KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 18.

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Teszt: Rimmel Lasting Finish 25 HR Powder Foundation

Ár: 900,- , Eladó: gina82
Állapot: 2-3-szor használt,szinte új, Helyszín: Tolna megye, fizetés: átutalás + posta
Ár: 1500ft , Eladó: Vanda234
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsen személyes átvételel. Posta pénz is postázva

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

jdooora

2017. augusztus 7.

Az örök kedvenc Manhattan púderalapozóm helyett kerestem könnyen beszerezhető alternatívát és emellett döntöttem. Nem teljesít rosszul, de a kettőt összehasonlítva mind fedésben, mind tartósságban messze a Manhattan győz, ráadásul annak a színe is jobban passzol a bőrömhöz. Hozzáteszem, mindkét terméket púderként próbaltam csak használni BB krém fölé.

jdooora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

veresbarbi

2017. július 7.

A jó vélemények hatására vettem meg, és mennyire jól tettem! 003-as árnyalata tökéletesen illeszkedik a lebarnult bőrömhöz, Szuper matt a finishe, nyáron sokszor alapozót sem használok, csak ezt a kis csodát teszem fel. Hozzá kell tenni,hogy elég egységes a bőröm, nincsenek nagy bőrhibáim. Nap közepén ebben a nagy melegben az orromnál átfényesedik, de ezt nem az ő hibájának tudom be, hiszen alapozót nem is kenek alá. Kompakt kis táskabarát kiszerelés, nagyon tetszik a hozzá való szivacs, és hogy külön kis tartó van neki, és a tükör is. Mielőtt megvettem aggódtam azért,hogy nagyon hamar el fog fogyni, mivel fele annyi mennyiség van benne,mint az átlag púderekben, de 2 hónapja napi szinten használva nem sok fogyott még belőle. Az ára sem vészes, kuponos akciókkal meg aztán főleg nagyon olcsón lehet beszerezni. Úgy vettem észre,hogy drogériánként nagyon elérő az ára, Müllerben vettem (nem akciósan) 2500 Ft-ért, míg a Dm-ben 3200 Ft. Mindenkinek ajánlom, ár-érték arányban tökéletes.

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

nona1975

2017. július 2.

Szuper termék,nagyon jól fed.

nona1975
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Szuper termék,nagyon jól fed.

freja94

2017. június 13.

Joy napokon vettem féláron, így igazán megérte, viszont sajnos hamarosan kifogy, így nem mondanám, hogy mennyiségre elégedett lennék vele. Maga a cucc egyébként szuperjó, önmagában kicsit gyenge, de bármilyen alapozó fölött növeli a fedést és nagyon jól fixál. A bőröm többféle alapozóval kipróbálva, illetve önmagában is átzsírosodott, de a fedés talán kevésbé csökkent, mint más púderekkel. Felvitelkor gyönyörű, egyébként - matt, de nem szárít, nem poros. Hófehérkéknek is megfelelő, nem üt el, de valahogy egészségesebb színt ad az arcnak:)

freja94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Stella18

2017. június 6.

Nagyon sok jót hallattam róla és, így Glamour napok lecsaptam rá fél áron- a teljes árát is simán megéri. Teljesen megvagyok vele elégedve. Nekem sajnos elég pattanásos bőröm és még sincs, olyan púderhatása az arcomon, hanem olyan, mintha az én bőröm lenne ilyen szép és matt. Az hogy nem poros ez nálam nagyon nagy pozitívum. :) Azt is nagyon szeretem benne, hogy illat anyag mentes és az összetevőitől sem lesz baja a bőrömnek, pedig az én igen érzékeny. Egyszerűen imádom, ha nincs is alatta alapozó, akkor is tökéletes fed és tartós.

Stella18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

krisz69

2017. május 23.

Nagyon szeretem tökéletes fedése van hozzá teszem nekem nem kimondottan problémás a bőröm.Nem puderes hatású.Nálam újra vevős az biztos

krisz69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

katsaya

2017. május 21.

Ajándékba kaptam a 001 Light Porcelain árnyalatát, őszinte leszek. Eddig ez az első olyan púder ami nem csak valóban tartós, de az árnyalata is tökéletesen passzol a hófehérke bőrömhöz. Határozottan 5/5

katsaya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

izabella73

2017. május 19.

Sok jót hallottam róla és amúgy is kerestem egy jobbfajta drogériás púdert,ezért 50%os kuponnal lecsaptam rá.Így nagyon megérte az árát,szárazon használva és nedvesen használva is bevált,szépen fed,természetes hatású,nem poros,nem maszkos.Az összetevői is jók,nem okozott semmi irritációt és egyéb problémát,pedig az utóbbi időben sajnos túlérzékeny lett a bőröm. :( Ja,és a csomagolása is szuper,az is 5*

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

thepinkdoor

2017. május 19.

A legjobb drogériás púder amit valaha használtam!
Jó ideje keresem a tökéletes púdert, az eddig próbált Essence, Catrice, Rimmel, Avon púderek közül messze ez a legjobb!
Nem poros, egész jól fed, és marad fent 5-6 órán keresztül az arcon! (Bár nedvesen még nem próbáltam)

thepinkdoor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

A legjobb drogériás púder amit valaha használtam!

Nittuska

2017. május 19.

Most joy napokon vettem, volt rá - 50% kupon, így simán megéri az árát.
Dm-ben 3100 Ft Rossmannba 2600 Ft és ezekből le jött a fele.
Én eddig még csak púderként használtam de majd ki próbálom nedves szivaccsal is alapozóként. Hosszabb távú használat után jövök majd még updateolni.

UPDATE
Kipróbáltam nedves szivaccsal alapozóként. Gyenge/közepes fedésű a piros pattik után maradt foltokat nem nagyon halványitja, ha 2 réteget használok akkor meg kicsit sötét (legvilágosabb árnyalat van meg)
De én meg vagyok vele elégedve ennél jobb púdert még nem használtam, szépen mattit is, nem poros, és + pont h nincs benne illat anyag 😍

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Most joy napokon vettem, volt rá - 50% kupon, így simán megéri az árát.
Dm-ben 3100 Ft Rossmannba 2600 Ft és ezekből le jött a fele.

UPDATE

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol