KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: WaterLily, az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2015. szeptember 23.

Kiszerelés:   9,6 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3899

Ár: 3899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft + posta (alkudni ér) , Eladó: edi74
Állapot: 4-szer próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: fizetés banki utalással, postával/foxszal küldöm, személyes átvétel lehetséges stb.
Ár: 2000 , Eladó: toszapo
Állapot: néhány alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás/ posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Panda90

2017. november 17.

Jól pigmentált, szép színek. Hétköznapi sminkpalettának tökéletes. :)

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Jól pigmentált, szép színek. Hétköznapi sminkpalettának tökéletes. :)

Konszuelita

2017. november 15.

Glamour napon vásároltam meg 40% engedménnyel, így elviselhető az ára. Teljes áron biztos nem vettem volna meg, de milyen szerencse, hogy vannak ilyen napok. Nagyon rég vágytam egy nude palettára, az itt olvasott vélemények alapján választottam. Szépen lehet vele dolgozni, kellően pigmentált. Az arany szín valami gyönyörűű benne. Matt színek, és csillogó színek is egyaránt tökéletesek. Szeretem. :)

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

redi96

2017. november 15.

Nem tulzottan valtozatos szinek vannak benne, inkabb alkalmas szemoldok szinezesre, mint szemhejra a szinei miatt, de tartos, meg vagyok vele elegedve. Raadasul az egyik ismerosomnek is bevalt, aki eddig mindenfele sminktol konnyezett.

redi96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Pirkko

2017. november 15.

Itt, a Krémmánián inkább pozitív dolgokat lehet olvasni erről a palettáról, viszont Tati nagyon rossz vélemyénnyel volt róla, így kicsit félve vettem meg. Glamour napok alkalmával 50% kedvezménnyel sikerült beszereznem. Az üzlet testerében egyből az arany árnyalatba nyúltam bele, azt hiszem, ez is a kedvencem a palettáról. A több inkább matt árnyalat, még azok is, amik csillogóbbnak néznek ki. Szerintem annyira pigmentált, amennyire elvárható ebben az árkategóriában. Nem a kedvencem, de nem volt rossz vásár.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

toszapo

2017. november 14.

Nulla pigmentáltság, vicc kategória hogy aláalapoztam és úgy is maximum 2 órát bír, beül a redőkbe majd eltűnik.... Túl drága ezért, a dm saját márkásai jobbat tudnak kevesebbért.

toszapo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

CeCeDrake

2017. november 11.

Update: kinyitni tényleg gyötrelem. Annyira, hogy összesen 4x használtam és eltört. Ennyit a négyezres csodáról.
Szép, meg minden, az erősen pigmentált kifejezés túlzás, egynek jó, de a tudásához, a beltartalomhoz képest drága. Csalódás.
Update2: 9,6g, még féláron se éri meg! W7 paletták 15-16g körüliek és teljes áron kerülnek annyiba, mint ez féláron. Sokkal pigmentáltabbak is. Gyakorlatilag a barnák egyformák, 2 szín ér benne valamit, de nem ezen az áron. 2 év alatt nagyon kevés alkalommal nyúltam ehhez a palettához, számomra pénzkidobás volt.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

tinyblackpaw

2017. november 10.

Jól pigmentált, szép színek, könnyű eldolgozhatóság és viszonylag tartós is. Ez az alap palettám, majdhogynem minden alap szín benne van amire szükségem van bár a világos színei nem elég pigmentáltak, így azokat kevésbé tudom hasznosítani de még így is rendben van a termék. Nincs viszonyítási alapom high-end palettákkal szemben de a célnak megfelel, szép szemsminket lehet vele készíteni. Egyetlen hátránya, hogy teljes áron egy picit húzós.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

pizsiafalon

2017. november 7.

Ejha. Lehet megszeretem kifesteni a szemhájamat. Szép színek, tartós és könnyű vele dolgozni. Persze 50%os glamour napokon vettem. Értem én, hogy jó meg sok palettából áll de egy heti ebédemet nem áldozom be rá. Egy felet már igen. Aki rendszeresen használja, annak talán megéri teljesáron.

pizsiafalon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

emeseee6

2017. november 5.

Szerintem tok jo,meg vagyok vele elegedve. Minden alkalomra lehet vele sminket kesziteni,minosege is rendben van. A legvilagosabbak kb semmire nem jok,de egy ekkora palettanal ennyi belefer. Az hatuljan a tippek a szinek parositasara nagyon hasznosak.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

caty

2017. november 4.

Szeretem, nem bantam meg, hogy megvettem.

caty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Szeretem, nem bantam meg, hogy megvettem.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.