KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

Nivea dry comfort
Ár: 500 ft , Eladó: Mirabella95
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Salgótarján, fizetés: Posta, előreutalás
Nivea Strandtáska
Ár: 1200 + posta , Eladó: Mandel
Állapot: Új, Helyszín: Veszprém , fizetés: Személyes átv / posta

googles

2017. szeptember 23.

Sose értettem a nivea krém mániát. Büdös, zsíros, nem hidratál, nem szívódik be, paraffinos (ásványi olaj), tehát nekem se inci alapján, se hatás alapján, se élmény szintjén nem ad semmit.
Az én elképzelésem egy olyan könnyű, jó incivel rendelkező, valóban hidratáló krém, aminek kellemes illata és természetes, növényi öszzetevői vannak.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Bubus06

2017. szeptember 23.

Hát tudok én 5-nél kevesebbet adni rá? DEHOGY. Imádom. A mi családunk is csak őt használja, de bár az én arcbőrömnek sok..Anyáét nagyon jól hidratálja, nekem pedig a kicserepesedett számat. Muszáj volt bekennem vele..Semelyik ajakápoló nem akart használni a betegségem közepette, és próba-cseresznye alapon felkentem őt. 2 nap alatt rendbe szedte a számat..:) Persze ügyelve, hogy ne kerüljön az ajkaim belső részére. Imádom az illatát is. Sminket is tökéletesen mos le..A korrigálni való szemhéjtus és szempillaspirál nyomokat is vele szoktam leszedni. Bele mártom picit a fülpálcikát és sutty. ^^

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Meloca

2017. szeptember 21.

Zsíros, nehezen szívódik be, száraz bőrre nem rossz, de nekem annyira nem vált be!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Beya93

2017. szeptember 11.

Próbáltam megszeretni de nem sikerült. Nagyon nehéz zsíros krém,lassan és nem is teljesen szívódik be. Tűzoltásnak jó maximum,hosszútávon nem hidratálja a kezem ugyanolyan száraz marad. Ősszel/télen előjön a hideg allergiám na azzal semmit nem tud kezdeni,sőt a benne lévő alkohol+parfüm csak még jobban kicsípi a kezem. Az illatát szeretem de ennyi.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

LizzyHellcat

2017. szeptember 7.

Nagyon nehéz, zsíros krém, viszont jót tesz a száraz bőrnek.

LizzyHellcat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Nagyon nehéz, zsíros krém, viszont jót tesz a száraz bőrnek.

Jaslindore

2017. szeptember 7.

Téli szezonban kedvenc, jellegzetes nívea illat, még nagymamám szoktatott rá, ő csak ezt használta. Univerzális :)) Nálunk "kend be Níveával" az egyik szlogen! :) Jól hidratál, szinte mindenre jó.

Jaslindore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

delijozsefcsaba

2017. szeptember 3.

Nekem 75 ml-es kiszerelésem van, talán ez a legkompaktabb, de mindenképp érdemes megnézni az egységárakat, mert nem biztos, hogy a legnagyobb kiszerelés a legkedvezőbb árú is. Nagyon kellemes az illata, hidratálja, puhítja a bőrt és arcra is nyugodt szívvel ajánlom. Érdemes kirándulásokra is magunkkal vinni, nekem eddig még sosem esett le a fedele túra közben.:D

delijozsefcsaba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

TimyeK

2017. augusztus 30.

Régebben sokat használtam, leginkább az ikonikus illata fogott meg. Elég zsíros, nehezen szívódik fel, viszont tök jól hidratál. Mikor kicsi voltam, síeléskor az arcomat is ezzel kentem, nem költöttem drága fagyállókra, amikor ez is ugyanolyan jól tette a dolgát. Manapság már más termékre szoktam rá, viszont sosem árt, ha van egy kisebb tégely itthon.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

superdori

2017. augusztus 29.

Kifogástalan. Talán az egyetlen hibája, hogy kis kiszerelésű.

superdori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Kifogástalan. Talán az egyetlen hibája, hogy kis kiszerelésű.

viviennoo

2017. augusztus 26.

Ez egy nagyon nehéz krém. Télen szereti, beszívja a száraz, kirepedezett bőröm. Az arcomra használom leginkább, reggelre pihe-puha tőle. Viszont nyáron sok, pattanásaim lesznek tőle. Egy hibája, hogy tényleg nehezen szívódik be.De nálam ez nem von le az értékéből, mert télen ez használ az arcomra leginkább.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.