KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Krémes arctisztító és hámlasztó arcradír egyben

Természetes kókuszvízzel, radírozó mandulahéj-őrleménnyel és hidratáló kovával. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, a felesleges faggyúváladékot és a szennyeződéseket. Hidratálja a bőrt, hatására az puhább, simább és üdébb lesz. Pazar kókuszillattal. Minden bőrtípusra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bonjourbeauty

2017. november 18.

Szerettem volna szeretni, de nagyon durvák a szemcsék benne és használat után egy fura réteget hagy a bőrömön. Kézradírnak fogom elhasználni..

Bonjourbeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Rika0419

2017. november 1.

Nagyon jól radíroz, nagy szemcsék vannak benne. Mattítja a bőrt, de használat után muszáj használnom arckrémet is, mert szárítja a bőrömet. Ezért a 4 csillag. :)

Rika0419
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Nixa

2017. október 25.

Nagyon jó, nekem például mostanában jobban bejönnek az Oriflames cuccok, mint az Avonosak, pedig régen fordítva volt, na mindegy. Szuper ez a termék, szépen tisztít, hidratál, nem szárít, nem karcol, jó az illata. Én úgy emlékszem akciósan, talán 699-ért vettem.

Nixa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

szfrances19

2017. október 22.

Az első dolog, ami eszembe jut róla, az a naptej, mert illatában nagyon hasonlít rá. A szemcséi nagyon jól radíroznak, elegendő mennyiség van belőlük. Előnye még, hogy az arcot szépen lemattítja. Ha elfogy, és esetleg még nem vonják ki (sajna a jó termékeket mindig kivonják, az oriflames barackos zselés arcradírt is kivonták, pedig nagy kedvenc volt), akkor újraveszem. :)

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

juditprehalek

2017. október 2.

Nagyon jó minőségű,az állaga, a kellems illata, a szemcsék nagysága teljesen rendben van.
Fantasztikusan finom, puha lesz a bőröm tőle.Miközben tisztít, egyben hidratál is.
Kényelmes a használata,nem kell vizes arcra felvinni.Még a tubusa is ízléses.
Biztosan újraveszem.

juditprehalek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 2.

Kényelmes a használata,nem kell vizes arcra felvinni.Még a tubusa is ízléses.
Biztosan újraveszem.

Merengo95

2017. szeptember 28.

Az itt olvasottak alapján kezdek meglehetősen biztos lenni benne,h én valami teljesen más krémet kaptam :D Akciósan rendeltem pár száz forintért,de ha tudom,h ilyen vacak,még ennyiért se vettem volna meg. Semennyire nem habzik,nem kenhető, radírozható, egy víz állagú semmi. Szeretem a durvább szemcséket,de ezek már nekem is sokak. Az első használatnál egy furi, száraz réteget hagyott az arcomon és a kezemen is, rendesen ki is akasztott. Én semmilyen kókusz ilatot nem érzek. Komolyan,szerintem az enyém selejtes darab. Csak azért megy a 2 pont,mert olcsó volt és nagy szükségem van egy arcradírra.

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Flanna

2017. szeptember 10.

Elképesztő olcsón jutottam hozzá és ezért is lepődtem, hogy mennyire jó. Krémes, habos állagú és elég durva szemcsék vannak benne. Nem annyira tetszik az édeskés kókuszos illata, de nem tolakodó. Eddig csak zselés állagú bőrradírjaim voltak és meg is lepődtem mikor ehhez a felvitelkor nem kell vizet adni. Könnyen alkalmazható, tiszta és puha lesz utána az arcom. Nekem bevált, én szeretem!

Flanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

b5bea

2017. szeptember 9.

Kellemes illata van, jól radíroz, kell ennél több? Szeretem!

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Kellemes illata van, jól radíroz, kell ennél több? Szeretem!

Csutak

2017. szeptember 8.

(Akciósan vettem a hozzá tartozó multifunkciós krémmel együtt és nagyon szeretem eddig. Alaposan leviszi az arcomat és nagyon finom, puha utána. Krémmel együtt csodás. És nem utolsó sorban imádom az illatát. :) Erősebb szemcséi vannak, féltem, hogy fel fogja sérteni az arcom, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Jár neki az öt csillag.)
UPDATE: Kénytelen vagyok levonni két csillagot. Pattanások jöttek ki rajtam az orromon minden használat után szinte...

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

borb.biaa

2017. augusztus 24.

Én is kókuszmániás vagyok, emiatt hirtelen felindulásból megrendeltem ezt az arcradírt a krémmel együtt. Álmomban sem gondoltam volna, hogy mindkettő ilyen jó termék. :D Az arcradír illata csodás, és nagyon jól radíroz, a használata után puha lesz a bőröm. Nekem amúgy még tetszik is, hogy nagyobbak benne a szemcsék, mint egy átlag arcradírban.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Hidratálók: Propanediol

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: truth-in-aging, BFT