KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   13200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Paulaschoice.hu-n 13 200  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Paulaschoice.hu, 13 200  Ft

Könnyed, gyorsan beszívódó szérum kimagasló antioxidáns tartalommal, ami ideális a kombinált, zsíros bőrre is. Gyulladáscsökkentő összetevőkkel, antioxidánsokkal, hidratáló hialuronsavval és sjetjelző összetevőkkel segít abban, hogy a bőr fiatalosabb legyen.

Illat és színezékmentes, érzékeny bőrre is ideális. Kiváló sminkalap.

Összehasonlítás: RESIST Antioxidáns szérumok

Ár: 13 200  Ft, Eladó: Paulaschoice.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Penge

2016. december 21.

A koreai kozmetikumok után fedeztem fel Paula termékeit, a sok pozitív vélemény és a csodás összetevők miatt döntöttem úgy, hogy megér egy próbát. Most már lassan 2 hónapja használom több termékét köztük ezt a szérumot is. Méz szerű ,de lazább-puhább állagú, gyorsan kell eloszlatnom, mert a bőröm azonnal beissza. Nem szeretném kihagyni a rutinomból, mert úgy érzem olyan ez a szérum a bőrömnek, mint a testnek a vitaminok, feltölti a mélyebb rétegeket.Reggelenként használom, tonic után, rá pedig a Paula világoskék fényvédős hidratálóját. Annak ellenére ,hogy zsíros-vegyes a bőröm, hát szuperül megállja a helyét. Alig hiszem el, hogy nem kell azzal foglalkoznom,hogy megigazítsam a sminkem, mert átütne a zsíros fény. 16 stresszes órát kibír és nincs az az érzésem, hogy hú le kéne már vakarni magamról. Imádok kísérletezgetni, új krémeket kipróbálni, de most meg úgy vagyok vele, hogy nem merem beáldozni a kialakult patti mentes , kisimult arcképem .

Penge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

Dana1983

2016. december 15.

En is 5ml-es mintat kaptam belole. Egy kicsit feltem, hogy irritalni es szaritani fogja az erzekeny boromet, de nem. Ennek a szerumnak a hosszu tavu hatasa lenne a lenyeg, arrol meg nem tudok nyilatkozni. De mivel nem irrital, nem csinal pattanasokat, kellemes allaga van es jok az osszetevoi, ezert 5-os.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 15.

gabolda

2016. december 12.

Fogamzásgátló abbahagyása óta irtózatos az arcom. Mintha újra serdülnék! Mitesszer és pattanás hegyek, egyik elmúlik jön a másik. Természetesen nagyon zavart, munkám miatt sem a legjobb ez az állapot. Hosszas keresgélés után találtam rá a Paula's Choice-ra. Először azt hiszem a szürke Resist szérumot rendeltem meg csak, és amikor látványosan használt eldöntöttem, hogy a teljes bőrápolási rutinomat lecserélem PC termékekre. Persze az áruk nagyon húzós, így ha a régi kencéim közül valami elfogyott, akkor rendeltem be a PCt. Lassan másfél éve használom őket és csoda! Kellett idő mire ráállt a bőröm, de mostanra csak egykét pattanásom van, amik gyorsan elmúlnak, heg sem marad utánuk. Ez a szérum a legjobb a kombinált bőrömre. Nagyon gyorsan beszívódik, és irtózatosan selymes lesz tőle a bőröm. Sokáig elég, mivel kevés is elég belőle. Bőven megéri az árát és pattanásmentes arcot.

gabolda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

gabbica

2016. november 21.

Egy 5ml-es mintát kaptam belőle ajándékba a vásárlásom mellé. Meglehetősen ütős csomagot sikerült összeraknom szerintem, és ahogy lenni szokott, ez a szérum vált be magasan a legjobban, amiből ugye nem vettem teljes kiszerelést. Nekem már egy használat után is látványosan szebb volt a bőrképem. Egyelőre nem használom minden nap, hogy minél tovább kitartson, de biztos be fogok rá ruházni előbb-utóbb. Egyedül a hidratáló hatása nem tűnt fel nekem, bőőven kell krémeznem utána, de ez nem gond.

gabbica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

carrye

2016. november 2.

Több mintát elhasználtam, hogy próbáljam eldönteni, ez vagy a sötétkék változata legyen a végleges. Mindkettő nagyon jó, a sötétkék a szilikon miatt kicsit "nehezebb" állagú, így ősztől tavaszig azt, tavasztól őszig pedig ezt használom. Nagyon jól hidratál, ahogy felkenem, rögtön elmúlik az a bizonyos száraz, húzódó érzés. Pillanatok alatt beszívódik, rögtön mehet rá a hidratáló.

carrye
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Vogue83

2016. október 20.

Ez az első PC termék, amit kipróbáltam. Az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Nekem nagyon bevált. Tényleg gyorsan beszívódik, kiváló sminkalap. De ami ennél sokkal fontosabb, hogy nem lesz tőle zsíros a bőröm, mégis kellően hidratál. A ráncokat is simítja, szép bőrképet ad. Szerintem megéri az árát. Volt már ilyen árkategóriában arckrémem, de meg sem közelítette ezt az eredményt. Szuper!

Vogue83
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

zimmbo

2016. október 6.

Mikor minden kence-ficém leürült, és elhatároztam, hogy én aztán mostantól igen tudatos bőrápoló leszek, és összevásároltam mindenféléket, köztük ezt is, ettől a szérumtól vártam a legtöbb eredményt. (megjegyzem ő volt a legdrágább). Azt kell mondjam, az eget rengető és látványos eredmények elmaradtak. Nincsenek nagy elvárásaim, tudom én, hogy csodák nincsenek, nem lehet visszafordítani a visszafordíthatatlant, ami elmúlt nincs tovább, csak mégis egy picit reménykedtem, hogy valami kis halovány változást észreveszek. De eddig nem. Kellemes használni, gyorsan beszívódik, nem zsírosít, lehet rá alapozni, és kb. nálam ennyiben ki is merülnek a pozitívumok. És ha mindezeket teszem a mérleg egyik oldalára, és az árát a másikra, bizony nekem ez a termék túlárazott.

zimmbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

Rittus89

2016. augusztus 14.

Kicsivel többet vártam tőle ennyi pozitív vélemèny után. Rossznak nem mondható de majdhogynem semmit nem vettem észre , pedig a delux mintát használtam, kb 15 alkalomra volt elêg. A sötétkék sokkal jobban bejön.

Rittus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Argold

2016. július 30.

Sose fogom elfelejteni azt a napot, mikor belenéztem a tükörbe és feltűnt, hogy sokkal szebb a bőrképem, egyenletesebb a bőröm. Egy teljes kiszerelest használtam mar el es több utazosat, es egyszerűen egy kis csoda. A bőrömet nem zsírositja. Szilikon ide vagy oda imadom, hogy szuper puha a bőröm. A resist advanced remélni shind tonikkal együtt igazi nyerő páros!

Argold
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Lencseee

2016. július 1.

Ha nem lenne ennyi az áruk ezeknek a szérumoknak, ez is simán jönne a napi rutinomba, de mivel csak egy maradhat (amíg pénzügyi gondtalanság nem köszön rám) mégis a sötétkék PC szérum mellett döntöttem (biztos imádom a szilikont és azért nyert orrhosszal:-)) De ha megtehetném, ezt is venném!

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Ubiquinone, Epigallocatechin Gallate, Beta-Glucan, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Adenosine, Epigallocatechin Gallate, Sea Whip Extract, Bisabolol, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hyaluronic Acid, Phospholipids
Vitaminok: Niacinamide, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Szilikon féleség, mely az aston chemicals szerint egyedülállóan jól oldódik olajban. E tulajdonsága miatt elsődleges funkciója emulgeálószer. A CosIng besorolása szerint felületaktív anyag, bőr- és hajkondícionáló.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

B3-vitamin, mely többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre biztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.