KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2599-ért megnézem

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 18.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2599

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Teszt: Rimmel Lasting Finish 25 HR Powder Foundation

Ár: 2599, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

SzimiStolczen

2018. április 3.

Nekem nem a kedvencem, azert is eladom az enyem ami 001 light porcelain.
Akit erdekel egy 2x hasznalt puder (szivacs nelkul) irjon a simistolcen@gmail.com ra.
Csak azert mert nem vagyok bejelentkezve 3 honapja meg.

SzimiStolczen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Nekem nem a kedvencem, azert is eladom az enyem ami 001 light porcelain.
Csak azert mert nem vagyok bejelentkezve 3 honapja meg.

bdius92

2018. március 20.

Akciósan vettem meg a terméket (max 1500 ft volt). Én púderként használom a Catrive HD Liquid Coverage alapozóm fölé. Mivel ez a catrice alapozó kicsit oxidálódik így ez a világos púder (001 light porcelain) nagyon szép bőrszínt eredményez nekem. Nem fényesedik ki az arcom nap végére. Szerintem csinálja a dolgát. Vizesen még nem próbáltam (szerintem nem is fogom). ;)

bdius92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

LoOlita

2018. március 1.

Leárazva vettem. A csomagolása gagyi, a teteje leesett két héten belül. Vízzel használva alapozóként borzasztó, púdernek meg alig lehet használni mert annyira kökemény hogy alig veszi fel az ecset. Plusz hetente le kell kaparásznom a tetejét, mert valami réteg képződik rajta amit meg végképp nem vesz fel az ecset. Nem veszem újra.

LoOlita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

recike0214

2018. február 27.

Hát nem tudom. Szerintem ez a púder túl van hypolva. Na de nem baj, örülök hogy valakinek bevált, de nekem nagyon nem. Világos bőrre a Light Porcelain árnyalatot vettem meg, gondoltam milyen jó lesz. Hát borzasztó. Mikor felkentem mint valami bábu úgy néztem ki. Olyan maszkos hatást csinált hogy még ilyet egy púderem sem. Tiszta pénzkidobás volt, ráadásul teljes áron vettem, de mégegyszer soha!! Ráadásul két nap után a teteje is leesett, minden poroz végig. Az alapozóját is használtam, arról inkább nem is írok semmit....Még van benne, de hozzá sem nyúlok, helyette vettem a Revolution kompakt púderét, ami ehhez képest egy csoda. Egyedül a pirosítóját fogom használni, de ezen kívül elbúcsúzok a Rimmeltől.

recike0214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Palomino

2018. február 24.

Szárazon, ecsettel használom a silky beige árnyalatot. A homlokomon és az orrom környékén hajlamos a bőröm a kifényesedésre, ez a púder megoldja ezt a problémát, igaz, azért naponta többször átmegyek rajta. Az illata nagyon visszafogott, szinte nem is érezni. Ami számomra előny. Vizesen még nem próbáltam és kicsit tartok is tőle, hogy utána nem kövesedik-e be. Szeretem, hogy van benne tükör is)

Palomino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

rtteszvesz

2018. február 16.

3. dobozt kezdem, nagyon szeretem, mattít, nekem elég afedés, elég jó az INCIje, akciósan szoktam venni.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

tara95

2018. február 12.

Csak nem tudtam ott hagyni, a 001-es hullaszínt. A doboza nagyon praktikus, a fedése tényleg nagyon jó. Szépen tartja a sminket egész nap, kb 10 órán át, akkor is csak egy szép selyemfénye lesz a fejemnek. Illatmentes, összességében szuper. Ecsettel használom és szárazon. Csak ajánlani tudom! :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

little.shana

2018. február 5.

Update: újravettem, mivel a Rossmannban 1300 forintért kiárusítják. Még nem fogyott el a korábbi sem, de gondoltam, betárazok belőle, mert tényleg nagyon megszerettem és nem tudom, miért árusítják ki... Remélem nem szűnik meg.
2017 május 19: Ez tényleg egy kis csoda! Joy napokon vettem, eddig csak púderként használtam, nagyon szépen fed. Plusz pont, hogy illatanyagmentes és nagyon praktikus a kiszerelése is. Nyárra szeretném kipróbálni vizesen önmagában, de ahhoz még nincs ötletem, hogy működne a legjobban. Féláron szívesen újravenném, de teljes áron nekem túl drága.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

sancs

2018. január 8.

Nagyon jó kis púder . A legvilágosabb árnyalat van meg. Màr kèt dobozzal elhasznàltam. Remekül mattít. Sokàig fent marad a bőrömön. Ami zavar benne, hogy elég hamar elfogy. Ecsettel vékonyan viszem fel az arcomra, így szèp természetes lesz .

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

jilona1983

2018. január 1.

Eddigi legjobb púderem. Simán veri a háromszor annyiba kerülő mac-et. Sikerült tökéletes színt választanom, nem áll meg az alapozón, mint sok púder, hanem szépen egybeolvad vele, mégsem lesz maszkos vagy darabos a bőrön. Egyetlen bajom, hogy a teteje leesett, mert egy kis darabka letört belőle, de vissza lehet aplikálni, csak óvatosan kell mostmár nyitogatni. De ez az én hibám, mert egyszer leejtettem. :/

jilona1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol