KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toti, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Samponok

Segít megerősíteni a hajat a hajtőtől a hajvégekig. Csökkenti a töredezés okozta hajhullást. Véd a fésüléstől és a hajformázásból eredő károk ellen.

Ár: 800 , Eladó: xxilaurab
Állapot: Kb háromnegyedig van., Helyszín: Szentes, fizetés: Előreutalás után postázok vagy személyesen Szentesen átvehető.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vikica00

Korcsoport: < 18
2018. október 6.

Egyik legjobb amit próbáltam,imádom.
Jól tisztít,nem zsírosítja az amúgy is gyorsan zsírosodó hajamat. Hanem inkább olyan mintha ezzel kitolhatnám 1-2 napra a hajmosást.
Az illata finom és tartós,a hajam puha lesz tőle. Nem lesz seprűs és nem kócolódik,könnyen fésülhető lesz. Nagy pozitivuma hogy nem kell belőle tengernyi mennyiség mivel jól habzik. Abszolút kedvenc. Neki is jár az 5-ös!

vikica00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 6.

Egyik legjobb amit próbáltam,imádom.

mano

2018. szeptember 30.

Elég jó sampon, puhít, ápol. Nekem mondjuk pont ugyanannyira zsírosodik a hajam, mint a többitől, de jól tisztít és nem szárítja a hajam.
Update: hamarabb elfogyott, mint vártam, mivel titokban a barátom is rájárt. Neki nagyon érzékeny, száraz fejbőre van. Mikor elfogyott, kötelezett rá, hogy vegyek neki ilyet még, mert ettől végre nem tiszta seb :) Én pedig szeretem az ápolt fejbőröket, ezért jött a következő flakonnal.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

szabiina

2018. szeptember 7.

Eleg problemas a hajam, konnyen zsirosodik, a vege viszont hamar kiszarad. Probaltam a dragabb samponokon keresztul a legolcsobbakig mindent, ami letezik. Ez a sanpon viszont mar januar ota a tarsam, selymes, puha tole a hajam, ami nagyon ritka nalam (bar tobb termekkel egyuttesen alkalmazom)
A nagy kiszereles kulon plusz pontot erdemel, valoszinuleg sokaig nem fogok mast tesztelgetni.

szabiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

kerierus

2018. szeptember 5.

Az egyik legjobb sampon, nagyon jó állaga, ilata van, és selymessé teszi a hajat. Imádom!

kerierus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

eszterhorvath

2018. szeptember 1.

Talán ez volt az egyetlen sampon (és mellé a balzsamváltozata), amire nem 'unt rá' a hajam, abszolút nem zsírosodott tőle hosszabb távú használat mellett sem. Nagyon puhává tette és kezelhetővé tette, több napig maradt egyenes, ha vasaltam, göndör, ha göndörítettem és mintha a szöszösödésen is segített volna. Nagyon szeretem az állagát, illatát és egész lassan fogy, jól felhabzik és tisztít.

eszterhorvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

lolagirl13

2018. augusztus 22.

Nálam a Garnier Fructis sampon és balzsam az abszolút kedvenc évek óta! - mivel nagy próbálgatás és tapasztalás eredménye, és tényleg szuperül bevált , elképzelni nem tudtam hogy én valaha is le fogom cserélni! DE egy nyaralásunk alkalmával (ahol sajnos nem tudtam a fentebb említett samponhoz hozzájutni , és már nem bírtam volna ki ha nem mosok hajat) megvettem ezt a Pantene sampont a balzsamával..és azt kell mondjam ez valami csoda!! Olyan puha és selymes lett tőle a hajam hogy szívem szerint egész nap azt simogattam volna :) Ezenkívül a fejbőröm hihetetlen tisztának éreztem és a hajam tartósan jó illatú maradt! Sosem gondoltam volna hogy találok nem hogy ugyanolyan, de jobb sampont a Garnier Fructisnál... de megtörtént :)
ezen kívül ami még pozitív hogy a balzsam kisebb mint a sampon , így kihasználhatóbb .. szóval nálam abszolút nagy kedvenc :)

lolagirl13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Sziszikee58

2018. augusztus 21.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a sampont! Imádom az illatát, 3-4 nap után is érezni. Sokáig elég (igaz, más samponokat is használok mellette) és jól tisztít. A hajam nagyon puha lesz tőle, 800 Ft-ot teljes mértékben megér.

Sziszikee58
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 21.

lora4444

2018. augusztus 16.

Imádom ezt a sampont, jól tisztít, isteni gyümölcsös illata van. A hajam csillogó a használata után és nagyon szuper esése lesz tőle. Ötös !

lora4444
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

ruszkair90

2018. augusztus 14.

Most érkezett meg hozzám is, az illata mesés a hatásáról még később beszámolok.

ruszkair90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Most érkezett meg hozzám is, az illata mesés a hatásáról még később beszámolok.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Régebben mindig újravettem mert nagyon szerettem az illatát, és elég jól tisztította a hajamat. De mint mindent a sampont is szeretek többet kipróbálni, hátha találok valami pénztárca barátabb verziót.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!