KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   4420 Ft és 11 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml és 88 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 490  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   4420 Ft és 11 490 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 88 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 490  Ft

Ez a könnyű hámlasztó amellett, hogy eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínéről és a pórusok belsejéből, harcol a bőröregedés jelei ellen is.

• Hatásos pattanások, mitesszerek, tág pórusok, keratosis pilaris, pirosság, rosacea és öregedő, ráncos bőr esetén
  • Kombinált, zsíros bőrre
  • Kitisztítja és összehúzza a pórusokat
  • Serkenti a kollagéntermelést és kisimítja a ráncokat

pH: 3.5-3.9

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2016 november

Ár: 11 490  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
nicolebunny

2017. április 19.

Egy kis háttérsztori, hogy miért 5 csillag, ha nem is segített igazán:

24 éves vagyok, szenvedek a pattanásoktól és a foltjaiktól. Kipróbáltam már mindent, a filléres patikai csodaszerektől a drága humbukságokig, legyen az arckrém, tonik, akneroxid, szalicilsavas alkohol, vagy szépségtabletták (köztük egy közel 20.000 Ft-os "csodaalga" kapszula...), sportolás-életmódváltás, tejtermék elhagyása, tehát nem lehet mondani, hogy nem foglalkoztam a rusnya arcbőrömmel.

Egyre elkeseredettebb vagyok, mert ami mindenkinek beválik, nekem az sem segít. Én vagyok az az egy ember az egymillióból, akinek nem használ!!! :( Bőrgyógyásznál is jártam, és a hírhedt Roacuttant vagy mit akart nekem felírni de azt nem vagyok hajlandó szedni-illetve a csodaalga kapszulát is ő ajánlotta, egy kis "tegyél rendet a lelkedben és elmúlnak" mondattal karöltve. Hát köszi, alapból az ember lelkét taccsra vágja, hogy kb. 10 éve nem bírok ezektől megszabadulni. Most sikerül lassacskán a végére járnom, sajnos nálam belső, valószínűleg hormonális oka van a pattanásoknak-valszeg PCO- tehát ezért nem pontozom le a terméket.

Fél éve használom minden este a deluxe mintát, amit a KM boxban találtam, és már megszokássá vált lefekvés előtt a használata. Nekem tetszik, hogy vízszerű az állaga, így nem pocsékolós, annyit adagolhatunk a tenyerünkbe, amennyi kell. A bőrömet babapopsi puhaságúvá tette (barátom nem győzi simizni, hogy "jaj de puuhaaaa" :)), és az orromról könnyedén ki tudom nyomni a mitesszereket. A ráncaimon (homlok közepén, plusz mosolyránc) nem látok változást, és a foltjaimon sem segített. Viszont szépen illeszkedik a rutinomba, és meg fogom venni, ha elfogy a mintám. :)

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Egy kis háttérsztori, hogy miért 5 csillag, ha nem is segített igazán:

zsizska

2017. április 12.

Húúú, még nem értékeltem. Az első KM boxból jutottam hozzá. Ez az első (vagyis ezzel egy időben kaptam Ilcsi AHA-t+eselményelőttit) hámlasztós élményem. Hetente pár alkalommal használom, 2-3 alkalom max. Nagyon finom tapintású a bőröm és a pattikat is szépen lehúzza. A pórusaimat szépen összehúzzag. Fura szaga van, de hamar elillan. Alapvető ,elégedett vagyok vele, bár nagyobb csodát vártam.

zsizska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

b0rzi

2017. március 31.

Amikor a KM beauty box révén hozzájutottam, még semmi baja nem volt az arcomnak. Majd elkezdtem erősen sminkelni, és pont tojtam arra, hogyan készítem elő az arcomat - úgyhogy gyulladt kis foltjaim lettek, majd egyre több, úgy néztem ki, mint egy mandulás magnum. De ezek nem a kinyomós fajták...
A gyömbéres víz is segített valamennyit, az aloe vera is, de az igazi áttörést ez hozta. Gondoltam miért ne próbáljam ki este, krém előtt, meg sminkelés előtt, hidratáló alá. Szóval napi kétszeri használattal (de már az elején is) halványulnak és lapulnak a csúnyácskáim, a legnagyobb, legpirosabb csúnyaság is már csak babarózsaszín :)
Ha továbbra is ilyen kis jó marad, sajnos be kell rá ruháznom.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Ha továbbra is ilyen kis jó marad, sajnos be kell rá ruháznom.

Michelle

2017. március 18.

Már többször újravettem, most is ezt használom, de ha a mostani adag elfogy, visszatérek a Bentonhoz. Nem mintha ez nem lenne jó vagy nem szeretném, de szerintem - legalábbis az én esetemben - nem annyival jobb, mint amennyivel drágább más, hasonló termékeknél. Naponta egyszer használom, csak az esti rutin részeként, nappalra soha nem teszek fel hámlasztót. A bőrt nagyon puhává, egységessé teszi, viszont mivel olyan sok probléma nincs az arcbőrömmel, nem feltétlenül érzem szükségét, hogy erre a célra ilyen árú terméket tartsak. A pórusaim nem különösebben tágak, leszámítva néhányat az orrom környékén, de a folyamatos használat során sem láttam, hogy ezek kisebbé, szűkebbé váltak volna, a többi esetében meg egyébként is elsősorban a szintentartás a cél. Pattanásaim ritkán vannak, ha valami mégis kijött, szerintem ez a termék nem sokat tett ellene (ebben sokkal hatékonyabbnak látom a Neostrata 15%-os AHA-ját). A rendszeres ápolásnak köszönhetően általában tiszta a bőröm, így tény, hogy sok feladata valójában nincs. Lehet, hogy problematikusabb bőr esetén látványosabb a hatása. Én elsősorban anti aging termékként vettem meg és ezért is nem álltam le vele az első flakon után, de egyelőre nem érzem indokoltnak a használat folytatását. Ha a későbbiekben jelentős különbséget látok majd a mostani állapothoz képest, ami valószínűsíthetően annak köszönhető, hogy ezt lecseréltem, visszatérek hozzá. Kíváncsi vagyok, lesz-e rá okom.

Michelle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 18.

anna09

2017. március 17.

KM beauty boxbül jutottam hozzá. Sokan szidták, hogy kicsi termékek vannak a dobozba, pedig csak ez a kis minta magában 5000 forint. Már pár nap alatt az egész bőrképem szebb lett, a pórusaimon viszont nem sokat változtatott, talán ha az orromon kitisztítottam őket maszkkal, ez tovább tisztán tartotta. Napi 2x használtam így 2 hónapig volt elég. Sajnos hamar elfogyott és nagyon drága így nem hinném, hogy mostanában újra veszem. Viszont mikor elfogyott, a bőröm azonnal vissza sírta. pár nap alatt tele lett kis dudorkákkal és egy két pattanásom is lett (pedig nem jellemező) így valami más módszert kellett találnom a hámlasztásra. (sikerült egyébként rendbe raknom)

anna09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

rayeri

2017. március 10.

Több hámlasztót kipróbáltam és ez lett a kedvencem. A kozmetikusomnak sokkal kevesebbet kell dolgoznia rajtam (nekem pedig kevesebbet kell szenvednem), mert szépen lecsökkentette a mitesszereim számát.

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

zsu044

2017. március 6.

Deluxe kiszerelésben szoktam megvenni, mivel csak az orromra, és néha az államra használom, szerencsére csak ez a problémás terület. Hosszú távon még soha, semmilyen termékkel nem értem el olyan sikereket mitesszerek terén, mint ezzel a BHA hámlasztóval. Gyönyörűen "kitisztítja" és összehúzza a pórusokat.

zsu044
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 6.

incifinc

2017. március 5.

Az öregedő és ráncos bőrömmel nem tudott mit kezdeni, szebbek lettek viszont a pórusaim, közel 1,5 évig használtam.
Most cosrx-től harmadannyiért vettem bha-t.

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Most cosrx-től harmadannyiért vettem bha-t.

minor09

2017. február 14.

KM boxban volt benne. Engem nem zavar az illata, mert hamar elmúlik, de hatást azt nem érzek nagyon. Egy időben szépen letisztult az arcom, de most annyi mitesszer jött az arcomra, hogy nem tudom mitől jönnek elő, mert ezzel egy időben több új terméket is használtam, de bíztam benne, hogy ez segít, de sajnos nekem nem jött be. Egyébként jó termék puhább tőle másnapra az arcom, de azzal amivel szeretném, hogy tegyen valamit arra nem jó.

minor09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Amea

2017. február 12.

Kb egy évig használtam, és alapvetően jó termék, annak ellenére, hogy többet ígér, mint amit tud. Szerintem nem tudja összehúzni a pórusokat, meg a mitesszereket se rugdossa ki a helyükről, sőt: nem fogja kiradírozni a ráncokat sem. Viszont tényleg sokat segít az egységesebb bőrkép elérésében, könnyebb kitisztítani a pórusokat és ettől aztán kisebbnek is látszanak, mint eltömődve. Huzamosabb használattal ráadásul kordában is tartja a mitesszeresedést, sokkal kevesebb jön elő és azokat is egész egyszerüen el lehet távolítani.
A vízszerü állagával nem lenne gond, csak pumpás kiszerelés helyett kiöntős, úgy meg nehéz szabályozni, hogy mennyi kerüljön az arcra.
Nekem ez volt a legelső BHA hámlasztóm, és nagyon örülök, hogy megismerkedhettem vele. (Még akkor is, ha sikerült egyszer-egyszer túlhámlasztani vele.)
Azóta kecseréltem Cosrx-re, ami nekem kíméletesebb és töredék áron van, de attól még ez egy jó kence.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Antioxidánsok: Nordihydroguaiaretic Acid, Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Glycerin, Caprylyl Glycol, Methyl Gluceth-20, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycereth-26
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Vízmegkötő és bőrjavító (skin conditioning) szer. A bőrön alkalmazva selymes és lágy érzetet nyújt.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient) és konzisztenica növelő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak