KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

s-he stylezone

Ár:   700   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. október 27.

Ár:   700

Színe hosszan tart, és nem mosódik el.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Catn0va

2018. május 24.

A fekete árnyalatot vettem meg, klassz termék. Jó állagú, tartós. Szép, hangsúlyos szemöldököt tudok vele rajzolni, illik a hollófekete hajamhoz.

Catn0va
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

radioaktiva

2018. április 20.

Nem volt türelmem kikísérletezni, mit és hogyan tegyek ezzel a vacakkal, hogy legyen is értékelhető eredménye a szemöldökömön. Használhatatlan. Ment a kukába.

radioaktiva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 20.

bartazsuzsanna

2018. április 13.

Tökéletesen passzol a szökésbarna hajamhoz. Inkább keményebb a textúrája, így precízebben tudok vele dolgozni. Nagyon szeretem, biztos feltankolok belőle. :)

bartazsuzsanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

BriBerecz

2018. január 5.

Amióta színezem a szemöldököm csak ezt használom :) Élénk vörös hajam van, de a barnája jól passzol az arcomhoz és a hajamhoz, szépen lehet vele rajzolni.

BriBerecz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Maja1380

2017. november 30.

Szeretem ezt a ceruzát, én a sötétbarnát használom szépen megtudom vele csinálni a szemöldököm.Egész nap tart, nem maszatolódik.Többször újra vettem már.

Maja1380
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

rosa.love

2017. október 13.

Hegyezheto, nem tul puha, jok a szinei. Nem is tudom, miert vettem, a s-he markat nem szeretem. De ez bevalt, bar csodat nem kell varni tole. Nem tartos ez se. 4 csillag azert megy, mert legalabb jo allaga van, nem vajpuha.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

noriri

2017. július 20.

Nagyon régóta használom, már elhegyeztem a nagy részét. Ha alákerül valami szilikontartalmú krém/fényvédő, vagy akármi akkor irtózatosan kenődik. Egyébként ilyen probléma nincs.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 20.

vikremmaia

2017. július 3.

Számomra az egyik legrosszabb szemceruza,amit valaha használtam,nagyon hamar lefolyik,kenődik abszolút nem tartós.Az olcsóbb szemceruzák között is található ennél ezerszer jobb minőségű.A színe erős, ha nagyon kiszeretnék emelni egy pozitívumot csak ezt tudnám,nem veszem újra.

vikremmaia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

tmscsilla

2017. május 27.

A 003-as árnyalatot használom egy ideje, teljesen korrekt kis termék. A dolgát elvégzi, szépen lehet vele dolgozni, nem is fogy túl gyorsan, egyszóval egy jó kis ceruza, bár túl nagy bummot nem okozott az életemben.

tmscsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

SMH

2017. április 11.

Nálam must have darab. Minden nap ezt használom, nagyon szeretem. Jó a színe, kellemes az állaga, viszonylag tartós is, az ára pedig verhetetlen.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.