KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   14500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 500  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. február 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 500  Ft

Retinolt, antioxidánsokat és gyulladáscsökkentő anyagokat tartalmazó szérum. Segít a ráncok csökkentésében, megelőzésében és a bőr egyenletesebbé tételében. Minden bőrtípusra ajánlott, illat- és színezékmentes.

Ár: 14 500  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Clara

2018. február 14.

Csak mintakat rendeltem kb masfel honapja. Durvan helyre rakta a boromet, Sokkal lagyabb, finomabb es mintha kevesbe lennenek melyek a rancok. Iszonyatosan tolt!!
Napi rendszeresseggel egyutt hasznaltam egy hamlasztoval, nyilvan az is jo hatassal birt. Nem mondok le egyikrol sem mar!

Clara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

zityka

2018. február 11.

update: aki nem ért a retinolos szérumokhoz és nem ismeri a saját bőrét, ne írogasson véleményeket totál fogalmatlanul. Mármint én. A teszt után kipróbáltam más retinolos szérumokat is, mindegyikre így reagált a bőröm, nekem úgy látszik, erre érzékeny a bőröm, hetente kb 1x szabad csak használnom. Viszont így már sokkal jobbnak ítélem utólag, elnézést a korábbi felesleges lehúzásért. Most The Ordinary-m van, ha elfogy, ismét ezzel a PC szérummal fogok próbákozni.

---

3 mintat hasznaltam el belole, ennyi is eleg volt, hogy belassam, nem nekem valo. :( ami pozitiv: konnyen beszivodik a borbe, nem zavaro az olajos allag. Ami rossz: erzekennye valt tole az arcborom, 3 hasznalat utan kicsit hamlott is a borom itt-ott. Szoval az en borom nem birta.

zityka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

---

LufiNyuszi

2017. október 10.

Kedvenc kencém. :) Már tavasz óta használom szinte napi rendszereséggel és rengeteg bókot kapok, hogy mennyivel szebb a bőröm, mint korábban volt. Nekem nem volt irritáló, nem pirosodtam ki, nem hámlottam egyáltalán, viszont Anyukámnak is vettem pár hete és az ő bőre érzékenyebben reagált a retinolra, így nem tudja napi szinten használni egyenlőre. Először kicsit furcsa volt a nagyon szilikonos állaga,de hamar beszívódik és nem ragad tőle a fejem és nem is zsírosodik a bőröm. Akinek bírja a bőre, csak ajánlani tudom ráncokra!

LufiNyuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Darancsa

2017. április 10.

Termékmintát használok belőle, egyelőre, mert lehet, hogy megveszem a teljes kiszerelést is. Nekem nagyon bejött a szérum, a hatása szinte rögtön látható az arcomon. Hámlasztó után használom éjszakára. Olajos formula, könnyen elkenhető és hamar be is szívódik, nem hagy ragacsos, fénylő hatást sem. Az arcom nagyon puha és selymes lesz tőle, szinte rögtön feltölti a bőrömet, reggelre pedig sima, hidratált és feszes lesz tőle. Szerintem szuper!

Darancsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Timitami

2017. április 9.

Olyan szeretem szérum, akarom mondani: szerethető arcszérum. Reggel is, este is használom krém alá. Kicsit olajos, de rajtam gyorsan beszívódik, és jól lehet fölé hidratálózni. Kezdetben nem vettem észre semmilyen hatását, azonban második esti használat (vagyis a 4. használat) után reggel úgy láttam, hogy a két vonalka az orromtól a szám sarkáig sokat enyhült. Más ráncom csak a homlokomon van, ott egy vízszíntes, az is mintha halványodott volna. Egyenlőre csak egy kistasakos mintám van, és most úgy látom, hogy hat alkalomra elég. Egyenlőre nem veszem meg a teljes tubust, legfeljebb 2-3 tasak mintát, mert nem szenvedek ráncoktól, de hatásos termék. Áttetsző folyadék, olajos jellegű, felkenéskor szinte siklik a bőrön. Azt gyanítom, megéri az árát.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Hanna83

2017. március 27.

Nagyon tetszik ez a szérum, nekem bevált. Este használom, reggelre sima, feszes lesz a bőröm. Nekem a homlokomon jelentek meg apróbb ráncok, és azokat szépen simítja. Tekintettel arra, hogy nem mindennap használom, így sokáig elég lesz. Újravevős.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

nikimanó

2017. március 2.

jóideje elfogyott a szérumom (és sajnos meg se kaptam, egy másik márkát...), így ezt nagyon vártam. hamar nálam volt, ez is pozitívum, ráadásul akciósan. tetszik a kis mikrobi csomagolás. a sűrű szilikonos állag nem bejövős nekem, nagyon nehezen szívódik be (sehogy...). kicsit kipattogott az ajkamnál, de olvastam, hogy ez előfordul. egyébként a hatásával egyelőre elégedett vagyok, simít-táplál-feltölt, remélem hosszabb távon is javít, bár ráncaim még csak szem körül vannak, de megelőzésre használom.
update: nagyon szilikonos. és a pálmaolaj nekem se tetszik. sokáig elég mert 2 naponta használom de újra nem veszem.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

csokibeka

2017. február 23.

Brutál szilikonos és nagyon fényes réteget hagy, ami nagyon soká szívódik be, ezért smink alá felejtős. Éjszakára viszont jó, nem okozott semmilyen irritációs, mitesszert és feltöltötte a bőrömet. Látványos hatása nem volt, bár nekem még nincsenek ráncaim. Lehet pár év múlva visszatérek hozzá, de nekem most nem éri meg az árát.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

zseni

2017. február 23.

imadom ezt a szerumot! gyönyörüen egysegesiti az arcbört, ha van pattanas, lehuzza a gyulladast, nagyon hidratalo, feltölti az arcbört es ezek meg csak az azonnali, szemmel lathato hatasai! en is este BHA hamaszto utan fel oraval szeretem hasznalni, de nappalra primernek is tökeletes!

zseni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

PinkPearl

2017. január 18.

Heti 2-3 alkalommal használom. Meglepő, hogy az én sokmindenre érzékeny bőrőm is bírja. Nagyon jól hidratál, igazán látványos az eredmény. Este használom hámlasztás után, esti krém elött. Csak ajánlani tudom.

PinkPearl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Retinol a I v

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)