KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 200  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 200  Ft

Könnyed, gyorsan beszívódó szérum kimagasló antioxidáns tartalommal, ami ideális a kombinált, zsíros bőrre is. Gyulladáscsökkentő összetevőkkel, antioxidánsokkal, hidratáló hialuronsavval és sjetjelző összetevőkkel segít abban, hogy a bőr fiatalosabb legyen.

Illat és színezékmentes, érzékeny bőrre is ideális. Kiváló sminkalap.

Összehasonlítás: RESIST Antioxidáns szérumok

Ár: 13 200  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zimmbo

2017. szeptember 21.

2017.10.21.
Az elmúlt egy évben adtam még neki esélyt, nehogy már egy ilyen drága cucc ne csináljon semmit a bőrömmel. Összesen két teljes kiszerelést használtam el, de volt hogy hetekig nem nyúltam hozzá, de egyáltalán nem éreztem hiányát. Még van egy pici, azt alapozó alá használom el, mivel szilikonos, de tuti nem veszem újra.

2016.10.06.
Mikor minden kence-ficém leürült, és elhatároztam, hogy én aztán mostantól igen tudatos bőrápoló leszek, és összevásároltam mindenféléket, köztük ezt is, ettől a szérumtól vártam a legtöbb eredményt. (megjegyzem ő volt a legdrágább). Azt kell mondjam, az eget rengető és látványos eredmények elmaradtak. Nincsenek nagy elvárásaim, tudom én, hogy csodák nincsenek, nem lehet visszafordítani a visszafordíthatatlant, ami elmúlt nincs tovább, csak mégis egy picit reménykedtem, hogy valami kis halovány változást észreveszek. De eddig nem. Kellemes használni, gyorsan beszívódik, nem zsírosít, lehet rá alapozni, és kb. nálam ennyiben ki is merülnek a pozitívumok. És ha mindezeket teszem a mérleg egyik oldalára, és az árát a másikra, bizony nekem ez a termék túlárazott.

zimmbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

2017.10.21.

2016.10.06.

MormiOrsi

2017. szeptember 3.

Óvatosságból csak egy kicsi tasakos mintát rendeltem belőle, mert láttam, hogy tartalmaz Niacinamide-ot, amit a bőröm nem szeretett az Ordinary Niacinamidos szérumánál, baromi pattanásos lettem tőle, reménykedtem hátha ez csak annál a terméknél van így. De sajnos nem :( Kétszer kentem fel ezt a szérumot az arcomra és sajnos fájdalmas, kinyomhatatlan göböket okozott, így nem fogom a nagyobb kiszerelést megvenni. Biztos vagyok benne, hogy a Niacinamide a ludas, ha az nem lenne benne akkor nagyon szuper kis szérum lenne nekem. Pl a Hialuronsav, amit szintén tartalmaz nagyon szépen feltölti a bőröm és összehúzza a pórusaim. Tanulság számomra: olyan Hialuronos szérumot keresni, amiben tuti nincs Niacinamide. Ezért a következő (és egyben utolsó, eleget kísérleteztem már szegény arcommal) szérumom a SubQ lesz, tele Hialuronnal, remélem nem csalódom majd benne :)

Azoknak, akiknek nem allergiás a bőre erre az összetevőre nagyon szuper kis szérum lehet ez, ezért is kap 3 csillagot, mert nem a szérum tehet róla, hogy én azon kevés emberek közé tartozom, akiknek a bőre nem bírja a Niacinamide-ot, de emiatt nekem azért mégsem jött be.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Lilcii

2017. július 17.

Összesen 10 ml-t használtam el ebből a termékből. Nekem semmi különös nem történt az arcommal. Puha lett reggelre, talán kicsit fel is töltötte, de se sokkal jobb, se rosszabb nem lett, mint enélkül. Jó termék, de én erősen sokallom érte a 13 ezer ft-ot.

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

sweetprettiness

2017. július 11.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de teljesen tönkrevágta az arcom, tele lett gyulladásokkal, így kénytelen voltam elajándékozni.

sweetprettiness
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

lunabunny

2017. július 10.

Reggelente használom,könnyen beszívódik. Nyáron hidratáló helyett használom,fényvédő előtt.Sok változást nem vettem észre a bőrömön se pozitív,se negatív irányban. Nem fogom újravenni,inkább olyan szérumra ruházok be,ami célzottan kezel egy-egy problémát.

lunabunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

revontulet

2017. június 2.

Nagyon jo szerum, konnyu es gyorsan felszivodik, aztan kenem ra a hidratalo kremet. Nem kell belole sok es nem hagy reteget a boron. Azt vettem eszre, hogy szebb es apoltabb, hidrataltabb a borom rendszeres hasznalattal. Nincsenek rancaim, ezert arrol nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire hasznal rajuk, de a mar kialakult rancokra komolyabb dolgok kellenek. Ez a szerum anti-ageing, nem ranctalanito. Megelozes celjabol szerintem szuper, majd 5 ev mulva megmondom, hogy megerte-e, de eddig 5 csillag :D

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

kneva

2017. május 21.

Nagyon könnyű, jól felszívódó szérum, nem fényesedik ki a bőröm tőle. Reggelente használom smink alá illetve a világoskék fényvédős hidratáló alá. Esténként mást használok, egyrészt, hogy minél tovább kitartson, másrészt este az sem zavar, ha a bőröm kifényesedik. A ráncokra nem igazán hatásos, vannak jobb ráncfeltöltő szérumok (Uriage, EL ANR), azokat este használom az említett fényesség miatt. Így kombinálva a két félét nagyon jó eredményeket érnek el.
Nekem nem tűnik szilikonos érzetűnek, ha többet kenek, az is felszívódik, nem marad szinte semmi maradék a bőr felületén.
Elhasználtam egy deluxot és most vagyok a tubusos kiszerelés végén, mindenképpen újravevős.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

autumn90

2017. május 18.

Hamarosan elfogy egy tubus, de biztos, hogy újraveszem. Felváltva használom a sima super antioxidant serum-mal. Ha AHA-val vagy retinollal kezelem az arcom előző este, akkor a másik jobban beválik. Ez pedig a "mindennapos" szérumom. Hamar beszívódik, melegebb napokon nem feltétlenül igényel plusz hidratálókrémet, akkor csak egy fényvédő megy rá. Rövid távon a gyulladáscsökkentők ill. a szilikon hatását érzékelem. A pattanások 1-2 nappal hamarabb gyógyulnak, a foltok gyorsabban halványodnak, mióta ezt használom. Ennek rettenetesen örülök. A szilikon feltölti a pórusokat és az aprócska ráncokat, így egységesíti a bőrt. Tudom sokan nem szeretik, én szerencsére nem érzékeltem, hogy kifejezetten eltömítené a pórusokat, nem okozott mitesszert vagy pattanást és nem nehezíti el a bőrt. Hosszú távú hatásáról nyilván nem tudok nyilatkozni, de nagyon bizakodó vagyok vele kapcsolatban. A szépséges összetevők meg is engedik ezt. Ameddig nem találok árban kedvezőbb, hasonlóan jó szérumot, biztos, hogy újraveszem. (Az ár miatt meg nem vonhatok le csillagot, mert amennyi olcsóbb szemetet már az arcomra kentem, abból millió egy szérum kijött volna.. )

autumn90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

kiskacsa01

2017. április 21.

Deluxe mintát használtam belőle, de érzékeltem semmi változást az arcomon tőle. Most már kezdek rájönni, hogy egyébként sem szeretem ezeket az agyon szilikonozott krémeket.

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

mLK235

2017. február 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá, gondoltam akciósan megéri nyilván javit valamit a mimikai ráncokon, de nem jó semmire!

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ubiquinone, Epigallocatechin Gallate, Beta-Glucan, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Adenosine, Epigallocatechin Gallate, Sea Whip Extract, Bisabolol, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid, Phospholipids
Vitaminok: Niacinamide, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Szilikon féleség, mely az aston chemicals szerint egyedülállóan jól oldódik olajban. E tulajdonsága miatt elsődleges funkciója emulgeálószer. A CosIng besorolása szerint felületaktív anyag, bőr- és hajkondícionáló.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.