KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 6 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. január 5.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 6 990  Ft

• Rendkívül finom, nem szárító sampon és tusfürdő egyben.
  • Biztonságos a festett vagy kémiailag kezelt hajra is.
  • Nem okoz elektromos feltöltődést, nem lapítja le a hajat.
  • Nem szárítja a bőrt.
  • Selymes habja lágyítja a bőrt.
  • Ideális az egész család számára..
  • 100% illatanyag-mentes és nem tartalmaz színezékeket, színezőanyagokat.
  • Teljesen hatékony és biztonságos.

Ár: 6 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Keresem!!!Paula's Choice All Over Hair&Body Shampoo
Ár: Megegyezes szerint , Eladó: Erka37
Állapot: Alig használt, Helyszín: --, fizetés: Szemelyes átvétel
Ár: 3300 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Debrecen-Józsa, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorsia

2016. július 14.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, samponként és tusfürdőként is használom és ezzel tisztítom a beauty blenderem is. Állig érő festett szőke hajam van, nagyon kevés is elég belőle és szépen habzik. Az ára miatt picit húztam a szám de kb kétheti használat után még majdnem tele a flakon, szóval nekem jobban megéri egyösszegben kifizetni a meredekebb árat mint háromhetente új sampont venni ami vagy beválik, vagy nem. A Tigi samponja közelíti meg ennek a terméknek a színvonalát, de ennyire dús nem lett tőle a hajam mint a PC-től.

dorsia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

nnneee

2015. november 20.

Korpás, irritált, szeborreás fejbőrömre, zsíros hajamra vettem meg 6990,- ft-ért, és ugyanúgy viszket tőle a fejem mint a 350,- ft-os Baleatól. Botrányosan gyenge, semmivel nem tud többet a drogériás társaitól. A hajam szép és fényes lesz tőle, de az alapproblémámat, amire vettem, nem oldotta meg, tovább keresgélek.

nnneee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

J0y

2015. november 10.

Imadom a hajam es a leheto legjobb keppen szeretnek gondoskodni rolla es ezert megrendeltem ezt a sampont es a balzsamjat amivel allitolag puha es egeszseges lessz a hajam . Mint a kisnyuszi szepen lerendeltem egy het alatt le is jott "pottom" 50 cad volt . A hajam hatkozepig ero festett vekonyaszlu de viszonylag suru hajamnak az elso hajmosas szinte csodakat muvelt vele . Es kb 2 honapja hasznalom es elkezdett korpasodni a hajam es hamar zsirosodni . A balzsamja nem hidratal nem puhit annyit erek vele mintha fel sem kennem . Annyira vartam PC-tol a megvaltast hogy kozben a foldre estem . Soha tobbe nem veszem meg .

J0y
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 10.

zsu044

2014. április 15.

Óriási "gondban" vagyok, mert hatásra megtaláltam a tökéletes sampont, DE:
bár a KM és Paula csak 4-es kockázatúra értékeli a Sodium Laureth Sulfate-ot, én ha meglátok egy ilyen összetevőt tartalmazó sampont, azonnal visszateszem a polcra.
Ebből mégis rendeltem 2 mintát, mert imádom Paula termékeit, ezt is "muszáj" volt kipróbálnom.
Totál zsírosodó tövű, száraz végű, vékonyszálú, kevés hajam van. Mindentől gubancosodik, hajmosás után ált. egy nagy madárfészek van a fejemen, amit próbálok balzsammal kibontani. Amikor felkentem ezt a sampont a hajamra, és elkezdtem mosni, nem akartam hinni az érzékszerveimnek.. már érzetre is lágy, krémes a habja, csikorgósra tisztította a hajam mindenféle gubanc és szárítás nélkül!!! Hihetetlen.. Paula balzsamját használtam utána. Mindenféle nehézség nélkül fésültem ki a hajam, és szép, selymes, csillogósra száradt. Sajnos 2 hajmosás után az nem derült ki, hogy a zsírosodással tud e valamit kezdeni, de nálam már ez is csodának számít.
4 pont a Sodium Laureth Sulfate miatt, de valóban elbizonytalanodtam, és egyre jobban csábulok afelé, hogy megvegyem a teljes kiszerelést..

zsu044
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 15.

Óriási "gondban" vagyok, mert hatásra megtaláltam a tökéletes sampont, DE:

Trixi

2013. július 23.

Régóta keresek egy olyan sampont, amely nem irritálja a korpásodásra hajlamos fejbőröm, ugyanakkor védi a festett hajat, nem szívja ki a színét. 2 db mintát rendeltem ebből a termékből, 1-et gondoltam hajra, a másikat testre kipróbálni. Ehhez képest a a hajra szánt darab szinte azonnal eltűnt a nedves hajamban, mintha semmit sem kentem volna rá, esélytelen volt egyáltalán eloszlatni a fejemen, ezért a második is ott végezte. 2-vel már sikerült bemasszírozni az egész hajamba, és valamennyire felhabosítani is. Sajnos a friss hajmosás élmény elmaradt, nem éreztem, hogy jaj de jó tiszta lett a hajam. Valamennyire szárította is a hajam, de ez festett hajnál természetes, ezért kondícionálót is alkalmaztam (másik márkától). Meglepetésemre viszont egyáltalán nem viszketett a fejbőröm, és korpát sem tapasztaltam a következő hajmosásig (4 nap). Azt nem mondom, hogy bármi különlegeset tett volna a hajammal, de a korpamentesség és irritációmentesség már sok jó pont. Lehet, hogy érdemes lenne további mintákat beszerezni, mielőtt beruháznék, még gondolkozom rajta.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 23.

horzso

2013. január 13.

Újra kezdhetek sampont keresni... :( Száraz, vastagszálú hajam van, és érzékeny fejbőröm. Az előző verziót használtam ebből a samponból, aminek más volt az összetétele, és az nagyon bevált. Sajnos ez a sampon kicsit sem hasonlít a régi, forgalomból kivont elődjére. Egyrészt semennyire nem lágyítja a hajat, másrészt kétszer kellett megmosnom, mire tisztának kezdtem érezni, harmadrészt ég a fejbőröm.. Hajmosás után gondolkodás nélkül a szilikonos balzsam után nyúltam, annyira száraznak éreztem a hajam, a régi verziónál simán elég volt a natúr alverde balzsam.
Talán zsírosabb hajra jó lehet, de sajnos hiába dícséri a cég az új összetételt, sokkal rosszabb, mint az elődje. Kár, hogy nem figyelmeztetnek a honlapon arra, hogy más hajtípusra való...

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.