KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 18.

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Teszt: Rimmel Lasting Finish 25 HR Powder Foundation

Ár: 900,- , Eladó: gina82
Állapot: 2-3-szor használt,szinte új, Helyszín: Tolna megye, fizetés: átutalás + posta
Ár: 1500ft , Eladó: Vanda234
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsen személyes átvételel. Posta pénz is postázva
krisz69

2017. május 23.

Nagyon szeretem tökéletes fedése van hozzá teszem nekem nem kimondottan problémás a bőröm.Nem puderes hatású.Nálam újra vevős az biztos

krisz69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

katsaya

2017. május 21.

Ajándékba kaptam a 001 Light Porcelain árnyalatát, őszinte leszek. Eddig ez az első olyan púder ami nem csak valóban tartós, de az árnyalata is tökéletesen passzol a hófehérke bőrömhöz. Határozottan 5/5

katsaya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

izabella73

2017. május 19.

Sok jót hallottam róla és amúgy is kerestem egy jobbfajta drogériás púdert,ezért 50%os kuponnal lecsaptam rá.Így nagyon megérte az árát,szárazon használva és nedvesen használva is bevált,szépen fed,természetes hatású,nem poros,nem maszkos.Az összetevői is jók,nem okozott semmi irritációt és egyéb problémát,pedig az utóbbi időben sajnos túlérzékeny lett a bőröm. :( Ja,és a csomagolása is szuper,az is 5*

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

thepinkdoor

2017. május 19.

A legjobb drogériás púder amit valaha használtam!
Jó ideje keresem a tökéletes púdert, az eddig próbált Essence, Catrice, Rimmel, Avon púderek közül messze ez a legjobb!
Nem poros, egész jól fed, és marad fent 5-6 órán keresztül az arcon! (Bár nedvesen még nem próbáltam)

thepinkdoor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

A legjobb drogériás púder amit valaha használtam!

Nittuska

2017. május 19.

Most joy napokon vettem, volt rá - 50% kupon, így simán megéri az árát.
Dm-ben 3100 Ft Rossmannba 2600 Ft és ezekből le jött a fele.
Én eddig még csak púderként használtam de majd ki próbálom nedves szivaccsal is alapozóként. Hosszabb távú használat után jövök majd még updateolni.

UPDATE
Kipróbáltam nedves szivaccsal alapozóként. Gyenge/közepes fedésű a piros pattik után maradt foltokat nem nagyon halványitja, ha 2 réteget használok akkor meg kicsit sötét (legvilágosabb árnyalat van meg)
De én meg vagyok vele elégedve ennél jobb púdert még nem használtam, szépen mattit is, nem poros, és + pont h nincs benne illat anyag 😍

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Most joy napokon vettem, volt rá - 50% kupon, így simán megéri az árát.
Dm-ben 3100 Ft Rossmannba 2600 Ft és ezekből le jött a fele.

UPDATE

little.shana

2017. május 19.

Ez tényleg egy kis csoda! Joy napokon vettem, eddig csak púderként használtam, nagyon szépen fed. Plusz pont, hogy illatanyagmentes és nagyon praktikus a kiszerelése is. Nyárra szeretném kipróbálni vizesen önmagában, de ahhoz még nincs ötletem, hogy működne a legjobban. Féláron szívesen újravenném, de teljes áron nekem túl drága.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Szasza002

2017. május 14.

Joy napok alkalmával vettem 50%-osan. Brutál jó púder. Tökéletesen mattít, tartós és valóban érintésállónak tűnik eddig.

Szasza002
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

ddori95

2017. május 10.

Szárazon nagyon jól és tartósan mattít. Vizesen valahogy nem sikerült olyan jól a dolog.. De mivel szárazon szép munkát végez ezért 5*

ddori95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

NovakneViki

2017. május 3.

Glamour napokon szereztem be, alapvetően azért vettem, hogy a mindennapok során inkább ezt használjam, mint az Esteé Lauder púderemet. Szépen mattít és tartós is. A színe is nagyon jó, szerencsére nem változtatja meg egyik alapozóm színét sem. Vizesen még nem mertem használni, de talán majd nyáron kipróbálom.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

merciszb

2017. április 23.

Imádom! Glamour napokon vettem, de teljes áron is fogom venni. Szuper fedése van és szépen mattít! :)

merciszb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol