KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moonlight, Módosítva: 2016. december 16.

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül kellemes textúrája mélyen táplál, könnyen felvihető és gyorsan beszívódik.  A bőrrel való találkozást követően a finom viaszkristályok azonnal elolvadnak és vékony filmréteget képeznek a bőrön, amely gyorsan felszívódik anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. A viaszkeverék többek között shea vajat is tartalmaz, mely intenzíven táplál és mindent megad, amit egy nő egy bőrápoló krémtől elvár.

Ár: 600 Ft , Eladó: Ency25
Állapot: Párszor használt szinte tele van, Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Fizetés banki átutalással,személyes átvétel lehetséges
Ár: 500 , Eladó: phoenix
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost, Webox
foltanyicintia

2017. június 20.

Bevallom nagy nivea fan vagyok, így mikor megláttam a dm polcain rögtön megvásároltam. Nem is okozott csalódást, bár eddig csak testápolóként használtam, az arcomon nem mertem kipróbálni.

foltanyicintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

szanii

2017. június 12.

Hidratáló krémként használom alapozó alá. Nagyon jó érzést nyújt, frissebbnek, könnyebbnek érzem tőle az arcom, ami mostanában kicsit száraz, és ez a krém maximálisan feltölti. Imádom, 1100 ft-os körüli áron vettem meg a Tescoban, de nem sajnáltam rá. Garnier hidratáló krémet cseréltem le erre. Ajánlom mindenkinek.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

zsoxcore

2017. június 7.

Az egyik női magazin lapjai között volt ez a termékminta. Kellemes illatú, könnyed, gélesebb textúrájú krém. Én arcra használtam és tökéletesen bevált. Egy-kettő beszívódott, nem hagyott ragacsos érzetet maga után, nem nehezítette el a bőrömet, nem allergizált. Semmi problémám nem volt vele, pattanást sem okozott.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

tittus

2017. június 6.

Hát. Nekem tökre bejött! A sima original kék Nivea krémet nem nagyon csíptem sosem, mert zsíros, meg nem szívódik be, olyan mehh. Ez viszont tök jól beszívódik, most nem mondom, hogy csontra nem marad utána semmi réteg, de alig, és nekem az sem zavaró. Jól hidratál, bírom, ma vettem meg a nagyobb kiszerelést. Az illata tényleg Niveás, de felkenés után nekem naptejes :). És amit még szeretek, hogy egész sokáig megmarad, tudom, ez nem egészséges, mert az illatanyag, meg minden, de akkor is jóóó! Kézre és testre használom, arcra azért nem kenném.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

pEni

2017. június 4.

Mintat kaptam belole,de nekem sajnos nem valt be. A leirtal ellentetben egytalan nem szivodott be,kb 30 perc utan sem,kezet kellett mosnom,mert nem birtam tovabb rajta hagyni,tiszta krem lett minden. Ezt kovetoen puha lett a kezem,de semmi extra.
Az arcomra(ami normal,zsiros) fel sem mertem kenni.

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

Az arcomra(ami normal,zsiros) fel sem mertem kenni.

Pyross

(!)
2017. május 27.

A Nivea egyik játékában nyertem a krémet. A szokásos, kellemes nivea illat fogadott. Maximálisan tele van a tégely. Elég testes krém, a szaraz kezem gyorsan beszívta, de a kevésbé száraz lábam lassabban, hatása sokáig tart. Imádom.

Pyross
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

PaNel95

2017. május 25.

A Joy magazinból szereztem a mintámat én is.
Testápolónak vagy kézkrémnek jó, de arra jobban szeretem a zsírosabb textúrájú krémeket. Így nyár közeledtével mondjuk ez is elég lehet, de aki rendszeresen úszik, annak kevés lehet ilyenkor is.
Arc tisztítás és arcmaszk használata után kentem normális mennyiséget az arcomra - tehát annyit, amennyit szoktam más krémből is, amennyit beszív hamar a bőröm. De ezt az istennek se akarta beszívni! Pedig tisztítás után csak úgy issza magába a krémeket a bőröm! Nekem bizony a filmréteg nem szívódott föl, hanem még 1 óra múlva is éreztem. A homlokomon például fokozta a zsírosságomat is. Az ujjamat végighúzva rajta csak úgy csillogott villogott az ujjam. Pedig a homlokom nem mondható zsírosnak, inkább normál típusú ott a bőr.
Az államon és a szám környékén száraz a bőröm, sajnos hámlóan száraz. De itt is ugyanez történt. Vagy a krém nem szívódott be, vagy elképesztően zsírosította a bőrömet, de csúszkált a bőrön a zsírosságtól.
Az egész krémet letöröltem magamról inkább, mert iszonyatos volt. Fénylett, csúszkálósan zsíros volt a bőröm.
A Nivea Soft sokkal jobban teljesít ennél, pedig az nehezebb állagú krém. De azt beszívja a bőröm, ilyenkor meleg időben is merem használni (persze csak nagyon vékony rétegben, és csak 1-1 részén az arcomnak), és tényleg hidratál! Nemcsak a bőröm felszínén ücsörög egész nap.
Szerencsére nem költöttem rá csak annyit, amennyit az újságért kifizettem, pedig nagyon csábított a reklám.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

A Joy magazinból szereztem a mintámat én is.

Kremcica

2017. május 23.

Az egyik újságban volt minta ebből a krémből. Illata tipikus Nivea mintha kicsit visszafogottabb lenne a sima kéknél. Állagban sem olyan tömény, testápolóként használtam és mindenhol simán el tudtam kenni. Egész hamar beszívódott, a múltkori Lush testápolómhoz képest gyorsan, bár ahhoz képest minden gyors. A hatása tetszik, finom puha lett a bőröm. Lehet ősszel beszerzem.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

TeodoraHegedus

2017. május 23.

Születés napomra kaptam, és félve keztem el használni, mivel azt hittem hogy olyan lesz mint a classicus Nivea krém, olyan nagyon zsíros és nehezen fog felszívódni. De tévedtem. Nagyon gyorsan felszívódik, finom frissitő illata van amit nagyon szeretek, Én éjszakára is meg nappalra is ezt használom, habár lehet, hogy nappali krémenk, főleg így a nyár és a nagy melegek közelettével sok...
Mindenkinek ajánlani tudom akinek zsíros bőre van, mivel úgy áplja és hidratálja a bőrt, hogy nem fényesedik ki a bőr és nincs az a ragacsos érzet! És ami nagyon jó, hogy nem annyira pattanásos az arcom amióta használom.

TeodoraHegedus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

pocakoslany

2017. május 18.

A legjobb krém, amellyel mostanában dolgom volt. Én legfőképp kézre használom, és azt szeretem benne, hogy könnyen beszívódik. Kiszerelését tekintve nem bánnám, ha lenne tubusos változat, mert így most a legkisebb verzióját cipelem nap, mint nap a táskámban :D Nem hagy nyomot maga után, nem ragacsos, az illata is nagyon kellemes.

pocakoslany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2