KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 200  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 200  Ft

Könnyed, gyorsan beszívódó szérum kimagasló antioxidáns tartalommal, ami ideális a kombinált, zsíros bőrre is. Gyulladáscsökkentő összetevőkkel, antioxidánsokkal, hidratáló hialuronsavval és sjetjelző összetevőkkel segít abban, hogy a bőr fiatalosabb legyen.

Illat és színezékmentes, érzékeny bőrre is ideális. Kiváló sminkalap.

Összehasonlítás: RESIST Antioxidáns szérumok

Ár: 13 200  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 7000 , Eladó: kettle
Állapot: 3/4-ig minimum megvan, Helyszín: Budapest, Blaha-Corvin-Kálvin, fizetés: személyes átvétel
kneva

2017. május 21.

Nagyon könnyű, jól felszívódó szérum, nem fényesedik ki a bőröm tőle. Reggelente használom smink alá illetve a világoskék fényvédős hidratáló alá. Esténként mást használok, egyrészt, hogy minél tovább kitartson, másrészt este az sem zavar, ha a bőröm kifényesedik. A ráncokra nem igazán hatásos, vannak jobb ráncfeltöltő szérumok (Uriage, EL ANR), azokat este használom az említett fényesség miatt. Így kombinálva a két félét nagyon jó eredményeket érnek el.
Nekem nem tűnik szilikonos érzetűnek, ha többet kenek, az is felszívódik, nem marad szinte semmi maradék a bőr felületén.
Elhasználtam egy deluxot és most vagyok a tubusos kiszerelés végén, mindenképpen újravevős.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

autumn90

2017. május 18.

Hamarosan elfogy egy tubus, de biztos, hogy újraveszem. Felváltva használom a sima super antioxidant serum-mal. Ha AHA-val vagy retinollal kezelem az arcom előző este, akkor a másik jobban beválik. Ez pedig a "mindennapos" szérumom. Hamar beszívódik, melegebb napokon nem feltétlenül igényel plusz hidratálókrémet, akkor csak egy fényvédő megy rá. Rövid távon a gyulladáscsökkentők ill. a szilikon hatását érzékelem. A pattanások 1-2 nappal hamarabb gyógyulnak, a foltok gyorsabban halványodnak, mióta ezt használom. Ennek rettenetesen örülök. A szilikon feltölti a pórusokat és az aprócska ráncokat, így egységesíti a bőrt. Tudom sokan nem szeretik, én szerencsére nem érzékeltem, hogy kifejezetten eltömítené a pórusokat, nem okozott mitesszert vagy pattanást és nem nehezíti el a bőrt. Hosszú távú hatásáról nyilván nem tudok nyilatkozni, de nagyon bizakodó vagyok vele kapcsolatban. A szépséges összetevők meg is engedik ezt. Ameddig nem találok árban kedvezőbb, hasonlóan jó szérumot, biztos, hogy újraveszem. (Az ár miatt meg nem vonhatok le csillagot, mert amennyi olcsóbb szemetet már az arcomra kentem, abból millió egy szérum kijött volna.. )

autumn90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

kiskacsa01

2017. április 21.

Deluxe mintát használtam belőle, de érzékeltem semmi változást az arcomon tőle. Most már kezdek rájönni, hogy egyébként sem szeretem ezeket az agyon szilikonozott krémeket.

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

mLK235

2017. február 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá, gondoltam akciósan megéri nyilván javit valamit a mimikai ráncokon, de nem jó semmire!

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Pöti

2017. február 14.

Elhasználtam, de azóta sokkal jobb termékekkel találkoztam kedvezőbb áron.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Elhasználtam, de azóta sokkal jobb termékekkel találkoztam kedvezőbb áron.

Amadea

2017. február 9.

Vettem egy nagy levegőt és rendeltem pár PC deluxe mintát, ez volt az egyik, sose késő a csodában reménykedni. Nagyon szeretem a márkában, hogy gondolnak a tényleg problémás bőrű nőkre, és a Resist termékcsalád tagjai hihetetlenül könnyű állagúak, pikk-pakk beszívódnak mind a szárazabb, mind a zsírosabb arcterületeken, újabb problémákat, viszketést, egyéb nyavalyát nem okoznak. Nekem a 30 faktoros, színezett fényvédő és a shine stopper szérum vált be a legjobban, ezek annyira meghódítottak maguknak, hogy az utóbbiból megrendeltem a teljes kiszerelést (közben zokogtam egy sort), fényvédőből még keresem a dupe-ot, de, ha nem találok, akkor belőle is jön majd a nagy tubus (ehhez, mondjuk, az is kellene, hogy elérhető legyen a honlapon...).
Ezt a szérumot is szeretem, az 5 ml-s minta sokáig tartott. A homlokomon vannak ránckezdemények, sokat halványodtak a szérum rendszeres használata mellett. A szemkörnyékemre kentem még, mert mintha nagyon halovány vonalkákat látnék a szemem sarkában, ők is felszívódnak, aztán visszatérnek. Mivel más termékeket is használok erre a célra, nem mondanám csodaszernek, de szeretem használni és jó érzés, hogy ott lapul a neszeszerben. Egyszer viszont, közvetlenül a használata után, nőtt két óriási pukli a szemöldököm alá, az egyik ki is fakadt, nem volt egy pepsi érzés. Korábban ilyet nem tapasztaltam ennél a szérumnál, lehet, hogy nincs köze hozzá, de mintha más is írta volna, hogy pattanásos lett a PC szérumoktól.
Szóval jó ez, de a fényvédővel és a shine stopper szérummal ellenben nem győzött meg, hogy nélkülözhetetlen, ahhoz meg túl drága, hogy egy legyen a sok közül.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

OMJ

2017. január 28.

Ránc megelőzés céljából használom. Szerencsére a nevető ráncon kívül meg nincs több. Könnyen beszivodik, minden hidratalas előtt használom. Érzékeny boromet nem irritálja.

OMJ
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

csokibeka

2017. január 21.

Három deluxe mintát használtam el belőle, de sajnos nem jött a várva várt csoda. Nem lett szebb a bőrképem, nem hidratál semmit, sok kell belőle, az egyetlen apró ráncocskám is kiröhögte. Számomra egyáltalán nem érte meg az árát, örülök, hogy nem ruháztam be a teljes kiszerelésbe.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Penge

2016. december 21.

A koreai kozmetikumok után fedeztem fel Paula termékeit, a sok pozitív vélemény és a csodás összetevők miatt döntöttem úgy, hogy megér egy próbát. Most már lassan 2 hónapja használom több termékét köztük ezt a szérumot is. Méz szerű ,de lazább-puhább állagú, gyorsan kell eloszlatnom, mert a bőröm azonnal beissza. Nem szeretném kihagyni a rutinomból, mert úgy érzem olyan ez a szérum a bőrömnek, mint a testnek a vitaminok, feltölti a mélyebb rétegeket.Reggelenként használom, tonic után, rá pedig a Paula világoskék fényvédős hidratálóját. Annak ellenére ,hogy zsíros-vegyes a bőröm, hát szuperül megállja a helyét. Alig hiszem el, hogy nem kell azzal foglalkoznom,hogy megigazítsam a sminkem, mert átütne a zsíros fény. 16 stresszes órát kibír és nincs az az érzésem, hogy hú le kéne már vakarni magamról. Imádok kísérletezgetni, új krémeket kipróbálni, de most meg úgy vagyok vele, hogy nem merem beáldozni a kialakult patti mentes , kisimult arcképem .

Penge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

Dana1983

2016. december 15.

En is 5ml-es mintat kaptam belole. Egy kicsit feltem, hogy irritalni es szaritani fogja az erzekeny boromet, de nem. Ennek a szerumnak a hosszu tavu hatasa lenne a lenyeg, arrol meg nem tudok nyilatkozni. De mivel nem irrital, nem csinal pattanasokat, kellemes allaga van es jok az osszetevoi, ezert 5-os.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 15.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ubiquinone, Epigallocatechin Gallate, Beta-Glucan, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Adenosine, Epigallocatechin Gallate, Sea Whip Extract, Bisabolol, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid, Phospholipids
Vitaminok: Niacinamide, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Szilikon féleség, mely az aston chemicals szerint egyedülállóan jól oldódik olajban. E tulajdonsága miatt elsődleges funkciója emulgeálószer. A CosIng besorolása szerint felületaktív anyag, bőr- és hajkondícionáló.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.