KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Krémes arctisztító és hámlasztó arcradír egyben

Természetes kókuszvízzel, radírozó mandulahéj-őrleménnyel és hidratáló kovával. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, a felesleges faggyúváladékot és a szennyeződéseket. Hidratálja a bőrt, hatására az puhább, simább és üdébb lesz. Pazar kókuszillattal. Minden bőrtípusra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

juditprehalek

2017. október 2.

Nagyon jó minőségű,az állaga, a kellems illata, a szemcsék nagysága teljesen rendben van.
Fantasztikusan finom, puha lesz a bőröm tőle.Miközben tisztít, egyben hidratál is.
Kényelmes a használata,nem kell vizes arcra felvinni.Még a tubusa is ízléses.
Biztosan újraveszem.

juditprehalek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 2.

Kényelmes a használata,nem kell vizes arcra felvinni.Még a tubusa is ízléses.
Biztosan újraveszem.

Merengo95

2017. szeptember 28.

Az itt olvasottak alapján kezdek meglehetősen biztos lenni benne,h én valami teljesen más krémet kaptam :D Akciósan rendeltem pár száz forintért,de ha tudom,h ilyen vacak,még ennyiért se vettem volna meg. Semennyire nem habzik,nem kenhető, radírozható, egy víz állagú semmi. Szeretem a durvább szemcséket,de ezek már nekem is sokak. Az első használatnál egy furi, száraz réteget hagyott az arcomon és a kezemen is, rendesen ki is akasztott. Én semmilyen kókusz ilatot nem érzek. Komolyan,szerintem az enyém selejtes darab. Csak azért megy a 2 pont,mert olcsó volt és nagy szükségem van egy arcradírra.

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Flanna

2017. szeptember 10.

Elképesztő olcsón jutottam hozzá és ezért is lepődtem, hogy mennyire jó. Krémes, habos állagú és elég durva szemcsék vannak benne. Nem annyira tetszik az édeskés kókuszos illata, de nem tolakodó. Eddig csak zselés állagú bőrradírjaim voltak és meg is lepődtem mikor ehhez a felvitelkor nem kell vizet adni. Könnyen alkalmazható, tiszta és puha lesz utána az arcom. Nekem bevált, én szeretem!

Flanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

b5bea

2017. szeptember 9.

Kellemes illata van, jól radíroz, kell ennél több? Szeretem!

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Kellemes illata van, jól radíroz, kell ennél több? Szeretem!

Csutak

2017. szeptember 8.

(Akciósan vettem a hozzá tartozó multifunkciós krémmel együtt és nagyon szeretem eddig. Alaposan leviszi az arcomat és nagyon finom, puha utána. Krémmel együtt csodás. És nem utolsó sorban imádom az illatát. :) Erősebb szemcséi vannak, féltem, hogy fel fogja sérteni az arcom, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Jár neki az öt csillag.)
UPDATE: Kénytelen vagyok levonni két csillagot. Pattanások jöttek ki rajtam az orromon minden használat után szinte...

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

borb.biaa

2017. augusztus 24.

Én is kókuszmániás vagyok, emiatt hirtelen felindulásból megrendeltem ezt az arcradírt a krémmel együtt. Álmomban sem gondoltam volna, hogy mindkettő ilyen jó termék. :D Az arcradír illata csodás, és nagyon jól radíroz, a használata után puha lesz a bőröm. Nekem amúgy még tetszik is, hogy nagyobbak benne a szemcsék, mint egy átlag arcradírban.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

pillangolany7

2017. augusztus 23.

Imádom a kókuszt minden formában, így nem volt kérdés, hogy rendelek ilyet. Nagyon kellemes kókuszvíz illata van, a szemcséi talán picit nagyobbak az átlagnál, de nagyon jól tisztítják a bőrömet. Az egyik nagy kedvencem lett!

pillangolany7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Anitay

2017. augusztus 1.

Nyári hangulattól vezérelve vettem, gondoltam "Hmm kókusz egy kis Hawaii érzés a fürdőszobában" :D És igen a lényeg az illata leginkább azért vettem meg mert van másik arcradírom, ha nagyon kell bár azt annyira nem szeretem. Közepesen radíroz pont jól, nagyon jó az illata is, tényleg hidratál utána nem húzódik az arcbőröm és tiszta érzetet hagy maga után. Heti 1x elég használnom. Viszont az egyetlen kicsi negatívuma, hogy nem igazán krémes. Kissé szokatlan, de 2-3 használat utána z ember kikísérletezi a mennyiséget, mert szerintem így picikét több kell belőle.
No összesítve: nagyon jó kis nyári termék :D

Anitay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

No összesítve: nagyon jó kis nyári termék :D

lovecreams

2017. július 26.

Hát ez maga a tökély, tényleg..ennél jobb arcradírral még nem találkoztam. Nagyon jól radíroz, jók a szemcsék, az illata egy álom..A bőröm friss, tiszta és nem utolsósorban matt lesz a használata után:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Rainbowgirl14

Korcsoport: < 18
2017. július 13.

Nagyon finom, kellemes illata van. Szerintem a szemcsék mérete pont jó, ettől függetlenül én nem igazán szeretem, mert egy kicsit ragad utána az arcom és még csak nem is lesz puha tőle.

Rainbowgirl14
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 13.

Hidratálók: Propanediol

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Forrás: truth-in-aging, BFT