KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice Resist Skin Transforming Multi-Correction Treatment With Azelaic Acid + BHA

Paula's Choice

Ár:   12 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 200  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   12 200 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 200  Ft

3 az 1-ben kezelés a pattanásokra, a pattanás utáni hegekre, barna foltokra és a ráncokra.

Enyhén hidratáló, matt finisű formula, ami kisebbnek láttatja a pórusokat. A benne található nagy mennyiségű azelain savnak köszönhetően remek alternatívája a benzoil peroxid tartalmú kezeléseknek.

Ár: 12 200  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kristinakroes

2017. december 6.

Az egyik legjobb dolog, amit az ember a bőrével tehet. Próbáltam a The Ordinary azaleinsavas termékét is, de ég és föld a különbség. Mondjuk árban is. Viszont ez a termék aranyat ér!

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

truska

2017. június 8.

Megvettem, de sokáig nagyon ritkán használtam. Akkor dobtam be csak, amikor már a hámlasztó nem használt, és úgy nem igazán vált be a már széthámlasztott, de még mindig pattanásos bőrömre. Mostanában viszont rászoktam, hogy nem használok hámlasztót, csak ezt kb 2-3 nap egymás után aztán kis szünet... így már értem miért a "skin transforming". Ilyen tartósan még soha nem volt normális a bőröm. Csak apró pattanások jönnek ki, a hegek, foltok rengeteget halványodtak, összességében is szebb és egységesebb a bőröm. Sőt, régebben nagyon zsíros volt a T vonalam, és vízhiányosak az orcáim. Mivel ez nem szárít csak minimálisan, viszont egész szépen normalizál, így most már sem a T vonal nem vészes, sem a orcáim nem hámlanak. Egy tubus szerintem nagyon-nagyon sokáig elég, de ha egyszer elfogy szerintem újraveszem.

truska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

jessy1210

2016. szeptember 16.

Hiába szeretem a Paula termékeket, ez a krém nem nyerte el a tetszésemet. Tulajdonképpen semmit nem javított az arcomon, és a göbökkel sem kezdett sajnos semmit :(

jessy1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

nikoletta5014

2016. január 28.

Sajnos az én tapasztalataim alapján az azelain sav nem alternatívája az akneroxidnak. Az akneroxid elhagyása után pattanásosabb voltam mint előtte, hiába használtam ezt a szérumot. Inkább esti használatra javaslom mert az én bőrömet picit zsírosítja. A foltok nem tűnnek el hamarabb tőle mint általában. Aha és bha hamlasztot is használok, így mivel az akneroxidot sem tudom elhagyni feleslegesen vettem meg. Kb 3 naponta azért használom hogy ne vesszen kárba. Az én zsiros bőrömnek még hidratált érzetet sem ad. Vannak ennél sokkal jobb PC szérumok is.

nikoletta5014
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

bgabriella

2015. szeptember 4.

Beruháztam rá én is. A pattanásokat szépen leszárítja 2-3 nap alatt. Én csak ilyen célra használom. Az egész arcomat nem akarom bekenni vele, úgy nagyon hamar elfogyna, a barna foltokra és hegekre inkább szérumot javaslok. Egyébként ennél többet nem szabad várni semmilyen terméktől.

bgabriella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Trixi

2015. július 2.

Ráncokkal vagy barna foltokkal, illetve hegekkel fogalmam sincs, mit tesz ez a termék, viszont nálam rozáceás gyulladt göböcskék tekintetében vizsgázik szuperül. Időnként, általában évszakváltáskor, vagy például a nyári nagy melegben, fülledtségben, bizonyos színezett hidratálóktól jönnek elő ezek a göbök az arcomon, vagy például most egy nem átgondolt BB-krém vásárlás és használat miatt, és ilyenkor nyúlok ehhez a krémhez, mert már másnapra jobbítja a helyzetet, és egy pár napos-hetes kezeléssel (esténként vagy kétnaponta esténként alkalmazva) helyrehozza a dolgokat. Másnaponta használva nem szárítja ki annyira a bőröm, mint egy sorozat BHA. Felkenés után pici csipkedő érzés jelentkezik, pár percig tart, nem jelentős. Nekem nagyon érzékeny a bőröm, pirosodásra hajlamos, de semmi gondot nem okozott ez a krém. Nagyon kevés kell belőle, igazából nálam lejár a szavatossága, mielőtt teljesen elfogyna, de ugye én csak kampányszerűen használom.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 2.

HevesPetra

2015. július 1.

