KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 200  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 200  Ft

Könnyed, gyorsan beszívódó szérum kimagasló antioxidáns tartalommal, ami ideális a kombinált, zsíros bőrre is. Gyulladáscsökkentő összetevőkkel, antioxidánsokkal, hidratáló hialuronsavval és sjetjelző összetevőkkel segít abban, hogy a bőr fiatalosabb legyen.

Illat és színezékmentes, érzékeny bőrre is ideális. Kiváló sminkalap.

Összehasonlítás: RESIST Antioxidáns szérumok

Ár: 13 200  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
sssniki

2019. január 8.

Nagyon sajnálom, hogy az én rétegzős rutinomban nem működik. Pattanásokat okozott. Egy nap kihagytam, a pattik eltűntek, másnap újra használtam - jöttek a pattanások vissza. Lehet, hogy az amúgy is érzékeny bőröm a probléma, nem tudom. Azt viszont tudom, hogy mikor nem használom, szebb a bőröm.

Túl drága ahhoz, hogy ennyire ne legyen jó 🙁 bocsi, de én csak 2 csillagot adok. Tényleg sajnálom.

sssniki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Annamy

2018. december 16.

Hónapok óta használom a szérumot és nagyon szeretem. Könnyű állaga van, gyorsan felszívódik, az én bőrömet megnyugtatja, a gyulladást hamar leviszi és szemkörnyékre is felkenem, nem okoz irritációt.

Annamy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

senskin

2018. december 5.

Ez a szérum, ami kötelező lenne mindenkinek! Nekem csodás krém alá, egyszerűen az esti hámlasztás után ugye, mindig valami szérummal nyitok. nagyon nagyon szép bőrképet csinál, táplál, és ez látható is. Ki kell próbálni, mert egy próbát megér! Nálam többet is! :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

scorpionqueen

2018. december 1.

A következőt játszottuk az elmúlt 8 hónapban: két nap használat - pattanások - két hét szünet. Két nap használat - pattanások - két hét szünet. Egy nap használat - pattanások - két hét szünet. Egy nap használat - pattanások - egy hónap szünet. Egy darabig még írogathatnám, a lényeg az, hogy meg akartam bizonyosodni, hogy biztosan ez okozza-e a gondot. Azt hiszem, biztonsággal ki merem jelenteni, hogy igen.

scorpionqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

szisz5

2018. november 4.

Pár hete használom reggelente, esténként pedig a Geek&Gorgeous 101 HA light szérumát. Nem tudom, hogy melyiknek köszönhető inkább, de sokkal szebb lett a bőrképem. Az eddig rendszeresen begyulladó pontok nyugalomban, a sebek szépen gyógyulnak. A vízhiányos hámló foltok is eltűntek.
Mézszerű kinézete van, de egyébként rendkívül könnyed állagú, gyorsan beszívódik. Összetevők alapján verhetetlen, egyedüli problémám az ára, egyelőre csak mintát rendeltem kíváncsiságból, de nem vagyok biztos benne, hogy ez beleférne a büdzsémbe (emiatt 4*). Keresem az olcsóbb alternatívát.

szisz5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

babyface

2018. augusztus 23.

belőle is csak egy pici mintát rendeltem, mert nekem őszintén szólva estére elég a survival szérumom azzal annyira betaláltam antioxidáns ügyileg, hogy reggelre inkább mást használok. :) de ha jól emlékszem se az állagával se a hatásával nem voltak problémák bár lehet ő is közrejátszott a pattanások kialakulásában (ő és a paulas BHA hámlasztó) épp ezért nem fogom megvenni a teljes kiszerelést max néha beruházok egy-egy mintácskára. :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

zsofiab

2018. augusztus 13.

Egy deluxe méretet használtam el eddig, nekem nagyon tetszett. Nagyon könnyen beszívódik és egyből lehet rákenni a következő réteget. Remélem a hatása is jó lesz:)

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Anheszenamon

2018. július 4.

Nagyon szerettem, elhasználtam belőle egy deluxe kiszerelést és egy teljes méretű terméket is. Nyáron is abszolút könnyen beszívódik a kombinált, zsírosodásra hajlamos bőrömbe. Könnyed, lágy textúrája van, nem olyan testes mint a sötétkék változat. Semmilyen bőrirritációt, kipattogzást nem tapasztaltam vele még a szemkörnyékem bőrén sem. Az ára kicsit magas, de ha tényleg akkora antioxidáns bomba, mint ahogy a marketingje ígéri akkor nem sajnálom rá a pénzt. Ezt ugye csak hosszabb távon fogjuk megtudni, nem instant csodaszer, ami eltünteti a meglévő ráncokat és azonnal kisimítja a bőrt. De prevencióként a napi bőrápolási rutinomban mindenképp helye van.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

sosebocsi

2018. június 23.

Nekem mindig okoz valahol pattanást.

sosebocsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Nekem mindig okoz valahol pattanást.

revontulet

2018. február 16.

Update:
Sajnos le kell pontoznom, mert eleg random, hogy mikor milyen hatassal van. A borommel nincsenek kulonosebb problemak, de ettol neha kipattog. Valamiert ragacsos allagu, viszont gyorsan megszarad, mintha egy reteget hagyna a boron. Nem szivodik fel jol, pedig a minta utan teljes kiszerelest vettem es a szavatossagaval sem kellene, hogy gond legyen fel ev utan. Nem lett a kedvencem, elhasznalom estenkent, de napkozben mar tul sok lenne.

Nagyon jo szerum, konnyu es gyorsan felszivodik, aztan kenem ra a hidratalo kremet. Nem kell belole sok es nem hagy reteget a boron. Azt vettem eszre, hogy szebb es apoltabb, hidrataltabb a borom rendszeres hasznalattal. Nincsenek rancaim, ezert arrol nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire hasznal rajuk, de a mar kialakult rancokra komolyabb dolgok kellenek. Ez a szerum anti-ageing, nem ranctalanito. Megelozes celjabol szerintem szuper, majd 5 ev mulva megmondom, hogy megerte-e, de eddig 5 csillag :D

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Update:

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ubiquinone, Epigallocatechin Gallate, Beta-Glucan, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Adenosine, Epigallocatechin Gallate, Sea Whip Extract, Bisabolol, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid, Phospholipids
Vitaminok: Niacinamide, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.