KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: WaterLily, az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2015. szeptember 23.

Kiszerelés:   9,6 g

Ár: 2000 Ft , Eladó: nezili
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2000 Ft + posta (alkudni ér) , Eladó: edi74
Állapot: 4-szer próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: fizetés banki utalással, postával/foxszal küldöm, személyes átvétel lehetséges stb.

kdorci

2017. szeptember 22.

Kicsit drágának találom, de az biztos, hogy mindegyik szín csodálatos benne és minden olyan árnyalat megtalálható benne, ami kell egy barnás/nude szem elkészítéséhez. Szerintem, aki teheti valami kedvezmény keretein belül vegye meg.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

bakocsenge

2017. szeptember 20.

Nemrégen szereztem be egy drogériában. Nagy reményeket fűztem hozzá, pár napos sminkelést követően pedig azt kell mondanom, hogy tökéletesen bevált. Szépen pigmentáltak, intenzívek a színek primer nélkül is. Mindennapos, illetve alkalmibb sminket is gyönyörűen el lehet vele készíteni. Az alapszínek megvannak benne, az én személyes kedvencem mégis az arany, annak hihetetlen színe van! Leárazáson must have darab, de a teljes árát is megéri szerintem.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

adorei

2017. szeptember 12.

Évekkel ezelőtt vettem, de még mindig ez a jól bevált "gyors sminket akarok" palettám.
Meglepően pigmentált és sok terméket kapunk. Gyönyörű meleg és hideg tónusú barnák vannak.
Primerrel a legjobb természetesen, de néha primer nélkül sietve dobom fel és megállja helyét.

adorei
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

babuu

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 11.

Csodálatos egy paletta. Mindennapi visszafogott, alkalmi, illetve füstös sminket is el tudunk vele készíteni. Egy pöppet porzik, de viszont egész jól pigmentált. Még anno a Glamour-napokon vettem 50%-os kuponnal, és így 2000 Ft-omba került ez a kis drágaság :)

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

LadyE

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 4.

Pigmentált színek, igazi hétköznapi, és buli smink is elkészíthető vele! A szemhéjfesték picit potyog, jól építhető, és tartós.

LadyE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Brownhaired

2017. szeptember 3.

Szeretem ezt a palettát. Szépek a színek, tökéletes a hétköznapokra. Mind a 12 szín használható.

Brownhaired
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

AlexandraKiss9007

2017. augusztus 29.

A doboza szép, bár szerintem elég nehezen nyílik, amit nem értek, mert a többi palettám könnyen nyitható, mégsem nyílnak ki maguktól. A világosabb színeket minden nap használom és imádom őket! Jól pigmentáltak, a fényesek szépen csillognak. Megéri az árát és ha tehetem újra meg fogom venni. Egyébként véletlen vettem meg mert egy féláras cimke volt alatta a polcon, és rögtön lecsaptam rá, de nem panaszkodom, a sors akarta, hogy az enyém legyen a paletta :)

AlexandraKiss9007
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

tabi96

2017. augusztus 19.

Nagyon szép kis paletta.Primerrel együtt tökéletesen megállja a helyét.Féláron jutottam hozzá,de szerintem még teljes áron is újravásárolnám őket.:)

tabi96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Szep szinek csak a vilagos szineket hasznalom de azok tartosak

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Szep szinek csak a vilagos szineket hasznalom de azok tartosak

daphnedima

2017. július 13.

Nagyon szeretem. Nincs olyan szín amit ne használnék. Jó színei vannak és emellett még jól pigmentáltak is.

daphnedima
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.