KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

Ár: 600 Ft , Eladó: AgnesMiko
Állapot: Háromnegyedig van, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 700 , Eladó: virko01
Állapot: új, 1-szer sem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en, igény esetén postázhatok is

sztinke

2018. június 18.

Felemás a véleményem erről a samponról. A hatásával elégedett vagyok, tényleg szépen hamvasít és megakadályozza a szőke tincsek sárgulását, viszont borzasztóan szárít. Én nem használom minden hajmosásnál és nem szoktam percekig a hajamon hagyni, második mosásra mindig valami másik, táplálóbb sampont használok, valamint a balzsamozás és a kifésülőspray+hajolaj kombó sem marad ki, mégis baromira kiszárítja a hajam ez a sampon. Így lehet, hogy kénytelen leszek még ritkábban használni.
Szóval a hamvasító hatás 5-ös, a szárítás miatt viszont csak 2-es, így kap egy 3-ast.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Smailla0

Korcsoport: < 18
2018. június 17.

Fodrászom ezt ajánlotta a hajamra, mivel régen hennáztam és szenvedek nagyon a vörös szín eltüntetésével. Valamennyit segít talán kevésbé látszik át a vörös a hajfestékem alatt amióta őt is használom, viszont szárítja a hajamat.

Smailla0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 17.

livialmasi

Korcsoport: < 18
2018. június 13.

sok jot hallottam rola igy en is kiprobaltam. a sargas reszeket eltuntette de nagyon szaritotta es zsirositotta a hajamat
nem veszem ujra

livialmasi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 13.

nem veszem ujra

Moni86

2018. május 26.

Én kb 10 éve használom. Nem mindig. De sokszor. Most a hajtöveimet mosom evvel mert az sötétebb szőke. És nem szeretem ha festés után 2-3 héttel sárga. Teljesen jó. Habzik rendesen. Sűrű. Nem folyik mindenhova. Nekem nem szárít. Bár balzsamot mindig használok

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

catyst

2018. május 25.

Csatlakozom azokhoz, akik dicsérik a terméket. Felül természetes szőke, a hajvégeimen még van egy kis festék (barna lekopás) , ami miatt vannak sárgás árnyalatok a hajamban. Így gondoltam kipróbálom ezt a terméket...hát tényleg az első hajmosásnál lehet látni hogy világosítja a szőke árnyalatokat. Hozzátenném hogy előtte drága, fodrászkellékes samponokat használtam, én amondó vagyok hogy semmit nem csinálnak a hajjal. Ettől a schaumától most lehet szebb a hajam, mint eddig bármelyik 3-4 ezer ft-os sampontól. Nem szárítja egyáltalán a hajam, bár hozzáteszem elég jó hajpakolást használok. Mindenképp újravevős!

catyst
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Bettu

2018. május 18.

Szeretem ezt a sampont, bár ritkán használom. Balayage hajam van, így csak néha frissítem a szőke színt benne. Nagyon selymes lesz utána a hajam, szépen élénkíti a szőke hajszálakat. Mikor teljesen szőke voltam néha túlzásokba estem és bizony volt lilás hajam tőle. :D

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Kinleyni

2018. május 5.

Festett sötétbarna hajat szőkítek, félúton járok rengeteg vörös és sárga ill. arany tónussal.
Megvettem ezt a sampont és nem hittem, csak reméltem, hogy használ. Legnagyobb meglepetésemre csodát művelt, látványos volt a világos barna hajamon is.
5 percig hagytam a hajamon, esküszöm meglepődtem de gyönyörűen hamvasított, viszont tényleg szárít, kell utána a balzsam.

Kinleyni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

juditka89

2018. május 4.

Kb 8 éve ezt a sampont használom,és ha lehet ilyet mondani akkor tökéletes 😉

juditka89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Kb 8 éve ezt a sampont használom,és ha lehet ilyet mondani akkor tökéletes 😉

Lili99

2018. május 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket nagyon szépen kiemeli a hajam színét és nekem kevésbé is zsirosodik a hajam amióta ezt a terméket használom és nem színezi át lilára a hajat ... Nekem nagyon bejött :)

Lili99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Timcsoki

2018. április 21.

Az itteni vélemények alapján vettem meg! Nincs összehasonlítási alapom, de szerintem nem is lesz! Maximálisan meg vagyok elégedve vele! Schwarzkopf Natural&Easy 532-es hajfestékét használom, ami világos hamvas gyöngyházszőke névre hallgat! Két festés között megkopik egy kicsit a hamvasság, amit semmivel nem tudtam visszahozni! (Legalább is eddig)! Heti egyszer használom! Simán hígítás nélkül megmosom vele a hajamat és utána átmosom a hajamat a sima samponommal! Nekem nem tűnt fel, hogy szárítana, de én mindig használok balzsamot! Heti egynél többször nekem nem is kell használnom! Bátran ajánlom!

Timcsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.