KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

Ár: 600 Ft , Eladó: AgnesMiko
Állapot: Háromnegyedig van, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cskriszti2

2018. április 18.

A legjobb hamvasító sampon. Második átmosásra szoktam használni.

cskriszti2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

A legjobb hamvasító sampon. Második átmosásra szoktam használni.

prne0919

2018. április 8.

Nagyon jó sampon. Én nem önállóan használom, hanem más samponnal, és persze balzsammal, pakolással. Így nem szárítja a hajam, és a színe hamvasabb lesz.

prne0919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

marillus

2018. március 29.

Valóban egy erős, jó hamvasító sampon, amit azért érdemes keverni egy sima samponnal.

marillus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Volturispet

2018. március 28.

Természetesen sötétszőke hajat szőkítek icipicit, és kevés sárgás tónussal kell küzdenem, de ettől a sampontól mindig dús és csillogó lesz a vékony szálú hajam. :)

Volturispet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

stimea

2018. március 23.

15 eves korom ota vagyok szoke es 15 eves korom ota szenvedek a nemkivant voroses-sargas tonusokkal. Nagyon regota hasznalom ezt a sampont bar nem ertem,hogy miert mivel nekem semmit nem csinal azon kivul,hogy kiszàritja a hajam. Tobb modon probaltam mar de tenyleg nem sokat segit.

stimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Sre98

2018. március 23.

Először csak magában használtam és folyton ilyen ragadós, száraz érzetet hagyott maga után. Ezek mellett viszont javított a sárgás hajszínemen, szép hamvas lett, ezért kísérleteztem vele tovább. Szerintem úgy a tuti, ha összekevered egy rendes samponnal, mert akkor nem szárít annyira, meg persze utána egy kis balzsam. Ezekkel kiegészítve tök szuper, bár én nem használom minden hajmosásnál.

Sre98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Sisil

2018. március 19.

Szuper a hatása.. nem egyszer mentett meg tinikoromban a "sárga haj" katasztrófától.DE valamit mostanra változtattak szerintem az összetételén, mert allergiás lettem rá.. :(

Sisil
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

fdooori

2018. február 24.

Nagyon szépen javít a sárgás hatáson, az egy csillag levonás amiatt jár hogy egyszer ilyen rose goldra befogta a hajam :D amúgy sima samponként annyira nem hatékony, én úgy használom, hogy felkenem mintha egy balzsam lenne és egy 3-5 percig rajtahagyom majd utána mosom meg vele a hajam és úgy nagyon szép eredményt lehet vele elérni.

fdooori
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 24.

coffeegirl

2018. február 22.

Régebben én is használtam, és jó lila lett tőle az amúgy hamvasításnak szánt hajam :/ Nem tudom, hogy sokat használtam e belőle, vagy túl gyakran, de elég csúnya volt a hajam, hogy néhol sárgás, néhol meg lilás volt. Nagyim is mikor elmegy fodrászhoz,akkor ilyennel mossák meg az ősz haját és enyhén lilásan jön haza.. Olyan fura. Én azóta másmilyet használok, ami tényleg nagyon jó,és nem lesz lila tőle a hajam, hanem szép hamvas :)

coffeegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

tantos.szabina

2018. február 19.

Kb 3 evig hasznaltam, folyamatosan ujravettem. Ar-ertek aranyban a legjobb, konnyen elerheto. Ez a sampon tartotta hamvasan a szoke hajam. Szeretem az illatat.

tantos.szabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.