KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

Ár: 8000 Ft (plusz postaköltség) , Eladó: pajerzsofi
Állapot: "bontatlan", Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten bkv vonalon lehetséges, vagy utalás után postázom.
Ár: 600 Ft , Eladó: AgnesMiko
Állapot: Háromnegyedig van, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sz_Réka

2017. november 14.

Mint halottnak a csók... Nem csinál semmit azon kívül, hogy befogja a fejbőrömet.

Sz_Réka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

kissannamarika

2017. november 9.

5 évig voltam világosszőke, ezt használtam más samponnsl higítva, nagyon bejött. Ha kicsit többet raktam a kelleténél akkor egy egy világosabb tincsem lilás árnyalatú lett, de ez csak az erősségét mutatja.

kissannamarika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Anyezz

2017. november 8.

Ezer éve nem jött szembe, sokáig használtam pedig. Nagyon jó kis sampon finom illattal, az én hajamat egyáltalán nem szárította. Imádom, hogy lila:D

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Lettike77

2017. november 4.

Alapból sötétbarna hajam van, de ki lett szőkítve márciusban azóta használom rendszeresen, minden hajmosásnál. Ezzel a samponnal sikerül a két hajfestés közötti időszakban szép szőke szint biztosítani. Az én hajamat is szárítja egy kicsit, de nem vészes. Az illatát szeretem. Biztos, hogy újra fogom venni. :)

Lettike77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Bradshaw

2017. október 24.

Ha samponként használjuk, valóban hosszú-hosszú idő mire kapsz egy hamvas csillogást. Mamámnak már nagyon szép hamvas tőle a haja. A fehéret tényleg befogta évek alatt. Az én szőkített hajamat nem akarta hamvasítani, így pakolásnak kezdtem el használni. 20 percig hagyom a hajamon, majd megmosom. Tényleg szárít, így balzsamozni kell nagyon durván. A szárítás miatt nem adom meg a max csillagot.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

nefi02

2017. október 18.

Festett szőke hajra használom, mostmár fél éve. Nekem abszolút bevált. Amikor a fodrász befesti a hajadat elmondja, hogy a szőke hajat máshogy kell ápolni, ha ezeket nem tartod be akkor csúnya töredezett és besárgult lesz. Ha nem fodrásznál szőkíted akkor nincs az a sampon (személyes véleményem szerint :) ) ami ki tudja javítani az otthoni hajfestés rettenetes hatásait. A balzsam használata szerintem egyébként is alap, de ha szőke a hajad kötelező!! A fodrászom mondta, hogy a hamvasító sampon is ajánlott, mivel egyébként besárgul a hajad, de nem minden nap. Minden második vagy harmadik, (attól függően, hogy milyen gyakran mosod a hajad) hajmosásnál kell használni ezt a sampont, egyébként a rendes samponoddal moss hajat! Nekem így semmilyen szárító, beszürkítő hatás nem jelentkezett, viszont láthatóan felfrissíti a színt.

nefi02
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

agica7

2017. október 15.

Amikor még festettem az alapból is szőke hajamat (platinára), akkor használtam. Szépen segített a sárgaság ellen.

agica7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Unicorn

2017. október 11.

Nem nem nem nem
Hagy kezdjem azzal, hogy senkinek nem ajánlom hogy AKÁRMILYEN módon, akár fodrásszal, akárhogy (saját magának meg pláne nem xD ) szőkítesse a haját. Fodrász csinálta az alaphangon világosbarna hajamba a melírt. Azóta színt váltottam, és több mint egy éve nincs kémiailag kezelve a hajam, de a szőkített tincsek végei még mindig jobban töredeznek. És nekem még erős, dús hajam is van.
A samponról annyit, hogy azon kívül hogy szárított mint a vesztés mást nem produkált. A 2 csillag mert nagymamám ősz hajának lilás fényt kölcsönzött, tehát nagyooon hosszan használva beválhat.

Unicorn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Nem nem nem nem

ggsmgy

2017. október 3.

Nagyon elégedett vagyok vele. Annyi, hogy nekem nem ajánlott heti vagy két heti alkalomnál többször használni, mert fakóvá válnak a festett szőke tincseim.

ggsmgy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

MadKat

2017. szeptember 30.

Szuper termék! Évek óta festem szőkére a hajam, de sajnos időnként nem sikerül túl természetes szőkét elérni. Pár hónapja használom ezt a hamvasítót, itteni vélemények hatására (köszi csajok! :)) és azóta kifejezetten hamvasabb, lágyabb, természetesebb az árnyalata a hajamnak.
Heti egyszer használom, feles arányban a szokásos samponommal keverve. Semmilyen kártékony hatást nem észleltem eddig, csak jót!
Csak ajánlani tudom! :)

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Csak ajánlani tudom! :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm