KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 5106 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2016. július 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 5106 Ft

Ár: 5106 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kingácska0807

2018. február 14.

Nagyon meg vagyok a termékkel elégedve. Fehérbőrű vagyok, elengedhetetlen a magas faktorú fényvédő. Nem zsírosít, pattanást nem okoz. Egy ici pici zsíros érzetet hagy felkenés után, de mivel nem sminkelek,max csak a szemem, így engem ebben nem gátol, illetve 1-2 óra alatt el is múlik ez az érzet, és csak pihe puhi arcbőr marad utána. Amíg csak kapható, én emellett teszem le a voksomat. :)

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

ggsmgy

2017. október 3.

Igencsak szeplős vagyok, ezért fontos számomra a megfelelő fényvédelem. Vichyt szerettem volna venni, de nem volt. Azonban nem bántam meg... sőt!!!

ggsmgy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Tlanka

2017. június 16.

Nem ezt akartam eredetileg megvenni, de a másik nem volt, ez meg akciós volt és a patikus azt mondta, hogy ez pont kombinált bőrre van. Gondoltam, végülis megér egy próbát. Hát megbántam...egyáltalán nem kombinált/zsírosabb bőrre van, valószínűleg összekeverte a másik photodermával a patikus. Nagyon fehér, és hagy is egy fehér réteget, pedig nekem nagyon világos bőröm van, de amikor rajtam volt mindenki megjegyezte hogy milyen sápadt vagyok... Legalább fél órát várni kell, amíg nem fénylik a fejem mint a diszkógömb. Az éppen - végre - tisztuló bőrömön megint kijött néhány csúnya pattanás, én erre gyanakszom.
Szóval, kombinált/zsíros bőrüeknek ez NEM! Szárazabb bőrtípusra lehet jó, ezért nem akarom nagyon lepontozni. Azonban előnye, hogy nem kopott, jött le darabkákban az arcomról, még este is éreztem hogy ott van, szóval így tényleg tud védeni a nap ellen.

Tlanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Rita

2017. április 8.

Tavalyi nyár nagy részén ő volt a társam. Futáskor is ezt használtam, a hatásával elégedett voltam. Viszont az én bőröm nem zsíros, de ha ezt rákentem annak tűnt, valahogy nekem vaskos volt. Smink alá is sok, magába meg fényes, ha lepúdereztem vékonyan úgy oké, nyár végén viszont rendeltem kóreai fényvédőt e-bayről, ami sokkal könnyedebb ezért nem vettem ezt újra. Lehet télen jobban szerettem volna.

Rita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

PinkFox

2016. szeptember 28.

Az első fényvédőm. A jó vélemények miatt esett rá a választásom, de finoman fogalmazva nagyon nem lettünk barátok.
Gyanús volt nekem, hogy az odafigyelés és kémiai hámlasztás ellenére egyre rosszabb a bőröm, rengeteg zárt komedó és patti kezdett elszaporodni az arcomon. Sajnos rájöttem, hogy ő a ludas.
Hihetetlenül zsírosít, de nem csak felkenéskor, hanem egésznap. A fejem rendesen mint egy gyémánt olyan volt tőle(amikor tükörbe néztem, rendesen megszólalt a fejemben, hogy "Shine bright like a diamond" Rihannától) Persze oké hogy nyáron eleve zsírosabb a bőröm, de nem ennyire..
Csak azért kap 2 csillagot, mert valóban védte a bőröm az UV-től.

PinkFox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Csak azért kap 2 csillagot, mert valóban védte a bőröm az UV-től.

hollieme

2016. július 14.

életem első fényvédője, és sajnos sikerült is a rossz terméket megvennem, hiszen amit akartam, az éppen nem volt a gyógyszertárban, így ráböktem erre, mondván, hogy az itteni vélemények jók. a fényvédelme szuper, nem égtem le a használata közben, pedig nagyon fehér a bőröm és rendesen ért a nap sugara. abszolút pozitívum még, hogy az összetevői jók és úgy vettem észre, hogy sokat javított a bőrképemen: amikor este lemostam, valami szörnyű látvány helyett kevésbé pattanásos, egyenletesebb bőrt véltem felfedezni. ami negatívum, az a zsíros érzet. ebben egy kicsit én is ludas vagyok, hiszen nem ezt a terméket kellett volna választanom zsíros bőrre, de álljon itt tanulságként: zsíros bőrűek ne vegyék, borzasztóan fog csillogni, fényleni és ragadni a fejük, szárazabb bőrre viszont telitalálat lehet. a megfelelő mennyiséget nem sikerült eltalálnom: ha keveset kenek, akkor kevésbé leszek diszkógömb, de nem is fog védeni a krém, viszont ha az ajánlott mennyiséget kenem fel - ami elég sok -, akkor nagyon fénylik és nekem az államon és a szám felett egy fehér réteget is hagy maga után. próbáltam a csillogást sminkkel elfedni, de pár óra múlva beláttam, hogy teljesen felesleges, hiszen ha így folytatom, nap végére egy zsíros, fényvédős és sminkes turmix lesz az arcomon, ami a legjobb jóindulattal sem kelt ápolt hatást...

a maradékot elhasználom futáshoz, hidegebb és szárazabb napokra, otthonra, de biztos vagyok benne, hogy beruházok egy másik Bioderma fényvédőre is, hiszen ha a zsíros bőrűeknek ajánlott is azt teszi az arcbőrömmel, mint ez, akkor engem megvettek kilóra.

hollieme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

aranypáva

2016. május 19.

Futáshoz kentem fel az arcomra és a végtagokra, ahol szabad a bőrfelület.
Nem nyújt zsíros érzetet, de mintha semmit nem is kentem volna magamra.
Jól védte a bőrömet, de a hidratáltság érzést hiányoltam.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Futáshoz kentem fel az arcomra és a végtagokra, ahol szabad a bőrfelület.
Nem nyújt zsíros érzetet, de mintha semmit nem is kentem volna magamra.
Jól védte a bőrömet, de a hidratáltság érzést hiányoltam.

Valentine

2016. március 21.

Bőrgyógyásztól kaptam belőle mintát (2x5ml). Jó kis fényvédő, melyből nagyon kevés elég. Aminek leginkább örültem, hogy ez már parabénmentes. Annak ellenére, hogy nem hagy maga után fehér foltot az arcon, én ehelyett smink alá mégis valami könnyebb színezett fluidot (La Roche) fogok továbbra is használni. Ennek oka, hogy kombinált a bőröm, és ez a krém nagyon sokára szívódik be, továbbá 3-4 óra elteltével a T-vonalam borzasztóan kifényesedik tőle, kifejezetten zsíros lett tőle az arcom. Teljes kiszerelést nem veszek meg. Normál vagy vízhiányos bőrre valószínűleg tökéletes, de kombináltra és zsírosra ne ez a megfelelő. Ezért csupán a 4*

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. március 18.

Nagyon megérte most megrendelni! Olyan, amilyennek a dermaonline-on leírták; könnyű, kellemes, nem fényes, nem fehér, nem súlyos, nem zsíros, jó kis krém. Nekem még jobb mostanra, télre-tavaszra, mint tavaly nyáron a fluid változata volt. Próba nélkül vettem a honlapon írtak és az itteni vélemények alapján, és jól tettem, úgy látom. A kémiai szűrők, összetevők allergizálhatnak, érzékenyíthetnek, okozhatnak problémákat, de a napvédelemhez állítólag KELL a kémiai szűrés is. Valamit valamiért. Ez a krém nem okozott semmi problémát, kellemes viselet. Nagy UV sugárzásban nem próbáltam még, de biztos jól fog védeni a foltosodástól.
Nagyon jó krém! Alulra hidratáló, rá ez, erre a könnyű alapozó vagy BB-krém (Alverde). Nagyon jó. Zsíros és kombinált bőrűeknek nem ajánlom, inkább normál és száraz bőrűeknek, ahogyan a gyártó is ajánlja.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. március 18.

Lillababa

2016. február 29.

Nem próbáltam smink alá mást ezen kívül, így nincs összehasonlítási alapom, de nem hiszem, hogy sokat fogok kísérletezni, mert bejött.Nem olyan vészes a "ragadása" és a csillogása, fehér réteget egyáltalán nem hagy és ami a legfontosabb, valóban véd.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.