KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toti, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Samponok

Segít megerősíteni a hajat a hajtőtől a hajvégekig. Csökkenti a töredezés okozta hajhullást. Véd a fésüléstől és a hajformázásból eredő károk ellen.

Ár: 500 , Eladó: Debreczeni
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten átvehető

javi

2018. február 14.

A festett hajam finom illatú, puha, fényes lesz tőle. Ugyanúgy két naponta kell mosnom hajat, igaz nem zsíros hajra van szóval nem is várom el tőle hogy ezen segítsen.
Nagy kiszerelés, megéri.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Nagy kiszerelés, megéri.

Beya93

2018. február 12.

UPDATE:
Azóta is csak ezt használom a balzsamjával együtt, és még mindig imádom!! Nagyon puha, fényes, selymes a hajam tőle, és továbbra is 5-6 naponta mosok hajat :) Ha lehetne 10*-ot adnék neki :)

2017.10.20. Miután a Green Pharmacy argános sampontól 2 naponta zsírosdeszka volt a fejem helyén, erre váltottam. És milyen jól tettem! Szép fényes, és nagyon puha lett tőle a hajam, de ami a legjobb, hogy az első mosás is csodát tett, ma járok az 5. napon és egy kis száraz samponnal még teljesen jó! Az illata is szuper, az állaga is nagyon jó, krémes a sampon és a balzsam is amit imádok, remekül hidratál. Emlékeim szerint nem használtam még Pantene-t de ez most nagyon bejött! Már csak azt remélem hogy ez hosszútávon is így marad. Egyelőre 5*.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

UPDATE:

Colette221

2018. január 30.

Az aussi sampon eléggé kiszárította a hajam, és a pakolások sem segítettek. Felül zsírosodó, alul száraz hajam van sajnos. Mikor ezt használom, 1,5 nap múlva már zsírosodik, ezért váltogatom másik samponnal, így nagyjából egyensúlyozom a hajam szárazságát. Akinek brutál száraz mindenhol a haja, annak egy csodaszer lehet. Mert eléggé "nehéz" sampon. Nyáron egy strandolás után, ahol klóros volt a víz szerintem életmentő.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

kitti09

2018. január 20.

Alpecin koffein sampon utan valtottam,nekem egyelore a legjobb.Kozben probaltam mas markat de egyikkel se birta eddig a hajam.Nem zsirosit egyaltalan.

kitti09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

hajmanias0404

2018. január 14.

jo kis sampon bar kicsit zsirosit

hajmanias0404
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 14.

jo kis sampon bar kicsit zsirosit

Solange27

2018. január 9.

Ha valaki akkor én megjártam a poklot a hajammal...Tökéletesen ápolja ő es a balzsamja a hajamat. Nem nehezíti el. Szokásosan elötte és utána is 3 naponta mostam hajat.

Solange27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

bodri95

2018. január 8.

Nagyon szeretem, nekem nem zsírosít, jól tisztít, jól habzik. Újra vettem.

bodri95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Nagyon szeretem, nekem nem zsírosít, jól tisztít, jól habzik. Újra vettem.

orik

2017. december 16.

A töredezés okozta hajhulláson nem segített, viszont a Pantene 3 Minute Miracle Intensive Repair balzsammal együtt használva a sérült hajamnak nagyon jót tett, fényesebb, erősebb, kifésülhetőbb, egészségesebb lett tőle a hajszálak elnehezítése nélkül. Nem ragad és nem is zsírosodik tőle a hajam, az illata is kellemes, az állaga szuper.

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

Dea

2017. november 26.

Update2: Hajolajjal kombinálva eszméletlenül jól működik, gyönyörű a hajam tőle ^^

Update: Borzasztó,sokkal jobban zsírosodik tőle a hajam...

Kellemes illata van, jól habzik, jól tisztít,jól hidratálja a fejbőröm,bár nem hiszem,hogy újravenném.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Update: Borzasztó,sokkal jobban zsírosodik tőle a hajam...

tbogika

2017. november 16.

jó ár-érték arány, hozza amit kell. hosszútávon kicsit lelapítja a hajam, de ha csak 1-2 hónapig használom akkor jót tesz a hajamnak. kiegészítő samponnak jó, ezért 4 csillag

tbogika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!