KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

REN

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bugaboocameleon

Utolsó módosítás dátuma: 2014. június 30.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria
Kategória:   Hidratáló krémek

HankyPanky

2015. június 20.

Medora nénim olyan dolgokkal tud meglepni, melyekre még vágyakozni sem merek, vagy maximum úgy, hogy még magam se tudjak róla.
Ki tudja, lehet elhozza nekem a Nárciszkó automatát az Il Bacio di Stile-ből, hmmm, akkor biztosan cipelném magammal a hátamon mindenhová és gizdulnék vele, sőt azzal aludnék életem végéig. :)
Szóval a szóban forgó tömjénes krémre nem igazán mertem vágyni, míg nem egy szép napon Néne átnyújtotta, hogy akkor nekem sok szeretettel.Márpedig neeeeeee -mondtam- de bizony deeeeee, használjam egészséggel-mondta.
Kiváltképp nagy öröm számomra, hogy a Ren nem tolja az ember pofájába a krémet olyan promóval, hogyaszongya' "Már az ókori Egyiptomban is..., meg Nefertiti meg Kleopátra..." Bár teljesen megállná a helyét a dolog, a tömjén ősi és drága szépítőszer bizony.
Azon az estén amikor kipróbáltam, olyan átszellemülten álltam a tükör előtt leradírozott, előkészített bőrrel, hogy eszembe jutott egy tömegeknek nem igazán ismert jelenet, amikor a démoni Hatszumomo arcának kikészítése előtt, a méregdrága fülemüle krémjéből csak épp pár pöttyöt tesz a szeme alá és szája köré, annyira vigyázott rá.
Eme tömjénes kenőccsel is hasonlóan kell eljárni, egy pumpányi mennyiség gyönyörűen eloszlik a fejemen, többnek nem is érzem szükségét. Állagát nagyjából fél percre soknak és töménynek találtam, de ez az érzés eltűnik, mivel a krém hamar becuppantódik. Na, eztán jön a java, mert érezni, hogy a krém elkezd "dolgozni": bazegh, azt hittem az agyam eldobom, kellemes, bizsergető érzést nyújt(de nem úgy, mint egy irritációnál), meg rózsaszínes ragyogást(mivan?), azt hittem az én bőrömmel semmi nem tud ilyet csinálni. Az illata pedig egyenesen lenyűgöző, mintha valaki lágyan, finom tömjénfüstöt legyezne felém...
Igazából nem hinném, hogy beképzelem(krémekkel kapcsolatban nincsenek illúzióim), de minden használat után sokkal kisimultabb, teltebb, kellemes érzésű fejjel ébredtem, mint az átlagos mindennapi krémemtől.
Ez az érzés pedig tényleg megfizethetetlen.
Annyira de annyira szeretem ezt a krémet és becsben tartom, hogy nem a fürdőszobai piperésben tárolom, hanem a parfümös szekrényben lakik.
Ezzel azt hiszem mindent elmondtam.
Köszönöm! ♥

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
HankyPanky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Ez az érzés pedig tényleg megfizethetetlen.
Ezzel azt hiszem mindent elmondtam.
Köszönöm! ♥

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
erika4.kovacs

2014. június 19.

Nagyon kellemes, könnyü kis éjszakai krém, reggelre szépen feltölti a bõröm. Szerintem, nem átható a tömjén illat, pláne nem irritálja belõle semmi szerencsére az én bõröm, sõt inkább, mintha nyudtatólag hatna. Csak mintát használtam és ha jól tájékozódtam, idõközben átesett a termék egy ráncfelvarráson és V-Cense™ Revitalising Night Cream néven kapható a továbbiakban. Meg fogom venni majd a nagy kiszerelést. Ára 10e Ft felett van 50ml-ért. Ennél van olcsóbb is és jóval drágább éjszakai krém is, de nem kidobott pénz, mert babaposi sima lesz a bõröm reggelre és nyoma sincs a finom, apró ráncocskáknak...úgy kora délutánig.

erika4.kovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

nina

2014. február 21.