Január végén vettem meg, bár akkor még csak ismerkedtem a PC-s arcápolókkal. Tartottam is tőle,mivel amellett, hogy kombinált, alkalomadtán pattanásra hajlamos a bőröm, de eléggé érzékeny is. Tényleg bosszankodtam, hogy nincs belőle minta. Aztán elkezdtem használni becsületesen, minden este a hámlasztás után, a hidratálás előtt, és olyan igazán komoly változást nem láttam (pattanásom sem volt ebben az időszakban), aztán májusban (amikor már elég kevés volt a tubusban) abba is hagytam, mivel "nem csinál ez semmit". No, ezután hol ezt-hol azt próbálgattam: többek között pl. a Hydralight lotion-t, illetve fényvédőt, vagy éppen a Mac BB krémjét és nekem közben csak jöttek a pattanások és csak jöttek. Miután minden új termékre kimondtam a halálos ítéletet, a pattanások csak nem múltak. Aztán egyszer csak megvilágosodtam, hogy hát az új dolgok mellett mást is változtattam: ezt elhagytam. Újrakezdtem használni június elején, és mostanra már szépen látszódik az eredmény, újra. Azóta nem is jött ki újabb rondaság, a korábbiak halványításán pedig dolgozunk (több mindennel is). Közben újrakezdtem a Hydralight-ot is, és most nem okozott még problémát, de egyelőre kivárom a hosszabb hatását. Ezt azonban mindenképpen újra fogom venni. (Korábban próbálkoztam az Akneroxiddal is, az azonban annyira szárított, hogy teljesen tönkre tette a bőröm.) Ez ezzel szemben olyan, mintha amellett, hogy küzd a pattanásokkal (és a kevéske ráncocskámmal), hidratáló hatással is van a bőrömre. Bár utána én még a Toledermet vagy most éppen a Hydralightot is használom.

HevesPetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

Napsugár

2015. március 14.

Up-date 2: 5 hónapig volt elég egy tubus, ez igy egy nagyon gazdaságos termék. Az arcom teljesen letisztult, nem volt gyulladás, pattanás, semmi, mialatt használtam, úgyhogy kíváncsiságból kipróbáltam, mi van, ha elhagyom. Most már 2 hónapja nincs, és nem történt semmi, az AHA és BHA hámlasztók csodásan szinten tartják a bőrömet. Így nem veszem most újra, aminek a pénztárcám nagyon fog örülni, de továbbra is az egyik legszuperebb PC terméknek tartom, engem ő hozott rendbe!

Up-date: továbbra is áll az 5 csillag, biztos vagyok benne, hogy nekem ez a krém kell ahhoz, hogy pattanásmentes legyek, de a lentiekhez képest változtatnom kellett a rutinomon, mert sikeresen túlirritáltam a bőröm a kémiai hámlasztókkal és az azelainsav együttes napi használatával, kezdett érzékennyé válni, kipirosodni, és itt-ott begyulladni. Úgy használom, hogy egyik este ez a szérum, másik este AHA vagy BHA gél, reggel pedig mindig csak tísztítás-tonik-fényvédő. Így szuper, sosem volt még ilyen rendben az arcom, kivéve a tinikori Roaccutan-kúrát. A kis 30 ml-s tubusban pedig még simán van egy hónapnyi adag, de biztos vagyok benne, hogy újra fogom vásárolni. Ha így kétnaponta használom, szerintem egy tubus szerintem 4-5 hónapra, ezzel azért az ára is más megvilágításba kerül.

Nagyon remélem, hogy nem túl korai az örömöm, de úgy tűnik megtaláltam ebben a krémben azt, ami eddig hiányzott a bőrápolási rutinomból, hogy teljesen pattanásmentes legyek. Egész nyáron azon tépelődtem, hogy minta hiányában be merjem-e vállalni a rizikót egy nagyon drága teljes kiszereléssel, augusztus végén nem bírtam tovább, és megrendeltem. Szuperek Paula BHA és AHA géljei, nélkülük vállhatatlan lenne az ábrázatom, de még ezek használata mellett is előjött egy-egy ragya, amit persze nem bírtam elviselni, elkezdtem piszkálni, és persze időről-időre jól elintéztem magamat. Szóval úgy éreztem, hogy ezek mellé kell még valami kezelőkrém, de az Akneroxidot semmiképp sem akartam már használni, ezért az azelainsav mellett döntöttem. Viszont vényköteles krémet nem szerettem volna, mert semmi kedvem receptért mászkálni bőrgyógyászhoz vagy háziorvoshoz. Így kb nem maradt más lehetőségem, mint ez a szérum, és bár ebben csak 10 %-os az azelainsav-tartalom, reménykedtem, hogy elég lesz.
3 hete használom, úgy vált be legjobban, hogy reggelente arctisztítás után kenem fel, majd fényvédő, este pedig BHA gél vagy AHA gél, végül hidratáló. Hámlasztó után közvetlenül használva nekem sok volt, pár nap után kezdett irritált-túlhámlasztott lenni a bőröm. Így viszont nincs gond, és ez alatt a 3 hét alatt nem jött elő egyetlen pattanásom sem! Nem hittem volna egy évvel ezelőtt, hogy valaha leírom/kimondom ezt a mondatot, de ez a hármas kezelés konkrétan csodát művel nálam. Azon kívül, hogy nincs pattanásom, szépen meggyógyult pár korábbi nyomkodás utáni seb, és kezdi láthatóan halványítani a foltokat is, nekem a C-vitaminos Resist Super Antioxidant szérum ehhez képest semmit sem csinált foltügyben. Elméletileg anti-agingre is jó ez a kence, ennek eredményét nyilván nem tudom még megítélni. A másik szuper dolog, hogy nem szilikon alapú, nincs az a visszataszító csúszós-műanyagos érzete. Az általam eddig próbált PC cuccok közül ennek a legsűrűbb-tömörebb az állaga, de a krémszerűsége ellenére másodpercek alatt beszívódik, és nagyon szép normál-matt bőrt hagy maga után. Szorítok, hogy a mostani helyzet megmaradjon, ha mégis változna a véleményem, up-datelni fogok.

Napsugár
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

2015. február 23.

2014. dec. 29. Nagyon régóta szemezek ezzel a krémmel, egy hónapja majdnem megvettem, de aztán mégsem, mert kísérletezéshez baromi drága. Aztán a Jézuska elhozta, már bő egy héttel Karácsony előtt. :-) Szóval kb. két hete használom, esténként (illetve hetente egyszer BHA-zok helyette, néha pedig amikor szükségét érzem akkor 10% AHA), és azt ugyan nem mondhatom sajnos, hogy makulátlan, rozaceapír-mentes porcelánbőröm lett, de határozottan jó a hatása. Egyelőre működni látszik, ezért megelőlegezem az 5 csillagot, de az igazi eredményt szerintem 2-3 hónap alatt hozza majd, mint az azelainsavas készítmények általában. AZ biztos, hogy csökkenti a gyulladást, a pirosságot, és nem szárít úgy mint a Finacea (persze kell utána a hidratáló).

UPDATE 2015. 02. 21.
Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet, hosszú távon nem igazán tapasztaltam változást tőle. :-( Úgyhogy akit érdekel, feltettem a kb. 2/3-nyi tubus krémemet az eladó dolgaim közé, hátha valakinek jól jön, hogy olcsóbban hozzájuthat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

UPDATE 2015. 02. 21.

Pandácska

2015. február 3.

Először félve rendeltem meg ezt a szérumot, mivel nincs belőle minta, így kénytelen voltam kockáztatni. Reménykedtem benne, hogy nem lesz sok a bőrömnek és nem fogok pirosodni tőle. 1,5 hónapja használom. Este szoktam, de hetente csak kb. 3 alkalommal, hogy ne legyen sok a bőrömnek. Utána várok fél órát és addig nem kenem rá az esti hidratálómat. Ez egy fehér, sűrű krém, viszont azonnal selymes lesz tőle az arcbőröm és teljesen matt is. Ez a hatása szenzációs, így bárki használhatja akár reggel is. Azért vettem meg, mert sajnos nekem is vannak pigmentfoltjaim és gondoltam a rosacea miatti pirosodáson is pluszban segíthet, bár inkább arra a stádiumra ajánlják, amikor gyulladt göbök vannak. Ezen a téren nem tapasztaltam javulást, bár mostanában eleve sokkal kevesebbszer pirosodom ki, így talán nem én vagyok az ideális tesztelő. Persze addig jó, maradjon is így :) Gondoltam majd akkor írok véleményt, ha túl vagyok a tubuson, mert addigra látnom kell a pigmentfoltokon a változást, ha egyáltalán változnak. A tubusban még sok van, viszont szerettem volna leírni, hogy ennyi idő alatt is javított a foltjaimon, ami engem is meglepett. Amik halvány foltok voltak, azokat eltűntette annyira, hogy már nem feltűnőek vagy zavaróak. Van 3 db kicsi, de erősebb foltom, őket majdnem félig elhalványította, de úgy gondolom ennél sokkal szebbek már talán nem lesznek. Mondjuk ez is nagyon jó eredmény, mert így kellemesebb a látványuk :) Összességében folthalványításban szerintem szuper, ha nem túl erősek azok a foltok. Bár nem magas benne az azelainsav koncentráció, de így is hatásosnak mondanám és nagyon örülök, hogy megvettem. Ha elfogyott még jövök frissíteni. Az még lemaradt, hogy nem bántotta a bőrömet, nem pirosodtam tőle ki.
Update: Már egy ideje elfogyott, szóval ideje frissíteni. Még mindig azt mondom, hogy folthalványításban jól működött, de sajnos teljesen nem tudta eltüntetni, amit szerettem volna. Nem bántam meg, hogy megvettem, mert segített, de azért mégsem olyan csodaszer, hogy 5 csillagot adjak.

Pandácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Antioxidánsok: Boerhavia Diffusa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Boerhavia Diffusa Root Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)