KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toti, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Samponok

Segít megerősíteni a hajat a hajtőtől a hajvégekig. Csökkenti a töredezés okozta hajhullást. Véd a fésüléstől és a hajformázásból eredő károk ellen.

Ár: 800 , Eladó: xxilaurab
Állapot: Kb háromnegyedig van., Helyszín: Szentes, fizetés: Előreutalás után postázok vagy személyesen Szentesen átvehető.
Szandika12

2019. január 14.

Jajj nagyon-nagyon tetszik ez a sampon :). Most próbáltam ki először és igazán kellemes volt az illata, na meg jól tisztít, a hajamnak is jó illata volt utána, könnyed a hajam, a beszárítás hajvasalás is könnyen ment, kiváncsi vagyok milyen lesz a héten a formája, vasalhatósága illetve meddig nem lesz zsíros a hajam. Na meg a hosszú távú hatásaira is kiváncsi vagyok. Eddig 5 csillag :)

Update: Nagyon puha lesz a haj, kellemes illatú, majdnem egy fél évig Balea sampont használtam, ami nem volt rossz de nagyon zsírosodott a hajam, 3 naponta kellett mosnom, ami nekem nagyon sok, ezzel igyekszem 4-5 naponta mosni, de inkább 5 naponta :). Addig nem is zsírosodik szerencsére, könnyen kezelhető szép haj lesz az eredménye :).

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

kykyke

2019. január 9.

Hajnaplóm egyik állomása volt ennek a sampon-balzsamnak a kipróbálása, gondoltam, vesztenivalóm nincs, már lassan kezdtem feladni a hajam állapotának rendbe tételét, de aztán jött ez a csodaszerhez hasonlatos kombó, és no...
A hajam fényes, csillogó, sokkal kevésbé kócolódik, és noha másnapra azért kissé seprűs lesz az alja, közel sem annyira, mint egyéb termékektől. A samponokból én mindig rengeteget használtam, ez viszont egy mosással is viszonylag kis mennyiséggel remekül tisztít és habzik. A balzsamnak erőteljes illata még másnap is érezhető, pedig ilyesmire még nem volt nálam példa.
Olvastam több helyen, hogy a pantenol micsoda csodaszer, és mikor megláttam, hogy ezt is tartalmazza a sampon-balzsam (a neve sem véletlen) rögtön megértettem. Ha van időm, hajmosás előtt jól be szoktam dörzsölni a hajam és fejem pantenol habbal, amitől mosás után mág mesésebb az eredmény.
Határozottan tudom ajánlani ezeket a termékeket. A hajam kezd normális hajjá változni, és nem egy vékonyszálú seprű van a fejem tetején. ;)

UPDATE:
2-3 hónap után arról tudok beszámolni, hogy nem tudom, mitől függően, de van, hogy nagyon jó a hatása, viszont vannak olyan napok, amikor még mindig iszonyúan szálkás az egész hajam, pedig ugyanúgy, ugyanannyit alkalmazok belőle.
Ami nem változott, a csodás illat és annak tartóssága. Eszményi, de tényleg, még másnap is bőven érzem a hajamon az illatát (nyilván a balzsammal együtt használva ilyen hatásos). Illetve még mindig rettentő gazdaságos, a 3 hónap alatt nem használtam el 3 tubussal (500 miliset veszek), pedig viszonylag hosszú a hajam, és kétnaponta mosom meg.
Még mindig ajánlom, de csak a balzsamával együtt!

kykyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

UPDATE:
Még mindig ajánlom, de csak a balzsamával együtt!

Anett1224

2019. január 9.

Én régóta használom. Próbáltam váltani másra, csak a kíváncsiság miatt..de vissza tértem ehhez. A balzsamával együtt használom.Mindkettővel meg vagyok elégedve.

Anett1224
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

sieszter

2019. január 7.

A hajamnak jó volt, de a fejbőrömet iszonyúan szárította már a legelejétől fogva. Mivel nem szeretek korpás fejjel létezni, nem használtam el. Két pontnál nem tudok többet adni neki.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Rita0126

2019. január 3.

Legjobb sampon. A balzsamjával együtt használom, puha és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam. És az illata is fini.

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

NRbk24

2018. december 7.

Puha, könnyen kezelhető tőle a haj.

NRbk24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Puha, könnyen kezelhető tőle a haj.

pjennii

2018. december 6.

Messze a legjobb sampon!
Használatát követően a hajam nagyon illatos, puha, selymes és fényes. Ráadásul mióta ezt használom, ritkábban kell hajat mosnom, mert egyáltalán nem okoz zsírosodást.

pjennii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Messze a legjobb sampon!

lauraxxx

Korcsoport: < 18
2018. november 18.

Nagyon jó sampon!! Jó illat, puhává teszi a nagyon dús és vastag szálú hajamat. Nagyon szeretem ajánlom mindenkinek!

lauraxxx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 18.

fdrvtt

2018. november 15.

Már 4 hónapja használom, eddig teljesen jó volt minden. Az illatát egyszerűen imádom, nagyon krémes elég egy húsz fortintosnyi a középhosszú hajamra mert habzik rendesen. Odáig vagyok még mindig érte de sajnos már korpásodok tőle szóval keservesen de le kell váltanom. Nagyon sajnálom mert tényleg imádtam de úgy látszik a fejbőröm nem igazán van oda érte. :(

fdrvtt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

noemi0418

2018. november 13.

Nagyon jól habzik, jó illatú és nem zsírosít jobban, mint más samponok

noemi0418
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Nagyon jól habzik, jó illatú és nem zsírosít jobban, mint más samponok

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!