KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   4000-5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2015. július 15.

Ár:   4000-5000 Ft
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

Extrém tartású alapozó, abszolút kényelemérzet. Oil free. Minden bőrtípusra.

Ár: 3000 , Eladó: monica102
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: banki utalás
Ár: 1500 , Eladó: vejjus
Állapot: kb. 1/3-ig van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: posta (előreutalással), személyesen (Bp/Szeged)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ilditoth

2017. december 7.

Én is úgy jártam vele, mint az egyik előttem szóló. A tavaszi Glamour-napokon vettem, és az elején szuper volt: tökéletes árnyalat, nagyszerű fedés, wow! (bár a tartósnak már akkor sem éreztem). Aztán nyár végén, ősszel már egyáltalán nem tetszett. Lehet, hogy szárazabb lett a bőröm, mindenesetre képtelen vagyok rendesen eloszlatni, pedig van alatta fényvédő, ami a szilikon miatt kvázi primerként is működik. Vagy az is lehet, hogy a termék fiatalabb bőrre való, khm....
DE! Kipróbáltam alig fedő, folyósabb, lágyabb alapozóval keverni, és így nagyon szép az eredmény. Ezért nem pontozom nagyon le, de nem veszek újat, ha elfogy.

ilditoth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

kingadorgai

2017. november 28.

Egyszerűen TÖKÉLETES :) Ugyan nem használom napi szinten, arra nekem elég a Pupa BB krémje, de kimondhatom, hogy ez az első olyan alapozó, ami nem fénylik át még akkor sem, ha reggeltől estig van rajtam! Szuperül mattít, viszont ennek ellenére nem szárítja a bőröm és nem ül bele az apró ráncokba sem. Nem utolsó sorban nekem a pumpás adagolója is nagyon tetszik :)

kingadorgai
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

Szilviams0118

2017. október 30.

Nagyon tartós, legjobban bevált alapozóm, nekem sajnos nem tart sokáig, pedig keveset használok, így azért elég borsos ára van, de még mindig jobb, mint egy halom nem tetsző olcsóbb alapozót használni. Nekem az állaga az Astor Perfect Stay-re hajaz.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Szaszip

2017. október 11.

Kedvenc alapozóm. Minden bőrhibát gyönyörűen elfed. Sima alapozóecsettel használom, körülbelül egy fél nyomás elég, hogy az egész arcomat lefedje. porcelánbaba bőr :)

Szaszip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

kkinga07

2017. szeptember 16.

Szuper termék, nagyon szeretem. Sokáig csak a Revlon Colorstayt használtam, de mivel azt nehéz beszerezni, emelett döntöttem. Tartós, jól fed, mattít enyhén. Minden, amit várok egy alapozótól.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

szitakötő

2017. szeptember 4.

Az első 1-2 hétben teljesen elvarázsolt ez az alapozó: tökéletes volt a színárnyalat, jó volt a fedése, egységes bőrképet adott. Aztán -nem tudom, mi történt, mert ugyanazt a metodikát követtem a használatakor, amit addig is- eljutottam odáig, hogy szinte képtelen vagyok normálisan felvinni az arcomra. Próbáltam ecsettel, kézzel, b. blenderrel (eredetileg blenderrel használtam, teljesen rendben is ment egy darabig). Jelenleg eljutottam oda, hogy kiszárította a bőröm, felnagyít minden bőrhibát, beül a pórusokba. Olyan, mintha egy jó nagy adag porpúdert pacsmagoltam volna magamra - foltokban. Ha rásüt a nap az arcomra, kifejezetten horrorisztikus benyomást kelt a fejem. Benti fényviszonyok közt még éppen elmegy a végeredmény.
Megfigyeltem, hogy hiába próbálok vele gyorsan dolgozni, kb. 0,5 perc után a folyékony, siklóan selymes, könnyen eldolgozható állaga megszárad és nem terül szét, csak csomósodik. Biztosan benne van az én ügyetlenségem is, de továbbra sem értem, hogy egy ideig miért voltam képes rendesen felvinni. Lehet, hogy a kiszárított bőröm nem tolerálja már? Mindemellett sajnos kipattogott tőle a bőröm (csak ez a termék jött be új kozmetikumként, így szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy hozzá köthető a negatív változás). Szomorú vagyok, mert a kezdeti pozitív hatására vágyok, de kezdem kifejezetten nem szeretni. Pozitívuma, hogy pár órán keresztül jól tartja magát, nem fénylik át; csak ezért + a passzoló színe miatt nem cseréltem még le más alapozóra.

