KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evelinmajor, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Az Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade dupe-ja.

5 árnyalatban kapható: Blonde, Chocolate, Brunette, Espresso, Black

Ár: 1800 Ft , Eladó: viviennealiz
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp-n, vagy posta előre utalással
2000,-Ft postával: NYX Tame & Frame Brow Pomade "04 Espresso"
Ár: 2000,-Ft ajánlott POSTÁN MARADÓ levélként , Eladó: Kata791
Állapot: Kétszer próbálkoztam vele, de sajnos nekem túl sötét, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára történő utalást/befizetést követően postázom

demoiselle

2018. április 19.

Elsőre elég nehéz vele természetes hatást elérni, én porral közösen használom. Ezzel a szemöldököm formáját alakítom, porral pedig kitöltöm. Sokáig elég és tartós, az árnyalatok el vannak találva. Sajnos hamar beszárad, de ezt könnyen lehet orvosolni.

demoiselle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

bstr13

2018. április 5.

A Brunette árnyalatot vettem meg, tökéletesen passzol, szakeladói segitséget kértem, mert eredetileg az eggyel sötétebbel szemeztem. Jó termék, lehetne kicsit krémesebb, mert kb 2 hónap után elkezdett száradni és nehezebb kiszedni tusecsettel a terméket. Sajnos azóta tovább száradt, már elválik a tégely falától, de még egyébként használható, talán fél éve van meg. Legközelebb inkább kipróbálom a Nyx folyékony szemöldökös cuccát.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Lina14

2018. április 2.

nagyon-nagyon kevés kell belőle, könnyen túl lehet lőni vele a célon
tartós, jól használva természetes hatása van, de fel lehet építeni drámaivá
én leginkább egy szemhéjtus ecsettel szeretem felvinni, szépen el lehet vele dolgozni és lehet határozott, éles vonalakat húzni

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

nagyon-nagyon kevés kell belőle, könnyen túl lehet lőni vele a célon
tartós, jól használva természetes hatása van, de fel lehet építeni drámaivá

adrienn9513

2018. március 15.

Pár napja szereztem be a Chocolate árnyalatot, tökéletes a vörös hajamhoz, tartóssága is jónak tűnik.

adrienn9513
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

meerkat

2018. február 28.

Sziasztok!

Mivel még új vagyok krémmánián, nem rakhatok fel eladó terméket, ezért itt próbálkozom :)
Van egy eladó Nyx Brow Pomade-em Chocolate árnyalatban. Tegnap vettem és egyszer használtam csak, sajnos otthon láttam hogy elég sötét nekem. Ha valakit érdekel, emailben küldök képet. 2000 Ft-ért adnám, mivel egy napos és alig hiányzik belőle.
email címem: rancso.reka@gmail.com

meerkat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

Sziasztok!

email címem: rancso.reka@gmail.com

kovexti

2018. február 9.

2017 november 13.: Nagyon jó ABH dupe, iszonyat jó vele dolgozni! A Douglasban egy kedves eladó segített megtalálni a tökéletes árnyalatot (espresso). Brutál tartós, nem folyik el, nem kopik le, természetes a végeredmény. Szeretek szemöldökformázóknál amúgy is egy termékre korlátozódni, szerintem megtaláltam ebben a pomádéban az igazit.

Update 2018 február 9.: Sajnos nem az igazi... Hamar beszárad. Minden nap ezt használom, mégis alig fogyott belőle. Így kicsit idegesítő...

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

doriveszter

2018. február 2.

-1 csillag, mert hamar beszárad, de ezt leszámítva teljesen megfelelő a termék, odaver az ABH termékekre is :D tökéletesen illik a blonde árnyalat a szőke hajhoz, pontosan annyira szürke, amennyire kell lennie. nagyon szeretem

doriveszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

gioia

2018. január 20.

A 03 Brunette árnyalattal rendelkezem. Szép, tartós és könnyű vele dolgozni szerintem. Azt sajnálom egyedül, hogy túl meleg az árnyalat. Ha lenne szürkésebb verziója, az lenne a tökéletes számomra.

Update: azóta kipróbáltam a P2 szemöldökgéljét, ami sokkal tartósabb és szerencsére hidegebb árnyalat is. Ezt már elő se veszem.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

orsisro

2018. január 15.

Könnyen kezelhetö, tartós. Nekem a brunette árnyalatban van meg, ami szerintem nem egy túl sötétbarna. Balayage festésü a hajam, felül kb sötétszöke, ami világosba megy át. A felsö színhez választottam ezt az árnyalatot, 1-2hónapja használom, nagyon lassan fogy. Elégedett vagyok.

orsisro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Hannah11

2018. január 6.

Nagyon tartós,remekül pigmentál és a használatába is bele lehet jönni.A végeredmény bámulatosan gyönyörű.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag