KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   4420 Ft és 11 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml és 88 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 490  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   4420 Ft és 11 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 88 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 490  Ft

Ez a könnyű hámlasztó amellett, hogy eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről és a pórusok belsejéből, harcol a bőröregedés jelei ellen is.

• Hatásos pattanások, mitesszerek, tág pórusok, keratosis pilaris, pirosság, rosacea és öregedő, ráncos bőr esetén
  • Kombinált, zsíros bőrre
  • Kitisztítja és összehúzza a pórusokat
  • Serkenti a kollagéntermelést és kisimítja a ráncokat

pH: 3.5-3.9

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2016 november

Ár: 11 490  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1700Ft postán maradó szállítással , Eladó: Kedi81
Állapot: Leírásban, Helyszín: Sopron, fizetés: Utalás után postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nicolett022

2017. július 21.

Ez volt az első ilyen hámlasztóm, és egyben az első Paulas termékem is. Megszerettem. Mióta használom szebb a bőröm, puhább és a pattanásaimból sem maradt már annyi. Igaz most kinéztem egy másik hámlasztót, aminek kicsit barátibb ára van, de ha nem jön be, visszatérek ehhez.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

abicicaaa

2017. július 18.

Sajnos nem lettunk jo barátok, szeret reggelre fehér kis pattanasokkal meglepni, hiaba probaltam szazmillio fele keppen, nem akar mukodni a borommel

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

gyngyvr

2017. június 9.

Életem első hámlasztója, deluxe mintát rendeltem belőle. A hámló, száraz részeket, egyenetlenségeket teljesen eltüntette, szuper puhává válik tőle a bőröm. Szinte minden este használom, egészen megszerettem a vízszerű állagát, a tenyerembe csepegtetek belőle és úgy viszem fel a bőrömre. Úgy vettem észre, hogy a pattanásokon is segít, lehúzza a pirosságot, gyulladást. Ha már nem néztem volna ki másik hámlasztót (Geek & Gorgeous Cheer Up), akkor tuti, hogy őt venném újra.

gyngyvr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Kedi81

2017. június 6.

Az első Paula's termékem,nagyon kíváncsi voltam már rá,még sok hámlasztóval se volt dolgom,ezért itt vettem egy használt kis utazó kiszerelést kipróbálásra,köszönet érte ezúton is Eszternek :-)
3 este használtam,arclemosás után,krémezés előtt,és a negyedik napra úgy ébredtem,hogy két pukli is kijött az arcomra,de olyan,amit nem látni,nem lehet kinyomni,csak dudor és nagyon fáj :-((((
Egyenlőre félreteszem,és majd később újra próbálkozok,hátha......addig is csak 2 csillag,de az is csak azért,mert bizakodó vagyok :-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Redlips

2017. május 28.

Az első pár használatkor még meg volt a látványos hatás, aztán ez idővel csökkent, pedig megpróbáltam ilyenkor 1-1 napot kihagyni, de nem változtatott ez sem rajta. A delux méret elég volt egy hónapra és ha újra venném biztos, hogy ebben a kiszerelésben venném újra, viszont nem ezt a terméket, hanem egy kicsit erősebb változatát.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

autumn90

2017. május 25.

Nagyon szeretem, megszabadított a pattanásoktól, amikkel több, mint 10 éve küzdök. És ez szuper érzés. Heti 4x használom, így elég hatásosnak bizonyult. Én jobban szeretem a folyadék állagú bha-t, mert így pontosabban tudom adagolni is. Kezembe csepegtetek, nincs pocsékolás vattára! :) Kb egy hónapja a páromat is rávettem a használatára. Nem volt egyszerű, de mi lett az eredmény? Majdnem minden nap használja, zokszó nélkül. Tegnap meg jött a kérdés, hogy ugye rendeltél utánpótlást, mert mi lesz ha elfogy?! Az ő bőre sem volt még soha ilyen szép. Szóval igen, rendelem az utánpótlást. :)

autumn90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Dea

2017. május 6.

Update: A vége felé már egyáltalán nem hatott a bőrömre, lehet, hogy gyakrabban kellett volna, használni, de ahhoz nekem drága.

