KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moonlight, Módosítva: 2016. december 16.

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül kellemes textúrája mélyen táplál, könnyen felvihető és gyorsan beszívódik.  A bőrrel való találkozást követően a finom viaszkristályok azonnal elolvadnak és vékony filmréteget képeznek a bőrön, amely gyorsan felszívódik anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. A viaszkeverék többek között shea vajat is tartalmaz, mely intenzíven táplál és mindent megad, amit egy nő egy bőrápoló krémtől elvár.

Ár: 600 Ft , Eladó: Ency25
Állapot: Párszor használt szinte tele van, Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Fizetés banki átutalással,személyes átvétel lehetséges
A legelső Pixibag
Ár: 3000ft+pk , Eladó: Erina
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Zala, fizetés: Utalás után postán maradóként küldöm

tolgyesvera

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 15.

En ebben a termékben azt szeretem, hogy gyorsan beszivodik, az allaga es az illata is nagyon finom.
Talan ez a termek nem hidratál olyan nagy mertekben, mint az ikonikus kek tegelyes változat. De meg igyis sokkal jobb, mint mas testapolo.

tolgyesvera
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

nemethanna196

2017. augusztus 15.

Ezelőtt felváltva használtam a kék tégelyes változatot, illetve a Nivea Soft krémet, de valahogy egyik sem nőtt a szívemhez. A kék tégelyes egy nagyon intenzív hidratáló, nem hiába ikonikus már generációk óta, hiszen valóban puhává és táplálttá tette bőröm, azonban tömény formulája miatt rajtam csak rettenet lassan szívódott be. Vele szemben a Soft túl vizes állagú volt, kevésbé releváns hatással az arcomon. Ezt az új változatot, mikor legelőször megláttam, valahogy a kettő ötvözéseként képzeltem el, ezért nagyon izgatott lettem miatta és bízva a szerencsében egyből a legnagyobb kiszerelést hoztam el, és nagyon jól döntöttem, hiszen azóta a harmadik tégelyt fogyasztom lelkes felhasználóként.
Egyszerűen imádom az első tesztelés óta. Az arcbőrömet minőségileg (persze itt nem a bőrhibáim eltüntetésere, hanem a felületi egyenetlenségek korrigálására gondolok) a szó szoros értelmében széppé csiszolta, a bőrpír enyhült, a fakóságot szép lassan felszámolta, a bőröm fényévekkel egészségesebbnek hat. Ami még ennél is szembe tűnőbb, hogy pihe-puhává varázsolta az arcom, akárhányszor felkenem, olyan érzésem támad, mintha egy hidratáló maszk lenne rajtam.
Testápolási termekként sem bőgött le, felveszi a harcot a hideggel és a kiszáradással is, valamint az illatával is sokáig kényeztet minket.

nemethanna196
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Csipetke

2017. augusztus 3.

Egy kisebb tégelyű mintát kaptam belőle. Nagyon tetszik a termék.Nem az a sűrű tömény állagú.Finom textúrája van könnyen és gyorsan beszívódik.Nem hagy maga után semmilyen érzetet és nagyon jól hidratálja az amúgy is száraz arcbőrömet is.Tipikus Nivea illata van,bár szerintem egy kicsit vissza fogottabban ami szerintem nem is baj.Tetszik a tégelyes megoldás is,így biztosan annyit veszek ki belőle amennyire szükségem van. Majd a téli hideg napokra is jól fog jönni úgy,hogy biztos,hogy újra vevős lesz. Összességében kellemes és jó használni.Nem szoktam amúgy Nivea termékeket használni valamiért mindig kimaradt az életemből de ő benne fog maradni szerintem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

verus1228

2017. augusztus 1.

hostessektől kaptam pár hónapja termékmintát és imádtam. nagyon jó állagú, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után és nagyon jól hidratál. az illata pedig az a szokásos nivea illat, amit én szeretek. :) mindenképpen újra fogom venni

verus1228
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

lovecreams

(!)
2017. július 28.

Nivea játékban nyertem egy 50 ml-s kiszerelést, szóval nagyon jól jött, mert régóta ki szerettem volna próbálni. Az illata a szokásos Nivea illat, csak picit visszafogottabb formában. Nagyon stabil a doboza és szép is, szebb mint a Nivea Creme kék tégely. A krém maga nagyon könnyen beszívódik, mind kézen, arcon és testen is, jól hidratál és zsíros érzetet sem hagy. Szeretem:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Miaaa

2017. július 27.

Először egy mintát próbáltam belőle azóta beszereztem a tejes kiszerelést, a kezem nagyon száraz tud lenne napközben ez viszont orvosolja a problémát ráadásul nagyon hamar beszívódik.

Miaaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

liliana26

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Kis mintám volt belőle valamelyik magazinból. Kipróbáltam, mert a karom és a lábam nagyon száraz volt. Hihetetlenül jó! Az klasszikus Nivea krémet nem szeretem, mert zsíros érzetet hagy a bőrömön, de ez nem. 1-2 perc alatt beszívódik, és még az illata is jó! Tuti veszek belőle!

liliana26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

viviennoo

2017. július 12.

Az eddig próbált Nivea termékekkel szinte mind megvoltam elégedve. Ez se kivétel. Az arcomra, lábaimra különösen szeretem. kb 2 perc és beszívódik. A régi fajta, kék tégelyes Niveát is imádom, de azt most félreraktam :D

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

julcsa95

2017. július 6.

Kis mintám volt belőle, valami magazinban lehetett. Mivel csontszárazak voltak a lábaim gondoltam akkor most legalább elhasználom. Nem kedvelem a Nivea krémeket, de ez meglepően finom textúrájú volt. Pillanatok alatt beitta a száraz bőröm és nem ragadt utána. Az illata kellemes niveás. Arcomra nem kenném, de testre ebben a nagy melegben is jó lehet szerintem. Legalábbis száraz bőrre.

julcsa95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

fdorottya

2017. július 5.

Megvettem, kirpóbáltam... nem kellett volna. Illata kellemes, gyórsan beszívódik, nem hagy zsírós érzetet, de nem hidratál eléggé. Arcomra nem merem rákenni. Egynek elmegy, de nem veszem újra.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2