KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: letta, Módosítva: 2015. július 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 1500 , Eladó: Fanni31
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Vác, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy Vácon.
Ár: 2000 , Eladó: digitalaudrey
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten // postázás előre utalás után

bstr13

2017. szeptember 24.

Nagyon tartós és szép színekben kapható, a szakeladók segítettek választani, többet felpróbáltam. Hamar mattra szárad, nem fogja be a fogaim a nap folyamán később sem :D

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

szannika

2017. szeptember 17.

Nagyon szeretem, kényelmes viselet.

szannika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Nagyon szeretem, kényelmes viselet.

Rakavili

2017. szeptember 1.

Amsterdam és Sao Paulo színekben van, imádom mindkettőt. Az applikátorral tökéletesen felvihető, néhány perc után matt lesz, mintha nem is lenne a számon semmi, nagyon kellemes viselni. Evést-ivást-orrfújást sajnos nem bírja, de elnézzük neki.

Rakavili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Emeseberes

2017. augusztus 28.

San paulo és buenos aires színekben van meg. A san paulot nagyon szeretem. Alapvetően elmondható, hogy egyenletesen kopnak, az evést nem nagyon bírják, szépen lemattulnak. A világos buenos aires árnyalattal az a gondom, hogy nem tudom szépen felvinni, hogy tökéletesen fedjen. (Könnyen meglehet ez az én bénaságom :D )

Emeseberes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

ivor

2017. augusztus 27.

Azért kap öt csillagot, mert a matt ajakkrémek közül nekem ő az egyetlen, ami, ellenére annak, hogy matt, egyenletesen kopik és nem maradnak csúnya odaszáradt foltok, na és díjazom a rengeteg árnyalatot is, amiben kapható. Remek termék!

ivor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Szoniboni

2017. augusztus 23.

Cannest nagyon szeretem, tökéletes nappali viselet. Copenhagen árnyalat színe nagyon tetszik, de nagyon nehéz egyenletesen felvinni, így ritkán szánom rá magam, hogy használjam.

Szoniboni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

birthdaycake

2017. augusztus 23.

A San Paulo (08-as) árnyalatban vettem meg. A színe nagyon szép. Még nem találkoztam ilyen állagú rúzzsal (igaz nem is rúzs), púderes hatása van. Az applikátorral gyorsan és szépen fel lehet vinni az ajkakra. Nem kopik le könnyen, de azért nem is marad fent pár óránál tovább. Nekem nagyon tetszik, de egy idő után kiszárítja az ajkakat, ezért vontam le egy csillagot.

birthdaycake
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

matanee

2017. augusztus 20.

Nagyon odáig voltam az első, vörös árnyalatomért, aztán idővel kitapasztaltam, hogy nem túl szépen kopik, így ebben a Revlon rúzsok alatt maradt. De attól még szeretem, gyönyörűek a színek, és az íze/illata is fantasztikus. :)

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Evelyn31

2017. augusztus 13.

Három árnyalat van meg belőle.és szuperek!! tervezek további árnyalatokat is beszerezni.Könnyen felvihető és könnyed viselet! Megéri! ;)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

hampalampa

2017. augusztus 13.

A 'zurich" árnyalatot vettem meg. Nagyon szeretem hogy ez a szín nem tolakodó, ezért mindennapokra is hordható. Tartóssága jó. Szeretem

hampalampa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Glyceryl Behenate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.