KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Krémes arctisztító és hámlasztó arcradír egyben

Természetes kókuszvízzel, radírozó mandulahéj-őrleménnyel és hidratáló kovával. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, a felesleges faggyúváladékot és a szennyeződéseket. Hidratálja a bőrt, hatására az puhább, simább és üdébb lesz. Pazar kókuszillattal. Minden bőrtípusra.

Anitay

2017. augusztus 1.

Nyári hangulattól vezérelve vettem, gondoltam "Hmm kókusz egy kis Hawaii érzés a fürdőszobában" :D És igen a lényeg az illata leginkább azért vettem meg mert van másik arcradírom, ha nagyon kell bár azt annyira nem szeretem. Közepesen radíroz pont jól, nagyon jó az illata is, tényleg hidratál utána nem húzódik az arcbőröm és tiszta érzetet hagy maga után. Heti 1x elég használnom. Viszont az egyetlen kicsi negatívuma, hogy nem igazán krémes. Kissé szokatlan, de 2-3 használat utána z ember kikísérletezi a mennyiséget, mert szerintem így picikét több kell belőle.
No összesítve: nagyon jó kis nyári termék :D

Anitay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

No összesítve: nagyon jó kis nyári termék :D

lovecreams

2017. július 26.

Hát ez maga a tökély, tényleg..ennél jobb arcradírral még nem találkoztam. Nagyon jól radíroz, jók a szemcsék, az illata egy álom..A bőröm friss, tiszta és nem utolsósorban matt lesz a használata után:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Rainbowgirl14

Korcsoport: < 18
2017. július 13.

Nagyon finom, kellemes illata van. Szerintem a szemcsék mérete pont jó, ettől függetlenül én nem igazán szeretem, mert egy kicsit ragad utána az arcom és még csak nem is lesz puha tőle.

Rainbowgirl14
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 13.

Monaaaaa

2017. július 11.

Ez valami fantasztikus! Nagyon jól radíroz, nekem pont elég! Az illata nem kifejezetten kókuszos, hanem ahogy írja is, "kókuszvizes" :) de pont ez a szuper benne ;)

Monaaaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Damayanti

2017. július 11.

Arcradírból sokkal jobb is létezik (pl. az Avon clearskin mentolos arcradír fényévekkel jobb ha mély tisztításról van szó), amúgy meg elég durvák a szemcsék, de az illata pazar kókuszos. Arcra annyira nem varázsolt el, de pl. a felkaromra használgatom és így tökéletes :)

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Csutak

2017. július 10.

Akciósan vettem a hozzá tartozó multifunkciós krémmel együtt és nagyon szeretem eddig. Alaposan leviszi az arcomat és nagyon finom, puha utána. Krémmel együtt csodás. És nem utolsó sorban imádom az illatát. :) Erősebb szemcséi vannak, féltem, hogy fel fogja sérteni az arcom, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Jár neki az öt csillag.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

molni66

2017. július 9.

Pár hete hazsnálom a terméket és imádom. Nem annyira erős a hatása így beletudtam építeni a napi arcápolási rutinomba heti kétszer.Nem ezt használom ha alapos arcradírozásra van szükség,de erre tökéletes. Imádom a szemcséket, friss lesz utána az arcom, az illatáról nem is beszélve.Legjobb arcradír eddig az oriflametől.

molni66
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

KBrigitta

2017. július 7.

Egyszer használtam eddig, szerintem hetente egyszer elég is, teszi a dolgát. Szemcséi megfelelőek, illata nagyon jó. :) "O. Essentials multifunkciós krém kókuszvízzel" nevű terméket használom utána, így megfelel nekem egész nyárra. :)

KBrigitta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

lucintaa

2017. július 6.

Nekem nagy kedvencemmé vált.
Mindennapra nem ajánlatos használni, mert a szemcséi durvák, viszont heti 1-2 használat mellett felfrissült és tiszta arcbőrt kapunk. Szeretem a finom kókusz illatát, és azt, ahogy érezni a hatását, miközben átmasszírozzuk vele az arcot. Árban sem vészes.
A krém párjával együtt szerintem szuper kis nyári arcápoló szett. :)

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Nekem nagy kedvencemmé vált.
A krém párjával együtt szerintem szuper kis nyári arcápoló szett. :)

dorikatapal00

2017. június 29.

Rettentően édes illatú, a szemek picik, sok és durva. Ellenben nem tesz semmit, de kellemes egyébként. Sajnos a szokásos Oriflame minőséget hozza (radíroknál).

dorikatapal00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Emolliensek: Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate 20, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Tisztítószerek: Polysorbate 20, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: truth-in-aging, BFT