KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

Nivea dry comfort

orsi34

2017. november 17.

Mindenkinek ajánlom.

orsi34
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Mindenkinek ajánlom.

evievi

2017. november 15.

Szeretem! Most az extra nagy kiszerelés van itthon.Azt vettem èszre fürdès utàn kicsit nehèzkes elkenni fehèr rètegben àll a làbamon....nem tudom lehet sokat teszek egyszerre :O

evievi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

kissannamarika

2017. november 15.

Télen illetve szeles időben használom, a mindennapokban nem mert nagyon zsíros.

kissannamarika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Télen illetve szeles időben használom, a mindennapokban nem mert nagyon zsíros.

Jeanette88

2017. november 15.

Örök klasszikus, kellemes a megszokott niveás illat, jó zsíros, szuper hidratáló. A szél által kifújt ajkaimal csodát tesz. :)

Ha elfogy muszáj mindig újravennem.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Ha elfogy muszáj mindig újravennem.

tbanett

2017. november 14.

Mindig van a táskámban és csak ezt használom a kicserepesedett ajkaimra.

tbanett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Mindig van a táskámban és csak ezt használom a kicserepesedett ajkaimra.

Maverick

2017. november 9.

Klasszikusan jó és hidratáló:) Én nagyon szeretem évek óta.

Maverick
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

Klasszikusan jó és hidratáló:) Én nagyon szeretem évek óta.

Ennie86

2017. november 9.

A legnagyobb klasszikus, főleg így a hideg beköszöntével. Nagyon szeretem az illatát, jól hidratál. Pihe-puha bőrt hagy maga után. Vastagon nem érdemes kenni, mert kicsit nehezebben szívódik fel.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

hrvthvivi

2017. november 8.

Örök kedvenc, mindig kell hogy legyen itthon. Az illata pedig a legeslegjobb klasszikus.

hrvthvivi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Akara

2017. november 7.

Elég sűrű, zsíros krém. A felkenése így elég nehézkes, ha az ember csak vékonyan szeretné, hogy ne csússzon ki a pizsamájából. :D Ehhez képest átlagosnak mondható a beszívódása, nem túl lassú, de nem is gyors. A hidratálása is egy erős közepes a zsírosságához, sűrűségéhez mérten, de eddig messze ez hidratál a legjobban az általam próbált krémek közül (elég sokat végigpróbáltam, mert száraz a bőröm).
Ami még tetszik benne, hogy ha bekenem vele az egész testem, utána nem lesz az a fullasztó érzésem, mint a legtöbb krémnél, illetve más krémeknél gyakran azt tapasztalom, hogy hiába nem kenem vállak fölé, mintha zsírosodna tőle az arcom, és jönnek is a pattanások. Ezt nem tudom, más krémeknél mi okozhatja, de ennél nincs. A vállakon, háton sem okoz pattanásokat. Végignézve az összetevőket, nem is nagyon van közöttük komedogén. Szóval azt hiszem, egyelőre ennél maradok.
Az illata egész kellemes, de ez most nálam nem erről szól, mert akkor valami fincsi kókuszos, krémes, gyümölcsös illatút választanék, de a drágább kategóriából (mert azoknak tényleg olyan is az illata, ami rá van írva).
Az ára szerintem korrekt, bár tény, hogy a keményebb állaga miatt gyorsabban fogy.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

FrostJaina

2017. november 5.

Bár én nem használom, de mindig anyukám jut eszembe az illatarol, ezért szeretem, ő idestova 30 éve használja.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.