KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7 990  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evolet, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7 990  Ft

Antioxidánsokat és növényi kivonatokat tartalmazó alkoholmentes tonik, ami segít a pórusok méretének normalizálásában, a bőr zsírtelmelésének egyensúlyba hozásában és a bőr fiatalosan tartásában.

Ár: 7 990  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

lunabunny

2017. július 10.

Az egyik legjobb tonik,amit valaha próbáltam,csak az ára miatt nem vettem újra. Azonnal érezhető a hatása,puhább lett tőle a bőröm,mattít és hidratál egyszerre és mintha a pórusaim is kisebbnek tűntek volna a használatakor.

lunabunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

revontulet

2017. június 2.

Azt hiszem,hogy ennel jobb tonikom soha nem volt. Egyatalan nem szaritja a bort, es arctisztitas utan mar nem huzodik es kezd el azonnal kiszaradni a borom, hanem kellemesen puha es hidratalt, pedig csak egy hete hasznalom. Par csepp boven eleg belole, ezert eleg tartos, monduk a teljes kiszereles ara borsos. Nekem nem nehez a boron, siman mehet ra a hidratalo, viszont eszre vettem, hogy az amugy is zsirosabb T-vonalam elegge atfenylik rovid idon belul. Ezert most meg nem vonnek le csillagot, ha hihetunk a skin balancing tulajdonsaganak, talan idovel a bor is kevesbe lesz zsiros a kenyes helyeken. Aki sminkel utana, vagy mattito hidratalot hasznal szerintem kevesbe erzi majd ezt.

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

kneva

2017. április 29.

Nagyon könnyű, szinte víz állagú formula, nem hagy réteget a bőrömön ( általában ezért nem nagyon szeretem a tonikokat, mert rendszerint egy réteget képeznek a bőr felszínén, és ettől az az érzésem, h csak akadályozzák a krémet a felszívódásban, amitől az a bőr felszínén marad és csak egyre fényesebb lesz az arcom). Nem csíp, nem szárít, nem húzódik a bőröm, mégis szebb lesz vele, mint nélküle. Érdemes és öröm használni. Nem bántam meg, h megvettem.

Update: Ma fogyott el, 3 hónapot kibírt napi kétszeri használattal.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Update: Ma fogyott el, 3 hónapot kibírt napi kétszeri használattal.

mkata79

2017. március 28.

Az egyik legjobb tonik amit valaha használtam. A PC tonikjaival értettem meg igazán, hogy miért is jó használni. Remekül előkészíti a bőrt a további bőrápoláshoz. Nem szárít, nem csíp, nem feszül a bőröm. Szuper választás. Az ára húzós, de azért ha éppen telik rá újra fogom venni.

mkata79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

fleur83

2017. február 11.

Csak pár napja használom de az első benyomások nagyon jók. A bőröm finomabb, puhább és tisztábbnak tűnik. Az illata nagyon kellemes az állaga könnyű. Tetszik!

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Aaaudrey

2016. augusztus 25.

Nagyon sokáig nem használtam tonikot mert a szárító alkoholosak miatt nagyon rossz tapasztalataim voltak. Egy ideig micellás vízzel töröltem át az arcom mosakodás után, hogy leszedjem a sminkmaradékot és megszűntessem a száraz feszülést, de nem volt az igazi. Aztán rátaláltam erre a tonikra! Nem mondom, hogy csodaszer, de nekem nagyon bevállt! El sem tudom képzelni már nélküle, reggel és este mosakodás után használom vattakoronggal. Egyrészt eltávolítja a maradék sminket, szennyeződést és faggyút, másrészt úgy érzem hidratál is. Mivel zsírosodásra hajlamos a bőröm, nyáron a nagy melegben én sem használtam már utána hidratálót, ez bőven elég volt. Mióta használom ezt és utána esténként a BHA 2%-ot javult, tisztult a bőröm, már nem annyira problémás, kevesebb pattanás jelenik meg.
Amikor felviszem valóban néha nagyon enyhén kicsit bizsergető érzést okoz, de ez gyorsan elmúlik, hamar beszívódik és utána már nem is ragad. Nekem olyan érzés mintha megtisztulna, fellélegezne a bőröm:)
Egy falkonnal már elhasználtam és újra is vettem (most épp akciós). :)

Aaaudrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Egy falkonnal már elhasználtam és újra is vettem (most épp akciós). :)

szilvia84

2016. május 14.

Az első Paula's tonikom, pár csepp elég belőle az egész arcra, én sem vattakorongra pazarolom, hanem a tenyerembe csöpögtetem, felvitel után néhány másodpercig ragacsos tőle a bőröm, de gyorsan elillan és csak a puhaság marad. Hidratálása önmagában kevés, de ez egy toniktól nem is várható el. A pórusaim tisztábbak, mióta használom, akciósan sikerült beszerezni, két hónapja használom napi kétszer és még mindig rengeteg van benne, megéri az árát.

szilvia84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Széncinke

2016. április 4.

Felvitel után csípte az arcom, ki is vörösödött a bőröm, le kellet mosni. Nagy csalódás.

Széncinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

lyemese

2016. január 18.

Szeptember óta használom, több más termékével együtt. Sajnos nekem nem jött be, semmi extra. Várom, hogy elfogyjon és visszatérek az Estee Lauder termékekhez. Nagy-nagy csalódás!

lyemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 18.

jns.melinda

2015. július 1.

Már egy hónapja használom és semmiért nem mondanék le róla. Nyáron hidratáló sem kell mellé. A pórusaim kisebbek, mitesszerek tisztulnak (bár nem csak ezt vetem be ellenük). A tenyerembe csöpögtetek egy pár cseppet, az épp elég, így a teljes kiszerelés akár egy évig is elég lesz (az egyhavi használat nem is látszik rajta). A niacinamid miatt választottam ezt és nem bántam meg, újra fogom venni.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Cholesterol eo I eu 0 0

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Emulgeálószer, felületaktív anyag.