KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: letta, Módosítva: 2015. július 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Rainbow97

2017. május 25.

Kettő lip cream-em is van. Az egyik az Istambul a masik a Buenos Aires. Az Istambullal teljesen meg vagyok elégedve, szép a színe,igaz kicsit lassan de mattra szarad és szépen kopik. Na de a másik...a szine nagyon szép lenne..ha fel lejetne vinni egységesen nem csak foltosan,ha esetleg sokerul is nagyjából egységesen felvinnem nem akar megszáradni..nekem ez nagy csalódás tudván,hogy a másik milyen jó. Azért kap 4*-ot mert a másik jó és a többit még nem próbáltam.

Rainbow97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

cooleva

2017. május 19.

Budapest, Budapest, te csodás..:-) Gyönyörű ez az árnyalat..remek az applikátor, tetszik az állaga, valóban rendesen mattra szárad, finom az illata és nekem valamiért nagyon szépen kopik..szeretem használni, öt csillagos termék :-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

zelmaci

2017. május 19.

A Cannes, a Moscow, a Budapest, és a belgiumi élet miatt természetesen az Antwerp.
Csak a Budapesttel volt annyi probléma, hogy foltos volt. Az összes többivel 120%-ig meg vagyok elégedve. Hiányolok a színek közül egy fűzöldet, mert hát ha van kék, akkor miért ne legyen zöld is, ráadásul nekem ezek az extémebbek nagyon jól állnak.

Update: A Nyx Westend megnyitóját megvettem az Amsterdam nevű árnyalatot. Időközben megfigyeltem, a színek különböző állagúak. Ez az Amsterdam egy kicsit sűrűbb, mint a Budapest, ezért nem foltos. Szóval figyeljétek a swatchoknál, milyen az állaga.

zelmaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

ivysaurus

2017. május 17.

Nagyon imádom. Egyenlőre még csak a 'Stockholm' nevű árnyalat van meg belőle, de biztosan bővíteni fogom a készletemet még néhány árnyalattal.

ivysaurus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

kittleranna

2017. május 17.

A Milán árnyalat van meg. Nagyon csalóka, mert sötétebbnek hittem de elég harsány rózsaszín. Kellemes viselni, nem a legtartósabb de összességében elégedett vagyok vele.

kittleranna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Acetaldehid

2017. május 14.

Cannes árnyalatban van meg. Szép szín, pigmentált, viszonylag hamar szárad és kényelmes is viselni, de a matt kencéim közül ez bírja a legkevésbé, ráadásul még ez a nem túl feltűnő szín is elég látványosan csúnyán kopik, így egy merészebbet biztos nem vállalnék be. Az illata nagyon finom.

UPDATE:
Mostanság rájöttem, hogy ha szépen felitatom a felesleget zsepivel, illetve az ujjaimmal is picit rásegítek az elkenésre, akkor szépen megszárad, illetve nem is kopik annyira. A szín szerencsére ezzel a módszerrel sem lesz kevesebb, vagy másabb. :) Mostanság egészen szeretem, de újrakenni napközben azért picit macerás, mert ha rákenem a "maradékra", az nem szép.

UPDATE 2:
A minap újra a Nyx-ben jártam, és a rúzs hibái ellenére is úgy döntöttem, hogy kipróbálok egy újabb színt.
A Budapest árnyalatot választottam. Eleinte féltem, hogy ez az erősebb szín csíkozós lesz, vagy nem egyenletes, de szerencsére ilyet nem vettem észre. Nagyon-nagyon szép szín, pedig féltem, hogy megbánom a vásárt. :)
Pici hibája, hogy nehezen szárad, ha összedörzsölöm az ajkaimat, akkor észreveszem, hogy nem teljesen egyenletes a színe, de ez a Cannes miatt igazából nem ért váratlanul. Nem tudom, hogy napközben mennyire tudom majd hordani a nem olyan szép kopása miatt, még kísérletezgetek. :)

Acetaldehid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

UPDATE:

UPDATE 2:

bandifr15

2017. május 12.

Király,a Copenhagen nevű szín van meg. Imádom. Igazi bulirúzs ami ha megszárad,nem jön e onnan a buli végéig

bandifr15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

kisskincso

2017. május 10.

Ez az első Nyx termékem, nagyon vártam már, hogy végre én is megtapasztalhassam, hogy milyenek ezek a termékek. A boltban nagyon segítőkészek voltak az eladók és plusz jó pont, hogy lefertőtlenítették minden alkalommal a termékeket, így ki tudtam őket próbálni, amit amúgy mindenkinek ajánlok, mert előfordul, hogy teljesen máshogy néz ki az árnyalat, mint azt gondolnánk. Hosszú tesztelgetés után az Ibiza árnyalatot választottam, aminek imádom a színét. A termékről annyit, hogy meg vagyok vele elégedve, teljesen mattra szárad, ebből kifolyólag hagy a szánkon egy kissé kellemetlen száraz hatást, de nem különösebben zavaró. Evést úgy ahogy birja, és ami jó benne, hogy nálam egyenletesen kopik. Nagyon hasonló a Lovely folyékony rúzsaihoz, így aki nem akar 2400Ft-ot kiadni érte, annak van egy elég jó alternatíva, bár az árnyalatokat tekintve a Lovely meg sem közelíti azt a választékot.

kisskincso
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Lina14

2017. május 7.

a Transylvania árnyalatot rendeltem meg online. Nagyon sötét, bogyós lila színe van, őszre szerintem tökéletes lesz vaduláshoz :) vaníliás, édes illata van, az állaga krémes, könnyen kenhető, kicsit talán csúszós. nagyon pigmentált, ugyan sokat kell trükközni vele, mire egyenletesen fel tudom rakni, de ha ez megvan, csodásan mutat, és tartós is! nekem nagyon bejön:)
update: megvettem a Budapest árnyalatot is, ami egy szép, bordós-barnás, de mégis visszafogott szín. az illat és az állag ugyanaz. sajnos foltos, és nem szárad le teljesen mattra, így mozog. a másik dolog, hogy vissza kell mártanom az applikátort a tubusba, mert nem volt elég, pedig nekem tényleg nincsenek nagy ajkaim. vannak szép színei a vonalnak, de nem szerettem meg annyira ezt a színt. lehet, hogy a világosabb színek máshogy működnek, de nincs igazán kedvem ezek után venni belőlük.

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

estagnus

2017. május 6.

Az utóbbi fél évben szinte csak ezt használtam a Cannes árnyalatban, így ez az értékelés is erre a színre vonatkozik.
Tetszik az állaga, nem folyik, könnyen, precízen felkenhető, és viszonylag hamar mattra szárad. Kellemes viselet az ajkakon, nem ragad, ha aláhidratálok, nem húzódik és nem is szárítja a szám. Ezzel az ajakbalzsamozással viszont vigyázni kell, befolyásolja a száradási idejét, ezért finoman le szoktam törölni a a felesleget, mielőtt rákenném a rúzst. Tartósságát tekintve az evést-ivást nem nagyon bírja, de mivel közel megegyezik az ajkaim színével, nem kopik látványosan. A friss terméknél elég egy rétegben felkenni, bizonyos fogyás után viszont foltos, igényli a másodikat. A 8 ml kb. 4 hónap alatt fogyott el, az utánpótlása természetesen megvan :) illetve tervben van egyéb árnyalat kipróbálása.

estagnus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Glyceryl Behenate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.