KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   4000-5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2015. július 15.

Ár:   4000-5000 Ft
Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

Extrém tartású alapozó, abszolút kényelemérzet. Oil free. Minden bőrtípusra.

Ár: 3000 , Eladó: monica102
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: banki utalás
Ár: 1500 , Eladó: vejjus
Állapot: kb. 1/3-ig van benne, Helyszín: Budapest, fizetés: posta (előreutalással), személyesen (Bp/Szeged)

Babycatdoll

2018. január 24.

Direkt a száraz bőrömre ajánlotta az eladócsajszi. Katasztrófa! Sosem gondoltam volna, hogy egy ennyire drága alapozó ennyire rossz legyen. Csípi a bőröm!!! Egyáltalán nem fed. Soha többet nem veszem meg! Primert is vettem alá ugyanitt de azon keresztül is csíp. :(

Babycatdoll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

bzsofi666

2018. január 18.

Elég ambivalens érzések kavarognak bennem ezzel a termékkel kapcsolatban. Eleinte, amíg kevertem egy másikkal, sokkal jobban működött, tényleg nagyon tartós volt(12 óra munka mellett ezt jól lehet tesztelni), nap végére alig fénylett át, nagyon meg voltam elégedve. Azonban mióta önmagában használom, a fedése is hagy kívánni valót maga után, ugyanis most elég rossz állapotban van a bőröm, de így lehet igazán kiismerni a terméket. Sokkal hamarabb átfényesedik, illetve a legvilágosabb árnyalatot most nem látom elég világosnak.

bzsofi666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Nati93

2018. január 10.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de talán az eddig megvásárolt legrosszabb alapozóm (pedig igen sokat kísérletezek). Bő aláhidratálással is úgy néz ki a bőrömön, mintha sima színezett (baba)púdert szórtam volna rá, fedése a szinte semmi és még csak nem is tartós. Próbáltam felvinni ecsettel és szivaccsal is, illetve hidratálóval bekeverve is... Pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert a márka BB krémje az eddigi legjobb, amit próbáltam.

Ha esetleg valakit érdekel, szívesen megválok tőle...(010-es árnyalat)

Nati93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Ha esetleg valakit érdekel, szívesen megválok tőle...(010-es árnyalat)

angelcare

2017. december 29.

Sziasztok!Nagyon szeretném kipróbálni,viszont mivel a közelemben nincs szaküzlet ezért a segítségeteket kérném!Ha valaki mostanában jár üzletben megvenné nekem és elpostázná nagyon hálás lennék!😊

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

anitaa17

2017. december 21.

Ár-érték arányban abszolút megéri, nekem nagyon bevált a színe és a tartóssága is.

anitaa17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 21.

ilditoth

2017. december 7.

Én is úgy jártam vele, mint az egyik előttem szóló. A tavaszi Glamour-napokon vettem, és az elején szuper volt: tökéletes árnyalat, nagyszerű fedés, wow! (bár a tartósnak már akkor sem éreztem). Aztán nyár végén, ősszel már egyáltalán nem tetszett. Lehet, hogy szárazabb lett a bőröm, mindenesetre képtelen vagyok rendesen eloszlatni, pedig van alatta fényvédő, ami a szilikon miatt kvázi primerként is működik. Vagy az is lehet, hogy a termék fiatalabb bőrre való, khm....
DE! Kipróbáltam alig fedő, folyósabb, lágyabb alapozóval keverni, és így nagyon szép az eredmény. Ezért nem pontozom nagyon le, de nem veszek újat, ha elfogy.

ilditoth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

kingadorgai

2017. november 28.

Egyszerűen TÖKÉLETES :) Ugyan nem használom napi szinten, arra nekem elég a Pupa BB krémje, de kimondhatom, hogy ez az első olyan alapozó, ami nem fénylik át még akkor sem, ha reggeltől estig van rajtam! Szuperül mattít, viszont ennek ellenére nem szárítja a bőröm és nem ül bele az apró ráncokba sem. Nem utolsó sorban nekem a pumpás adagolója is nagyon tetszik :)

kingadorgai
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

Szilviams0118

2017. október 30.

Nagyon tartós, legjobban bevált alapozóm, nekem sajnos nem tart sokáig, pedig keveset használok, így azért elég borsos ára van, de még mindig jobb, mint egy halom nem tetsző olcsóbb alapozót használni. Nekem az állaga az Astor Perfect Stay-re hajaz.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Szaszip

2017. október 11.

Kedvenc alapozóm. Minden bőrhibát gyönyörűen elfed. Sima alapozóecsettel használom, körülbelül egy fél nyomás elég, hogy az egész arcomat lefedje. porcelánbaba bőr :)

Szaszip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

kkinga07

2017. szeptember 16.

Szuper termék, nagyon szeretem. Sokáig csak a Revlon Colorstayt használtam, de mivel azt nehéz beszerezni, emelett döntöttem. Tartós, jól fed, mattít enyhén. Minden, amit várok egy alapozótól.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.