KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

Ár: 8000 Ft (plusz postaköltség) , Eladó: pajerzsofi
Állapot: "bontatlan", Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten bkv vonalon lehetséges, vagy utalás után postázom.
Pro S silver effect sampon
Ár: 1000ft , Eladó: rena35
Állapot: 2xpróbált, Helyszín: vác, fizetés: posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AstroSue

2017. július 25.

nekem ez jobban bejött mint a swis-o-paar.

AstroSue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

nekem ez jobban bejött mint a swis-o-paar.

Purrfect

2017. július 24.

Nekem nem csinalt semmit a szokitett hajammal. Az illata jo es jol habzik, de ennyi amit tud, pedig tobb percre hagytam a hajamon rajta.

Purrfect
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Reka98

2017. július 17.

Szőke ombre hajam van, szőkítve volt és ilyen enyhébb csibe színt kapott a hajam. Arra gondoltam, hogy kellene valami, amitől nem lesz ilyen. Hát megtaláltam. Igazán jó kis termék, bevált, imádom a gyönyörü lila szinét és az illatát is egyaránt. Bár nagyon, de nagyon szárítja a hajam azt vettem észre, ezért csak 4 csillagot kap.

Reka98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

quika

2017. július 17.

Szokitett, nagyon vilagos hajam van. A tovek konnyen sargulnak, ott szepen hamvasit, szebben mint barmelyik masik amit eddig probaltam, viszont a hajamon lejjebb, ahol valoszinuleg erosebben roncsolt allapotok uralkodnak, mar 1-2 perc utan szurkes-kekes lesz tole...ez van, szokitett hajjal banni gyotrelem es szivas:D

quika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

xxilaurab

2017. július 12.

Számomra jobban bevált mint a Kallos hamvasító samponjai. Szőke ombre hajam van, a vége szinte fehér. Ott elég gyorsan beszürkül, a tetején meg szinte semmit nem hat de tény, hogy nem olyan sárga tőle a hajam. Mindig van itthon több flakonnal, akciósan mindig veszek belőle:) jól habzik és én nem vettem észre, hogy szárítana bár mindig használok balzsamot utána.

xxilaurab
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

ZitaSt

2017. július 7.

Mivel hideg-szőkére festem a hajam, ezért ezt használom sárgásodás ellen. Tény, ha az ember hosszabban rajta hagyja a hajon az kaphat egy lilás árnyalatot, de 1-2 perc alatt még nem fogja meg.

ZitaSt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

csarankoszandi

2017. július 3.

A legjobb lila sampon a piacon!

csarankoszandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

A legjobb lila sampon a piacon!

instantlia

2017. június 7.

Balayage- ombre festésre teljesen tökéletes. Egyáltalán nem hagyja, hogy besárguljanak a szőke részek, sőt, ha kicsit tovább hagyod rajta, kap a legszőkébb rész egy ilyen hideg szürkés/lilás árnyalatot. Amire ki van találva, arra nagyon jó. Ha valakit zavar, hogy fürdés közben olyan, mintha Törpilla fürdővizében ül, az inkább ne használja :))) Semmivel sem tud kevesebbet, mint mondjuk a Kevin Murphy hamvasító.

instantlia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

anettina

2017. május 30.

Hihetetlen gyorsan sárgul be a szőke rész a hajamban, és bár azt mondta a fodrászom, hogy nem szükséges hamvasítót használjak, így már nem állapot. Az első mosás után némely részeken észrevehető volt valami változás, remélem, hogy több hajmosás után még egy kis csodát tesz és a legjobban remélem, hogy nem korpásítja be a hajam

anettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Kremcica

2017. május 26.

Az utóbbi időben azt vettem észre hogy a szőkített részek a hajamon elkezdtek csibesárgára válni. Nem katasztrofálisan, de engem zavart. Glamour-napokon volt Schauma kupon így azzal azt hiszem féláron vettem meg. Tényleg fura kékes-lila színe van (mert ugye a sárga komplementer színe a kék), nem fogja be a kádat, jól habzik, nekem tetszik az illata is. Festés utáni héten szoktam használni 2-3 alkalommal. Előbb ezzel mosok hajat, rajta hagyom a hajamon a habot pár percre és utána megmosom a másik szokásos samponommal. Kell rá a balzsam, de ha így a végén nekem nem száraz a hajam hossza a töveknél meg egyébként is nagyon zsírosodik így nem gond ha picit szárít. Nem mondom hogy eszméletlen micsoda eredménye van, de látszik hogy hamvasabb szőke lettem. Nem baj ha nem durva kemikáliákkal próbáljuk finomítani a hajszínünket, az teljesen tönkrevágná a hajszerkezetet.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm