KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Moonlight, az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   849 Ft, 1159 Ft és 1849 Ft
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül kellemes textúrája mélyen táplál, könnyen felvihető és gyorsan beszívódik.  A bőrrel való találkozást követően a finom viaszkristályok azonnal elolvadnak és vékony filmréteget képeznek a bőrön, amely gyorsan felszívódik anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna maga után. A viaszkeverék többek között shea vajat is tartalmaz, mely intenzíven táplál és mindent megad, amit egy nő egy bőrápoló krémtől elvár.

Ár: 600 Ft , Eladó: Ency25
Állapot: Párszor használt szinte tele van, Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Fizetés banki átutalással,személyes átvétel lehetséges
Nivea Care Intenzív Tápláló Krém - 4 ml 🎁 AJÁNDÉK minta 🎁
Ár: 50 Ft vagy AJÁNDÉK 500 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Bella9947

2018. május 19.

Nagyon jó volt ezt a terméket nyáron használni. A könnyed textúrája miatt vettem meg direkt nyárra, hogy a nagy melegben is tudjak hidratálni, de nem olyan krémmel ami a nehéz állaga miatt kellemetlen lenne a hőség miatt. Nagyon meg voltam vele elégedve mivel rendkívül gyorsan beszívódik a bőrbe és az illatát is nagyon szerettem. Bátran tudom ajánlani azoknak akik nyáron se szeretnék kihagyni a hidratálást :)

Bella9947
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

kusmicica23

2018. május 18.

Szeretem, mert nagyon gyorsan beszívódik és ez jól jön, amikor épp munkába készülődök. Nagyon jó az illata. :)

kusmicica23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

dorimeow

2018. május 12.

Gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után , testápolóként és arcápolóként is egyaránt bevált nekem.
Csak ajánlani tudom!

dorimeow
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 12.

Csak ajánlani tudom!

Leonella

2018. május 5.

A dekoltázs környékén kimondottan ajánlom használni. :)
Használtam ezt és a rózsaszín változatát is, mindkettőt nagyon szeretem, ez talán valamivel jobb testapolóként. Utazáskor szeretem, mert nem kell arckrémet, testápolót külön bepakolni, ez tökéletes mindkét célra.

Leonella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

A dekoltázs környékén kimondottan ajánlom használni. :)

Mafisz

2018. április 6.

Nappali krémnek használom. Gyorsan beszívódik,nem hagy zsíros érzetet.

Mafisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Nappali krémnek használom. Gyorsan beszívódik,nem hagy zsíros érzetet.

Reni666

2018. március 30.

hidratál , nem irritalt , kellemes illat. gyengéd formula .
használható arcra is meg az egész testre .szeretem :)

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

hidratál , nem irritalt , kellemes illat. gyengéd formula .
használható arcra is meg az egész testre .szeretem :)

Anikoedit

2018. március 29.

Minden napos krém. Szeretem, mert nincs kiszáradva a bőröm, hamar beszívódik és az illata is jó!

Anikoedit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

nori93

2018. március 20.

Nagyon szeretem a Nivea termékeit legfőképp az illatuk miatt :) Ez a testápoló a testápolási folyamatok utálóinak kedvence lehet..(tapasztalat....ki nem állom kenegetni magam és várni, hogy megszáradjak) ezzel a termékkel nincs macera...megfürdök bekenem a lábam és a kezem és már bújok is a pizsibe..semmi macera vagy ragacsos fura érzés..és a legjobb, hogy még reggel is érzem az illatát :) Ára is kedvező, de én általában kupon napokon vásárolok belőle 2-3db-ot és az bőven elég nekem arra az évre :)

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

BoglarkaSzakallas

2018. március 20.

Kellemes illata és állaga van, ráadásul nagyon gyorsan beszívódik. Viszont a nagyon száraz bőrrészemet kicsípte, míg az eredeti zsírosabb változat hidratálta. Nem hiszem, hogy újraveszem. Nem az igazi..

BoglarkaSzakallas
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.

Chastain

2018. március 20.

Finom, könnyű, kellemes krém. Megérdemli az 5*ot. :)

Chastain

Finom, könnyű, kellemes krém. Megérdemli az 5*ot. :)

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2