Nekem is a KM boxban volt, és nem gondoltam volna, de megszerettem, mivel rájöttem nem szeretem az arcradírokat, de télen néha kiszárad, és hámlik a bőröm, és erre az időszakra tökéletes, nagyon sokáig elég lesz az a kis termék nekem, lehet, hogy ha elfogy újraveszem majd :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

nicolebunny

2017. április 19.

Egy kis háttérsztori, hogy miért 5 csillag, ha nem is segített igazán:

24 éves vagyok, szenvedek a pattanásoktól és a foltjaiktól. Kipróbáltam már mindent, a filléres patikai csodaszerektől a drága humbukságokig, legyen az arckrém, tonik, akneroxid, szalicilsavas alkohol, vagy szépségtabletták (köztük egy közel 20.000 Ft-os "csodaalga" kapszula...), sportolás-életmódváltás, tejtermék elhagyása, tehát nem lehet mondani, hogy nem foglalkoztam a rusnya arcbőrömmel.

Egyre elkeseredettebb vagyok, mert ami mindenkinek beválik, nekem az sem segít. Én vagyok az az egy ember az egymillióból, akinek nem használ!!! :( Bőrgyógyásznál is jártam, és a hírhedt Roacuttant vagy mit akart nekem felírni de azt nem vagyok hajlandó szedni-illetve a csodaalga kapszulát is ő ajánlotta, egy kis "tegyél rendet a lelkedben és elmúlnak" mondattal karöltve. Hát köszi, alapból az ember lelkét taccsra vágja, hogy kb. 10 éve nem bírok ezektől megszabadulni. Most sikerül lassacskán a végére járnom, sajnos nálam belső, valószínűleg hormonális oka van a pattanásoknak-valszeg PCO- tehát ezért nem pontozom le a terméket.

Fél éve használom minden este a deluxe mintát, amit a KM boxban találtam, és már megszokássá vált lefekvés előtt a használata. Nekem tetszik, hogy vízszerű az állaga, így nem pocsékolós, annyit adagolhatunk a tenyerünkbe, amennyi kell. A bőrömet babapopsi puhaságúvá tette (barátom nem győzi simizni, hogy "jaj de puuhaaaa" :)), és az orromról könnyedén ki tudom nyomni a mitesszereket. A ráncaimon (homlok közepén, plusz mosolyránc) nem látok változást, és a foltjaimon sem segített. Viszont szépen illeszkedik a rutinomba, és meg fogom venni, ha elfogy a mintám. :)

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Egy kis háttérsztori, hogy miért 5 csillag, ha nem is segített igazán:

zsizska

2017. április 12.

Húúú, még nem értékeltem. Az első KM boxból jutottam hozzá. Ez az első (vagyis ezzel egy időben kaptam Ilcsi AHA-t+eselményelőttit) hámlasztós élményem. Hetente pár alkalommal használom, 2-3 alkalom max. Nagyon finom tapintású a bőröm és a pattikat is szépen lehúzza. A pórusaimat szépen összehúzzag. Fura szaga van, de hamar elillan. Alapvető ,elégedett vagyok vele, bár nagyobb csodát vártam.

zsizska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

b0rzi

2017. március 31.

Amikor a KM beauty box révén hozzájutottam, még semmi baja nem volt az arcomnak. Majd elkezdtem erősen sminkelni, és pont tojtam arra, hogyan készítem elő az arcomat - úgyhogy gyulladt kis foltjaim lettek, majd egyre több, úgy néztem ki, mint egy mandulás magnum. De ezek nem a kinyomós fajták...
A gyömbéres víz is segített valamennyit, az aloe vera is, de az igazi áttörést ez hozta. Gondoltam miért ne próbáljam ki este, krém előtt, meg sminkelés előtt, hidratáló alá. Szóval napi kétszeri használattal (de már az elején is) halványulnak és lapulnak a csúnyácskáim, a legnagyobb, legpirosabb csúnyaság is már csak babarózsaszín :)
Ha továbbra is ilyen kis jó marad, sajnos be kell rá ruháznom.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Ha továbbra is ilyen kis jó marad, sajnos be kell rá ruháznom.

Antioxidánsok: Nordihydroguaiaretic Acid, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Glycerin, Caprylyl Glycol, Methyl Gluceth-20, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycereth-26
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Vízmegkötő és bőrjavító (skin conditioning) szer. A bőrön alkalmazva selymes és lágy érzetet nyújt.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak