KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   330-2350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. január 7.

Ár:   330-2350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75ml, 150 ml, 250 ml és 400 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Tartósítószermentes, bőrazonos Eurecitet tartalmaz. Gyengéd ápolás a bőrnek.

Nivea dry comfort

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. április 24.

A boromre nem hasznalnam, mert az ennyire zsiros kremeket nem az en boromre talaltak ki. A szam hidratalasara szoktam hasznalni, ilyen tekintetben viszont veri az osszes direkt erre a celra kifejlesztett ajakapolot!! Pozitivum, hogy tobb meretben is kaphato igy kenyelmesen elfer a taskamban is:)

doriarany
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 24.

Timea22

2018. április 23.

Telen szoktam a kezeimre hasznalni, nagyon szeretem foleg azert mert tobb meretben is kaphato. Egy kicsi a taskaba meg egy nagyobb kiszereles otthonra. :) Kicsit zsiros, de ezt telen a kezeim nem banjak.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Bezi

2018. április 21.

Téli időszakban tökéletesen megvédi a kezemet a kiszáradástól. Illetve munka után (mosoda, vizes ruhák egész nap szétszedik a bőröm) gyorsan helyre hozza.

Bezi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Oklaudia04

2018. április 19.

Mindig tartok itthon, kezemre arcomra ha kicsit erzem hogy szaraz mar ezt keresem !!

Oklaudia04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

salanki134

2018. április 17.

Extra száraz bőrűeknek ajánlom. Igaz lassan szívódik be de én szeretem ha este bekenem az arcom/kezem vele akkor nem zavar mert úgyis csak alszom, és reggelre puha lesz tőle.

salanki134
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

BeaTris

2018. április 17.

Iszonyatosan lassan szívódik be. Nekem sokkal szárazabb lett tőle a bőröm :\

BeaTris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Iszonyatosan lassan szívódik be. Nekem sokkal szárazabb lett tőle a bőröm :\

Fruzsiii

2018. április 15.

Számomra az örök kedvenc! Mindig van itthon belöle,tökéletesen hidratál,semmi allergiás reakcióm nincs tőle,mindennap használom az arcbörömre vékonyan felkenve :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Nileve

2018. április 14.

Nekem túlságosan is krémes és nehéz a textúra. Nagyon lassan szívódik be. Télen viszont így jól teljesít a száraz kézbőr ellen, nyáron már zavaró ez a vastag réteg.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

mókincs

2018. április 12.

Nosztalgia miatt vettem meg. Próbáltam kézkrémnek és testápolóként is, de egyáltalán nem vált be. Túlságosan ragacsos, nehéz kenőcs. Nem szeretem.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Vikcsy

2018. április 8.

Több nivea terméket használtam már és egyik se fogott meg. Az én bőröm nagyon száraz.. 1-2 ember ajánlotta ezt, én meg is vettem, miután felkentem zsíros réteg lett a bőrömön, számomra elég zavaró.

Vikcsy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Panthenol

Aluminum distearate és aluminum tristearate alkotja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint csomósodás elleni, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó és emulzió stabilizáló segédanyag, valamint emolliens hatású összetevő.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.