30 éves vagyok, és bár jobb napjaimon senki nem nézett még 25-nél többnek, én azért már látom az első ránc-kezdeményeket a homlokomon. Ezeken sajnos nem segít a krém, de szerencsére nem is zavarnak annyira.
Viszont a bőrképem mégis sokkal szebb, amióta használom. Tényleg feltölti a bőrt, nekem csodásan kisimítja az arcom, 20 évesnek érzem magam újra! (bár elkezdtem használni a szuper koreai c-vitaminos szérumot is, szóval biztos az is sokat segít.) A tömjén illata zseniális, tényleg nagyon bársonyos a textúrája, azonnal beszívódik. A vegyes, érzékeny bőrömnek eleinte kicsit tömény volt, de egy jó tonikkal most már szuperül működik. Én eddig nagyon ráfáztam a Ren termékekre, a Paula-féle Beautypédiával tökéletesen egyetértve néztem értetlenül a nagy sikersztorit, de ez az első krém, ami tényleg bevált! (nem mellesleg ez az egyetlen, ha nem tévedek, amit a fent említett portál is nagyon dícsér, nem mintha szentírásnak tartanám Paulát, de elég alaposan és megalapozottan bírál a többi hasonló oldalhoz képest.) Btw. én nagyon örülök, hogy megvettem, senki sem fog csalódni benne szerintem, bár problémás, zsírosabb bőrrel én azért először mintával próbálkoznék.

nina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Flami

2014. február 10.

Pár napja van a tulajdonomban, mert keresgéltem új krémet és elolvastam Medora, aztán a többi hölgy véleményét is.
Hát nagyon, nagyon kellemes valóban, én nemcsak éjszakára, hanem nappalra is felkentem.
Ki fogok próbálni mást is a REN-től.
A Neroliban egyébként roppant kedvesek, bemutatták szinte a teljes termékskálát részletesen. :-)

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 10.

Ki fogok próbálni mást is a REN-től.

Medora

2014. február 7.

Templom illatú kence.A tömjén kapásból azonosítható.Már egy ilyen geg miatt is adnám az 5-öst,de nézzétek csak az összetevőket?Impresszív ugye?
Sminket lemosva a hidegtől, szèltől kipirosodott száraz bőrömet 10 perc alatt lenyugtatta.
Olyan állaga van mint a folyékony bársonynak.Csodálatos.
Hosszú hónapok óta ellenálltam hogy ne vásároljam magam szénné a márkából,de azt hiszem eddig tartott ez a történet.Legközelebb a nappali krém és a csodaszérum is jön velem,csak előbb elhasználom a meglévőket.

(13)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Medora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

Olyan állaga van mint a folyékony bársonynak.Csodálatos.

(13)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
lolka75

2014. január 26.

Szerintem ár/érték arányban az egyik legjobb éjszakai krém, amit próbáltam. Különösen ajánlott átbulizott, koktélozott, vagy csak simán átmelózott éjszakákat követő gyors rövid alvásos regenerációhoz. Csodákat tesz, miközben nagyon hamar beszívódik. Az érzékeny bőrre is jó hatással van.

lolka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

erika0325

2013. szeptember 7.

REN imádó lettem! Régóta keresem a megfelelő arcápoló termékeket, sok krémet kipróbáltam, és volt köztük nagyon jó is, de most lehet, hogy nem kell tovább keresgélnem. Nagyon jó kis krém. Az állaga könnyű, jól el lehet oszlatni, bemasszírozni a bőrbe, és reggel kisimult arccal ébredek. Az illata nekem kicsit fura, de a márka összes termékének fura az illata, úgyhogy hozzászokom:-) Megéri

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

ancsi79

2013. július 25.

Enyhe tömjén illatú, könnyű krém, nyáron is kellemes viselet a forró éjszakákon. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Na és az összetevők...Ötös!

ancsi79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

boreee

2013. április 23.

Ez az a krem ami vegre azt eszi amit igernek: lifting, smoothing, energizing. A konturok elesebbek az arcon, egzertelmuen a kisebb rancok kisimulnak, nagyon jol hidratal, meg az en vizhianyos zsiros borom et is nagyjabol ki tudta balanszirozni. sajnalom hogy lecsereltem egy hasonloan draga kremre, az egy fabatkat sem er ehhez kepest...

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
boreee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
carrye

2011. december 2.

Azt hiszem, megtaláltam a számomra tökéletes éjszakai krémet. Nagyon szereti a bőröm is és én is. Eddig Estee Laudert használtam, de ez sokkal-sokkal jobb, és még olcsóbb is.

(5)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
carrye
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 2.

(5)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Tocopherol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Napraforgó olaj, melynek fő összetevői a bőr számára fontos omega zsírsavak (linolsav és olajsav). Leslie Baumann a Cosmetic Dermatology című könyvében azt írja, hogy több tanulmány is arra jutott, hogy a napraforgó olaj egy olcsó, hatékony és a fejlődő országok számára is elérhető emollient anyag, mely hatásos lehet irritált vagy kiszáradt bőr természetes védőrétegének a helyreállításában, erősítésében.