KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 18.

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Teszt: Rimmel Lasting Finish 25 HR Powder Foundation

Ár: 900,- , Eladó: gina82
Állapot: 2-3-szor használt,szinte új, Helyszín: Tolna megye, fizetés: átutalás + posta
Ár: 1000 Ft (+posta) , Eladó: ljudith78
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, illetve postázom is előre utalást követően
Froggy

2016. november 24.

Hirtelen kellett egy púder, mert a régi már 200 éves volt, este meg alkalom. Az odaúton nyálaztam át a véleményeket. Abszolút nem bántam meg. Nekem a fedése megfelelő, ha ennél többet szeretnék, szerintem már az arcfesték kategória. Olyan szépen mattít, hogy az valami hihetetlen. Nyáron kipróbálom alapozónak is, nagy táborozó vagyok, lehet, így megspórolom az elcipelt termékek számát.

Froggy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

dnelli

2016. november 18.

90%ban alapozóként használom. Púderként átlagosan jó, mattít, és fed, a tartóssága is rendben van. Viszont alapozóként egyszerűen imádom, direkt ezért vettem meg, és szerencsére nem csalódtam benne. 01 Porcelain árnyalatban tökéletesen igazodik a bőrömhöz, nagyon szépen korrigálja az arcszínem (kipirosodásra hajlamos a bőröm), nem fénylik át már órák múlva, abszolút természetes hatást nyújt. Egyetlen hátránya az ezzel való alapozásnak az, hogy így nagyon gyorsan fogy, tízszer gyorsabban, mintha púderként használnád.
Maga a design amúgy nem nagy szám, viszont a doboz kialakítását imádom, nagyon praktikus, ráadásul kapunk hozzá tükröt, ami egész jó dolog, tekintve, hogy egy sima drogériás termékről van szó.
Összességében nekem nagyon elnyerte a tetszésem (kb egy hónapja használom), szerintem újra fogom még venni, főleg ha valami akció is lesz rá.

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 18.

bmesi

2016. november 7.

Már a másodikat használom, gyönyörű természetes hatású, puha bőrt kapunk tőle, kompaktságánank köszönhetően bárhol bármikor egyszerű használni, én imádom.

bmesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

KisPicúr

2016. október 31.

Nagyon szuper púder. Nem porzik, szépen lehet vele fixálni az alapozót és nem néz ki úgy, mintha liszt lenne azarcomon. Egyszerűen tökéletes.

KisPicúr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Vanda234

Korcsoport: < 18
2016. október 16.

Jujj szeretem alapozóként eddig nem nagyon használtam ezért elkezdtem mind 2 fajtáját.
És az én zsíros bőrömőn mind2. Tökéletesen mükődött. 😏

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 16.

És az én zsíros bőrömőn mind2. Tökéletesen mükődött. 😏

Black Fairy

2016. október 15.

Wow...a legvilagosabb árnyalat van meg, tökéletesen passzol a bőrömhöz. Nem fényesedik át, nem csomósodik az arcon, nem kelt hosszú órák múlva se természetellenes hatást...
Én púdernek vettem, lehet alapozóként ki se próbálom, púdernek viszont tökéletes...az ár-mennyiség arány mondjuk nem jó, de a minősége miatt megéri.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 15.

csillahox

2016. október 13.

Nekem ez a púder teljesen megfelelő, mind színben, mind hatásban. A legvilágosabb 001 Light Porcelain árnyalatút vettem meg, mert nagyon világos a bőröm és az alapozó verziójából is a legvilágosabb 100 Ivory árnyalatot használom. Mindig alapozó fölé használom és tökéletes. A T vonalban sem gyűlik össze, ha újra púderezem naponta többször is ha kell, még akkor sem sok. Bár hosszú a hatása, de az orromon muszáj rendszeresen frissíteni a sminkem (sajnos ez van). Eddig ez a púder vált be számomra a legjobban. Bátran merem ajánlani bárkinek. Nagyon szeretem, hogy van hosszá tükör és egy kis "rekesz" a szivacsnak, nagyon könnyűvé teszi ezáltal a smink frissítését. 50%-os kuponnal vettem, így extrán és maximálisan megéri az árát, biztosan újra fogom vásárolni.

csillahox
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

gyumocs

2016. október 11.

Az egyik legjobb púder, amit használtam. A fedése elég erős, szóval, akinek problémásabb bőre van, simán megállja a helyét. Én a Rimmel lasting finish 25h alapozó mellé használtam. Mattítja az arcot, én nap végére sem szokott átfényesedni. Én csak púderként vittem fel, szárazon, egyszer próbáltam ki a kezemen víz segítségével. A dobozban elrejtett szivacs külön kiemelendő. Nagyon jó állaga van, és bár először attól féltem, hogy a púder felénél már más eszközt kell igénybe vegyek, úgy elhasználódik, messze felülmúlta a várakozásaimat. Az "elfogyasztott" doboz után a szivacs még mindig működőképes állapotban volt. Egyszerű tisztán tartani. A sok használat után kicsit átvette a púder színét, nem olyan fehér volt, mint újkorában, de ez lehet az én hibám.. :) A terméket csak ajánlani tudom, kis mennyiségben is szép fedést biztosít, nem csak a problémás bőr számára ;).

gyumocs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

cintianagy

2016. szeptember 15.

Évek óta kerestem a tökéletes púdert és most úgy érzem megtaláltam. A 003-as árnyalat színe tökéletesen passzol a bőrömhöz, mintha nem is használnék semmit. Alapozó fölé használom, jól bírja a nap végéig, csak néha kell felfrissítenem napközben.

cintianagy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

pinkypanka

2016. július 29.

Számomra ez a púder ami tökéletes lehetne de valahogy mégsem az. Nagyon praktikus a csomagolása, van egész világos árnyalatban is és az összetevői is rendben vannak. Ennek ellenére kb. egy évnyi használat után sem tudtam igazán megszeretni. A fedése nem az igazi és tartósságra se mondanám valami jónak, hamar átfénylett utána a bőröm. Elhasználgattam ugyan, de újra nem vásároltam.

pinkypanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol