KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thebobi, Módosítva: 2015. október 19.

Kategória:   Hajápolók

Azonnali ragyogás és rugalmasság hajolaj az intenzív ápolásért. Száraz és igénybevett hajra. Táplálja és megvédi a száraz hajat.

• Azonnali ragyogás és rugalmasság
  • Táplálja és puhítja a hajat az Intenzív-tápláló Olajok segítségével, anélkül hogy elnehezítené a hajat
  • Azonnal beivódik, nem hagy maradékot
  • Tökéletes befejezése a hajápolásnak

3 alkalmazási lehetőség:

• Hajmosás előtti ápoló
  • Hajmosás utáni, nem kiöblítendő hajpakolás
  • Hajápoló száraz hajon

wildrose

2018. július 12.

Kellemes, gazdag illatú, közepesen sűrű állagú hajolaj, extra könnyen eloszlatható a hajon, nagyon szépen ápol, és imádtam a kiszerelését. Utazáskor nagyon praktikus.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Cat21

2018. január 5.

Egy kicsit több hatást vártam a sokféle olaj összetevők miatt de nem lett nagy durranás.
Hidratál, nem zsírosít de ennyit a legtöbb hajolaj tud. Viszont a beígért ragyogás elmarad.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Megara

2016. október 8.

Nagyon jó ez a hajolaj. Jó az illata, kicsit talán mandulás vagy nem is tudom mihez hasonlitsam az illatát...
én hajmosás utan a száraz hajamra szoktam kenni belőle a hajam közepétől lefelé. Szépen kisimitja a hajvegeket, és ez utána is megmarad, és én az illatát is érzem még sokáig a hajamon.
Lehet hogy ki fogok próbálni még más hajolajokat is, de ha azok nem válnak be, biztos visszatérek ehhez.

Megara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Vivenna

2016. június 4.

Szőkítettem a hajamat, utána olyan volt tapintásra mint a seprű. Akciós volt a Rossmann-ba, gondoltam kipróbálom. Életem legjobb döntése volt. :)
Nagyon puha lett a hajam tőle, eltaláltam azt a mennyiséget is ami elég, és nem zsírosítja.
Sajnos az illata nem tartós, másnapra már eltűnik, ezért csak 4 csillag, de az biztos, hogy mindig lesz itthon belőle. :)

Vivenna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

Vicus

2016. május 7.

Nagyon szuper kis olaj! Találkoztam már olyan hajvégápolókkal, amik egyszerűen eltűntek a hajamban, ez nem ilyen. Ezért mondjuk vigyázni kell a mennyiséggel is, volt már, hogy sok lett. Kiszerelése praktikus, illata viszont érdekes, elsőre kellemes, de már nagyon unom, túl édes :D

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

thebobi

2015. december 5.

Nekem beváltak a Schauma hajolajai (ez és a Mirror Gloss van meg). A másiknak van egy kis illata, ennek nem érezni. Abszolút teszik a dolgukat. Hidratálják a a száraz hajvégeket. Szép fényes lesz tőle a hajam, de nincs tőle zsíros hatása. Jár az öt pont!

thebobi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Sclerocarya Birrea Seed Oil