KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: WaterLily, az összetevőket feltöltötte: linkee, Módosítva: 2015. szeptember 23.

Kiszerelés:   9,6 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3899

Ár: 3899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: toszapo
Állapot: néhány alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás/ posta
Ár: 2200 Ft , Eladó: Redpanda
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Foxpost, posta (nincs az árban)

playergirl20

2018. július 29.

Egyik kedvenc palettám imádom, szép színek, tartós

playergirl20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Egyik kedvenc palettám imádom, szép színek, tartós

rohremma

2018. július 26.

Nagyon jók a színek, bár van egy-két szín ami nagyon porzik. Aki mindennapi vagy akar buli sminket szeretne megtalal benne mindent.

rohremma
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

mangi21

2018. július 26.

Szeretem! 2 éve használom és még mindig van benne! Sosem fogy el! :)

mangi21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Szeretem! 2 éve használom és még mindig van benne! Sosem fogy el! :)

Timea22

2018. július 17.

Szeretem ezt a palettat, nagyon jo termeszetes szinek vannak benne, igazabol minden szemszinhez passzolo. (szerintem) Aki komolyabb es eroteljesebb sminket szeretne az nyilvan nem ezt a palettat valasztja hanem beruhaz ez komolyabbra.. :) De egy hetkoznapi viselethez, meg neha feldobni egy kis csillammal szerintem tokeletes. A benne levo ecset abszolut nem jo semmire szamomra... Sajattal viszont szepen dolgozhato. Osszessegeben 4 csillagot adnek neki.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Misa

2018. július 7.

2016 májusában vettem a terméket, és azóta is hasznlom, gyakorlatilag minden nap. Így vissza kell vonnom a kijelentésemet, miszerint túl van árazva. Két éve koptatom, és egyik kis tálcának sem értem még az aljára, szóval jah, megéri. Egyébként a szavatossági ideje is két év, szóval most kéne kidobnom (nem fogom, szeretem a veszélyt).
A csomagolása ugyanolyan, mint volt, a felirat nem kopott le. 12 színből hatot használok intenzíven, a kopás alapján, ezek a matt és shimmer árnyalatok, a glittereseket hanyagolom. Továbbra is munkábajárós, hétköznapi sminkeket készítek vele, de ha nagyon csillivilli akarnék lenni, arra is tudna megoldást kínálni ez a paletta.
Továbbra is úgy gondolom, hogy a világos színek pigmentációja ergya, és hogy túl sok a barna meg a glitter, de azért ez egy tök jó paletta, ajánlom bárkinek, aki szereti a földszíneket és az arany árnyalatokat. A fekete egyébként baromi jól használható szemkihúzásra egy tusecsettel, meg egy csepp vízzel.

Alapvetően elégedett vagyok vele, de szerintem túlárazták.
A festékek minőségéről: rendben vannak, a többségük elég pigmentált, nem porzanak nagyon. Nem irritálnak, nem mászkálnak el.
A színválaszték nem rossz, de belekerülhetett volna valamilyen bordós-rózsás árnyalat is, mondjuk az egyik csillogó helyett. A világos árnyalatok alap nélkül nagyon halványak, de használhatóak.
Hétköznapokra, természetes sminkhez teljesen jó, jól variálhatóak az árnyalatok, és tartósak a színek. Nekem külön öröm volt, hogy a csomagolás stabil és strapabíró, jól záródik, így utaztatni is nyugodtan lehet.
A reális ára szerintem úgy kb. 3000 ft lenne, ennyiért abszolút megéri, drogériás viszonylatban a legjobb nude-palettának tartom.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Alapvetően elégedett vagyok vele, de szerintem túlárazták.

Yavanna

2018. június 22.

Imádom!! Nagyon kezdő sminkelő vagyok, eddig ezen kívül egyetlen, hasonló színvilágú palettám volt (plusz a tini éveim próbálkozásai, amit inkább nem kommentelnék :D ), de annak a tartósságával nem voltam megelégedve, szóval úgy gondoltam, hogy itt az ideje beruházni egy kicsit komolyabb dologra :) Nagyon meg vagyok elégedve a színekkel, a pigmentáltságukkal, könnyen lehet dolgozni velük, jól kombinálhatóak. Külön hálás vagyok a kis útmutatóért, ami az alján található (bár lehet, hogy ilyesmi a többi hasonló terméken is van). Azért kell valami alá, ami ott tartja, nekem a hidratáló krémem bevált erre a célra, nem kellett ezért primert beszereznem. Így nagyon tartós, önmagában viszont nem is érdemes próbálkozni vele.
Tetszik még az, amit előttem is írtak, hogy hétköznapi és alkalmi sminkhez is tökéletesen megfelel.
Én a Glamour napokon vettem, a DM-ben, ahol úgy emlékszem, hogy még az eredeti ára sem érte el a 4000-et, szóval szerintem nagyon megérte.

Yavanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

majorcintia99

2018. június 20.

Tartós, csodaszép színek, nem potyognak nem peregnek, nagyon jól pigmentáltak. Egész napos smink simán készíthető vele, jól variálható színek vannak, alkalmi és hétköznapi viseletre egyaránt.

majorcintia99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Massacre

2018. június 6.

Update: fel kell pontoznom, más márkákat is kipróbáltam de egyszerűen visszatértem ehhez mert annyira szép természetes színek vannak benne hogy hétköznapi sminkhez tökéletes, nem is porol, és jól satírozhatóak a színek. Valamint a jobb felső szín tökéletes a szemöldökömre is.

Nem rossz, mindennapi sminkeléshez használom tehát nekem elég amennyire pigmentált. Viszont a fekete szín egy az egyben kiesett a helyéről és összetört pedig nem csináltam vele semmit.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

jurkinyapetra

2018. május 28.

Én csak jót tudok mondani róla, intenzívek a színek(bár van egy-kettő kivétel), porzás minimális és szépen építhetőek. A tartósságát csak alappal tudom meghatározni, de úgy egy napot szinte kibír, ha nincs kivételesen meleg. Mindennapi sminkhez és alkalmibb sminkhez is tökéletes.

jurkinyapetra
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Wr.

2018. május 8.

Még az őszi Glamour napokon vettem, a színek nagyon szépek és jól pigmentáltak, de a tartóssággal vannak problémáim, délben kimegyek a mosdóba és már be is van csíkozódva. Arról nem beszélve, hogy az applikátora szétesett kb 2 hónap múlva. Jó-jó, de nem az igazi.

Wr.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.