KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evelinmajor, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Az Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade dupe-ja.

5 árnyalatban kapható: Blonde, Chocolate, Brunette, Espresso, Black

Ár: 1800 Ft , Eladó: viviennealiz
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp-n, vagy posta előre utalással
Ár: 1800 Ft , Eladó: Val
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

vanesszakiss

2017. július 18.

Nem használtam még az ABH pomadeját, de ez a termék nálam nem igazán 5 csillagot érdemel. Nem elég pigmentált, ahol "lyukas" a szemöldököm ott nem tölti ki :/ Nem megváltást vártam, de egy kicsit többet.

vanesszakiss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 18.

ildi98

2017. július 13.

Egyszerűen nem jutok szóhoz! Sosem próbáltam még az ABH pomadeját, de ezek után nem is akarom. A 3-as árnyalat tökéletesen passzol a hajamhoz és a bőrömhöz, nagyon természetes hatást tudok vele elérni. Megváltás az eddigi szemöldökre való termékeim után. Zsíros bőröm van, sokat izzadok, főleg ebben a melegben, de ez meg sem moccan a helyéről. alig akartam hinni a szememnek. Természetesen szükség van a megfelelő ecsetre. Próbálkoztam Dm-es, Rossmannos cuccokkal, de sehol sem találtam a célnak a megfelelőt, szóval választottam egy elég drága douglasos ecsetet hozzá. Szívtam a fogam, mert olcsóbban meg akatam úszni, de mivel maga a pomade barátságos áron van, valamint kifogástalan kiszolgálásban volt részem, így benyeltem a végösszeget, és nem bántam meg. Abszolút újravevős, 10 csillagot adnék, ha lehetne!

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

JuliannArt

2017. július 1.

Több mint egy éve használom a 03 Brunette árnyalatot, és biztos vagyok benne, hogy amíg piacon lesz biztos hogy ezt fogom újra venni, mondjuk ha lenne egy picivel hidegebb tónusú árnyalata azt venném meg, de nagyon szeretem, a nyári melegben is nagyon jó színtelen szemöldök zselével fixálva.

JuliannArt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Csucsi08

2017. június 29.

Még csak egy napja van a birtokomban. Kicsit féltem az árnyalat választástól, de szerencsére nem nyúltam mellé. Jobban szeretem a hidegebb barnákat, jobban mutat a szemöldökömön, és ez az espresso, jó választásnak bizonyult. Szépen oszlatható, nagyon szép szemöldököt lehet vele készíteni.
Kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon milyen lesz a termék állaga. Van egy Freedom pamade-m is, az kezd darabosodni, és elég nehezen kenhető már :(
Én szerencsére 20%-os akcióban vettem, így kihagyhatatlan volt! De az ára szerintem teljesen oké, főleg, mivel sokáig lehet használni.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

gioia

2017. június 16.

A 03 Brunette árnyalattal rendelkezem. Szép, tartós és könnyű vele dolgozni szerintem. Azt sajnálom egyedül, hogy túl meleg az árnyalat. Ha lenne szürkésebb verziója, az lenne a tökéletes számomra.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

dorci993

2017. június 10.

Ez az első ilyen termékem (előtte csak fixálót használtam) de imádom. A chocolate tökéletes a vörösbarna hajamhoz, szép, természetes hatást lehet vele elérni, nem mászkál el sehova (pedig jó melegben is teszteltem), és bár csak egy egyébként nem erre való ecsettel használom, tökéletesen működik. Szimplán csak hibátlan :)

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

nika15

2017. június 8.

Elôtte a Milani hasonló termékét használtam, de nekem ez már most jobban tetszik. Az árnyalat az tökéletes, nekem könnyű felvinni és az biztos hogy egész nap tart. Árban hasonló viszont ebbe majdnem dupla annyi termék van, már csak azt remelélem hogy nem fog egy félév után beszáradni mint a milani terméke. Újra vevôs darab.

nika15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

vzorka

2017. június 4.

Eddig csak ceruzát, filcet és port használtam a szemöldökömre... sajnos! Bárcsak hamarabb tudtam volna, hogy a pomádéval tudom a legtermészetesebb hatást elérni! Nincs összehasonlítási alapom, csak ezt a terméket próbáltam eddig és maximálisan elégedett vagyok. Egy jó ecsettel (!!!!!!!!) nagyon természetes lesz az eredmény. A tartósságáról annyit, hogy a kézfejemről vízzel és szappannal is csak úgy jött le, hogy a körmömmel kellett kapargatni. 😄

Hogy az ABH dupe-ja? Még ha hasonlít is rá, akkor sem az!!!! Aki az ABH-re vágyik, azt vegye meg, máskülönben csalódni fog. Senki nem gondolja, hogy ha vesz egy Nyxet, akkor lesz egy ABH pomádéja. Ennek az egész dupe-őrületnek ezért nincs semmi értelme!

A Nyx az Nyx, ami szerintem egy nagyon jó szemöldökre való termék. 👍

vzorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

A Nyx az Nyx, ami szerintem egy nagyon jó szemöldökre való termék. 👍

sebokviki

2017. május 12.

Hosszú kísérletezés során sosem találtam jó szemöldökre való terméket. Megvettem ezt a pomádét a chocolate árnyalatút. Nekem alapból a hajam színe is sötét szőkés vöröses, de nagyon jól passzol. Könnyen fel lehet vinni, nem szórakozok annyit vele mint egy ceruzával. Ár-érték arányban nagyon jó, bár még csak 2x használtam. Kiváncsi vagyok késöbb is ennyire beválik e. A Nyxben vettem még hozzá egy ecsetet. Az ecsettel kombinálva nagyon egyszerű és jó a felvitel :)

sebokviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

szaszkoj

2017. május 5.

Egy valami biztos: ez nem az Anastasia Dipbrow dupe-ja. Azzal ellentétben ez messze nem olyan pigmentált, nem fed túl egyenletesen, és amit a legjobban utálok: ha rétegezni akarom, csíkozódik, felszedi önmagát és foltos lesz. Sajna ahhoz sem elég pigmentált, hogy igazán precíz vonalat lehessen vele húzni :(
Mindezektõl eltekintve nem rossz cucc, a színe jó (már ha van türelmem felépíteni), én a Black árnyalatot használom, ami hideg tónusú sötét barna, tartóssággal nem volt bajom, kibírta a napot.
Összességében szerintem azoknak lehet jó, akik (viszonylag) természetes szemöldököt szeretnének, az olyan finnyásoknak, mint én, csalódás lesz az ABH Dipbrow után, mert sokkal többet kell melózni vele :D

szaszkoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag