KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   14500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 500  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. február 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 500  Ft

Retinolt, antioxidánsokat és gyulladáscsökkentő anyagokat tartalmazó szérum. Segít a ráncok csökkentésében, megelőzésében és a bőr egyenletesebbé tételében. Minden bőrtípusra ajánlott, illat- és színezékmentes.

Ár: 14 500  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

missy89

2018. szeptember 1.

Kezdetben jónak tűnt, bár tényleg fura és nem túl kellemes az állaga, de gyorsan beszívódott, aztán sajnos pár napon belül szokatlanul sok pattanás lett rajtam. Ezzel én be is fejezem a PC-s szérumokkal való kísérletezgetést.

missy89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

vadvirag919

2018. augusztus 28.

Deluxe kiszerelést próbálgatok, nem sok sikerrel. Az állaga tetszik, szeretem a szilikonos krémeket, ez meg ilyen olajos szilikonos. El tudom képzelni, hogy télen milyen kis kellemes lenne. Ráncokkal nálam nincs sok dolga, lévén nincsenek ráncaim, viszont a gyulladáscsökkentés terén lenne mit csinálnia. Végülis csinálja, csak közben okoz pár pattanást is. (A barrier hidratáló után, szerintem a squalane lesz a ludas, nem szereti a bőröm.)

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Daisyyy

2018. május 10.

Az összetevőire nem adnék 5 csillagot, túl sok benne a szilikon, meg egyebek, ami nem tetszik, de tényleg nagyon ütősen simítja, javítja a bőrt. Éjszakára használom, szemkörnyékre is kentem és csípte a szemem rendesen, úgyhogy oda többé nem kenem, de reggelre tényleg látványosan javult a bőröm állapota (az Ordinary azelainsavas széruma totálisan szétroncsolta a bőröm). A mini kiszerelést vettem, ha elfogy és pár hét múlva, hosszútávon is eredményeket produkál, megveszem a nagyot is, eddig elégedett vagyok.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

MormiOrsi

2018. április 12.

Az Ordinary retinolos széruma után úgy gondoltam kipróbálok egy "normális" retinolos terméket is, mert annak sajnos semmi hatása sem volt, sőt, még csúnyább lett tőle a bőrképem. Nu, kérem szépen, ez már valami! Először én is elhasználtam belőle pár tasakos mintát, de most már a teljes kiszerelés vigyorog a polcomon. Ez egy csoda! Életem során az összes eddig használt kencém közül ennek van a legszembetűnőbb hatása. Biztosan alapdarab lesz nálam!
Én csak estére használom, az állaga tényleg picit fura, olajos, de éjszakára ez engem nem zavar főleg, hogy reggelre annyira szépen feltölt, a pórusaimat összehúzza a pattanások után maradt hegeket pedig halványítja. Már csak azt bánom, hogy nem őt próbáltam ki a hámlasztók helyett, megspóroltam volna magamnak pár ezer forintot, meg hámló bőrt. Nagy plusz, hogy ettől a terméktől ilyen problémám nincs és semmilyen egyéb irritációt sem tapasztaltam. Higgyétek el, ez egy MUST HAVE darab!

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Telihold

2018. március 31.

Több tasakos mintát is rendeltem, és most már meg merem vásárolni a teljes kiszerelést. Jó, sőt nagyon jó. Hámlasztó után is használhatom, általában éjszakára kenem fel, de nappalra is kipróbáltam már. Tartottam tőle, hogy a sűrű, mézszerű, olajos állaga miatt nem szívódik fel a bőrömbe, de nem így történt. Kisimítja, és egyáltalán nem irritálja a bőrömet. Amennyire tartottam tőle, annyira megszerettem.

Telihold
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 31.

stunde67

2018. március 26.

Első körben mintát rendeltem, majd megvettem nagyobb kiszerelésben. Retinol függő vagyok :) de ez még a kímélő kategóriába tartozik. Akinek problémás a bőre vagy csak nem akar ráncos lenni ajánlom. Nem fog benne csalódni. Szerettem a kicsit olajosabb textúráját, remekül hidratálta bőröm. Bármikor újra venném.

stunde67
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 26.

Clara

2018. február 14.

Csak mintakat rendeltem kb masfel honapja. Durvan helyre rakta a boromet, Sokkal lagyabb, finomabb es mintha kevesbe lennenek melyek a rancok. Iszonyatosan tolt!!
Napi rendszeresseggel egyutt hasznaltam egy hamlasztoval, nyilvan az is jo hatassal birt. Nem mondok le egyikrol sem mar!

Clara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

zityka

2018. február 11.

update: aki nem ért a retinolos szérumokhoz és nem ismeri a saját bőrét, ne írogasson véleményeket totál fogalmatlanul. Mármint én. A teszt után kipróbáltam más retinolos szérumokat is, mindegyikre így reagált a bőröm, nekem úgy látszik, erre érzékeny a bőröm, hetente kb 1x szabad csak használnom. Viszont így már sokkal jobbnak ítélem utólag, elnézést a korábbi felesleges lehúzásért. Most The Ordinary-m van, ha elfogy, ismét ezzel a PC szérummal fogok próbákozni.

---

3 mintat hasznaltam el belole, ennyi is eleg volt, hogy belassam, nem nekem valo. :( ami pozitiv: konnyen beszivodik a borbe, nem zavaro az olajos allag. Ami rossz: erzekennye valt tole az arcborom, 3 hasznalat utan kicsit hamlott is a borom itt-ott. Szoval az en borom nem birta.

zityka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

---

LufiNyuszi

2017. október 10.

Kedvenc kencém. :) Már tavasz óta használom szinte napi rendszereséggel és rengeteg bókot kapok, hogy mennyivel szebb a bőröm, mint korábban volt. Nekem nem volt irritáló, nem pirosodtam ki, nem hámlottam egyáltalán, viszont Anyukámnak is vettem pár hete és az ő bőre érzékenyebben reagált a retinolra, így nem tudja napi szinten használni egyenlőre. Először kicsit furcsa volt a nagyon szilikonos állaga,de hamar beszívódik és nem ragad tőle a fejem és nem is zsírosodik a bőröm. Akinek bírja a bőre, csak ajánlani tudom ráncokra!

LufiNyuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Darancsa

2017. április 10.

Termékmintát használok belőle, egyelőre, mert lehet, hogy megveszem a teljes kiszerelést is. Nekem nagyon bejött a szérum, a hatása szinte rögtön látható az arcomon. Hámlasztó után használom éjszakára. Olajos formula, könnyen elkenhető és hamar be is szívódik, nem hagy ragacsos, fénylő hatást sem. Az arcom nagyon puha és selymes lesz tőle, szinte rögtön feltölti a bőrömet, reggelre pedig sima, hidratált és feszes lesz tőle. Szerintem szuper!

Darancsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinol, Tocotrienols, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Retinol a I v

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)