KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evelinmajor, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Az Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade dupe-ja.

5 árnyalatban kapható: Blonde, Chocolate, Brunette, Espresso, Black

Ár: 1800 Ft , Eladó: viviennealiz
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp-n, vagy posta előre utalással

kovexti

2018. február 9.

2017 november 13.: Nagyon jó ABH dupe, iszonyat jó vele dolgozni! A Douglasban egy kedves eladó segített megtalálni a tökéletes árnyalatot (espresso). Brutál tartós, nem folyik el, nem kopik le, természetes a végeredmény. Szeretek szemöldökformázóknál amúgy is egy termékre korlátozódni, szerintem megtaláltam ebben a pomádéban az igazit.

Update 2018 február 9.: Sajnos nem az igazi... Hamar beszárad. Minden nap ezt használom, mégis alig fogyott belőle. Így kicsit idegesítő...

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

doriveszter

2018. február 2.

-1 csillag, mert hamar beszárad, de ezt leszámítva teljesen megfelelő a termék, odaver az ABH termékekre is :D tökéletesen illik a blonde árnyalat a szőke hajhoz, pontosan annyira szürke, amennyire kell lennie. nagyon szeretem

doriveszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

gioia

2018. január 20.

A 03 Brunette árnyalattal rendelkezem. Szép, tartós és könnyű vele dolgozni szerintem. Azt sajnálom egyedül, hogy túl meleg az árnyalat. Ha lenne szürkésebb verziója, az lenne a tökéletes számomra.

Update: azóta kipróbáltam a P2 szemöldökgéljét, ami sokkal tartósabb és szerencsére hidegebb árnyalat is. Ezt már elő se veszem.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

orsisro

2018. január 15.

Könnyen kezelhetö, tartós. Nekem a brunette árnyalatban van meg, ami szerintem nem egy túl sötétbarna. Balayage festésü a hajam, felül kb sötétszöke, ami világosba megy át. A felsö színhez választottam ezt az árnyalatot, 1-2hónapja használom, nagyon lassan fogy. Elégedett vagyok.

orsisro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Hannah11

2018. január 6.

Nagyon tartós,remekül pigmentál és a használatába is bele lehet jönni.A végeredmény bámulatosan gyönyörű.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

aaFruska

2017. december 16.

Mindig is ki akartam próbálni a pomádékat de a legtöbb nehezen beszerezhető volt és az itteni vélemények alapján be neveztem a nyx-re. Nagyon szép természetes hatása van , könnyű vele dolgozni,tartós nem kopik, nem pereg , sok féle színben elérhető.

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

tinyblackpaw

2017. december 4.

Nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni. A meglehetősen világos szemöldökömre a 'Blonde' árnyalat kitűnően passzol. Viszont az én lehetetlenül béna szemöldökformámra (ami egyébként hiányos is) muszáj egy kiegészítésként egy jól kihegyezett szemöldökceruza a forma rajzoláshoz. Ez a termék önmagában arra nem lenne elég, hogy "befedje" a hiányos részeket. Azonban nagyon tartós, nem kenődik, az árnyalat nagyon el lett találva és nagyon sokáig elég. Annyi hátránya van, hogy egy idő után el kezd csomósodni és kicsit beszáradni ezzel nehezítve a munkát vele. Ennek ellenére nagyon jó kis termék.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

berniponi

2017. november 26.

A szine megfelelő, a pigmentáltsága rendben van, azt is mondanám, hogy kicsit "megszárad" ezért baromi tartós, nem kenődik. Én hétköznap egy ferdedejű ecsettel viszem fel, picit elfésülöm, hogy természetesebb legyen, végül az essence szemöldök zseléjével fixálom. Nekem tökéletesen bevált.
Árát nézve veri az Anastasiat, szerintem egyáltalán nincs akkora különbség a kettő között, hogy megérje azt megvenni.

berniponi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Alyssa666

Korcsoport: < 18
2017. november 17.

Nagyon jól pigmentált és nem kopik le.
A 02-es árnyalat kicsit sötét nekem de eldolgozható.Ez a kedvenc szemöldök formázóm a Nyx-től

Alyssa666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 17.

Nagyon jól pigmentált és nem kopik le.

bettiii

2017. október 24.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Annyira tartós, hogy csak sminklemosóval jön le, egész nap a helyén marad. Természetes hatású, szépen korrigálja a túlszedett szemöldököt is. A hamvas sötétszőke hajamhoz a Blonde árnyalatot választottam, ami tökéletesen passzol. Erősebb sminkhez viszont kevés, ezért szeretnék egy Brunettet is beszerezni belőle.

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag