KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: WaterLily, az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2015. szeptember 23.

Kiszerelés:   9,6 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3899

Ár: 3899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: toszapo
Állapot: néhány alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás/ posta
Ár: 2000+posta , Eladó: Nuss
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással vagy személyesen. Átvétel: postával küldöm, vagy személyes átvétel Budapest belvárosában lehetséges

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Wr.

2018. május 8.

Még az őszi Glamour napokon vettem, a színek nagyon szépek és jól pigmentáltak, de a tartóssággal vannak problémáim, délben kimegyek a mosdóba és már be is van csíkozódva. Arról nem beszélve, hogy az applikátora szétesett kb 2 hónap múlva. Jó-jó, de nem az igazi.

Wr.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

zsizi

2018. május 7.

Nagyon régóta használom, és imádom. Nem túl erősek a színei, némelyik igen haloványka és csak 2 réteg után kezd el megmutatkozni, de nem bánom, mert utálom a természetellenesen erős, virító, vakolat sminkeket. Amennyit és amire én használom, tökéletes. A színek közül mindegyik tetszik, kellemes árnyalatok, egymással baromi jól kombinálhatók. Számomra tartós is, a szemöldökömet is a fekete-barna árnyalatokkal töltöm fel, és szuperül fent marad, soha nem kenődik el! Az ára picit magas, de szerintem abszolút megéri egy kuponnal megvenni. Örök kedvenc marad.

zsizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

szonjaonja

Korcsoport: < 18
2018. április 30.

Szerintem csak úgy éri meg, ahogy én vettem fél áron. Többet vártam ettől a márkától. Nem rossz, de eseményre semmiképp, mert nem olyan tartós és hogy jól látható legyen egész sokat kell felvinni és közbe kicsit porzik vagy hogy mondjam. A színek megfelelőek. Nekem nem ér meg teljes 4 csillagot, felezni nem lehet, szóval csak 3-mat tudok rá adni :/

szonjaonja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 30.

Juli28

2018. április 22.

Most glamour napon szereztem be fél áron ezt a palettát. Őszintén, nagyon jó kis paletta, elég pigmentáltak benne a színek, könnyű felvinni és szépen lehet építgetni. A színek is tartósak, nap végén is szép az eredmény. Kicsit porol de engem nem zavar pláne ennyi pénzért. :) szuper paletta!

Juli28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Massacre

2018. április 16.

Nem rossz, mindennapi sminkeléshez használom tehát nekem elég amennyire pigmentált. Viszont a fekete szín egy az egyben kiesett a helyéről és összetört pedig nem csináltam vele semmit.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Judit0319

2018. április 8.

Azért vettem meg, hogy az irodai sminkemet kissé fel tudjam dobni vele, ahova nem illik túl erős smink. Erre a célra pontosan bevált. Örülök nincs benne káros anyag, így nem bántja az érzékeny szememet. Kell alá egy kis szemalap és rá jöhet a festék, igaz, hogy több rétegben, mert a halványnak is a halványabb formája, de nem bánom, mert nagyon szép dolgokat lehet belőle kihozni és szolid. Nagyon tartós is. Valaki írta, hogy fáj neki, ha le kell mosnia este, ez szinte tényleg így van - jól lehet kombinálni a szép végeredményért. Az is valóban kár, hogy értelmes ecsetet nem bírtak mellékelni hozzá - sajnos azt szerezni kell. Jó kis paletta - egyáltalán nem bántam meg megvettem. Mindenkinek alap.

Judit0319
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Noraa20

2018. március 28.

Legjobb drogériás korrektor!

Noraa20
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 28.

Legjobb drogériás korrektor!

pasztibarbi9

2018. március 25.

Már vagy 4 éve megvan, én nagyon szeretem:) szép nude színek, hétköznapra és buliba is tökéletes. Kicsit hiányolom belőle a csokibarnát, mert a 2 sötétebb matt színnek igen érdekes árnyalata van, nem igazán tudom őket használni, sehogy se mutat jól rajtam. De a többi színnel elégedett vagyok, úgyhogy megérte beszerezni még anno:)

pasztibarbi9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

detti23

2018. március 21.

Féláron jutottam hozzá dm-es kuponnak hála, hát ez ennyiért ajándék volt azt gondolom :) Gyönyörűek a színei, a sötétebbekbe azonnal beleszerettem, pigmentáltak és tartósak. A világos színek is nagyon szépek, de építgetni kell, hogy rendesen látszódjanak is. Fáj a szívem esténként, amikor lemosom, olyan szép sminket lehet vele alkotni :) Hétköznapi és alkalmi sminket is könnyen lehet vele készíteni. Tusvonal készítésben nem vagyok általában túl ügyes, de a feketével még az is gyönyörűen sikerül. Az ecsetet sajnálom csak egyedül és nem értem, hogy miért nem tudtak volna egy kicsit normálisabbat tenni hozzá.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

kicsidiocska

2018. március 19.

A színei nálam tartósak, nem peregnek. Egyik barnát a szemöldökömre is használhatom, ami nálam nagy dolog, mert elég világos színe van, és ebben a palettában pont jó árnyalat van benne.
Nem minden színt tudok kihasználni, mert csak a hideg barnák mutatnak jól rajtam igazán. A csillámos árnyalatok elég szépen pigentáltak.

kicsidiocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.