KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 18.

Nedvesen és szárazon is használható kőpúder, kontrollálja a bőr kifényesédését, vízálló és érintésálló.

Teszt: Rimmel Lasting Finish 25 HR Powder Foundation

Ár: 900,- , Eladó: gina82
Állapot: 2-3-szor használt,szinte új, Helyszín: Tolna megye, fizetés: átutalás + posta
Ár: 1500 Ft , Eladó: clara12
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel vagy posta+előre utalás
Krémmánia Kedvencek a -től
csocsi36

2017. február 1.

Nagyon szeretem ezt a púdert mert elég tartós és passzol a bőrszínemhez, viszont...az szerintem nagyon nem igaz, hogy érintésálló, ami nekem egy mínusz csillagot jelent és ebbe még az is beletartozik, hogy gyorsan fogy.

csocsi36
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Kriszti4

2017. január 26.

A Light Porcelain árnyalatot használom ami tökéletesen illik a bőröm színéhez. Csak púderként használtam. Nekem eddig ez a legjobb púderem.Nem szárít, tökéletesen helyén tartja az alapozót, egyáltalán nem látszik hogy van rajtam púder. Hihetetlenül kevés mennyiséget kel használni belőle így elég sokáig kitart.

Kriszti4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

NikolettaV

2017. január 6.

Én púderként használom, sajnos a T vonal fényesedését annyira nem tudja meggátolni, de eddig ezzel bírta a legtovább...Ettől függetlenül tartós és jó fedésű púder, szeretem. :)

NikolettaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Froggy

2016. december 19.

Hirtelen kellett egy púder, mert a régi már 200 éves volt, este meg alkalom. Az odaúton nyálaztam át a véleményeket. Abszolút nem bántam meg. Nekem a fedése megfelelő, ha ennél többet szeretnék, szerintem már az arcfesték kategória. Olyan szépen mattít, hogy az valami hihetetlen. Nyáron kipróbálom alapozónak is, nagy táborozó vagyok, lehet, így megspórolom az elcipelt termékek számát.

Update: Kipróbáltam alapozónak is. A bőrpírt abszolút elfedte, pattanásaim nem is voltak, egyedül a szemem alatti táskákra volt kevés önmagában, de hát 4 óra alvás után mit várjon az ember? Nagyon tetszett, így is maximálisan teljesített.

Froggy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

dnelli

2016. november 18.

90%ban alapozóként használom. Púderként átlagosan jó, mattít, és fed, a tartóssága is rendben van. Viszont alapozóként egyszerűen imádom, direkt ezért vettem meg, és szerencsére nem csalódtam benne. 01 Porcelain árnyalatban tökéletesen igazodik a bőrömhöz, nagyon szépen korrigálja az arcszínem (kipirosodásra hajlamos a bőröm), nem fénylik át már órák múlva, abszolút természetes hatást nyújt. Egyetlen hátránya az ezzel való alapozásnak az, hogy így nagyon gyorsan fogy, tízszer gyorsabban, mintha púderként használnád.
Maga a design amúgy nem nagy szám, viszont a doboz kialakítását imádom, nagyon praktikus, ráadásul kapunk hozzá tükröt, ami egész jó dolog, tekintve, hogy egy sima drogériás termékről van szó.
Összességében nekem nagyon elnyerte a tetszésem (kb egy hónapja használom), szerintem újra fogom még venni, főleg ha valami akció is lesz rá.

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 18.

bmesi

2016. november 7.

Már a másodikat használom, gyönyörű természetes hatású, puha bőrt kapunk tőle, kompaktságánank köszönhetően bárhol bármikor egyszerű használni, én imádom.

bmesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

KisPicúr

2016. október 31.

Nagyon szuper púder. Nem porzik, szépen lehet vele fixálni az alapozót és nem néz ki úgy, mintha liszt lenne azarcomon. Egyszerűen tökéletes.

KisPicúr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Vanda234

Korcsoport: < 18
2016. október 16.

Jujj szeretem alapozóként eddig nem nagyon használtam ezért elkezdtem mind 2 fajtáját.
És az én zsíros bőrömőn mind2. Tökéletesen mükődött. 😏

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 16.

És az én zsíros bőrömőn mind2. Tökéletesen mükődött. 😏

Black Fairy

2016. október 15.

Wow...a legvilagosabb árnyalat van meg, tökéletesen passzol a bőrömhöz. Nem fényesedik át, nem csomósodik az arcon, nem kelt hosszú órák múlva se természetellenes hatást...
Én púdernek vettem, lehet alapozóként ki se próbálom, púdernek viszont tökéletes...az ár-mennyiség arány mondjuk nem jó, de a minősége miatt megéri.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 15.

csillahox

2016. október 13.

Nekem ez a púder teljesen megfelelő, mind színben, mind hatásban. A legvilágosabb 001 Light Porcelain árnyalatút vettem meg, mert nagyon világos a bőröm és az alapozó verziójából is a legvilágosabb 100 Ivory árnyalatot használom. Mindig alapozó fölé használom és tökéletes. A T vonalban sem gyűlik össze, ha újra púderezem naponta többször is ha kell, még akkor sem sok. Bár hosszú a hatása, de az orromon muszáj rendszeresen frissíteni a sminkem (sajnos ez van). Eddig ez a púder vált be számomra a legjobban. Bátran merem ajánlani bárkinek. Nagyon szeretem, hogy van hosszá tükör és egy kis "rekesz" a szivacsnak, nagyon könnyűvé teszi ezáltal a smink frissítését. 50%-os kuponnal vettem, így extrán és maximálisan megéri az árát, biztosan újra fogom vásárolni.

csillahox
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol