KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evelinmajor, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Az Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade dupe-ja.

5 árnyalatban kapható: Blonde, Chocolate, Brunette, Espresso, Black

Ár: 1800 Ft , Eladó: viviennealiz
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp-n, vagy posta előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csucsi08

2017. szeptember 12.

2017.09.12. Használom már egy ideje. Sokkal jobban bírja, mint a Freedom pomadem =( Ha valakinek van ötlete, hogyan kell ezekbe életet verni, azt megköszönöm! Szóval még mindig ezt szeretem jobban, de kár, hogy csak pár hónapot bírnak géles állaggal... Egyelőre nem akarok levonni csillagot!

2017.06.29. Még csak egy napja van a birtokomban. Kicsit féltem az árnyalat választástól, de szerencsére nem nyúltam mellé. Jobban szeretem a hidegebb barnákat, jobban mutat a szemöldökömön, és ez az espresso, jó választásnak bizonyult. Szépen oszlatható, nagyon szép szemöldököt lehet vele készíteni.
Kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon milyen lesz a termék állaga. Van egy Freedom pamade-m is, az kezd darabosodni, és elég nehezen kenhető már :(
Én szerencsére 20%-os akcióban vettem, így kihagyhatatlan volt! De az ára szerintem teljesen oké, főleg, mivel sokáig lehet használni.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Zelmora

2017. szeptember 10.

Nem rossz, de ahogy elkezdi használni az ember, mintha könnyen kiszáradna a termék. Kicsit csomóssá válik, kevésbé krémes lesz az állaga és nagyon óvatosan kell bánni vele még egy jó minőségű extra vékony ferde tusecsettel is. Ár érték arányban mondjuk így is jó és ami nagy plusz az a tartóssága, nekem például a strandot is elég jól viselte és végülis ezért vettem meg.

Update: A szárazságán sokat segít egy-két csepp argánolaj, ha elkezd csomósodni pár használat után.

Zelmora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

pviviennee

2017. augusztus 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Egy szuper ecsettel percek alatt tökéletes szemöldököt tudok magamnak varázsolni. A tartósságával sem volt problémám, viszont egy idő után csomósodik, ami engem kissé zavar.

pviviennee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

lilluskoroknai

2017. augusztus 11.

Eddig csakis a Catrice Cosmetics szemöldökceruzáját használtam, amivel teljesen meg voltam elégedve. Tulajdonképpen most is meg vagyok - azonban már a ceruza használata közben is éreztem, hogy valami hiányzik a rutinomból. Hát tettem egy lépést és kipróbáltam életem első pomádéját. Nem csalódtam!
NYX-es ferde, lapos ecsettel viszem fel, és lehet játszani az árnyalattal. Egyetlen hátránya, hogy gyorsan kell vele dolgozni, mert olyan, mintha megkötne. Ha ott marad, elmozdíthatatlan. Kiválóan bírja a 40fokot, ha izzadok sem mozdul el, olajos sminklemosóval könnyen eltávolítható.

lilluskoroknai
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Brigike1994

2017. augusztus 9.

Nem rossz :P bár nem akartam vöröses szemöldökött :D ezért a chocolate árnyalat lehet nem a legjobb választás de elfogom használni :P

Brigike1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

b0rzi

2017. augusztus 7.

Eléggé megosztó ez a termék, saját magam számára is, nem tudom eldönteni, szeressem vagy utáljam, de szerintem inkább szeretem, ha annak kezelem, ami.
Szóval mostanra már mindent megjárt, 40 fokot, uszodát, alvást, arcmosást, stb stb.
A 40 fokban meglepően jól teljesít. Nem mászkál, talán kicsit elszublimál, de ez az elején volt jellemző, mostanában nem.
Uszodában mosogattam rendesen az arcom, hogy bírja-e a gyűrődést, és hát nem bírta a klóros vizet, annyira mondjuk nem hibáztatom.
Alvást azt zokszó nélkül bírta, úgyhogy ennek örülök.
Az arcmosásokat úgy vettem észre szintén bírja, de ez csak sima hidegvizes pocskolás, hogy mégse kapjak hőgutát.
Illetve szeretem vakarni a szemöldököm ha ideges vagy mérges vagyok, és bár marad valami a körmömön, azért el nem tűnik.
Elhasználom, vagy amíg el nem kezd kukacoskodni használom, de mostmár tényleg ABH-t akarok venni. :D

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Alvást azt zokszó nélkül bírta, úgyhogy ennek örülök.

zsoltisanta

2017. augusztus 4.

Nem egy világmegváltó termék, szerintem nem elég pigmentált, de ez attól függ, ki milyen hatást szeretne vele elérni.
Természetes szemöldökhöz több, mint tökéletes, de ha valaki a híres 'instagram szemöldök'-re vágyik, annak nem ajánlom a terméket.

zsoltisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

ancsi97

2017. július 25.

a 2. legvilágosabbat vettem belő,chocholate szinben. Nem mondom,hogy rossz,mert az állaga jó,lehet vele dolgozni,de a szine inkább vöröses mint barna..

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

vanesszakiss

2017. július 18.

Nem használtam még az ABH pomadeját, de ez a termék nálam nem igazán 5 csillagot érdemel. Nem elég pigmentált, ahol "lyukas" a szemöldököm ott nem tölti ki :/ Nem megváltást vártam, de egy kicsit többet.

vanesszakiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

ildi98

2017. július 13.

Egyszerűen nem jutok szóhoz! Sosem próbáltam még az ABH pomadeját, de ezek után nem is akarom. A 3-as árnyalat tökéletesen passzol a hajamhoz és a bőrömhöz, nagyon természetes hatást tudok vele elérni. Megváltás az eddigi szemöldökre való termékeim után. Zsíros bőröm van, sokat izzadok, főleg ebben a melegben, de ez meg sem moccan a helyéről. alig akartam hinni a szememnek. Természetesen szükség van a megfelelő ecsetre. Próbálkoztam Dm-es, Rossmannos cuccokkal, de sehol sem találtam a célnak a megfelelőt, szóval választottam egy elég drága douglasos ecsetet hozzá. Szívtam a fogam, mert olcsóbban meg akatam úszni, de mivel maga a pomade barátságos áron van, valamint kifogástalan kiszolgálásban volt részem, így benyeltem a végösszeget, és nem bántam meg. Abszolút újravevős, 10 csillagot adnék, ha lehetne!

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag