KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

Nivea dry comfort
Ár: 500 ft , Eladó: Mirabella95
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Salgótarján, fizetés: Posta, előreutalás
Nivea Strandtáska
Ár: 1200 + posta , Eladó: Mandel
Állapot: Új, Helyszín: Veszprém , fizetés: Személyes átv / posta
nikimanó

2017. május 19.

volt idő mikor nem szerettem de most visszatértem hozzá. az illata klasszikus, az állaga is jó, kicsit ragadós marad de nem baj. az én kezemnek jól esik, beszívja. ajkakra, máshova nem vált be. (persze talpra igen de ahhoz drága). a tégely tetszik. nem rossz, bár van olcsóbb már.

nikimanó
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Astronaut

2017. május 17.

Én is beállok a sorba, természetesen ezt a krémet csak imádni lehet..:) Nagyon szeretem az illatát, és az egyetlen krém, amit bármilyen problémára gondolkodás nélkül használok, mindig velem van, ha megyek valahová, köszönhetően annak, hogy elég sokféle kiszerelésben kapható, így kifejezetten táska kompatibilis, még akkor is, ha már amúgy is teljesen tele lett tömve :)

Astronaut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

melissared

2017. május 16.

Kiskorom óta nagy kedvenc, a száraz kezemnek csak ez segít hosszútávon. Párommal egyszerűen imádjuk.

melissared
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

TimyeK

2017. május 13.

Régebben sokat használtam, leginkább az ikonikus illata fogott meg. Elég zsíros, nehezen szívódik fel, viszont tök jól hidratál. Mikor kicsi voltam, síeléskor az arcomat is ezzel kentem, nem költöttem drága fagyállókra, amikor ez is ugyanolyan jól tette a dolgát. Manapság már más termékre szoktam rá, viszont sosem árt, ha van egy kisebb tégely itthon.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Kittus2000

Korcsoport: < 18
2017. április 29.

Száraz területekre csodaszer és imádom a nívea illatát pozítívum hogy parfümöt nem tartalmaz.

Kittus2000
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 29.

Lillucica

2017. április 24.

Számomra ez a krém a legjobb mindenre. Dolgoztam nehéz mezőgazdasági munkát és a leégésre is kiváló. Nyugtatja a bőrt. Bármilyen kiszáradásra, bárhova használható. Az illata tipikus nivea.

Lillucica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Ella

2017. április 24.

Nagyon szeretem, imádom az illatát, kiszáradt kezekre nagyon szuper, nem csíp és bár elég zsíros, tömény, gyorsabban beszívódik, mint egy-két társa.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Luna11

2017. április 21.

Kezdjük a pozitívumokkal: az illata jó, tipikus nivea. Sokáig elég, és nem maradok utána ragacsos. De azt vettem észre, hogy ha kettőnél többször használom egymás után, akkor sokkal szárazabbnak érzem tőle a bőröm. E miatt nagyon ritkán használom, kb 1 héten 1×, és akkor is csak ha nagyon muszáj. Egyelőre azért nem dobtam még ki, mert még nem vettem meg az utánpótlást.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

kiskacsa01

2017. április 21.

A Nívea illat, gyerekkori emlékeket ébreszt fel bennem, anyukám minden kis bibire a puszi után ezt kenegette, csak hogy megnyugodjak, hogy be lett kenve :) én is ugyanezt kenem a gyerekre

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Betty8626

2017. április 19.

Nincs ennél jobb krém kézszárazságra :D

Betty8626
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Nincs ennél jobb krém kézszárazságra :D

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.