Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

1500Ft-ÚJ Nivea (Mihaela Glavan) műbőr neszeszer, nesszeszer, sminktartó táska
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom
Florence12

2019. február 18.

"Nincs tél kézkiszáradás nélkül" - írtam a fehér tesójához. Ehhez pedig: nincs tél nátha nélkül, és a pirosra fújt, zsepivel agyondörzsölt nózira ez a legjobb krém. És egyáltalán nem bánom, hogy közvetlenül az orromon illatozik:D

Florence12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Zsancaka

2019. február 8.

Nagyon jó kis krém, zsíros emiatt táplálja a kiszáradt bőrt. Én kézkrémnek használom, szuper!

Zsancaka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

6vilag

2019. február 7.

Én nagyon régen találkoztam vele és már alig emlékeztem már. A jelenlegit ajándékba kaptam. Elsőre kicsit tatottam tőle, hogy nehezen szívódik be. De sokkal gyorsabban, mint amire számítottam. Bemasszírozom, várok kicsit, ekkor még valójában tényleg zsíros nyomot hagy. Pár perc és szinte nyom nélkül eltűnik.
Sokkal jobb, mint reméltem, én szeretem, tényleg ápol a nagyon hidegben. Semmivel sem rosszabb, mint az agyon illatosított, tubusos krémek. Persze, van ettől jobb is, de a közepes mezőnyben szerintem elég jó helyen végez.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 7.

ficeglobog

2019. február 7.

Gyermekkorom álom krémje. Amikor anyukám kinyitotta nekem, és én vehettem belőle, hogy bekenjem piciny kezemet, az maga volt a boldogság. Imádtam mindenét. AZ illatát. Nagylány lettem azokra a percekre.
Felnőttem. Évekig használtam, hisz nem nagyon volt más. Vagy csak rosszabbak. Azóta van választék. Elég nagy. Nem szeretem, nem is veszem meg.
Nagyon zsíros, tömény krém. Nehezen kenhető. Lassan szívódik be, vagy inkább sehogy. Az érzésem, hogy "napokig" zsíros marad a bőröm. Mindent összekenek vele. Sokkal könnyedebb formulákat szeretek. A régen mesésnek gondolt illata is kellemetlen.
Ahogy használni érdemes, ha valaki ragaszkodik hozzá: Este alaposan, kissé vastagon bekenni a kezet. Ha nem félted az ágyneműt, feküdj le így. Ha félted, húzz fel egy vékony pamutkesztyűt. Reggelre csodásan puha kezekkel ébredsz.

ficeglobog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

SuvoltosDalma

2019. február 7.

Mindig van otthon, pedig tudok jobb és viselhetőbb krémet. Beégett a tudatomba biztos :)

SuvoltosDalma
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

nemzsofi

2019. február 5.

Valamiért évekig nem jutott eszembe, hogy újra vegyek egyet. Aztán most a boltban sorbanállás közben megtetszett a nyuszis doboz. Nagyon száraz a kézfejemen a bőr, berepedezik úgy november elejétől március végéig.... sokmindent kipróbáltam már, a klasszikus Bepanthen kenőcs nagyon hasznos, mindig éjszakára kentem be, de még reggel is zsíros volt tőle a kezem. Most elkezdtem ezt használni, meglepő, de működik. Szintén estére egy picit vastagabb réteg, és most semmi gondom. Lekopogom.
Azért az arcomra nem kenném, ahhoz túl zsíros...

nemzsofi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Azért az arcomra nem kenném, ahhoz túl zsíros...

Gigi140

2019. január 25.

Gyerek korom óta használom a készkrémüket. Nagyon szeretem, ha a kezem kiszárad, másnapra rendbe hozza. Hamar beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Ha kiszárad a szám a labellók semmit nem érnek, csak ezt használom.

Gigi140
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Alteire

2019. január 25.

Nekem nagyon nem vált be, ugyan is nagyon ragacsos érzést hagy maga után, és nehezen szívódik be az alapból száraz, érzékeny bőrömbe. Pórustömítő hatása is van, amit észrevettem, én ezért abszolút nem ajánlom.

Alteire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Brndtt

2019. január 24.

Azért vettem meg mert mindenki ezt ajánlotta a száraz arcomra. Körülbelül 4-5 nap alatt helyrehozta a bőrömet. Alapból úgy minden napos használatra nem tudnám elképzelni mert túl zsíros ahhoz. Csak extra száraz bőrre ajánlanám.

Brndtt
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Kitsyke

2019. január 24.

Nem ertem miert szeretik ennyire a nivea termekeket....en utalom az osszeset...mind egy rakas fos!!! Arckremeitol kippatogok, zsiros, es a szagat se tudom elviselni...sebes szamat bekenem, reggelre egesz cserepes es szaraz...leertekelem. Mert minden nivea termek szamomra ennyir er!

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.