KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, Módosítva: 2017. november 10.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 2200 , Eladó: evapap
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest belvárosában, postázás banki utalás után
Ár: 1200 , Eladó: Skatus17
Állapot: Csak próbáltam a kezemen, Helyszín: Sopron, fizetés: Banki utalással

mautika

2018. január 17.

Update: azóta rengeteg árnyalatban beszereztem, mert az itthon kapható vállalható áru ruzsok kozott meg mindig a nyxnek van a legnagyobb választéka. Igazából azt vettem észre, hogy a minőség arnyalatonkent változik, pl. A Cannes vagy a Prague kifogástalan, amíg a Havana vagy a coppenhagen hagy kivetnivalót... összességében azonban megszerettem a termeket, az illata kellemes es nem szarit vészesen ha előtte hidratatalok.

Az egyetlen pozitívum ami mellette áll, hogy az árnyalat tökéletes, régóta kerestem. (Transylvania) Ja és az illata sem rossz.
Először is, ha nem rakok alá ceruzát borzasztóan foltos az egész. Ceruzával egy fokkal jobb, de így sem hibátlan. A tartóssága gyakorlatilag 0, folyamatosan lehet újra kenni. Konkrétan az 500 forintos matt rúzs, lealázza tartósságra. :D Talán egy árnyalatot megpróbálok még, de egyenlőre nem győzött meg.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Tbarbiii

2018. január 11.

Amióta van NYX üzlet itthon is nagyon sok színben megvásároltam, nagyon szeretem a textúráját. Nem a legtartósabb rúzsom de nem szárít és szép finishe van.

Tbarbiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

doraa9814

2018. január 10.

Imádom! Az egyik kedvenc matt rúzsom. Könnyen felvihető, szépen mutat és a fedése is csak dícsérendő.

doraa9814
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

rafi

2018. január 5.

Már több árnyalatban is beszereztem az első vásárlás óta, nagyon meg vagyok velük elégedve. Az applikátorával nagyon könnyű dolgozni, minden szín kellően pigmentált és nagyon széles választékban kapható, az illatuk is nagyon jó! Vaníliás sütire emlékeztet. Kellemes viselet, hamar bemattul, mégsem érezni a szánkon, meg is lehet róla feledkezni. Valamennyire szárít, mint minden matt rúzs, de meglepően kevésbé, mint eddig bármelyik, amit próbáltam. Tartóssága közepes, de szépen, egyenletesen kopik, nem foltos, nem is kenődik.
Az egyetlen hibája számomra, hogy hajlamos kiemelni a bőrhibákat az ajkakon (főleg világosabb árnyalatoknál) ezért egy alapos radírozás és hidratálás nem árt előtte.
Összességében én abszolút meg vagyok vele elégedve, ár-érték arányban szerintem tökéletes. :)

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

Szilviams0118

2018. január 5.

Ebayről rendeltem és az ára miatt erős gyanú él(t) bennem, hogy nem eredeti terméket kapok, DE meg kell, hogy mondjam, teljesen meg vagyok elégedve!
Tartósság és pigmentáltság maximális! Nekem egyedüli negatívumom, hogy szárít. De lehet ez csak nálam jelentkezik. Mindenesetre, gyorsan rendeltem egy másik árnyalatot is a Sao Paulo mellé (Milan).

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Fruy1221

2017. december 29.

Nem tudom nekem nagyon nem jött be. Semmi tartóság és a számon oké, hogy matt volt, de el folyt nagyon, pedig hagytam száradni.

Fruy1221
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

dorottyatth

2017. december 28.

Nagyon szuper termék. Erősen pigmentált színek, tartós és nem szárít :)

dorottyatth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Nagyon szuper termék. Erősen pigmentált színek, tartós és nem szárít :)

petrusspajti

2017. december 27.

Elég sok árnyalatban megvan, de az örök kedvencem a Stockholm. Legszívesebben minden áldott nap ezt kenném fel. Eddigi kedvenc nude rúzsom. Picit szárít, de elnézem neki.

petrusspajti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

barbee0906

2017. december 22.

a Morocco életem színe. kicsit szárít, de a szín miatt nekem megéri :)

barbee0906
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

a Morocco életem színe. kicsit szárít, de a szín miatt nekem megéri :)

deodata96

2017. december 19.

Majdnem az egész kollekció megvan, és egy olyan, hogy inkább ne vettem volna meg, a Cairo-t ne vegye meg az, akink nagyon világos bőre van, mert az alapozó színével kb megegyezik, a többi szín viszont csodálatos, olyan az illata mint régen valamelyik cukorkának
u.i.: A Cairo árnyalat is szép, de a világos bőrön sajnos nem mutat, viszont a gyűjteményemben jó helye van :D

deodata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.