szitakötő
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

spetra

2017. augusztus 31.

hát nekem sem vált be, pedig alig vártam, hogy megvegyem és kipróbáljam. Extrém zsíros bőröm van és a manhattan perfect adapt make up-on kívül nem vált be eddig semmi, pedig probáltam már Clinique alapozókat. Estéé Laudert de egyik sem működik. Na de az alapozóra visszatérve egyszerűen eldolgozhatatlan, kézzel esélytelen nedves blenderrel pedig csak akkor ha teszek alá valamit(Bioderma pore refiner), de ezzel sem mindig. Párszor használtam és erősen gondolkodom, hogy megválok tőle.A márka bb-je viszont bevált, illetve a sport addicted púder.

spetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Zsaklin09

2017. augusztus 27.

Féláron vettem, szülinapos akcióban, teljes áron biztos nem vettem volna meg, és nem is fogom... mivel egyáltalán nem vált be!!! Nagyon zsíros, pár órán belül átfényesedő arcbőröm van, és nagyon bíztam ebben az alapozóban, mert a Pupa termékei eddig szinte mindig bejöttek, és itt is tele van 5 csillagos véleményekkel... Hát én egyedül a színével vagyok elégedett (030-as). Már elhasználtam a fél üveggel, de nagyon hamar átfényesedik tőle a bőröm, nehéz eloszlatni, mert gyorsan szárad, beleül a pórusokba, ráadásul könnyezni szokott tőle a szemem, ha a közelébe is kenek belőle. Ilyet még soha nem tapasztaltam más alapozóknál. Az illata pedig mosószerre emlékeztet... Az üzletben az eladó azt mondta, ez kifejezetten zsíros bőrre van, és száríthat is, úgyhogy púder sem kell rá. Bele se merek gondolni, milyen hamar fénylene a bőröm, ha nem tennék rá púdert. Egy mattító alapozó már a felvitelkor is teljesen matt, ez viszont nem. Alig várom, hogy elfogyjon! A zsíros bőrre való BB krémjük sokkal jobb.

Zsaklin09
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

AmberGrace

2017. augusztus 22.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg ezt az alapozót. Nem tudom mi van velem, de...
UTÁLOM!!!
Lehet, hogy az én bőrömmel van a baj, nem tudom. Nekem beleül a pórusokba. Szeparálódik az arcomon. Kb 1 óra után kifényesedik, lekopik, összecsomósodik. A száraz részeket nagyon kihangsúlyozza. Egyszóval minden ami rossz lehet egy alapozóban az ebben rossz, az egyetlen amit fel tudok hozni jópontként, hogy a színe tökéletes a bőrömhöz, nem oxidálódik, stb.
Alig várom, hogy elfogyjon, addig megpróbálok 10 lépés távolságot tartani mindenkitől akivel beszélek, mert messziről nem olyan rossz. :D

AmberGrace
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

UTÁLOM!!!

babyface

2017. augusztus 2.

szuper kis alapozó, nem lett akkora szerelem mint a márka BB krémje, de ha erősebb fedésre van szükségem mindig utána nyúlok. :) könnyen eloszlatható, blenderrel nagyon szép, matt az összkép (egy darabig csak sajna...) nekem ez sajnos átfényesedik, még púderrel együtt használva is. ennek ellenére szeretem. :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.