KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

1500Ft-ÚJ Nivea (Mihaela Glavan) műbőr neszeszer, nesszeszer, sminktartó táska
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom

pici24

2018. december 3.

Nagyon jó, gazdag kis krém, finom az illata. Télen, mikor már nagyon kiszárad a bőröm, valamint megfázáskor, a kipirosodás megelőzendően szoktam elővenni, igazi csodaszer.

pici24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Vala111

2018. december 1.

Szerintem kevés ember van Mo.-on aki nem ismeri, mert 25 éve amikor még nem volt ilyen nagy a választék az üzletekben, ez már akkor is ott volt elérhető áron. Az akkori fiatalok pedig később megvették a gyerekeiknek mert nekik bevált :), így mindenki ismeri.
Nagyon sűrű, zsíros krém, ezért nem szívódik be gyorsan, de szerencsére nem érzem azt a zavaró szilikonréteget amit egyes krémeknél. Bár ezt a jól bevált csodaszert nem az összetevője miatt vesszük, azért az se rossz. Leszámítva a parfümöt, de mindenki tudja hogy mitől van tipikus Nivea illata ami nekem nem a kedvencem, de ezt elnézem neki. Tele van paraffinnal ami nagyon jó bőrpuhító, de pattanásos bőrre nem ajánlott.
Nem tudom elképzelni hogy az arcomra kenjem, csak az orrom alá ha ki van száradva. Egyéb kiszáradt részekre tökéletes, most kézkrémnek használom.

Vala111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

laanyka

2018. november 30.

Helena Christensen múltkor azt nyilatkozta a Vogue-nak, hogy már évtizedek óta a szépségápolási rutinjának 2 alapeleme van: a hideg víz és ez a klasszikus Nivea. Gondoltam, hogy ha egy ilyen ikonikus szupermodell erre esküszik, én is csak kipróbálom. Hát én nem tudom, hogy neki milyen a bőre, de az enyém nagyon rosszul reagált rá. A testes állaga miatt teljesen kipattanásosodtam és kipirosodtam. A kezemre viszont nagyon jó, nekem viszont másra nem vált be (se a testem többi részére, se az arcomra nem jó). Kézkiszáradás ellen a zsírosabb állaga miatt viszont tökéletes.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Radam

2018. november 29.

Alap darab, MINDIG van itthon, megunhatatlanul jó illat, jó testes állag és szuper hidratáló hatás, kell ennél több?:)

Radam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Doci0331

2018. november 27.

Évek óta használom már, ha beteg vagyok és kiszárad az orrom azonnal ehhez a krémhez nyúlok! Ha száraz a kezem vagy a körömágyam szintén ezt a krémet használom! NAGYON hatásos! :)

Doci0331
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Jucuus

2018. november 27.

Mindig a táskámban lapul, mert sose lehet tudni mikor lesz rá szükség. :D hamar beszívódik annak ellenére, hogy zsíros maga a krém, pihe puha bőrt kölcsönöz utána.

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

sinmo88

2018. november 22.

Évek óta a táskám kötelező eleme ősztől tavaszig. A hidegtől kipirosodó, kiszáradó kezeimre ez vált be a legjobban, elég napi 1-2szer kenni, tartósan hidratál. Az illatát is nagyon szeretem.

sinmo88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

dfruzsi

2018. november 21.

Őszi/téli esti rutin kötelező része! Főleg kezeimre és lábaimra szoktam kenni, de ha az arcom is nagyon szét akar esni a hidegtől, akkor alvás előtt, egy alapos arctisztítás után, egy vékony réteget kenek oda is. Reggelre mindig puha, hámlások nélküli arcbőrre ébredek :)

dfruzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

nycsicsi

2018. november 20.

Téli időszakban minden este használom az ajkaimra, illetve az orr környékére. Annak ellenére, hogy zsíros állagú, gyorsan beszívódik és csodát tesz.

nycsicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

NagyBrigitta

2018. november 20.

Nagyon zsíros és nem hidratál. Egyszer a kirepedezett számra kentem belőle,
mert nagyon fájt.. periorális dermatitiszem lett tőle, amik apró miteszer jellegű
hólyagocskák a száj körül. Alig akart elmúlni! Tegnap a nappali arckréméből
kentem a szememre is (eddig is használtam és nem volt gond) mára szemhéjgyulladásom lett!
Maradok a vegán termékeknél innentől..

NagyBrigitta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Nagyon zsíros és nem hidratál. Egyszer a kirepedezett számra kentem belőle,
hólyagocskák a száj körül. Alig akart elmúlni! Tegnap a nappali arckréméből
Maradok a vegán termékeknél innentől..

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.