REN Frankincense Revitalizáló Éjszakai Krém (REN)

REN Frankincense Revitalizáló Éjszakai Krém

Címkék: Hidratáló krémek fényvédő nélkül, Natúrkozmetikumok

A krémet feltöltötte: Bugaboocameleon

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Templom illatú kence:):) na ezen jót röhögtem

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

30 éves vagyok, és bár jobb napjaimon senki nem nézett még 25-nél többnek, én azért már látom az első ránc-kezdeményeket a homlokomon. Ezeken sajnos nem segít a krém, de szerencsére nem is zavarnak annyira.
    Viszont a bőrképem mégis sokkal szebb, amióta használom. Tényleg feltölti a bőrt, nekem csodásan kisimítja az arcom, 20 évesnek érzem magam újra! (bár elkezdtem használni a szuper koreai c-vitaminos szérumot is, szóval biztos az is sokat segít.) A tömjén illata zseniális, tényleg nagyon bársonyos a textúrája, azonnal beszívódik. A vegyes, érzékeny bőrömnek eleinte kicsit tömény volt, de egy jó tonikkal most már szuperül működik. Én eddig nagyon ráfáztam a Ren termékekre, a Paula-féle Beautypédiával tökéletesen egyetértve néztem értetlenül a nagy sikersztorit, de ez az első krém, ami tényleg bevált! (nem mellesleg ez az egyetlen, ha nem tévedek, amit a fent említett portál is nagyon dícsér, nem mintha szentírásnak tartanám Paulát, de elég alaposan és megalapozottan bírál a többi hasonló oldalhoz képest.) Btw. én nagyon örülök, hogy megvettem, senki sem fog csalódni benne szerintem, bár problémás, zsírosabb bőrrel én azért először mintával próbálkoznék.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Pár napja van a tulajdonomban, mert keresgéltem új krémet és elolvastam Medora, aztán a többi hölgy véleményét is.
    Hát nagyon, nagyon kellemes valóban, én nemcsak éjszakára, hanem nappalra is felkentem.
    Ki fogok próbálni mást is a REN-től.
    A Neroliban egyébként roppant kedvesek, bemutatták szinte a teljes termékskálát részletesen. :-)

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Templom illatú kence.A tömjén kapásból azonosítható.Már egy ilyen geg miatt is adnám az 5-öst,de nézzétek csak az összetevőket?Impresszív ugye?
    Sminket lemosva a hidegtől, szèltől kipirosodott száraz bőrömet 10 perc alatt lenyugtatta.
    Olyan állaga van mint a folyékony bársonynak.Csodálatos.
    Hosszú hónapok óta ellenálltam hogy ne vásároljam magam szénné a márkából,de azt hiszem eddig tartott ez a történet.Legközelebb a nappali krém és a csodaszérum is jön velem,csak előbb elhasználom a meglévőket.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Szerintem ár/érték arányban az egyik legjobb éjszakai krém, amit próbáltam. Különösen ajánlott átbulizott, koktélozott, vagy csak simán átmelózott éjszakákat követő gyors rövid alvásos regenerációhoz. Csodákat tesz, miközben nagyon hamar beszívódik. Az érzékeny bőrre is jó hatással van.

5/5

REN imádó lettem! Régóta keresem a megfelelő arcápoló termékeket, sok krémet kipróbáltam, és volt köztük nagyon jó is, de most lehet, hogy nem kell tovább keresgélnem. Nagyon jó kis krém. Az állaga könnyű, jól el lehet oszlatni, bemasszírozni a bőrbe, és reggel kisimult arccal ébredek. Az illata nekem kicsit fura, de a márka összes termékének fura az illata, úgyhogy hozzászokom:-) Megéri

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Enyhe tömjén illatú, könnyű krém, nyáron is kellemes viselet a forró éjszakákon. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Na és az összetevők...Ötös!

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Ez az a krem ami vegre azt eszi amit igernek: lifting, smoothing, energizing. A konturok elesebbek az arcon, egzertelmuen a kisebb rancok kisimulnak, nagyon jol hidratal, meg az en vizhianyos zsiros borom et is nagyjabol ki tudta balanszirozni. sajnalom hogy lecsereltem egy hasonloan draga kremre, az egy fabatkat sem er ehhez kepest...

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Azt hiszem, megtaláltam a számomra tökéletes éjszakai krémet. Nagyon szereti a bőröm is és én is. Eddig Estee Laudert használtam, de ez sokkal-sokkal jobb, és még olcsóbb is.

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

A legjobb éjszakai krém amit valaha használtam! Nem nagyon volt még olyan krém amiböl már a harmadik tubust vásárolom! ez vonatkozik a szem gélre és a glycolactic radiance renewal mask-ra is!! Végre megtaláltam azt a márkát amit már régóta kerestem!

Anthemis Nobilis Flower Water EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Kamilla virágából kivont vizes folyadék.. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van.

Caprylic / Capric Triglyceride eo EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Myristyl Myristate eo EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Cetearyl Ethylhexanoate eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Seed Oil EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter eo EWG Kockázat: 0

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Cetearyl Glucoside ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Lauryl Laurate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Triheptanoin ti EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Oryzanol EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Phenoxyethanol ta EWG Kockázat: 3 - 4, EWG Adat: Korlátozott

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

Carbomer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sodium Hydroxymethylglycinate ta EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Boswellia Carterii (Frankincense) Oil i EWG Kockázat: 2

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Limonene i EWG Kockázat: 6

Boswellia Serrata Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Egy indiában élő fa, a boswellia serrata kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. Független kutatások azonban ezt egyenlőre nem támasztják alá. Szájon át bevéve azonban úgy tűnik, hogy a kivonat fő összetevője a boswellia sav hatásos gyulladás csökkentő

Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helianthus Annuus Seed Oil eo EWG Kockázat: 0

Napraforgó olaj, melynek fő összetevői a bőr számára fontos omega zsírsavak (linolsav és olajsav). Leslie Baumann a Cosmetic Dermatology című könyvében azt írja, hogy több tanulmány is arra jutott, hogy a napraforgó olaj egy olcsó, hatékony és a fejlődő országok számára is elérhető emollient anyag, mely hatásos lehet irritált vagy kiszáradt bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, erősítésében.

Beta Carotene EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Tocopherol a|v EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!