KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

Nivea dry comfort
Ár: 500 ft , Eladó: Mirabella95
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Salgótarján, fizetés: Posta, előreutalás
Nivea Strandtáska
Ár: 1200 + posta , Eladó: Mandel
Állapot: Új, Helyszín: Veszprém , fizetés: Személyes átv / posta

ancsagirl95

2018. január 14.

Ha extra, gyors hidratálásra vágyom, akkor ez a legjobb krém. :) Az én érzékeny, száraz bőrömre tökéletes.

ancsagirl95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

dunaimano

2018. január 7.

Nálam ez A krém. Örök kedvenc és alapdarab. Mindig van nálam. Rendkívül száraz, érzékeny bőrre is tökéletes. Vékonyan szoktam kenni, akár többször is egy nap, így nem hagy zsíros érzetet maga után.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

szabinabiro

2018. január 7.

Sokáig a kedvenc krémem volt, ám valami változhatott a bőröm szerkezetében, sajnos egy ideje nem bírom használni, teljesen kipirosodik tőle a bőröm.

szabinabiro
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 7.

katalinmester13

2018. január 7.

Nem használom már ezt a krémet, de nagyot dobban a szívem, mikor meglátom. Gyerekkoromban ez volt a krémek krémje. A szuperkrém. A mindenrejó. Illatos, sűrű, nehéz, zsíros. A ritka vendég. Ugyanis volt valami olcsóbb krém is a piacon, kamillás. Emlékszem, hogy sosem tudtam kinyitni a fémdobozát. Bár anyukám nem is engedett a közelébe. Csak titokban nyitogattam, hogy érezzem az illatát.
Rég volt, és igaz volt!

Akkoriban rengeteget gondolkodtam azon, hogy mit jelent a NIVEA felirat alatt a "Cseme" szó. : )

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 7.

Rég volt, és igaz volt!

Frubel

2018. január 7.

Barátom használta és ódákat zengett arról milyen jól hidratálja a kezét, gondoltam kipróbálom és tényleg valami szuper ez a krém!!
Most már csak ezt használom reggel és este arca is és kézre is!
Azt kell mondanom sok mindent kipróbáltam már, de eddig ez a legjobb krémem, a pattijaimat levitte, az arcomon lévő kis hegeket halványította és istenien hidratál, ami most télen elengedhetetlen.
Azóta beleszerettem a Nivea termékekbe és ez a kis csoda adta meg a kezdő lökést. :) :) :) Bátran ajánlom azoknak a sorstársaimnak akik szintén vizhiányos
kombinált bőrrel küszködnek az én arcom csodásan rendbe tette :)

Frubel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Most már csak ezt használom reggel és este arca is és kézre is!
kombinált bőrrel küszködnek az én arcom csodásan rendbe tette :)

apple97

2018. január 7.

Életem legjobb krémje! Egyik barátnőm ajánlotta, amikor a szám extrém cserepes volt. Azt mondta, hogy reggelre csodát művel. Szkeptikus voltam, de reggelre olyanok voltak az ajkaim mintha kicserélték volna! A kezeim is borzasztóan szárazak szoktak lenni télen, a bőröm kireped, minden nap használom, főleg lefekvés előtt, nagyon szépen rendbe teszi a bőrt, nem irritál, nem csíp, sokáig elég! Egyszerűen tökéletes!

apple97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

gabcsi18

2018. január 5.

Nagyon szeretem. A kifejezetten száraz kezemmel csodákat művel. Én bőr irritációkra is szoktam kenni mert kényes bőröm van enyhíti. Kisebesedett orromra is szoktm kenni belőla ha megfáztam nagyon jó rá.:)

gabcsi18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

RarityRose

2018. január 2.

Életem krémje. Nagyon szép bőrt varázsol, már az első használatkor látványos.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Életem krémje. Nagyon szép bőrt varázsol, már az első használatkor látványos.

laura20020201

2018. január 1.

Nagyon szeretem, a szaraz arcboromet mindig puhava varazsolja es raadasul nagyon finom illata van. Allagra kicsit zsiros, de szerintem ez a lenyeg:)) Edesanyammal egyutt imadjuk, nem kerdes az 5*

laura20020201
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

bohub

2017. december 31.

Néhány hónapja, mindennap használom kézkrémnek. Mivel elég érzékeny a bőröm a hidegre (kiszárad, piros lesz tőle), mindig bekenem vele a kezem mielőtt elmegyek otthonról. Ezért lehet fura, de nekem kellemes az a nehéz, ragacsos réteg amit a kezemen hagy. Az illatát szeretem, bár lehet inkább nosztalgikus okokból. :) Természetesen ez a kézkrém is kb. lemosható, tehát egy kézmosás után újra kell kenni, de hozzáteszem eddig még nem volt olyan kézkrémem, ami ne így viselkedett volna, szóval ok.

bohub
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.