KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2599-ért megnézem

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 18.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2599

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Teszt: Rimmel Lasting Finish 25 HR Powder Foundation

Ár: 2599, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 900,- , Eladó: gina82
Állapot: 2-3-szor használt,szinte új, Helyszín: Tolna megye, fizetés: átutalás + posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

SztanikMona

2017. november 14.

Egy átlagos púder. Nem túl tartós. Nem veszem újra, de nagy baj nem volt vele.

SztanikMona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Egy átlagos púder. Nem túl tartós. Nem veszem újra, de nagy baj nem volt vele.

anita11

2017. november 12.

Nagyon szeretem, már újra egyszer vettem.
Nagyon szép matt fedése van, ami valóban tartós! Biciklivel járok dolgozni, és a nagy melegben leizzadtam, egyből a mosdóba vettem az irányt, hogy rendbe tegyem magam, de hihetetlen módom az arcom egyáltalán nem volt fényes. Felitattam magamról az izzadtságot, és nem kellett semmi más, mintha frissen sminkeltem volna!
A nedvesen nem igazán tudtam kipróbálni, nem működött úgy, és ahol bevizeztem a púdert, ott meg is kövesedett, azt kel kellett utána kaparni.

Hátránya, hogy 2-3x olyan gyorsan fogy mint a többi eddig használt púderem, és sajnálom a teljes árát kiadni érte. Viszont meg is bántam, hogy mást vettem helyette. A kupon napokról lemaradtam, de alig várom, hogy akciós legyen.
De emiatt inkább nem vonnék le pontot.

anita11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Nagyon szeretem, már újra egyszer vettem.

De emiatt inkább nem vonnék le pontot.

Katka0716

2017. november 6.

Astoros púder helyett vettem kuponnal, de nagyon be vállt. A legsötétebb árnyalatot használom belőle. Nem lesz tőle poros a bőröm. Nyáron van hogy csak a púdert használom magában. Szépen fed, mattít. Ha elfogy biztos, hogy újra veszem.

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

lanefox

2017. október 21.

A 001 Light Porcelain tökéletesen passzol a bőrömhöz, nagyon jó a fedése (szárazon, mert vizesen nem próbáltam) és egésznap fentmarad, viszont nálam nagyon gyorsan fogy, de 50%os kuponnal újra szoktam venni, úgy megéri.

lanefox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

mbarbara92

2017. október 16.

Az Astor skin Match púderjét használtam eddig, de mivel elfogyott, és szerettem volna valami újat is kipróbálni, erre eset a választásom.
Nagyon elégedett vagyok vele. Erős a fedése, szépek az összetevői.
Ár-érték arányban szuper!

mbarbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Nagyon elégedett vagyok vele. Erős a fedése, szépek az összetevői.
Ár-érték arányban szuper!

tia094

2017. október 15.

Imádom, Glalmour napokon szereztem be, mert teljes áron drágállottam, de most, hogy itt volt az alkalom a fél áras vételhez lecsaptam rá. Bevallom őszintén nem gondoltam volna, hogy ekkora különbséget nyújthat egy jó púder. Én a szemem alá használom csak a korrektor úgy mond "fixálására", és isten királyul teszi a dolgát. Idáig sima transzparent átlátszó púdert használtam, de a sminkem napvégére még így is mindig elmozdult a fixálás ellenére is, de ez teszi rendesen a dolgát, a szempillaspirál, szemceruza a helyén marad, viszlát panda szemek. És a legjobb, nem ül bele az apró ráncokba szem alatt. Remélem nem változik a véleményem.

tia094
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

kirrach

2017. október 6.

Örök darab, már 3x vettem újra a "003 Silky Beige" árnyalatát, viszont az ára miatt mindig csak glamour/joy -napokon veszem újra, de megéri. Nagyon jól fed, de önmagában nem használom, mindig alapozót fixálok vele. Tetszik a csomagolás is, van benne tükör meg szivacs, bár én ecsettel jobban szeretem felvinni.
A dolog érdekessége, hogy velem is megesett a 2. vételnél hogy egy kemény, sötétebb színű réteg képződött a púderben, amit csak kapargatással tudtam felszedni, de mindig újraképződött. (Ettől függetlenül használható maradt)
Megadom rá az 5*-ot, mert kategóriájában a legjobb, csak kuponra kell venni.

kirrach
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 6.

Megadom rá az 5*-ot, mert kategóriájában a legjobb, csak kuponra kell venni.

NovakneViki

2017. szeptember 26.

Update: Nyár elejére egy kőkemény fényes réteg képződött a púder tetején, egy ideig kapargatva el lehetett tüntetni, de mindig visszatért.

2017 május 3.: Glamour napokon szereztem be, alapvetően azért vettem, hogy a mindennapok során inkább ezt használjam, mint az Esteé Lauder púderemet. Szépen mattít és tartós is. A színe is nagyon jó, szerencsére nem változtatja meg egyik alapozóm színét sem. Vizesen még nem mertem használni, de talán majd nyáron kipróbálom.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

jdooora

2017. augusztus 7.

Az örök kedvenc Manhattan púderalapozóm helyett kerestem könnyen beszerezhető alternatívát és emellett döntöttem. Nem teljesít rosszul, de a kettőt összehasonlítva mind fedésben, mind tartósságban messze a Manhattan győz, ráadásul annak a színe is jobban passzol a bőrömhöz. Hozzáteszem, mindkét terméket púderként próbaltam csak használni BB krém fölé.

jdooora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

veresbarbi

2017. július 7.

A jó vélemények hatására vettem meg, és mennyire jól tettem! 003-as árnyalata tökéletesen illeszkedik a lebarnult bőrömhöz, Szuper matt a finishe, nyáron sokszor alapozót sem használok, csak ezt a kis csodát teszem fel. Hozzá kell tenni,hogy elég egységes a bőröm, nincsenek nagy bőrhibáim. Nap közepén ebben a nagy melegben az orromnál átfényesedik, de ezt nem az ő hibájának tudom be, hiszen alapozót nem is kenek alá. Kompakt kis táskabarát kiszerelés, nagyon tetszik a hozzá való szivacs, és hogy külön kis tartó van neki, és a tükör is. Mielőtt megvettem aggódtam azért,hogy nagyon hamar el fog fogyni, mivel fele annyi mennyiség van benne,mint az átlag púderekben, de 2 hónapja napi szinten használva nem sok fogyott még belőle. Az ára sem vészes, kuponos akciókkal meg aztán főleg nagyon olcsón lehet beszerezni. Úgy vettem észre,hogy drogériánként nagyon elérő az ára, Müllerben vettem (nem akciósan) 2500 Ft-ért, míg a Dm-ben 3200 Ft. Mindenkinek ajánlom, ár-érték arányban tökéletes.

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol