KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, Módosítva: 2017. november 10.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 2000 , Eladó: digitalaudrey
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten // postázás előre utalás után
Ár: 2200 , Eladó: evapap
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest belvárosában, postázás banki utalás után

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lovemyhair

2017. november 16.

Stockholm árnyalatban van meg. A színe nagyon szép, nem szárít, viszont iszonyatosan nagy csalódás volt. Felvitel után nem lesz matt, sőt eléggé csillogó. Nagyon keveset tart, 1 óra után már le is van kopva. Többet vártam egy ilyen, állítólag csúcskategóriás terméktől.

Lovemyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Pirkko

2017. november 15.

Budapest és Abu Dhabi árnyalatokban vettem meg. Illata nagyon finom, és krémes. Sajnos nem annyira jött be, mint amennyire a vélemények alapján goldoltam, Nem rossz, de a pl. Sleek folyékony rúzsa sokkal tartósabb, de a Nyx nem szárít annyira. Azért nem adom fel, kipróbálok még más árnyalatokat is.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

k96great

2017. november 13.

Viszonylag nagy színválaszték,gyönyörű színek.Nagyon kényelmes az ajkakon de sajnos nem tartós, ami nem lenne baj de azért egy ilyen ár mellett kicsit nagyobb tartósságra számítottam.

k96great
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

kunzsuzsibella

Korcsoport: < 18
2017. november 9.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Szépen mattra szárad, elég gyorsan. Egy problémám van vele, hogy szárítja a számat de lehet hogy minden matt rúzsnál így van, nem tudom. Csak ajánlani tudom.

kunzsuzsibella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 9.

Myselfie

2017. november 7.

Ekkorát én még nem csalódtam egy "csodaszernek" mondott termékben sem. :( Sokakhoz hasonlóan nekem is a Transylvaniára fájt a fogam, de bár ne fáj volna! Ahogy előttem is leírták iszonyatosan foltos, nem lehet normálisan felkenni, és baromi hamar lejön... Rémálom az egész.
Azért adok 2 csillagot, mert ahogy olvastam a Transylvania mindenkinél hasonlóképp viselkedik, viszont sok más világosabb árnyalatot nagyon dicsérnek. Mindenesetre nekem nincs kedvem többet kipróbálni...

Myselfie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Janka96

2017. november 7.

Most ez a kedvenc rúzsom, a Soft Spoken árnyalatban van meg. Szépen fed, és ha esetleg ez valakinek segít: érdemes leitatni egy papír zsebkendővel a felesleget, sokkal tartósabb és mattabb lesz. Az ivást, csókot kibírja, a zsírosabb ételeket már nem.

Janka96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

Beren

2017. november 6.

Hihetetlen rég vártam h végre legyen egy Nyx termékem, leginkább ez a folyékony matt rúzs volt az álmom. Végre, hosszú évek után sikerült beszerezzek egyet. Mégpedig a Transylvaniát... csakhogy ez nem álom hanem rémálom... hihetetlen foltos, nem pigmentált kellően, gyakorlatilag képtelenség egyenletesen felvinni. Hol sokat visz fel, hol leszedi. Hosszú percek mire elfogadható a végeredmény. Egy nem nyálas kis csókolózást kibír, viszont evésnél azonnal eltűnik, méghozzá ocsmányul. A sokkal olcsóbb matt rúzsaim 100000 x többet tudnak. Óriási csalodás! Ez abszolút nem minőségi termék!

Beren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Acetaldehid

2017. november 4.

Cannes árnyalatban van meg. Szép szín, pigmentált, viszonylag hamar szárad és kényelmes is viselni, de a matt kencéim közül ez bírja a legkevésbé, ráadásul még ez a nem túl feltűnő szín is elég látványosan csúnyán kopik, így egy merészebbet biztos nem vállalnék be. Az illata nagyon finom.

UPDATE 1:
A minap újra a Nyx-ben jártam, és a rúzs hibái ellenére is úgy döntöttem, hogy kipróbálok egy újabb színt.
A Budapest árnyalatot választottam. Eleinte féltem, hogy ez az erősebb szín csíkozós lesz, vagy nem egyenletes, de szerencsére ilyet nem vettem észre. Nagyon-nagyon szép szín, pedig féltem, hogy megbánom a vásárt. :)
Pici hibája, hogy nehezen szárad, ha összedörzsölöm az ajkaimat, akkor észreveszem, hogy nem teljesen egyenletes a színe, de ez a Cannes miatt igazából nem ért váratlanul. Nem tudom, hogy napközben mennyire tudom majd hordani a nem olyan szép kopása miatt, még kísérletezgetek. :)

UPDATE 2:
Most már nagyon sokat frissítgettem a véleményemet, lettek is új darabjaim, szerintem leírom azt összefoglalva, hogy hosszabb használat után mit gondolok erről a cuccról.

Cannes: Szép szín, hétköznapra tökéletes, de nem nyúlok érte gyakran. Teljesen el is felejtkeztem róla mostanság, valahogy ezt a színt önmagában nem annyira szeretem újabban magamon.

Budapest: Igazi őszi darab, csodaszép, de hajlamos foltokat hagyni száradás közben az ajkakon, így nem egységes. Mivel a száradási idő elég hosszú, ezért ez elkerülhetetlen. A kopása is látszik, olyankor viselem, ha nem hosszú ideig van rajtam és nem eszem-iszom. Kár érte, mert a szín nagyon jó.

Milan: Ajándékba kaptam, nagyon pink. Nem szeretem sajnos magamon ezt a darabot egyáltalán. :(

Rome: Ezt kipróbálás után vettem meg, nem amolyan zsákbamacskaként. Ez a szín nagyon jó hétköznapokra, ha kopik, az sem zavar, az én szájszínemen alig vehető észre. Nagyon gyakran használom hétköznapokra, és ebből a típusból a kedvencem messze ez a darab, ha mindent egybevetünk.

A színek nagyon szépek, illata/állaga is szuper lenne, de nem szárad elég gyorsan és nem is elég tartós. Itt igaz, hogy a kevesebb néha több, vékony rétegben jobban szárad és fenn is marad kicsit tovább. Szerintem megéri kipróbálni.

Acetaldehid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

UPDATE 1:

UPDATE 2:

szvati

2017. november 4.

A 18-as Prague árnyalatot vettem meg, nekem örökkévalóságnak tűnik, míg megszárad, illetve sokszor már foltosan le is kopik, mire megszáradna. Senkinek nm ajánlom.

szvati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Idk

Korcsoport: < 18
2017. október 31.

Már egy jóideje szimpatizáltam vele, nagyon tetszettek a színei. A héten elmentem a westendbe és ha már ott voltam gondoltam veszek egyet. Hát szerintem visszamegyek majd mégegyért mert nagyon szép színekben van és viszonylag dolgozni is könnyű vele. Az egyetlen baj vele hogy nem túl tartós. Nem bírja az evést, ivást.

Idk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 31.