KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

Nivea dry comfort
Állapot: Új, Helyszín: Veszprém , fizetés: Személyes átv / posta

liliana26

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Lehet, hogy csak én vagyok így vele, de én nem igazán szeretem. Nekem túl sok, nem szívja be a bőröm rendesen, zsíros érzet marad utána.

liliana26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

RkSzcs

2017. július 19.

Mindenre jó! Ez a krém egy csoda! A párom autószerelő, sajnos nagyon megviselt a keze, de amikor ezt használja mindig sokat javul!

RkSzcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

SMH

2017. július 18.

Nálam is mindig van otthon, valamire jó lesz címszóval. Nyáron a sarkamat szoktam vele bekenni éjszakára és reggelre szép puha lesz. Télen amikor brutálisan ki van száradva a kezem, arra használom, de szintén csak éjszakára. Nappalra nem tudnám elviselni a zsírosságát. Nekem mindig a nagymamán jut eszembe erről a krémről, talán ezért is szeretem. =)

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

katka75

2017. július 16.

Megláttam, hogy éppen értékelték, így én sem szeretnék lemaradni róla, annyira alap ez a krém! Egyetértek azon értékelőkkel, hogy leginkább a nosztalgia miatt szeretem én is ezt a krémet. Száraz töredezett könyékre, kipirosodott bőrre nagyon jó, de egyébként kézkrémnek használtam max, de azt sem gyakran. Így lassan elmaradt az újravásárlás és más, natúr termékkel helyettesítettem, nevezetesen tiszta sheavajjal.

katka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

nicolekitti

2017. július 16.

Lehet én vagyok a világon az egyetlen ember, aki nem tudja hogyan kell ezt használni. Tudom, hogy klasszikus, hogy mindenki szereti, szeretem az illatát is, de számomra ez egy nagyon kemény krém, amit nem lehet eldolgozni a bőrön.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Rainbowgirl14

Korcsoport: < 18
2017. július 13.

Imádom! Mindig van itthon. :-)

Rainbowgirl14
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 13.

Imádom! Mindig van itthon. :-)

nanana

2017. július 13.

A legjobb hidratáló! Kötelező darab táskámban. ;)

nanana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

A legjobb hidratáló! Kötelező darab táskámban. ;)

Pappetra99

2017. július 9.

A legjobb hidratálókrém!
Mindig újra veszem.

Pappetra99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

A legjobb hidratálókrém!
Mindig újra veszem.

Unix

2017. július 5.

Minden idők legjobb krémje, mindig visszatérek hozzá.

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Minden idők legjobb krémje, mindig visszatérek hozzá.

Alizka

2017. július 3.

Amióta elég nagy vagyok ahhoz, hogy a krémjeimet magam szerezzem be - ami már réges régen bekövetkezett - azóta soha nem vettem ilyet. Pedig gyerekként ez gyakori vendég volt, a mamám a szám környékét ezzel kente, amikor kisebesedett. Nem rég kezdtem el használni egy dobozzal ebből, mert ajándékba kaptam. Nem is tudom, valahogy nem vagyok oda érte. Az illatát szeretem a nosztalgia miatt, de túl zsíros, és nehezen szívódik be. Emiatt kézre este kenem, hogy legyen ideje beszívódni. Nem hidratál eléggé, más krémektől sokkal puhábbnak szoktam érezni a bőröm. Ugyanakkor a kiszáradt térdemet rendbe tette. Mivel leginkább a kezem az, ami szárazabb szokott lenni, erre viszont nem a legjobb, ezért nem tartom csodaszernek. Van egy régi jó barát feeling-je, ez viszi fel az értékét 4 csillagra.

Alizka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.