KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Scent

2018. július 20.

Az örök klasszikus, a mindenre jó krém. Az illata a boldog tudatlanságot, a gyermekkoromat hozza vissza egy villanásnyira. A tél elengedhetetlen kelléke.

Scent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Pyross

2018. július 20.

Imádom a márkát, ennek a krémnek az illatát különösen. Azonban nekem túl zsíros, lassan szívódik be. De jól táplál és hidratál.

Pyross
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Tökéletes multifunkciós krém számomra. A bőröm nagyon szereti. Télen használom inkább. Van amikor arckrémet is helyettesítek vele.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Vica08

2018. július 15.

Sokáig használtam, de egy idő után nem volt kellemes a bőrömnek. Téli időben kifejezetten jót tett, segített a száraz könyöknek, arcbőrnek, de a pattanásaim nem mindig ápoltak vele jó barátságot. Néha azt éreztem, hogy nehezen szívódik be a kezemen, ami a szakmámban nem éppen előny, de mindezek ellenére szerettem használni.

Vica08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Pattimajonez

2018. július 12.

Télen és szeles időben elengedhetetlen,de nyáron is ugyanúgy a táskámban lapul egy kis tégely. Nekem nem nagyon szokott bevállni semmi egy idő után a durván kiszáradt/cserepes ajkaimra, mindig a nivea ment meg. Ha épp utazom valahová,akkor nagyon vékony rétegben szétkenem a számon....ha meg itthon vagyok,akkor vagy fél centi vastagon mehet rá simán. Jobbat elképzelni nem tudok erre a célra. 1-2 nap alatt helyre szokta hozni.

A bőröm egyéb részein csak kivételes esetben használom,ha extra száraz lesz egy-egy bőrfelület. Zsíros/kombinált bőrre nem ajánlom,esetleg éjszakára ha extra hidratálás kell. De olyan zsíros a termék,reggel is fénylik tőle a bőröm rendesen.
De nem vonok le érte csillagot,hisz nem is ez a dolga.

Pattimajonez
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

De nem vonok le érte csillagot,hisz nem is ez a dolga.

Alexandra11

2018. július 10.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom. Imádom az illatát, puhább tőle a bőröm. Megfázásnál, amikor ki szárad az orrom, akkor is ezt használom, és már nem is fáj utána. Nem is csíp, amikor bekenem vele. Szóval nekem nagyon bejött.

Alexandra11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

pinkynadi

2018. július 5.

Alapvetően próbálok mindig vegán és cf dolgokat venni de ez a krém a vállamon ülő kisördög.
Gyakorlatilag csodaszer és nem csak a száraz bőrre. A karikáim, a bőrpír, hegek, pattanások/nyomkodás utáni sebek egy nap alatt eltűnnek. Sőt volt alkalmam szép sötét striákra is használni, azon is látványosan segített már 2-3 nap alatt. És persze igen, a szárazság sem okoz neki gondot.
Nem tudom hogy másnak is ilyen látványosan hat e mindenre, de én azt hiszem életem végéig se fogok tudni lemondani róla. Imádom.

pinkynadi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

kakonyiflora

2018. július 1.

Leginkább a számra használom, de néha ha szüksége van rá a kezemre is. Legjobb!

kakonyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Leginkább a számra használom, de néha ha szüksége van rá a kezemre is. Legjobb!

Edoria

2018. július 1.

Én ezt használom arckrémként, imádom. Ha náthás vagyok és kidörzsölödik az orrom, akkor is csak ez jöhet szóba. Nem csíp, és az éjszaka alatt rendbe is hozza az orrom körüli részt.

Edoria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

NoemiToth

2018. június 28.

Az örök kedvenc. Nem tudok róla rosszat írni.

NoemiToth
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Az örök kedvenc. Nem tudok róla rosszat írni.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.