KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Moonlight, az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül kellemes textúrája mélyen táplál, könnyen felvihető és gyorsan beszívódik.  A bőrrel való találkozást követően a finom viaszkristályok azonnal elolvadnak és vékony filmréteget képeznek a bőrön, amely gyorsan felszívódik anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. A viaszkeverék többek között shea vajat is tartalmaz, mely intenzíven táplál és mindent megad, amit egy nő egy bőrápoló krémtől elvár.

Ár: 600 Ft , Eladó: Ency25
Állapot: Párszor használt szinte tele van, Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Fizetés banki átutalással,személyes átvétel lehetséges
Pixibag Strandtáska
Ár: 1500ft+pk , Eladó: Erina
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Zala, fizetés: Utalás után postán maradóként küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

stimea

2017. december 9.

Rendkìvül sokoldalù krèm. Először egy nyaralàs alatt hasznàltam egy termèkmintàt ès nagyon jòt tett a picit leègett arcbőrömnek. Nemrèg megvettem a teljes kiszerelèst ès mèg mindig imàdom. Arcra hasznàlom rendszeresen ès se zsìros èrzet se ùjabb pattanàsok :) Emellett kèzkrèmnek ès testàpolònak is tökèletesen megfelel. Az illata kellemes, nem tolakodò. Egyèrtelműen 5*

stimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

vvivien

2017. december 8.

Nagyon kellemes az állaga, jól hidratál, gyorsan beszívodik, finom visszafogott illata van nem az a tipikus Nivea illat

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 8.

eniko04

2017. november 30.

Nekem biztos nagyon sok lenne az arcomra, ezért oda nem próbáltam, de testápolónak és kézkrémnek nálam jelenleg befutó! Gyorsan beszívódik, nem túl folyós, nem túl vajas, elég jól hidratál, én azt sem vettem észre hogy nagyon gyorsan fogyna és szerintem az ára sem vészes. Volt már drágább és rosszabb testápolóm. Az illata is olyan klasszikus Niveás, nem túl erős, kellemes.

Update: Elfogyott az éjszakai arckrémem és eszembe jutott, hogy ezt arcra is lehet használni, úgyhogy kipróbáltam. Nagyon meglepett, pozitívan csalódtam benne, tök jól hidratálta az arcom éjszakára, szépen beszívódott, nem zsírosította. Főleg télen tudom elképzelni, hogy arckrémnek is használjam, de így bevált.

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

monique001

2017. november 23.

Bejön! Arcra, nyakra és kézre is. A klasszikus fincsi nivea illat.
Nem csak száraz bőrre ajánlom, inkább hidratáló krém, engem nem zsírosít. Főleg fürdés után igényli a bőrön, de kentem már kisírt szem alatti bőrre is, ott is jól esett :)

monique001
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 23.

Bejön! Arcra, nyakra és kézre is. A klasszikus fincsi nivea illat.

ildi78

2017. november 22.

az eddigi legjobb testápolóm. száraz, ekcémás a bőröm. eddig nagyon sok gyógyszertári méregdrága krémet kipróbáltam, de ez felülmúlja mindegyiket.
annak ellenére, hogy száraz a bőröm, nagyon nehéz olyan krémet találnom ami felszívódik és nem érzem úgy hogy azonnal le kell mossam. ez teljesen felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után egyáltalán. a könyököm néha annyira kiszárad, hogy a hosszú ujjú felsőkbe szó szerint beleakadok, ám ez a krém már a második nap után (napközben is bekentem 1-2x) orvosolta a problémát. sarokra ezt használom.

jól felszívódik és hidratál, kellemes "nivea" illata van. kell ennél több?

ildi78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

jól felszívódik és hidratál, kellemes "nivea" illata van. kell ennél több?

frita

2017. november 20.

Eddigi legjobb hidratálóm. Egy vékony, selymes réteget hagy maga után a bőrön, de ez nem zavaró, épp ellenkezőleg. A végeredmény puha, illatos hidratált bőr.

frita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

bagi54

2017. november 16.

Pont olyan, mint amilyennek gondoltam, könnyen kenhető.. Jó kis bevonatot képez, napközben is használom, Jár az öt pont, mert amit elvárok tőle arra tökéletes! És az illata kellemes, határozott NIVEA illat!

bagi54
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

bogi0908

2017. november 15.

Nagyon szeretem, selymes lesz tőle a bőröm, a kiszáradt kezemet is rendbe teszi, kellemes az illata is.

bogi0908
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Anci11

2017. november 13.

Kb minden területre használható, mint teste, arcra, talpra.. Szóval a test bármely száraz területére. Nem hagy zsíros érzést maga után, gyorsan beszívóodik es az illata tipikus Nivea. Amit még észre vettem, hogy ha ezzel kenem be magam borotválkozás után, alig jelenik meg egy két piros pötty :) Örök kedvenc.

Anci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Black Fairy

2017. november 10.

Gyorsan beszívódik, jól hidratál, kedvelem az illatát is, nem hagy zavaró réteget se.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2