Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

1600Ft-ÚJ Nivea (Mihaela Glavan) műbőr neszeszer, nesszeszer, sminktartó táska
Ár: 1600 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: új, mágneses zárral, belül cipzárral, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

googles

2018. szeptember 16.

Sose értettem a nivea krém mániát. Büdös, zsíros, nem hidratál, nem szívódik be, paraffinos (ásványi olaj), tehát nekem se inci alapján, se hatás alapján, se élmény szintjén nem ad semmit.

Az én elképzelésem egy olyan könnyű, jó incivel rendelkező, valóban hidratáló krém, aminek kellemes illata és természetes, növényi összetevői vannak. Ez a krém egyiket se hozza.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 16.

exhocmomento

2018. szeptember 13.

Egyetlen egy területre alkalmazom, a kezemre. Az egyszer biztos, hogy hihetetlen zsíros és sűrű, de kiszáradt, szélfújta szárazságra egy csodaszer. Emlékszem a döbbenetre, amikor először kentem rá a téli fagy által véresre szikkasztott, fájó kézfejemre. Egy órán belül (!) látványosan gyógyított, puhított, ápolt.

Idáig csak késő ősszel-télen került elő, de mióta kémiai hámlasztok, a kis huncut savaim bántják a tenyerem rendesen. Se másfajta kézkrém, se az (egyébként szintén dicsőített, általam csodaszernek tartott) aloe-vera gél nem tudott megbirkózni a tenyerem hámlásával. Úgyhogy újra előkerült a kézápóló nagyágyú, a Nivea Creme. :)

Normál vagy enyhén vízhiányos kezekre egyértelműen túl nehéz és túl sok, de szükségállapotban first aidként egy álom. A jellegzetes illatát egyébként nagyon szeretem, és ha azt nézem, hogy a legkisebb kiszereléssel is vígan elvagyok a sűrűsége miatt, az ára is szupi.

Egyébként érdemes ráérősen használni. Én közvetlenül lefekvés előtt szoktam, mikor nincs már semmi dolgom. Első körben belemasszírozom a bőrömbe amennyire csak tudom. Aztán türelmesen várok, amíg a testhőtől olvad annyit, hogy egy második körös masszírozást is csapathatok. És így tovább, amíg elfogadható mértékben be nem szívódik. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

orsolyap

2018. augusztus 20.

Használata pattanásokat okozott először T vonalban, majd az egész arcomon...Kézápolónak elhasználtam.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Szotymoty

2018. augusztus 16.

Sziasztok! Én nagyon szeretem, ha valahol iszonyat száraz a bőröm oda kenem és szépen megujjitja a bőröm.

Szotymoty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

sgabii95

2018. augusztus 14.

Nagyon tömény, s zsíros nekem még a téli hónapokban is, így nem igazán jött be. Alkalmanként használom csak. Árban viszont kedvező.

sgabii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

IndieArabella

2018. augusztus 14.

A nagymamám a mai napig használja. És persze én is és szeretem. Nyáron használhatatlan az amúgy is izzadt fejemre, de egyébként sem szoktam semmilyen arckrémet használni nyáron. Viszont éjszakára ajakápolónak tökéletes. Azért éjszakára mert elég tömény krém és nem lehet tökéletesen átlátszóra elkenni. Ezenkívül ha megfázom és a sok orrfújástól piros és érzékeny lesz az orrom körül, akkor azt is rendbeszedi.

IndieArabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

sldaria

2018. augusztus 14.

Harmadik generáció óta használja a családom és nagyon szeretjük. Az illata egyszerűen fantasztikus, a hatása is kiváló, bár inkább a téli hónapokban, mert nyáron nagyon tömény és sajnos zsíros ragadós érzetet hagy maga után amit én nem nagyon tudok elviselni ebben a hőségben. Összességében azért nagy kedvenc és mindig megtalálható a fürdőszobában.

sldaria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Alexandra024

2018. augusztus 10.

Bármennyire is nagy dobra verik ezt a klasszikust, én nagy ívben kerülöm. Kézre használhatatlan, annyira zsíros marad utána, nem szívódik be, ez engem zavar. Sosem veszem magamtól, volt, hogy nyertem, de az sem fogyott még el.

Alexandra024
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

sailorluna

2018. augusztus 3.

a sarok, könyök, térd részen a bőröm hajlamos hámlósra kiszáradni, arra jól jön ez a krém. kézre nem vált be, mert zsíros réteget hagy maga után, ami maximum éjszaka elviselhető. arcra nem kenném, az én bőrtípusomnak sok lenne, másrészt meg nagyon illatos, ami hosszú távon zavarni kezd, kiérzek belőle valami kellemetlent.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

pappveronika30

2018. augusztus 2.

Nem igazán használok nivea termékeket, mert elég sok bennük a káros összetevő, viszont ezt mindig használom a könyökre, vagy száraz térdre, kipirosodott orr környékre és oda tökéletesen bevált

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.