KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Panthenol Forte

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Myrkky, Módosítva: 2013. január 22.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Samponok

Hatékonyan regenerálja a hajat a D-panthenol, a ginzeng és a zöld tea kivonat erejével. Hidratálja a hajat, elősegíti a növekedését. Használatával haja ragyogó, élettel teli lesz. Kíméletes, így gyakori alkalmazásra is kiváló. A ginzeng és a zöld tea kivonat serkenti a fejbőr vérkeringését, a panthenol hidratálja a bőrsejteket.

A KeraRice® intenzíven véd a napsugárzás és a környezeti hatások általi szabadgyökök ellen. Helyreállítja a haj szerkezetét, kisimítja a hajszálak felületét, ezáltal egészséges ragyogást biztosít. Gabonából és rizsből nyerik, jellemző kémiai összetevői között peptideket, bioaktív aminosavakat, poliszacharidokat és fitinsavat találunk. Az ex vivo vizsgálatok azt mutatják, hogy KeraRice® védő hatása és a haj keratin és lipid összetevőire irányul, így a haj szál külső rétege elkerüli ultraibolya sugárzás okozta sérülést.

Enca

2014. augusztus 17.

Egy hónapja használom, nem csodaszer, de ujra fogom venni, kevésbé korpásodik a hajam :-) nem hiszem, hogy a hajam gyorsabban nőne, bár nem is vágyom rá ;-)

Enca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Vicuss

2014. január 25.

Két flakonnal használtam el belőle, a balzsamjával együtt. Csodát nem tett a hajammal, az első flakon használata során még éreztem némi hatását: a hajam egy kicsivel puhább és selymesebb lett, de nem vált könnyebben kezelhetővé. Hajnövesztő hatását nem éreztem, a babahajaim sem indultak növekedésnek, pedig kb három hónapig használtam. A második tubusnál viszont már semmi hatását nem tapasztaltam, szerintem a hajam egyszerűen hozzászokott. A végén már használni sem szerettem, lelapította a hajamat, ráadásul a hajszínem - ami eredetileg barna színű - kapott tőle egy árnyalatnyi vöröses beütést, de nem a jó fajtából, sajnos. Inkább olyan kinézete volt, mint egy rosszul elvégzett hajfestés után. :( Összegezve: az első flakonnál még tetszett, jól tisztított, de én biztos, hogy nem veszem újra.

Vicuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

2014. január 17.

Surgens: kétlem, hogy 1 hónap alatt látható lenne ha jobban nő a haj.
Én néhány használat után csak jót tudok mondani (a balzsamot is használom). Vékony szálú, tövénél zsíros, végénél száraz, kb. hónaljig érő hajam van, ami elég hamar zsírosodik, 2 naponta kell mosnom, de van hogy 2. nap reggel már bevetem a szárazsampont. Ideig-óráig segítettek már bizonyos termékek, de amikor megszokja a hajam akkor minden visszaáll, úgyhogy igazából ennek megoldását nem várom már semmitől, az tényleg csoda lenne.
Ez a sampon jól habzik, jól tisztít (2 samponozás ugyan kell, de nálam ez mindig alap volt), könnyen kiöblíthető. Az átlagosnál kevésbé gubancolja össze a hajamat (de persze a balzsam az kell utána). Könnyen ki tudom fésülni, és szárítás után szép fényes. Úgyhogy összességében meg vagyok elégedve vele, egyelőre 4 csillag, ha segít a hajhullásomon és esetleg a zsírosodáson is akkor megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

Surgens: kétlem, hogy 1 hónap alatt látható lenne ha jobban nő a haj.

johanna25

2013. október 27.

Én egymás után 3 dobozzal használtam el ebből a samponból.Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajam van.Ettől a sampontól nekem egyáltalán nem zsírosodott a hajam.Heti 2 hajmosással vígan elvoltam.Fésülködéskor alig,hajmosáskor egy szál hajam sem hullott ki.Én a balzsamjával együtt használtam és minden hajmosás után csináltam ecetes öblítést.Nekem bevált!

johanna25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

trix

2013. október 10.

Sajnos nekem ez a sampon nagyon nem vált be,pedig nagy reményeket fűztem hozzá.Heti két alkalommal szoktam hajat mosni,így mindig tiszta volt.Ezzel a samponnal rettenetes zsíros lett a hajam,már 2 nap után vállalhatatlan volt.Hajmosás után úgy állt tőle a hajam,mint egy szénaboglya,kezelhetetlen lett.Nagyon szerettem volna hogy nekem is beváljon,mint itt sokaknak,de se nem nőtt gyorsabban,se nem múlott el a hajhullásom.Csak bosszúságot okozott.Ennyi pénzért azért többet vártam.

trix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

Keesia

2013. október 4.

A legjobb sampon, amit eddig használtam. Elsőre én sem voltam kifejezetten elájulva tőle (bár kifogástalanul tette a dolgát), de ha átváltottam másra, utána mindig megéreztem a hiányát.
Valahogy olyan könnyűnek érzem a hajam tőle, egészségesnek és tökéletesen tisztának.
A gyorsabb zsírosodást nem vettem észre, de én alapjáraton is naponta/kétnaponta megmosom.

Keesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

titina

2013. szeptember 5.

Most használtam el az első (lehet utolsó) flakonnal. Hát nem tudom, szerintem az én hajamnak nem osztott, nem szorzott. Talán az elején mintha gyorsabban nőtt volna (de lehet csak beképzelem), a hajvégeim ugyanúgy kicsit szárazabbak, 3-4 naponta kell mosnom, mint azelőtt, tapintása ugyanolyan. Tanácstalan vagyok ezzel a samponnal kapcsolatban.
Egyébként nincs valami problémás hajam, nem töredezik vészesen, nem gubancos, nem zsírosodik extrémen, fényes, egészséges. Talán kicsit lapulós, de csak a 3. napon.
Most inkább arra hajlok, hogy bepróbálkozzak a levendulás Faith in Nature-ral, ezt elfelejtem egy kicsit.

titina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

veronika_alfoldi

2013. július 20.

Én pár hónapja használom a balzsmmal együtt és nagyon-nagyon sokat javított a hajamon. Töredezett és napi szinten kellett hajat mosnom....most már elég 2 naponta :) Remélem idővel lesz még az 3 is :)

veronika_alfoldi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

BlankaGroom

2013. július 2.

Hajhullásra/növesztésre vettem, de nagy változást nem igazán észleltem :/ Igaz szép puha lett tőle a hajam, de cserébe viszkető, hamarabb korpásodó fejbőrt kaptam.

BlankaGroom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 2.

Fenolia

2013. június 21.

Én hajhullás ellen vettem és bevált. Megerősödött a hajam tőle. Elég volt egyszer samponoznom, jól tisztított, habzott és nekem nem zsírosodott tőle a hajam, viszont eleinte én is éreztem, hogy kicsit viszket a fejbőröm, de amikor igazán kezdett volna már idegesíteni, akkor elmúlt ez az érzés, így elhasználtam az egész flakont és összességében meg vagyok vele elégedve. Puha tapintású, egészséges a hajam, de úgy látom kevésbé fényes, mint más samponoknál.

Fenolia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Antioxidánsok: Phytic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.