KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   4420 Ft és 11 800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml és 88 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 490  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   4420 Ft és 11 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 88 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 490  Ft

Ez a könnyű hámlasztó amellett, hogy eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről és a pórusok belsejéből, harcol a bőröregedés jelei ellen is.

• Hatásos pattanások, mitesszerek, tág pórusok, keratosis pilaris, pirosság, rosacea és öregedő, ráncos bőr esetén
  • Kombinált, zsíros bőrre
  • Kitisztítja és összehúzza a pórusokat
  • Serkenti a kollagéntermelést és kisimítja a ráncokat

pH: 3.5-3.9

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2016 november

Ár: 11 490  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bradshaw

2017. december 13.

Számomra ez egy csodaszer. Napról napra látom a hatását. Az arcbőröm csodaszép. Hatalmas pórusaim vannak a T zónában, ami még szép fényes is, viszont az arcomról pereg lefele a bőr, olyan száraz. Ez a kis szer..... csökkenti a zsírtermelődést, láthatóan összébb húzza a pórusokat, és nem szárad az arcom. Amikor belenézek a tükörbe, meg vagyok elégedve. Minden este próbálom használni. Nagyon frissítő érzés, az arcbőröm megtelik élettel.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Kremcica

2017. december 10.

Update: a véleményem óta eltelt egy év, több bha-t is kipróbáltam de nyárra amikor a bőrömnek leginkább szüksége van rá ez a legjobb. Nem csodaszer de közel van hozzá. Erős 4*

Mindeddig nem használtam kémiai hámlasztót és a PC-t sem ismertem. A KM blogon ismertem meg a márkát és mikor kiderült lesz a KM boxban már csak azért is megrendeltem. Nem is tudom mit gondoljak. Eddig arcradírt (fizikai hámlasztót) használtam abból megtaláltam a nekem valót. De annyira nyűgös a bőröm mostanában (T vonalban zsíros, arcon száraz és mindeközben érzékenyebb vízhiányos, hormonálisan hajlamos pattanásokra) gondoltam hátha ez rendbe teszi a bőrömet. Már elsőre láttam hogy szebb lett a bőröm, tényleg normalizálta egy kicsit és a pattikból is jóval kevesebb van. Nem mondanám csodakencének, de jó termék. Rendeltem is egy másik delux változatot bár a sajátomból is alig fogyott még... nem vattázom csak tenyérbe csöppentek és onnan felviszem így nem is fogy gyorsan. 2 naponta használom arctisztítás után, hidratálás előtt és nem csípett vagy pirosodott ki az arcom. A szaga nem a legjobb, de arcon már nem lehet érezni. Legközelebbi próba az AHA-val lesz.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Cilicsakv

2017. december 7.

Nagyon szeretem,egyik legjobban bevált Paulas termékem.

Cilicsakv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 7.

Nagyon szeretem,egyik legjobban bevált Paulas termékem.

Anyezz

2017. november 21.

Krémmánia Beauty Boxban volt, én nagyon örültem neki. Igazából eddig eszembe se jutott volna, hogy hámlasztót vegyek, de mostantól fog. Nem tágak a pórusaim és nem vagyok pattanásos, de érezhetően "megújul" az arcbőröm, és egy tisztítás+hámlasztás+hidratálás szeánsz után nagyon hálás tud lenni:)

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Ruzska2

2017. október 27.

Nekem is ez az elso kemiai hamlasztom. Eddig csak borradiroztam, de sose akart igazan segiteni,reggelre mindig durvatapintasu olajos volt,semelyik sem hasznalt. Aztan kiprobaltam ezt ,nem azt mondom,hogy varazslat ,de hasznal! Lenyegesen kisebbek a porusaim ,kevesebb mitesszer ,kevesbe zsiros bor :) delux valtozatot vettem es tuti ujraveszem !

Ruzska2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

Nicolett022

2017. július 21.

Ez volt az első ilyen hámlasztóm, és egyben az első Paulas termékem is. Megszerettem. Mióta használom szebb a bőröm, puhább és a pattanásaimból sem maradt már annyi. Igaz most kinéztem egy másik hámlasztót, aminek kicsit barátibb ára van, de ha nem jön be, visszatérek ehhez.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

abicicaaa

2017. július 18.

Sajnos nem lettunk jo barátok, szeret reggelre fehér kis pattanasokkal meglepni, hiaba probaltam szazmillio fele keppen, nem akar mukodni a borommel

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

gyngyvr

2017. június 9.

Életem első hámlasztója, deluxe mintát rendeltem belőle. A hámló, száraz részeket, egyenetlenségeket teljesen eltüntette, szuper puhává válik tőle a bőröm. Szinte minden este használom, egészen megszerettem a vízszerű állagát, a tenyerembe csepegtetek belőle és úgy viszem fel a bőrömre. Úgy vettem észre, hogy a pattanásokon is segít, lehúzza a pirosságot, gyulladást. Ha már nem néztem volna ki másik hámlasztót (Geek & Gorgeous Cheer Up), akkor tuti, hogy őt venném újra.

gyngyvr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Kedi81

2017. június 6.

Az első Paula's termékem,nagyon kíváncsi voltam már rá,még sok hámlasztóval se volt dolgom,ezért itt vettem egy használt kis utazó kiszerelést kipróbálásra,köszönet érte ezúton is Eszternek :-)
3 este használtam,arclemosás után,krémezés előtt,és a negyedik napra úgy ébredtem,hogy két pukli is kijött az arcomra,de olyan,amit nem látni,nem lehet kinyomni,csak dudor és nagyon fáj :-((((
Egyenlőre félreteszem,és majd később újra próbálkozok,hátha......addig is csak 2 csillag,de az is csak azért,mert bizakodó vagyok :-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Redlips

2017. május 28.

Az első pár használatkor még meg volt a látványos hatás, aztán ez idővel csökkent, pedig megpróbáltam ilyenkor 1-1 napot kihagyni, de nem változtatott ez sem rajta. A delux méret elég volt egy hónapra és ha újra venném biztos, hogy ebben a kiszerelésben venném újra, viszont nem ezt a terméket, hanem egy kicsit erősebb változatát.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Antioxidánsok: Nordihydroguaiaretic Acid, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Glycerin, Caprylyl Glycol, Methyl Gluceth-20, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycereth-26
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak