KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   5220 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2018. április 16.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

Extrém tartású alapozó, abszolút kényelemérzet. Oil free. Minden bőrtípusra.

Ár: 3000 , Eladó: monica102
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: banki utalás
Ár: 1500 , Eladó: vejjus
Állapot: kb. 1/3-ig van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: posta (előreutalással), személyesen (Bp/Szeged)

Anett0721

2018. május 11.

Használtam EL Double Wear-el felváltva, ha természetesebb sminket akartam.
Pro:
- az állaga krémes, selymes, szuper!
- jól fedett
- tartós
- nagyon guszta csomagolás, masszív szép üveg

Kontra:
- ha valamihez hozzáér, azért fog/kopik, nem köt rám mint az ELDW
- sárgás bőrre rózsaszín tónus volt csak, ezért a tónusok nem tökéletesek

Összességében klassz, csak amiatt nem 5*, mert nekem DW a mérce. De ez egy nagyon magas 4* ám!!

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Használtam EL Double Wear-el felváltva, ha természetesebb sminket akartam.
Pro:
- az állaga krémes, selymes, szuper!
- jól fedett
- tartós
- nagyon guszta csomagolás, masszív szép üveg

Kontra:
- ha valamihez hozzáér, azért fog/kopik, nem köt rám mint az ELDW
- sárgás bőrre rózsaszín tónus volt csak, ezért a tónusok nem tökéletesek

Alexa89

2018. május 11.

A fedése közepes, nagyon szépen mutat a bőrön, de az extrém tartással azért vitatkoznék. Ha olajos a bőröd és próbálod felitatni valamivel, akkor valóban lejön. Egyáltalán nem mattit. Maximum 2 órán át bírja átfényesedés nélkül. Azért adok 4 pontot, mert kevésbé olajos bőrön biztos vagyok benne, hogy megállja a helyét.

Alexa89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

zsandala

2018. április 12.

Nekem nagyon bevált. Képes teljesen eltüntetni a tág pórusokat, mitesszereket, pattis bőrre nem tudom hogy működik. Mattítás: nálam kb. 3 óra után fénylik át, addig teljesen ok, de az én bőröm durván olajos. Szerintem double wear helyett abszolút jó, korábban azt használtam ha full fedést szerettem volna, de ennek jobban passzol a színe.

zsandala
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

rekabeauty

2018. április 10.

Nehéz erről az alapozóról véleményt írni, előtte egy nagyon jó alapozóm volt, sajnos elfogyott és gondoltam kipróbálom ezt a jó vélemények alapján, valamint a boltban az eladó is ezt ajánlotta a tényleg borzasztóan aknés bőrömre. Állítása szerint hosszan tartó, nem olajosodik, és építhető, valamint nem tömíti a pórusokat.
Sajnos ez nem teljesen igaz, nagyon régóta sminkelek, ismerem a termékeket mi milyen a bőrömön. Primerrel, púderrel 3 órán belül teljesen olajos lett az arcom MINDENHOL, tartóssága inkább 6-7 óra (eladó szerint 12) , ha elviseled azt,hogy fénylesz, ha próbálnád felitatni valamivel lejön.
Utolsó amit említett, hogy építhető és közepes-erős között van. NEM. Gyenge fedését feltudom építeni közepesre és jó ha a púder is fed, de ugye nem tart sokáig.
Egy igaz mégis volt benne, a könnyed textúrája, kényelmes viselni, valamint a szárazabb részeket pl szemöldök között nem emeli ki, szépen áll rajta, amíg olajos nem lesz.
Elhasználom, összekeverem mással. Nyáron a textúrája miatt tökéletes, azonban az olajosodása miatt vannak kétségeim. Hátha keverve jó lesz.
Pattanásokat nem okozott, vagy már annyi van, hogy nem vettem észre haha.

rekabeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Pattanásokat nem okozott, vagy már annyi van, hogy nem vettem észre haha.

pamacska6

2018. március 12.

Múlt héten sikerult beszereznem a nonapi akcion. Egyelore meg vagyok vele elegedve,bar a nap kozepen elkezd fenyleni a t-vonalam,de nem vallalhatatlanul. En a hozza ajanlott ecsettel viszem fel,igy ugy erzem meg konnyedebb lesz a vegeredmeny,mintha az ujjaimmal dolgoznam el. Nincsen tolakodo illata,sot felvitel utan nem is lehet erezni egyaltalan. Tartossagat tekintve kozepesnek mondanam. Osszessegeben az en celjaimnak megfelel :)

pamacska6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

pniki1123

2018. március 3.

Nem bántam meg, hogy megvettem. Nagyon sokáig elég volt, szépen fedett és nem éreztem hogy egy kiló alapozó van rajtam. A márka mellett szól,hogy én eddig akárhány üzletben voltam, mindig nagyon kedves,türelmes,és segítőkészek voltak a lányok.

pniki1123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Babycatdoll

2018. január 24.

Direkt a száraz bőrömre ajánlotta az eladócsajszi. Katasztrófa! Sosem gondoltam volna, hogy egy ennyire drága alapozó ennyire rossz legyen. Csípi a bőröm!!! Egyáltalán nem fed. Soha többet nem veszem meg! Primert is vettem alá ugyanitt de azon keresztül is csíp. :(

Babycatdoll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

bzsofi666

2018. január 18.

Elég ambivalens érzések kavarognak bennem ezzel a termékkel kapcsolatban. Eleinte, amíg kevertem egy másikkal, sokkal jobban működött, tényleg nagyon tartós volt(12 óra munka mellett ezt jól lehet tesztelni), nap végére alig fénylett át, nagyon meg voltam elégedve. Azonban mióta önmagában használom, a fedése is hagy kívánni valót maga után, ugyanis most elég rossz állapotban van a bőröm, de így lehet igazán kiismerni a terméket. Sokkal hamarabb átfényesedik, illetve a legvilágosabb árnyalatot most nem látom elég világosnak.

bzsofi666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Nati93

2018. január 10.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de talán az eddig megvásárolt legrosszabb alapozóm (pedig igen sokat kísérletezek). Bő aláhidratálással is úgy néz ki a bőrömön, mintha sima színezett (baba)púdert szórtam volna rá, fedése a szinte semmi és még csak nem is tartós. Próbáltam felvinni ecsettel és szivaccsal is, illetve hidratálóval bekeverve is... Pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert a márka BB krémje az eddigi legjobb, amit próbáltam.

Ha esetleg valakit érdekel, szívesen megválok tőle...(010-es árnyalat)

Nati93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Ha esetleg valakit érdekel, szívesen megválok tőle...(010-es árnyalat)

angelcare

2017. december 29.

Sziasztok!Nagyon szeretném kipróbálni,viszont mivel a közelemben nincs szaküzlet ezért a segítségeteket kérném!Ha valaki mostanában jár üzletben megvenné nekem és elpostázná nagyon hálás lennék!😊

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.