KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Moonlight, az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül kellemes textúrája mélyen táplál, könnyen felvihető és gyorsan beszívódik.  A bőrrel való találkozást követően a finom viaszkristályok azonnal elolvadnak és vékony filmréteget képeznek a bőrön, amely gyorsan felszívódik anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. A viaszkeverék többek között shea vajat is tartalmaz, mely intenzíven táplál és mindent megad, amit egy nő egy bőrápoló krémtől elvár.

Ár: 600 Ft , Eladó: Ency25
Állapot: Párszor használt szinte tele van, Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Fizetés banki átutalással,személyes átvétel lehetséges
Pixibag Strandtáska
Ár: 1500ft+pk , Eladó: Erina
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Zala, fizetés: Utalás után postán maradóként küldöm

mnikolett93

2017. október 16.

Nagyon szeretem, ajándékba kaptam, imádom az állagát és az illatát, könnyen beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet, jól hidratál, és mióta arcra is használom sokkal szebb a bőröm

mnikolett93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

szilvia.bano

2017. október 13.

Egy mintát elhasználtam belőle, és arcra próbáltam ki. Kellemes illata van, egészen jól hidratál-persze éjszakára nem lenne elég. A shea vaj jó, mert attól lesz puha a bőr. Annak ellenére, hogy alkohol van benne,nem irritálta a bőröm. Egyelőre nem veszem meg, mert van testápolóm amit szeretek, és arckrémnek meg talán nem használnám állandó jelleggel. De nem tűnik rossznak.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Szilvia7

2017. október 3.

Jaj,a kedvenc testápolóm,mióta megjent. Imádom az illatát,nagyon finom és tartós. Könnyen beszívódik. Mivel száraz a bőröm,télen általában argánolajjal feljavítom kicsit a hatását. Arcra is használtam nyaraláskor néhányszor,amikor a napsütés és a tengervíz kiszárította a bőrömet,és a hidratálókrémem nem volt elegendő. A kedvenceim egyike.

Szilvia7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

eniko04

2017. szeptember 10.

Nekem biztos nagyon sok lenne az arcomra, ezért oda nem próbáltam, de testápolónak és kézkrémnek nálam jelenleg befutó! Gyorsan beszívódik, nem túl folyós, nem túl vajas, elég jól hidratál, én azt sem vettem észre hogy nagyon gyorsan fogyna és szerintem az ára sem vészes. Volt már drágább és rosszabb testápolóm. Az illata is olyan klasszikus Niveás, nem túl erős, kellemes.

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Zzzz

2017. szeptember 6.

Nagyon szeretem. Főképp arcra használom ,jól megvan az alapozóval.

Zzzz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Nagyon szeretem. Főképp arcra használom ,jól megvan az alapozóval.

nika013

2017. augusztus 31.

Szeretem nagyon, a textúrája tökéletes, finom tipikus Nivea illat :) én főleg a kezemre használom, illetve néha a lábamra, iszonyat gyorsan beszivódik, A kollégám is imádja az illatát, mindig mondja hogy olyan "nyaralás" illat van :D

nika013
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

tolgyesvera

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 15.

En ebben a termékben azt szeretem, hogy gyorsan beszivodik, az allaga es az illata is nagyon finom.
Talan ez a termek nem hidratál olyan nagy mertekben, mint az ikonikus kek tegelyes változat. De meg igyis sokkal jobb, mint mas testapolo.

tolgyesvera
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

nemethanna196

2017. augusztus 15.

Ezelőtt felváltva használtam a kék tégelyes változatot, illetve a Nivea Soft krémet, de valahogy egyik sem nőtt a szívemhez. A kék tégelyes egy nagyon intenzív hidratáló, nem hiába ikonikus már generációk óta, hiszen valóban puhává és táplálttá tette bőröm, azonban tömény formulája miatt rajtam csak rettenet lassan szívódott be. Vele szemben a Soft túl vizes állagú volt, kevésbé releváns hatással az arcomon. Ezt az új változatot, mikor legelőször megláttam, valahogy a kettő ötvözéseként képzeltem el, ezért nagyon izgatott lettem miatta és bízva a szerencsében egyből a legnagyobb kiszerelést hoztam el, és nagyon jól döntöttem, hiszen azóta a harmadik tégelyt fogyasztom lelkes felhasználóként.
Egyszerűen imádom az első tesztelés óta. Az arcbőrömet minőségileg (persze itt nem a bőrhibáim eltüntetésere, hanem a felületi egyenetlenségek korrigálására gondolok) a szó szoros értelmében széppé csiszolta, a bőrpír enyhült, a fakóságot szép lassan felszámolta, a bőröm fényévekkel egészségesebbnek hat. Ami még ennél is szembe tűnőbb, hogy pihe-puhává varázsolta az arcom, akárhányszor felkenem, olyan érzésem támad, mintha egy hidratáló maszk lenne rajtam.
Testápolási termekként sem bőgött le, felveszi a harcot a hideggel és a kiszáradással is, valamint az illatával is sokáig kényeztet minket.

nemethanna196
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Csipetke

2017. augusztus 3.

Egy kisebb tégelyű mintát kaptam belőle. Nagyon tetszik a termék.Nem az a sűrű tömény állagú.Finom textúrája van könnyen és gyorsan beszívódik.Nem hagy maga után semmilyen érzetet és nagyon jól hidratálja az amúgy is száraz arcbőrömet is.Tipikus Nivea illata van,bár szerintem egy kicsit vissza fogottabban ami szerintem nem is baj.Tetszik a tégelyes megoldás is,így biztosan annyit veszek ki belőle amennyire szükségem van. Majd a téli hideg napokra is jól fog jönni úgy,hogy biztos,hogy újra vevős lesz. Összességében kellemes és jó használni.Nem szoktam amúgy Nivea termékeket használni valamiért mindig kimaradt az életemből de ő benne fog maradni szerintem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

verus1228

2017. augusztus 1.

hostessektől kaptam pár hónapja termékmintát és imádtam. nagyon jó állagú, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után és nagyon jól hidratál. az illata pedig az a szokásos nivea illat, amit én szeretek. :) mindenképpen újra fogom venni

verus1228
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2