KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes

Utolsó módosítás dátuma: 2015. április 18.

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Teszt: Rimmel Lasting Finish 25 HR Powder Foundation

Ár: 900,- , Eladó: gina82
Állapot: 2-3-szor használt,szinte új, Helyszín: Tolna megye, fizetés: átutalás + posta
Krémmánia Kedvencek a -ben
senskin

2016. június 26.

Kiváló púder. Eddig már millió félét kipróbáltam, és ár - érték arányban jó, de most akciósan nagyon megérte, mert leheletnyit teszek fel, nem vastagít és mattít is.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

Macska'87

2016. június 22.

Nagyon praktikus kis táskába dobós cucc. Púderként azt kell, hogy mondjam tökéletes, jó a fedése szépen mattosít, igazi porcelánhatású lesz a végeredmény. Valóban kibír jópár órát és utána sem kell -végre- azon aggódni, hogy nem fénylik-e már túlságosan az arcom, illetőleg nem folyik-e már túlságosan az alapozó az arcomról (az jajj valami borzalom:))) mert ez azért nyáron hőségben sajnos benne van a pakliban. Szóval ettől -ezzel a kis púderrel- nem igazán kell tartani. Ami nem túl jó, hogy kevés talán 9g a mennyisége és azért van ára...plusz nedves szivaccsal alapozóként használva én nekem nem tetszik, mert úgy látom amit felvesz a szivacs annak a túlnyomó többsége benne is ragad és az arcra vajmi minimális mennyiséget lehet ezáltal felvinni és így nem jó a fedés, viszont a szivacskába meg ragad bele többszörösen a cucc és marad benne. Szóval ez nem gazdaságos így alapozóként sem mennyiségre sem minőségre. Ki is mostam a szivacskát és púderként marad használatban. de annak tökéletesnek ígérkezik. Alapozónak ezt én kevésnek találom - emiatt 4 csillagos, de minden más szuper vele kapcsolatban.

Macska'87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

lilibeck

2016. június 21.

Tökéletes. Imádom használni, gyönyörűen mattít

lilibeck
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Tökéletes. Imádom használni, gyönyörűen mattít

Aeris

2016. június 11.

Kiváló púder! Sokfélét próbáltam már, de mindegyiknél az volt a helyzet, hogy nap végére az arcom zsírosodott és összehúzta az alapozót, ami bár nem feltűnő, de közelről nézve nem szép látvány. Egyedül ez vált be, nap végén is nagyon szép a bőröm! Sokkal finomabb szemcséjű, mint a púderek általában és van egy kis fedő hatása is, nem csak fixál, szóval nyáron magában is elég lehet bőrtökéletesítve a fényvédő fölé. És plusz pont, hogy árulják világos színben is (mármint ténylegesen világosban, a legtöbb világos színű termék általában jó 2 árnyalattal sötétebb a bőrömnél) Már a sokadikat használom, nagyon bevált!

Aeris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

kokuszbajusz

2016. június 9.

Imadom! Azt adta a mit vartam, az en nagyon olajos borom es a nyar nem tul jo baratok, folyton atfenylett az arcom, viszont ezzel a puderrel (en csak puderkent hasznalom ) 4 orat siman kibir igazitas nelkul is. Az eddig hasznalt puderekkel szemben 5* ot kap mivel lisztes hatasa sincs a boromnek miutan fixalok ezzel. Szamomra tokeletes, tuti ujraveszem.

kokuszbajusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

nfruzsi98

2016. május 18.

50%-os kuponnal vásároltam meg. Olyan púder kerestem, amiben van tükör és van hozzá kis szivacs, hogyha utazok ne kelljen még ecseteket is cipelnem.
Csomagolás: szerintem aranyos ez a kis fényes piros csomagolás. Sajnos az üzletekben csak olyat találtam, ami karcos, meg alapból könnyen összekarcolódik. Praktikus, hogy ilyen kis picike.
Árnyalat: Az én színem a 001 Light Procelain, ami tökéletes, mert a bb krémem picit sötét, így világosít rajta egy kicsit.
Szépen mattít, és egyáltalán nincs csúnya púder finishe.
A benne található tükör mérete tökéletes és a szivacs is könnyen használható. Nedvesen még nem használtam, de szárazon megvett kilóra.

nfruzsi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Szépen mattít, és egyáltalán nincs csúnya púder finishe.

clara12

2016. május 17.

Én nagyon szeretem, nem okoz miteszert, kapható egészen világos árnyalatban is. Drága, de Glamour/Joy-napokon 50%-os kuponnal megéri.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

timeakrst

2016. május 1.

Nagyon szeretem. Szép, egységes a fedése, igaz párszor azért korrigálni kell a nap folyamán. Én alapozó fölé használom fixáló púderként. Tetszik, hogy azért jobban fed, mint egy sima púder.Már kb. a 6.-at használom és mindig újravásárolom. Csak ajánlani tudom.Remélem soha nem szüntetik meg, mert nem tudok nélküle élni :)

timeakrst
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

lareina

2016. április 9.

004-light honey:Évekig a max factor púderesek táborát gyarapítottam, de ez a kis csoda levett a lábamról. Alapozóként nem próbáltam de púdernek tökéletes. A színe abszolút stimmel a bőrömhöz, nem fénylik át maximum egy kis korrigálásra szorul nap közben. A csomagolás külön nagy kedvenc: nem törik, zárható a teteje(ellentétben a max factorral amit két kezemen nem tudom megszámolni hányszor törtem ripityára...) és a tükörért külön hálás vagyok :)

lareina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

Nikike29

2016. április 5.

Általában nem használok alapozót, mert túl soknak érzem, elnehezíti az arcom, fulladozik a bőröm alatta, és eddig bármit próbáltam kifényesedik néhány óra elteltével... (erre mondjuk mondhatom azt, hogy még nem találtam meg az igazi alapozót, de megmondom őszintén már nem is keresem, sok volt a csalódás...) Ezt a púdert nedvesen szerettem volna használni, de nekem valamiért nem működik. Ha bevizezem a szivacsot, szinte alig vesz fel terméket, és egy nedves réteg keletkezik a felszínén, ami után kb használhatatlan. Púdernek viszont szeretem, szerencsére tökéletes színt találtam el, de egyébként jól is illeszkedik a bőr színéhez. Jól mattít, de nem természetellenes.

Nikike29
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!