KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toti, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Samponok

Segít megerősíteni a hajat a hajtőtől a hajvégekig. Csökkenti a töredezés okozta hajhullást. Véd a fésüléstől és a hajformázásból eredő károk ellen.

Ár: 800 , Eladó: xxilaurab
Állapot: Kb háromnegyedig van., Helyszín: Szentes, fizetés: Előreutalás után postázok vagy személyesen Szentesen átvehető.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lora4444

2018. augusztus 16.

Imádom ezt a sampont, jól tisztít, isteni gyümölcsös illata van. A hajam csillogó a használata után és nagyon szuper esése lesz tőle. Ötös !

lora4444
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

ruszkair90

2018. augusztus 14.

Most érkezett meg hozzám is, az illata mesés a hatásáról még később beszámolok.

ruszkair90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Most érkezett meg hozzám is, az illata mesés a hatásáról még később beszámolok.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Régebben mindig újravettem mert nagyon szerettem az illatát, és elég jól tisztította a hajamat. De mint mindent a sampont is szeretek többet kipróbálni, hátha találok valami pénztárca barátabb verziót.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Ciklon3

2018. augusztus 6.

Egyik kedvenc samponom. Könnyen kifésülhető, kellemes illatú lesz utána a hajam. Nem zsírosítja, nehezíti el, de nem is marad sprőd, száraz a hajam. Mindenképpen újra-vevős!

Ciklon3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Nari93

2018. július 1.

A legjobb sampon amit eddig kipróbáltam. Puha, könnyen kifésülhető tőle a hajam, ezt az illatot is nagyon szeretem, engem a körtére emlékeztet, de biztosan valamilyen gyümölcsös. Már maradok is ennél, nem kísérletezek tovább. :)

Nari93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Kitsyke

2018. június 18.

probaltam mar parszor, parom ezt hasznalja.. (o viszont korpasodik, mindig ezt hasznalja) nekem nem segitett a balzsama sem... nem zsirositotta, nem szaritotta, de nem csodaszer.

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

monic7676

2018. június 2.

Pár hónapig használtam ! Először tetszett , viszont utána bekorpásodott tőle a hajam! :(

monic7676
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

zsviktorina

2018. június 2.

Nagyon szeretem, mindig visszatérek a Pantene samponokhoz. Az illatuk valami isteni. Nagyon jól táplálja a hajam, mosás után nagyon puha és fényes lesz a hajam.

zsviktorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

polip29

2018. június 1.

Balzsammal, néha pedig a 3 perces csoda balzsammal és hajolajjal együtt használom, csodaszer! Imádom.

polip29
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Nicole88

2018. május 29.

Elsősorban az illata miatt használom, viszont a hatása is megfogott. Nagyon szépen tisztítja a hajat, nem szárít, nem nehezíti el.

Nicole88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!