KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, Módosítva: 2017. november 10.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 2200 , Eladó: evapap
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest belvárosában, postázás banki utalás után
Ár: 1200 , Eladó: Skatus17
Állapot: Csak próbáltam a kezemen, Helyszín: Sopron, fizetés: Banki utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Anheszenamon

2018. április 21.

Stockholm árnyalatban van meg. Ez egy szép barackos árnyalat, nagyon természetes szín. Nem szárad kopogós mattra, emiatt nem is annyira tartós mint egy folyékony matt rúzs. Kényelmes viselet, száradás után nem csúszkál. Viszont nem túl szépen kopik, nekem is beül az ajkam ráncaiba és foltosan kopik. Emiatt vonok le egy csillagot.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

gerda76

2018. április 17.

kb a kínai replika szintjét üti meg... két árnyalatot is vettem, mindkettő foltokban kopik, miután beültek a ráncokba, hamar kifogy, nagyon szárít...
ez az egyik legnagyobb csalódásom, ugyanis szinte ódákat hallottam róla, de még ingyen se kellene új

gerda76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Nicole97

2018. április 11.

Sajnos nekem kicsit kényelmetlen érzetet ad a többi matt rúzsomhoz képest, illetve némelyikük foltos is, amikor felkenem. Tartóssága is lehetne jobb. Azért kap mégis három csillagot, mert nagyon sok szép színárnyalat van belőle, mindenki megtalálhatja a hozzá illőt.

Nicole97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Grett

2018. április 7.

Az elsőt még júliusba vettem, természetesen Budapest színben, és nagyon szeretem. Igaz kevésbé hétköznapi, de bulikba, vagy színházba, fesztiválozni sokszor volt rajtam. Evést ivást egészen jól bírja, és könnyű újra kenni, az állagát is nagyon szeretem. Ősszel beruháztam egy Cannes-re, ami rajtam eléggé rózsaszínre szárad, de abban sem csalódtam.

Grett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

r3gina

2018. április 7.

Olcsó, minőségi és minden dögös színben kapható.

r3gina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Olcsó, minőségi és minden dögös színben kapható.

Mancsoska

2018. április 6.

Most vettem meg Cannes árnyalatban, még csak egyszer használtam. Kényelmes viselni, nem szárítja ki az ajkaimat. Az ivást kibírta, az evés eléggé megviselte. Mindenképp beszerzek más színeket is.

Update: Azóta megvettem az Amsterdam, Milano és Sao Paulo árnyalatokban is és még mindig ezek a kedvenc ajaktermékeim. Az Amsterdam piros színéhez hűen kicsit nehezebben felvihető, a többivel nincs ilyen problémám. Tartósságban nem vettem észre közöttük különbséget,az összes 2-3 órát bír ki evés-ivás nélkül, a szám közepén kezd el a leggyorsabban kopni, a szám széléről viszont lerobbanthatatlan. Egy kicsit szárít pár óra viselés után, én olyankor rá szoktam kenni egy kis szájfényt, persze akkor a mattság eltűnik, de nekem így is nagyon tetszik a végeredmény.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

szimcsi6

2018. április 4.

Kicsit vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban... Nagyon szép szinekben kapható, szépen fed kb 2 óráig. Utána beül a ráncokba,ragacsossá válik és már nem valami szép látvány...

szimcsi6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

kristinafarkas93

2018. április 3.

A Morocco, és az Addisababa árnyalatok vannak meg. És eltérés van a színek minősége között, az addis egy élénk fukszia szín, ami lassabban kopik, a másik egy élénk, vibráló narancs szín. A felvitele nekem nagyon könnyen ment, és szépen terül. Azonban a tartósságával gondok vannak, a szám közepén kopni kezd, amíg csak egy kontúr ceruza szerű keret marad belőle. De az levakarhatatlan, csak krémmel. Abszolút zsír oldékonynak mondanám, a színük szép, élénk, és sok árnyalat elérhető. Azonban amik szépen mutatnak a nude színek, hiszen rajtuk a kopás sem látszik, de akkor már minek a matt formula. Igaz az első matt szájfény volt amit kipróbáltam, és azóta sokkal rosszabbakkal is találkoztam. Egy próbát mindenkinek megér. Kellemes az illata, és kezelhető mértékben szárít csak.

kristinafarkas93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

HegiD

2018. április 2.

A Tokyo árnyalat van meg, de nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Egyáltalán nem olyan tartós és nem is terül olyan szépen, kissé foltos, nem telített a színe, ráadásul beül a ráncokba. Ennyi pénzért nekem csalódás. Eszembe jutott, hogy lehet csak ezzel a színnel van gond, de ennyiért nem akarok kísérletezni, inkább maradok a Milani rúzsoknál.

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

marillus

2018. március 29.

Sép színekben van ez a típus, egy kicsit szárít, de valóban tartós. Amikkel eddig találkoztam, az egyik legjobb bár lenne még hova fejlődni!

marillus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.