KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pupa

Ár:   5220 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: murczinodett, Módosítva: 2018. április 16.

Lelőhely:   Pupa márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

Extrém tartású alapozó, abszolút kényelemérzet. Oil free. Minden bőrtípusra.

Ár: 3500 , Eladó: pandarin
Állapot: 1 pumpálás hiányzik belőle, doboz is van hozzá., Helyszín: Debrecen, fizetés: --

tinyblackpaw

2018. október 23.

Vegyes érzéseim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban. Egyfelől a legvilágosabb árnyalat (010) is kissé sötét a bőrömön, másrészt erre még jön egy kis oxidálódás is ami enyhén narancsos-sárgás színbe hajlik át. A textúra nem rossz, az eldolgozhatóság viszonylag könnyű és annak ellenére, hogy nagyon olajosan fénylő szokott lenni a bőröm meglepően matt finisht adott, ugyanakkor a száraz részeket igencsak kiemelete. A fedése gyenge közepes, építgetni semmilyen alapozót nem szeretek mert szerintem természetellenes hatású, viszont jelenpillanatban ez a fedés is elég volt. Tartóssága körülbelül 5-6 óra, ha hozzáér valami könnyen lejön a bőrről. Mindent egybevetve nem a legrosszabb alapozó amit próbáltam de első használatra nem hozta be a felé intézett elvárásaimat mivel a lényeg pont a lerobbanthatatlan extrém tartás lett volna. Továbbra is kísérletezgetek vele, de ezért az árért többet vártam volna.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Zood

2018. szeptember 24.

Nem a legpraktusabb kiszerelés de, a lényeg hogy valóban fed és sokáig bírja. Nem csillog az arcom pár óra múlva. Az állaga nehezebb mint az átlag alapozóknak ezért sem jön le hamar. Az ára kicsit sok, de ha különlegesebb esemény van akkor ez a tuti. Valóban alkalmazkodik a bőrhöz és matt hatása van.

Zood
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Lillu14

2018. augusztus 15.

Amilyen népszerű és amennyire nehezen lehetett beszerezni, nekem akkora csalódás volt. Nekem fénylett tőle a bőröm és nem is fedett túl jól, ahhoz képest meg sajnos túl drágának találom.

Lillu14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

hanna9606

2018. július 16.

Ez az első alapozóm, nemrég vettem de máris imádom. Könnyű vele dolgozni, szépen fed, az illata csodás, szerintem pont megfelelő kezdők számára. A tartóssága nagyon jó, nincs maszk hatás sem, olyan mintha ott se lenne mégis tökéletesíti a bőröm. A hölgy az üzletben segített a színben, és a legvilágosabb tényleg pont olyan mint az arcszínem. Imádom.

Update: Mikor az első üvegem elfogyott nem vettem újra, egy MAC alapozóval próbálkoztam meg. Sajnos nekem az az alapozó túl sok a bőrömre, ezért újra vettem ezt az alapozót. Nem bántam meg. Másodjára még jobban is tetszett, mint első látásra, pedig akkor is imádtam. Hétköznapokra csodás (alkalmakra és estére azért a MAC a nyerő), szépen egységesíti a bőrt és nem ül be a ráncokba sem. Ha lehet 6 csillagot adnék.

hanna9606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

BLili

2018. július 13.

Látom, hogy 90 vélemény alapján majdnem csillagos ötös az értékelése, de nekem ez volt életem legrosszabb alapozója, az első alkalom után a fogamat szívva továbbajándékoztam, mert azért nem volt olcsó. Az egész hámlott az arcomról, ahol megmaradt, ott maszkszerű volt, beleült minden apró pórusba, szarkalábba, nagyon rosszul nézett ki.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

zivette

2018. június 18.

3-4 évig szerelmese voltam ennek az alapozónak, mivel extra jól fed és az árnyalat is könnyen kiválasztható, a PUPA-s lányok segítőkészek mindig eddig ahol jártam jó tanáccsal láttak el. Ki akartam próbálni valami újat és csupán emiatt és a minimális átfénylés miatt cseréltem le az Estee Lauder DW-jére.

zivette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Anett0721

2018. május 11.

Használtam EL Double Wear-el felváltva, ha természetesebb sminket akartam.
Pro:
- az állaga krémes, selymes, szuper!
- jól fedett
- tartós
- nagyon guszta csomagolás, masszív szép üveg

Kontra:
- ha valamihez hozzáér, azért fog/kopik, nem köt rám mint az ELDW
- sárgás bőrre rózsaszín tónus volt csak, ezért a tónusok nem tökéletesek

Összességében klassz, csak amiatt nem 5*, mert nekem DW a mérce. De ez egy nagyon magas 4* ám!!

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Használtam EL Double Wear-el felváltva, ha természetesebb sminket akartam.
Pro:
- az állaga krémes, selymes, szuper!
- jól fedett
- tartós
- nagyon guszta csomagolás, masszív szép üveg

Kontra:
- ha valamihez hozzáér, azért fog/kopik, nem köt rám mint az ELDW
- sárgás bőrre rózsaszín tónus volt csak, ezért a tónusok nem tökéletesek

Alexa89

2018. május 11.

A fedése közepes, nagyon szépen mutat a bőrön, de az extrém tartással azért vitatkoznék. Ha olajos a bőröd és próbálod felitatni valamivel, akkor valóban lejön. Egyáltalán nem mattit. Maximum 2 órán át bírja átfényesedés nélkül. Azért adok 4 pontot, mert kevésbé olajos bőrön biztos vagyok benne, hogy megállja a helyét.

Alexa89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

zsandala

2018. április 12.

Nekem nagyon bevált. Képes teljesen eltüntetni a tág pórusokat, mitesszereket, pattis bőrre nem tudom hogy működik. Mattítás: nálam kb. 3 óra után fénylik át, addig teljesen ok, de az én bőröm durván olajos. Szerintem double wear helyett abszolút jó, korábban azt használtam ha full fedést szerettem volna, de ennek jobban passzol a színe.

zsandala
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

rekabeauty

2018. április 10.

Nehéz erről az alapozóról véleményt írni, előtte egy nagyon jó alapozóm volt, sajnos elfogyott és gondoltam kipróbálom ezt a jó vélemények alapján, valamint a boltban az eladó is ezt ajánlotta a tényleg borzasztóan aknés bőrömre. Állítása szerint hosszan tartó, nem olajosodik, és építhető, valamint nem tömíti a pórusokat.
Sajnos ez nem teljesen igaz, nagyon régóta sminkelek, ismerem a termékeket mi milyen a bőrömön. Primerrel, púderrel 3 órán belül teljesen olajos lett az arcom MINDENHOL, tartóssága inkább 6-7 óra (eladó szerint 12) , ha elviseled azt,hogy fénylesz, ha próbálnád felitatni valamivel lejön.
Utolsó amit említett, hogy építhető és közepes-erős között van. NEM. Gyenge fedését feltudom építeni közepesre és jó ha a púder is fed, de ugye nem tart sokáig.
Egy igaz mégis volt benne, a könnyed textúrája, kényelmes viselni, valamint a szárazabb részeket pl szemöldök között nem emeli ki, szépen áll rajta, amíg olajos nem lesz.
Elhasználom, összekeverem mással. Nyáron a textúrája miatt tökéletes, azonban az olajosodása miatt vannak kétségeim. Hátha keverve jó lesz.
Pattanásokat nem okozott, vagy már annyi van, hogy nem vettem észre haha.

rekabeauty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Pattanásokat nem okozott, vagy már annyi van, hogy nem vettem észre haha.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.