KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes

Utolsó módosítás dátuma: 2015. április 18.

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Teszt: Rimmel Lasting Finish 25 HR Powder Foundation

Ár: 900,- , Eladó: gina82
Állapot: 2-3-szor használt,szinte új, Helyszín: Tolna megye, fizetés: átutalás + posta
Krémmánia Kedvencek a -ben
0bikbik0

2016. július 25.

Még az őszi Glamour napokon vettem. Kicsit sokalltam a teljes árát a 7 g-nyi termékért, látatlanban, így 50 %-os kedvezménnyel már belevágtam. A 004 Light Honey árnyalatom van, ez télen nem igazán volt az én színem, de most tökéletes.
Próbáltam nedvesen is, nem igazán vált be. A púder fele a szivacsban ragad, a felülete megkeményszik, és sokat kell felvenni a tégelyből, hogy látható legyen, hogy fedjen valamit. Így használva a szem környéki ráncaimat tökéletesen kiemelte.
Ecsettel, porpúderként viszont tökéletes számomra. Akár alapozó, BB fölé, akár önmagában is megállja így a helyét. Szépen el lehet dolgozni, nem ül bele a pórusaimba (látszik azért, de teljesen vállalhatóan). Önmagában nem túl erős a fedése, de a mattító hatása így is érvényesül, 4-5 óra is eltelik, mig kicsit kezd fényesedni egy melegebb nyári napon. A zsírosabb T zónámra tökéletes, a szárazabb orcákra sem rossz, oda azért kevesebbet viszek fel, így nem szárít.
A doboza bár praktikus, nekem nem jön be, a piros nem az én színem, meg kozmetikai terméknél olyan olcsó, kínai hatása van.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 25.

2016. július 11.

Leginkább akkor használom mikor nem akarok alapozót viselni, ami mondjuk nyáron gyakran előfordul, de ilyenkor is csak szárazon használom. A nagy melegben csak korrektort használok, és fölé fixálásra és mattításra tökéletesen jó. Nem nehezíti el a bőrt, nem teljesen matt, inkább egy természetes fényt ad ami nekem nagyon tetszik, és még emellett hosszan tartó, egységes szine lesz az arcomnak. Újra venni nem fogom, de megéri az 5*-ot 😊

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
szllxsiv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 11.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

2016. július 11.

Leginkább akkor használom mikor nem akarok alapozót viselni, ami mondjuk nyáron gyakran előfordul, de ilyenkor is csak szárazon használom. A nagy melegben csak korrektort használok, és fölé fixálásra és mattításra tökéletesen jó. Nem nehezíti el a bőrt, nem matt, inkább egy természetes fényt ad ami nekem nagyon tetszik, és még emellett hosszan tartó, egységes szine lesz az arcomnak. Újra venni nem fogom, de megéri az 5*-ot 😊

MNNiko

2016. július 11.

Az itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg a terméket. Nekem is nagyon bevált, a 003-as árnyalatot választottam a világos bőrszínemhez. Nincs maszk hatás, nincs poros állag pedig nyáron önmagában használom a fénylés ellen. Fedése nálam semmi, de nem is fontos. Olyan, mintha egy átlátszó mattítás lenne az arcomon, talán egy nagyon enyhén egységesíti a bőröm. Viszont kellemes a nagy melegben is és fent marad 7-8 órán át. A fedése miatt 4*

MNNiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 11.

Lora

2016. július 11.

A kedvenc púderemmé lépett elő (a másik az Astor SkinMatch). Éppen a harmadikat végzem már ki belőle, mindig újraveszem. Elég reggel felvinnem, szépen kitart a nap végéig. Mindig ecsettel viszem fel, így sokkal természetesebb a végeredmény, csak egy kis korrektort szoktam tenni alá. Egyetlen negatívuma, hogy eléggé porol, de ezt megbocsátom neki. :)

Bővebben itt írtam róla: http://www.nailwonderland.hu/2015/04/beauty-friday-rimmel-lasting-finish.html

Lora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

beauty7

2016. július 4.

Imádom, eddig talán a kedvenc púderem :D Csak szárazon próbáltam mondjuk de így maximálisan bevált. Szépen mattit, tökéletesnek és viszonylag természetesnek kinéző bőr a végeredmény, semmi poros púderes hatás. És tényleg vízálló. Alig hittem el strandolás után, de ugyan úgy szépen az arcomon maradt, csak egy leheletnyit kopott meg. Kell alá korrektor a tökéletes fedéshez, de önmagában is fed azért. Jól bírja a strapát egész nap, szinte nem is kell belejavítani. Ráadásul tükör is van benne! Abszolút kedvenc lett :D

beauty7
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 4.

senskin

2016. június 26.

Kiváló púder. Eddig már millió félét kipróbáltam, és ár - érték arányban jó, de most akciósan nagyon megérte, mert leheletnyit teszek fel, nem vastagít és mattít is.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

Macska'87

2016. június 22.

Nagyon praktikus kis táskába dobós cucc. Púderként azt kell, hogy mondjam tökéletes, jó a fedése szépen mattosít, igazi porcelánhatású lesz a végeredmény. Valóban kibír jópár órát és utána sem kell -végre- azon aggódni, hogy nem fénylik-e már túlságosan az arcom, illetőleg nem folyik-e már túlságosan az alapozó az arcomról (az jajj valami borzalom:))) mert ez azért nyáron hőségben sajnos benne van a pakliban. Szóval ettől -ezzel a kis púderrel- nem igazán kell tartani. Ami nem túl jó, hogy kevés talán 9g a mennyisége és azért van ára...plusz nedves szivaccsal alapozóként használva én nekem nem tetszik, mert úgy látom amit felvesz a szivacs annak a túlnyomó többsége benne is ragad és az arcra vajmi minimális mennyiséget lehet ezáltal felvinni és így nem jó a fedés, viszont a szivacskába meg ragad bele többszörösen a cucc és marad benne. Szóval ez nem gazdaságos így alapozóként sem mennyiségre sem minőségre. Ki is mostam a szivacskát és púderként marad használatban. de annak tökéletesnek ígérkezik. Alapozónak ezt én kevésnek találom - emiatt 4 csillagos, de minden más szuper vele kapcsolatban.

Macska'87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

lilibeck

2016. június 21.

Tökéletes. Imádom használni, gyönyörűen mattít

lilibeck
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Tökéletes. Imádom használni, gyönyörűen mattít

Aeris

2016. június 11.

Kiváló púder! Sokfélét próbáltam már, de mindegyiknél az volt a helyzet, hogy nap végére az arcom zsírosodott és összehúzta az alapozót, ami bár nem feltűnő, de közelről nézve nem szép látvány. Egyedül ez vált be, nap végén is nagyon szép a bőröm! Sokkal finomabb szemcséjű, mint a púderek általában és van egy kis fedő hatása is, nem csak fixál, szóval nyáron magában is elég lehet bőrtökéletesítve a fényvédő fölé. És plusz pont, hogy árulják világos színben is (mármint ténylegesen világosban, a legtöbb világos színű termék általában jó 2 árnyalattal sötétebb a bőrömnél) Már a sokadikat használom, nagyon bevált!

Aeris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!