pigmentáltság érdekében, hajlamosak az egyes árnyalatok összemosódni. Minimálisan porzik csak. Mindezek ellenére szerintem kezdőknek az egyik legjobb drogériás paletta.

amazing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.