KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toti, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Samponok

Segít megerősíteni a hajat a hajtőtől a hajvégekig. Csökkenti a töredezés okozta hajhullást. Véd a fésüléstől és a hajformázásból eredő károk ellen.

ancsagirl95

2018. május 14.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Eddig keratinos Syoss-t használtam, amiből sok kellett, kinyomni se lehetett normálisan a vége felé, valamint azt vettem észre, hogy egyre szárazabb a hajam.
Most próbáltam ki a Pantenet, reménykedtem a csodában. Illata kellemes, meglepően kevés kell csak belőle, és puha a hajam!!! Pedig nagyon vastag, durva szálú, alapból is száraz hajam van. Remélem a hatás a teljes száradás/következő mosádig kitart. Megelőlegezem az 5*-ot, aztán majd meglátjuk. :)

ancsagirl95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

kvivien0526

Korcsoport: < 18
2018. május 2.

Zsírosítja és elnehezíti a hajat.

kvivien0526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 2.

Zsírosítja és elnehezíti a hajat.

Lovascsajszi

2018. április 25.

Eredetileg ajándékba vettem de aztán végül kíváncsi voltam és szerencsére megtartottam :) nagyon jó ötlet volt azóta kedvenc sampon. Fantasztikus illata van és nagyon sokáig elég pedig irtó hosszú és dús hajam van ,nagyon jól habzik ezért elég egy kevés is. Összegezve az árát megéri, és hatásos. Ajánlom

Lovascsajszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Tapiocska

2018. április 24.

Mindenféle samponokat próbáltam,és aztán véletlen akadt a kezembe ez. Elégedett vagyok vele minden szempontól (jól habzik, könnyen öblíthető, jó illatú) de tényleg kell mellé a balzsam, anélkül nagyon száraz a hajam.

Tapiocska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

AgnesCecilia

2018. április 16.

Nem lesz nyikorgós-tiszta a hajam mindig tőle, és mivel száraz hajra való, kicsit mintha gyorsabban zsírosodna miatta - viszont tényleg puha tőle, az illatát is szeretem, felváltva használom mással, így szuper. Még csak nemrég vettem, de úgy látom, kevés is elég belőle, sokáig tart. :)

AgnesCecilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Dina0412

2018. április 15.

Derék alá érő, egyenes, hajtöveknél zsírosabb, hajvégeknél szárazabb típusú hajam van. Rengeteg sampont próbáltam már ki az elmúlt 3-4 évben, de azt hiszem a Pantene Pro-V samponok állnak az élen. Fél év után kicsit elkezdett zsírosodni tőle a hajam de nem vészes, mert még így is két naponta mosom:) Azt vettem észre, hogy nőtt ezidő alatt, méghozzá elég láthatóan és az állapota is javult.Egy időben a Syoss Keratin samponát használtam, amitől annyira összeroncsolódott a hajam, hogy azon gondolkodtam, megválok a hosszától (úgy, hogy világ életemben éltem-haltam a hosszú hajakért és mai napig növesztem). A Pantene megtette a hatását és helyre hozta a roncsolódást. AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK, DE FONTOS, HOGY CSAKIS A BALZSAMMAL EGYÜTT HASZNÁLJÁTOK, ÉS HA LEHET A HAJOLAJJAL!!!! Anélkül sajnos szárít... :)

Dina0412
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

pancake

2018. április 6.

Nekem nagyon kiszárítja a hajam sajnos... Annyi hajformázót kell tenni a hajamra ezután, hogy ne szálljon a hajam, hogy úgy néz ki frissen mosva, mintha csupa zsír lenne :(

pancake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

viktoriasnt

2018. március 21.

Egyszerűen imádom, alapvetően hamar zsírosodik a hajam és száraz, nem igazán csillog, de már az első használat után a PANTENE PRO-V 3 MINUTE MIRACLE INTENSIVE REPAIR BALZSAM-mal együtt használva tökéletesen csillogó hajat varázsolt, amilyet szerettem volna.

viktoriasnt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

CsSz

2018. március 19.

Zsírosítja a hajam, ezért csak két csillag. Az illata se olyan jó... "Repair-hatása" nyilván nincsen, de azt nem is vártam. Nagyon nehéz a hajamon "eldolgozni", pedig elég jól habzik, nem tudom ez mitől lehet, de biztosan nem veszem újra.

CsSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Szucsnori

2018. március 5.

Nagyon finom az illata, a hajam nagyon puha lesz tőle. Gyorsan zsírosodó hajam van (tehát 2 naponta hajat kell mosnom, de erről nem a sampon tehet) viszont a hossza és főleg a hajvégem nagyon száraz. A balzsamjával együtt szoktam használni. Nekem bevált-

Szucsnori
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!