KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: letta, Módosítva: 2015. július 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 1500 , Eladó: Fanni31
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Vác, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy Vácon.
NYX Soft Matte Lip Cream - Paris
Ár: 2000 Ft , Eladó: lbetti
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta előre utalás után

MormiOrsi

2017. július 20.

Jááj, nekem a kukában végezte annyira beleült a szám pici redőibe, hogy szörnyen néztem ki tőle, pénzkidobás volt, de lehet én nem tudtam használni a terméket :( Két csillagot kap, mert a színe tetszett...

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

canimbenim

2017. július 19.

Amsterdam arnyat van meg nekem. Nem éri meg a pénzét,mert: nem tartós,nem lehet szépen felvinni mert csíkoz az applikátor,és olyan furán össze áll egy idő után a festék. A színek jók,az illata is fini

canimbenim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

nicsilicsi

2017. július 14.

Nekem a Tokyo árnyalat van meg. Nagyon szép szín, viszonylag tartós is, de eléggé foltos. Van hogy 3-4 réteg is kell, mire teljes fedést kapok. Az illatától rosszul vagyok, túl erős. Szerintem a kb. harmad ennyibe kerülő lovely folyékony mattok simán verik. Többet vártam. :(

nicsilicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

lucc0413

2017. július 12.

A Morocco árnyalatot vettem meg, mert régóta ki szerettem volna próbálni az "orange - toned red" színt, (így tudnám rendesen leírni :D), és véleményem szerint eszméletlenül szép. Felvitel után várni kell még egy kicsit, míg megszárad, azonban nem szárítja ki az ajkakat, így kényelmes viselni. A sötétebb árnyalatokat swatch-oltam, és azok egy kicsit foltosak, de bátran ajánlom mindenkinek egy próbára, ha éppen gondolkozik azon, hogy be szeretne fektetni egy ilyen fajta folyékony rúzsra!

lucc0413
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

cseresznye007

2017. július 4.

Szépen fed,de minden irányba folyik ha meleg van :(

cseresznye007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Szépen fed,de minden irányba folyik ha meleg van :(

annamasni

2017. július 3.

Gyönyörű pigmentált színek és könnyű felkenni. Nekem nem annyira tartós sajnos, de legalább szépen kopik és szépen lehet visszakenni is. :)

annamasni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

cigarettamacska

2017. július 3.

Amsterdam, Zurich és Madrid árnyalatok vannak meg belőle. Nagyon jó krémes állagúak, az illatuk isteni. Ivást, puszit száradás után bírják simán. Viszont hiába hidratálok alá egy idő után mintha beráncososdna tőle a szám. Összességében szeretem őket, mert ez az eddigi egyetlen dolog amit elviselek az ajkaimon és nem az az első dolgom hogy lenyalogatom a számról/inkább letörlöm. Azonban figyelni kell a színekkel, mert nagyon sok szín nem fed teljesen, elég erősen csíkoznak.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Csucsi08

2017. július 3.

Nagyon kellemes, és könnyű feltenni. Jó az applikátora. Elég nehezen száradt meg. Arra gondoltam, nem is fog, inkább rúzs hatású marad, de egy idő elteltével elég tartósra száradt. Pozitívan csalódtam benne, mert hasonlít Lingerie testvéréhez, de itt már kiküszöbölték a szárító hatást :) A London áranyalat van meg, de egy két másik nude színt is szívesen beszereznék belőle :)

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

BettyBabu

2017. június 21.

Nagyon jo termek, meg van technikaja hogy kell ugy felvinni hogy ne legyen foltos.
Azt gondolom hogy ha valaki imadja a sminkeket akkor egy kötelezö darab.
Mivel a L'oreal-hoz tartozikma Nyx es nala köztudott hogy igen csak jeleskedik az allatkiserletezsekben ezert el kell vennem töle 2 csilagot

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Azt gondolom hogy ha valaki imadja a sminkeket akkor egy kötelezö darab.

zelmaci

2017. június 16.

A Cannes, a Moscow, a Budapest, és a belgiumi élet miatt természetesen az Antwerp.
Csak a Budapesttel volt annyi probléma, hogy foltos volt. Az összes többivel 120%-ig meg vagyok elégedve. Hiányolok a színek közül egy fűzöldet, mert hát ha van kék, akkor miért ne legyen zöld is, ráadásul nekem ezek az extémebbek nagyon jól állnak.

Update: A Nyx Westend megnyitóját megvettem az Amsterdam nevű árnyalatot. Időközben megfigyeltem, a színek különböző állagúak. Ez az Amsterdam egy kicsit sűrűbb, mint a Budapest, ezért nem foltos. Szóval figyeljétek a swatchoknál, milyen az állaga.

UD.: újabb taggal bővült a készlet a Prague személyében. Nagyon szeretem, a következő a Seoul lesz.

zelmaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Glyceryl Behenate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.