KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. május 30.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ár: 2200 , Eladó: evapap
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest belvárosában, postázás banki utalás után
Ár: 1200 , Eladó: Skatus17
Állapot: Csak próbáltam a kezemen, Helyszín: Sopron, fizetés: Banki utalással

Esthertester

2018. június 17.

Sok szín, jó illat, kényelmes viselet. Nem szárít túlzottan, tartósságát az evés-ivás próbára teszi. Szépen kopik, de azért itt megjegyezném, hogy nude színeket használok belőle, tehát a merészebbeknél nem tudom hogyan viselkedik. Ár-érték arányban találtam már jobbat is, de mellette szóljon, hogy elég sokáig elég, és nem kell belőle fél kilót felkenni. Szerintem érdemes próbát tenni vele.

Esthertester
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

AmandaAnonymus

2018. június 10.

Nagyon szép intenzív a színe. Felvitel után rászárad a szájra, és eléggé szárítja. Viszonylag tartós, bár evés után a belső részről kissé lekopott, ami megmaradt, azt viszont alig bírtam lemosni. A legnagyobb negatívuma, hogy nehezen pótolható, újrakenve kukacosodik (nyilván a szárító hatása miatt is). Így egész napra nekem nem jött be, egy-egy estére megteszi.

AmandaAnonymus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

baarbara

2018. május 28.

Az Ibiza elnevezésű színt vettem meg. Nagyon tetszik a színe és az illata, de összességében nagy csalódás. Felkenést követően még sokáig úgy érzem, hogy nem száradt meg rendesen a számon, pedig nem vastagon kenem fel. Nagyon könnyen elkenődik/lekopik. :( egészen biztosan nem fogom újravenni.

baarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

dynah13

2018. május 21.

Hatalmas csalodas ez a termek, nekem nem jott be. Mindenkitol azt hallottam, hogy mennyire tartos, orakat bir, ha iszol, eszel akkor is.. hat nekem nem! Azonnal elkezdett kopni, egy par oras buli alatt is vagy 2x kellett ujrakenni, es meg szaritotta is a szam.
A szinek es a valasztek lenyugozo egyebkent, de sajnos nekem nem jo :(

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

A szinek es a valasztek lenyugozo egyebkent, de sajnos nekem nem jo :(

Babika20

2018. május 18.

Nekem a 14-es Zurich árnyalat van meg. Ez egy hétköznapokban abszolút hordható piszkosabb nude szín. Az applikátora tökéletes, jól lehet vele dolgozni. A rúzs állaga is nagyon jó, és az illata is finom , ilyen visszafogott süti illat, de felvitel után nem érződik. Rúzsozás előtt alá szoktam hidratálni, várok jó pár percet és viszem fel. Ez az árnyalat nem csíkoz, egyenletesen felvihető. Tartósságban sem rossz, de egy zsíros hambi evést nem bír ki..minimálisan érzem, hogy van valami az ajkaimon de nem szárít nagyon. Én az Alleeban lévő üzletben vettem meg, ahol nagyon kedvesek voltak a lányok, köszönöm!

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

eeraa

2018. május 15.

Gyönyörű színekben lehet kapni, nekem kicsit sem szárította vagy irritálta a számat pedig elég érzékeny vagyok ezekre a dolgokra. Könnyű feltenni, a texturája kellemes, gyorsan szárad. Szerintem egy rúzshoz képest nem kopik gyorsan, evés után újra szoktam kenni de nem is várom el, hogy kibirjon ilyesmit. Összességében szuper termék, nagyon megszerettem, ár-érték arányban az egyik legjobb.

eeraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

zsofiad96

2018. május 9.

Tartós, szépen kopik, nem szárítja az ajkakat.
Sötét színek aláceruzázva működnek
Jó az illata, nagy a színválaszték. 10/10!!!

zsofiad96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Tartós, szépen kopik, nem szárítja az ajkakat.
Sötét színek aláceruzázva működnek
Jó az illata, nagy a színválaszték. 10/10!!!

andreab97

2018. május 8.

Három árnyalatban van meg nekem, szuper pigmentáltak és imádom, hogy ennyi színben lehet kapni. Viszont nem annyira tartós és szárítja a számat is úgy, hogy előtte mindig hidratálom. Elkenődni nekem nem szokott, de ha eszek akkor lekopik, főleg a belső részen. Újrakenni szépen lehet csak akkor mégjobban kiszárítja a számat. De mivel nagyon szép árnyalatai vannnak, ezért ki lehet bírni, hogy egyszer-kétszer kiszáradjon a szám.

andreab97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

kami_ll

2018. május 8.

Glamour napokon a morocco-t vettem meg. Van smashbox és kylie folyékony rúzsom is, hát sajnos azokkal nem szállhat versenybe, de cserébe árban is elmarad azoktól. Nekem nem szárít, nem kényelmetlen. A színt magát IMÁDOM. Élénk világos piros egy kis narancssárga beütéssel. Ha nem eszem/iszom akkor valóban nem kopik, de az ivást nálam még szívószállal se bírja sokáig. Viszont ellentétben az előző kettővel ezt szépen újra lehet kenni, szóval simán bevállalható bármelyik estére, csak legyen nálad az utánpótlás.

kami_ll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

domcsismiracle

2018. május 7.

Lerobbanthatatlan, egy cseppet sem kenődött egy bulis este során, max azon a vonalon, ahol már nagyon közel volt az ajkak belsejéhez. Egy metálos színű van meg (Copenhagen), és rettentően nagyra tartom!

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.