KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes

Utolsó módosítás dátuma: 2015. április 18.

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Teszt: Rimmel Lasting Finish 25 HR Powder Foundation

Ár: 900,- , Eladó: gina82
Állapot: 2-3-szor használt,szinte új, Helyszín: Tolna megye, fizetés: átutalás + posta
Krémmánia Kedvencek a -ben
nfruzsi98

2016. május 18.

50%-os kuponnal vásároltam meg. Olyan púder kerestem, amiben van tükör és van hozzá kis szivacs, hogyha utazok ne kelljen még ecseteket is cipelnem.
Csomagolás: szerintem aranyos ez a kis fényes piros csomagolás. Sajnos az üzletekben csak olyat találtam, ami karcos, meg alapból könnyen összekarcolódik. Praktikus, hogy ilyen kis picike.
Árnyalat: Az én színem a 001 Light Procelain, ami tökéletes, mert a bb krémem picit sötét, így világosít rajta egy kicsit.
Szépen mattít, és egyáltalán nincs csúnya púder finishe.
A benne található tükör mérete tökéletes és a szivacs is könnyen használható. Nedvesen még nem használtam, de szárazon megvett kilóra.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
nfruzsi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Szépen mattít, és egyáltalán nincs csúnya púder finishe.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
clara12

2016. május 17.

Én nagyon szeretem, nem okoz miteszert, kapható egészen világos árnyalatban is. Drága, de Glamour/Joy-napokon 50%-os kuponnal megéri.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

timeakrst

2016. május 1.

Nagyon szeretem. Szép, egységes a fedése, igaz párszor azért korrigálni kell a nap folyamán. Én alapozó fölé használom fixáló púderként. Tetszik, hogy azért jobban fed, mint egy sima púder.Már kb. a 6.-at használom és mindig újravásárolom. Csak ajánlani tudom.Remélem soha nem szüntetik meg, mert nem tudok nélküle élni :)

timeakrst
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

lareina

2016. április 9.

004-light honey:Évekig a max factor púderesek táborát gyarapítottam, de ez a kis csoda levett a lábamról. Alapozóként nem próbáltam de púdernek tökéletes. A színe abszolút stimmel a bőrömhöz, nem fénylik át maximum egy kis korrigálásra szorul nap közben. A csomagolás külön nagy kedvenc: nem törik, zárható a teteje(ellentétben a max factorral amit két kezemen nem tudom megszámolni hányszor törtem ripityára...) és a tükörért külön hálás vagyok :)

lareina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

Nikike29

2016. április 5.

Általában nem használok alapozót, mert túl soknak érzem, elnehezíti az arcom, fulladozik a bőröm alatta, és eddig bármit próbáltam kifényesedik néhány óra elteltével... (erre mondjuk mondhatom azt, hogy még nem találtam meg az igazi alapozót, de megmondom őszintén már nem is keresem, sok volt a csalódás...) Ezt a púdert nedvesen szerettem volna használni, de nekem valamiért nem működik. Ha bevizezem a szivacsot, szinte alig vesz fel terméket, és egy nedves réteg keletkezik a felszínén, ami után kb használhatatlan. Púdernek viszont szeretem, szerencsére tökéletes színt találtam el, de egyébként jól is illeszkedik a bőr színéhez. Jól mattít, de nem természetellenes.

Nikike29
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Fenolia

2016. március 14.

A 001 árnyalat tökéletesen illik a bőrömhöz , nagyon szépen el tudom oszlatni ecsettel és elég tartós is. Csak mint púder használom, alapozóként nem próbáltam és szerintem nem is fogom...

Fenolia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Enjoy86

2016. március 10.

Azelőtt nem használtam "drágább" púdert, úgyhogy nincs összehasonlítási alapon ilyen termékkategóriában, de ezzel nagyon elégedett vagyok, most fogom harmadszor újravenni. Púderként használom ecsettel és szerintem nagyon szépen fed alapozó nélkül is.

Enjoy86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

rekag

2016. március 6.

Púderként használtam, de nekem nem igazán jött be, egyrészt nagyon poros hatású a bőrömön, másrészt foltosodik pár óra után sajnos. Valóban szépen mattít, de a tartóssága és a fedése miatt nem szeretem használni, ráadásul pár hét használat után gyulladt pattanásokat is okozott nálam.

rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

Meja

2016. február 10.

Az itteni pozitiv vélemények alapján vettem meg, és nagyon elégedett vagyok! Nedves szivaccsal alapozoként használa nagyon szépen elfedi a börhibákat, puderként használva sem kelt maszk hatást. Talán annyi negativumot lehet rola mondani, hogy tényleg gyorsan fogy, de engem ez igazábol annyira nem zavar, amig ilyen szép eredményt lehet vele elérni.

Meja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

vrgbtt

2016. február 4.

A 003 Silky Beige van meg, lassan egy hete használom, jelenleg elég nagy a szerelem. Régóta szerettem volna egy púdert, és azt hiszem jól döntöttem, amikor megvettem ezt. Én csak púderként használtam eddig, teljesen meg vagyok elégedve a tartósságával, fedésével, állagával és nekem nagyon tetszik a doboza is. Lehet, később update-elek ha változás van.. :-)

Update:
Május óta használom, és még mindig szeretem annak ellenére, hogy baromi gyorsan fogy és pár hét után kicsit érdekes illata kezd lenni még úgy is, hogy csak púderként használom, normális száraz helyen tartva. Nem tudom, hogy ezt tapasztalta-e már más is.
Ha lenne olyan púder, ami hasonlóan jó akkor tuti lepontoznám de jelenleg nekem ez a legjobb (a negatív dolgok ellenére is)

vrgbtt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Update:

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!