KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evelinmajor, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Az Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade dupe-ja.

5 árnyalatban kapható: Blonde, Chocolate, Brunette, Espresso, Black

Ár: 1800 Ft , Eladó: viviennealiz
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp-n, vagy posta előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Alyssa666

Korcsoport: < 18
2017. november 17.

Nagyon jól pigmentált és nem kopik le.
A 02-es árnyalat kicsit sötét nekem de eldolgozható.Ez a kedvenc szemöldök formázóm a Nyx-től

Alyssa666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 17.

Nagyon jól pigmentált és nem kopik le.

kovexti

2017. november 13.

Nagyon jó ABH dupe, iszonyat jó vele dolgozni! A Douglasban egy kedves eladó segített megtalálni a tökéletes árnyalatot (espresso). Brutál tartós, nem folyik el, nem kopik le, természetes a végeredmény. Szeretek szemöldökformázóknál amúgy is egy termékre korlátozódni, szerintem megtaláltam ebben a pomádéban az igazit.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

bettiii

2017. október 24.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Annyira tartós, hogy csak sminklemosóval jön le, egész nap a helyén marad. Természetes hatású, szépen korrigálja a túlszedett szemöldököt is. A hamvas sötétszőke hajamhoz a Blonde árnyalatot választottam, ami tökéletesen passzol. Erősebb sminkhez viszont kevés, ezért szeretnék egy Brunettet is beszerezni belőle.

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

vulpemania

2017. október 19.

Nagyon szép hamvas árnyalatokban is kapható, meg jó az állaga amikor megveszi az ember, de én elég hamar tapasztaltam, hogy csomósodik, utána nagyon rossz dolgozni vele... kis darabok lesznek az ecseten miatta, lehet megpróbálok valami olajjal javítani rajta. Szomorú vagyok e miatt, mert azt hittem a nyx ennél jobb termékeket gyárt. Nekem ez bekövetkezett egy héten belül. Esetleg ajánlanám másoknak, hogy vigyázzanak vele ebből a szempontból!

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

vicka

2017. október 16.

Abszolut hozza amit ígér, nekem nagyon bejött. Tuti elég lesz egy évig legalább, de ha egyszer elfogy, újra fogom venni :)

vicka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

BettyBabu

2017. szeptember 25.

Nos, en egyszerüen imadom :) tenyleg dupeja az A.B.H.nek
Nagyon könnyü vele dolgozni, en a hozza passzolo ecsetet hasznalom es egyszerüen mesesen könnyen egyszerüen megy vele a szemöldök formazas. Nagyon sokaig eleg, mert eleg belöle egy kicsi is. Nemetorszagban a DM-ben is kaphato.
EGY TIPP: Mindenkinek aki ilyen texturaju termeket hasznal a kiszaradas ellen a legjobb fegyver ha kibontas utan az ecsettel felveszitek a kellö mennyisget es forditva a tegelyt az asztalra teszitek, igy kb lezarva marad amig ujra nem martjatok az ecstet a tegelybe. nekem ezzel a mitatavannyal abszolut meghosszabitom a elettartamat a termekeimnek.

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Nos, en egyszerüen imadom :) tenyleg dupeja az A.B.H.nek

carterina

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 24.

Bármennyire is kicsi, nagyon sokáig elég, de sajnos azt nem oldottak meg, hogy maradjon gélállagú, nekem gyorsan beszáradt, és utána elég nehéz vele dolgozni:( Nekem mindig bele ragad csak az ecsetembe, és amikor próbálnám rákenni nagy nehezen a szemöldökömre, akkor meg hatalmas adagot rak rá, amitől iszonyú sötétnek hat. Pozitívuma viszont, hogy sok árnyalatban kapható, én is megtaláltam a tökéletes színt.
Eredetileg az eyebrow gelt akartam megvenni, de az nem volt a Douglasban, ezért esett erre a választásom. Ha elfogy, inkább megpróbálkozom azzal, nekem nem újravevős.

carterina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Csucsi08

2017. szeptember 12.

2017.09.12. Használom már egy ideje. Sokkal jobban bírja, mint a Freedom pomadem =( Ha valakinek van ötlete, hogyan kell ezekbe életet verni, azt megköszönöm! Szóval még mindig ezt szeretem jobban, de kár, hogy csak pár hónapot bírnak géles állaggal... Egyelőre nem akarok levonni csillagot!

2017.06.29. Még csak egy napja van a birtokomban. Kicsit féltem az árnyalat választástól, de szerencsére nem nyúltam mellé. Jobban szeretem a hidegebb barnákat, jobban mutat a szemöldökömön, és ez az espresso, jó választásnak bizonyult. Szépen oszlatható, nagyon szép szemöldököt lehet vele készíteni.
Kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon milyen lesz a termék állaga. Van egy Freedom pamade-m is, az kezd darabosodni, és elég nehezen kenhető már :(
Én szerencsére 20%-os akcióban vettem, így kihagyhatatlan volt! De az ára szerintem teljesen oké, főleg, mivel sokáig lehet használni.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Zelmora

2017. szeptember 10.

Nem rossz, de ahogy elkezdi használni az ember, mintha könnyen kiszáradna a termék. Kicsit csomóssá válik, kevésbé krémes lesz az állaga és nagyon óvatosan kell bánni vele még egy jó minőségű extra vékony ferde tusecsettel is. Ár érték arányban mondjuk így is jó és ami nagy plusz az a tartóssága, nekem például a strandot is elég jól viselte és végülis ezért vettem meg.

Update: A szárazságán sokat segít egy-két csepp argánolaj, ha elkezd csomósodni pár használat után.

Zelmora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

pviviennee

2017. augusztus 16.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Egy szuper ecsettel percek alatt tökéletes szemöldököt tudok magamnak varázsolni. A tartósságával sem volt problémám, viszont egy idő után csomósodik, ami engem kissé zavar.

pviviennee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag