KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2599-ért megnézem

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 18.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2599

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Teszt: Rimmel Lasting Finish 25 HR Powder Foundation

Ár: 2599, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000ft/db , Eladó: fruzzs
Állapot: új, Helyszín: Bp, fizetés: postan marado/szem.atvetel/csomagautomata

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sancs

2018. január 8.

Nagyon jó kis púder . A legvilágosabb árnyalat van meg. Màr kèt dobozzal elhasznàltam. Remekül mattít. Sokàig fent marad a bőrömön. Ami zavar benne, hogy elég hamar elfogy. Ecsettel vékonyan viszem fel az arcomra, így szèp természetes lesz .

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

jilona1983

2018. január 1.

Eddigi legjobb púderem. Simán veri a háromszor annyiba kerülő mac-et. Sikerült tökéletes színt választanom, nem áll meg az alapozón, mint sok púder, hanem szépen egybeolvad vele, mégsem lesz maszkos vagy darabos a bőrön. Egyetlen bajom, hogy a teteje leesett, mert egy kis darabka letört belőle, de vissza lehet aplikálni, csak óvatosan kell mostmár nyitogatni. De ez az én hibám, mert egyszer leejtettem. :/

jilona1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

dikeee95

2017. december 21.

Nagyon jól fed, ezzel szoktam fixálni az alapozót és a korrektort is! :)

dikeee95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Nagyon jól fed, ezzel szoktam fixálni az alapozót és a korrektort is! :)

NyMirjam

2017. december 11.

Szépen fed és jól mattít.
Púdernak használom csak,de annak tökéletes.
Glamour napokon listára kerül,mert biztos elfogy.

NyMirjam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Szépen fed és jól mattít.
Púdernak használom csak,de annak tökéletes.
Glamour napokon listára kerül,mert biztos elfogy.

Katka0716

2017. november 26.

Maybelinne púder helyett vettem kuponnal, de nagyon be vállt. A 005 warm honey árnyalatot használom belőle. Nem lesz tőle poros a bőröm. Nyáron van hogy csak a púdert használom magában. Szépen fed, mattít. Ha elfogy biztos, hogy újra veszem. Vizesen nem próbáltam és nem is akarom :D

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

SztanikMona

2017. november 14.

Egy átlagos púder. Nem túl tartós. Nem veszem újra, de nagy baj nem volt vele.

SztanikMona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Egy átlagos púder. Nem túl tartós. Nem veszem újra, de nagy baj nem volt vele.

anita11

2017. november 12.

Nagyon szeretem, már újra egyszer vettem.
Nagyon szép matt fedése van, ami valóban tartós! Biciklivel járok dolgozni, és a nagy melegben leizzadtam, egyből a mosdóba vettem az irányt, hogy rendbe tegyem magam, de hihetetlen módom az arcom egyáltalán nem volt fényes. Felitattam magamról az izzadtságot, és nem kellett semmi más, mintha frissen sminkeltem volna!
A nedvesen nem igazán tudtam kipróbálni, nem működött úgy, és ahol bevizeztem a púdert, ott meg is kövesedett, azt kel kellett utána kaparni.

Hátránya, hogy 2-3x olyan gyorsan fogy mint a többi eddig használt púderem, és sajnálom a teljes árát kiadni érte. Viszont meg is bántam, hogy mást vettem helyette. A kupon napokról lemaradtam, de alig várom, hogy akciós legyen.
De emiatt inkább nem vonnék le pontot.

anita11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Nagyon szeretem, már újra egyszer vettem.

De emiatt inkább nem vonnék le pontot.

lanefox

2017. október 21.

A 001 Light Porcelain tökéletesen passzol a bőrömhöz, nagyon jó a fedése (szárazon, mert vizesen nem próbáltam) és egésznap fentmarad, viszont nálam nagyon gyorsan fogy, de 50%os kuponnal újra szoktam venni, úgy megéri.

lanefox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

mbarbara92

2017. október 16.

Az Astor skin Match púderjét használtam eddig, de mivel elfogyott, és szerettem volna valami újat is kipróbálni, erre eset a választásom.
Nagyon elégedett vagyok vele. Erős a fedése, szépek az összetevői.
Ár-érték arányban szuper!

mbarbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Nagyon elégedett vagyok vele. Erős a fedése, szépek az összetevői.
Ár-érték arányban szuper!

tia094

2017. október 15.

Imádom, Glalmour napokon szereztem be, mert teljes áron drágállottam, de most, hogy itt volt az alkalom a fél áras vételhez lecsaptam rá. Bevallom őszintén nem gondoltam volna, hogy ekkora különbséget nyújthat egy jó púder. Én a szemem alá használom csak a korrektor úgy mond "fixálására", és isten királyul teszi a dolgát. Idáig sima transzparent átlátszó púdert használtam, de a sminkem napvégére még így is mindig elmozdult a fixálás ellenére is, de ez teszi rendesen a dolgát, a szempillaspirál, szemceruza a helyén marad, viszlát panda szemek. És a legjobb, nem ül bele az apró ráncokba szem alatt. Remélem nem változik a véleményem.

tia094
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol