KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

Ár: 8000 Ft (plusz postaköltség) , Eladó: pajerzsofi
Állapot: "bontatlan", Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten bkv vonalon lehetséges, vagy utalás után postázom.

Kremcica

2017. szeptember 18.

Update:
Korábban samponként használtam és bár fennhagytam a hajamon túl nagy változást nem tapasztaltam. Tegnap a hajvégeimre pakolást kavartam mindenféle jóból, többek között ezt is beleraktam. 40-45 percig volt fenn ma pedig komolyan rácsodálkoztam milyen gyönyörű hamvas az ombrém. Megkapja a full 5 csillagot, csak kell neki idő míg kifejti a hatását.

Az utóbbi időben azt vettem észre hogy a szőkített részek a hajamon elkezdtek csibesárgára válni. Nem katasztrofálisan, de engem zavart.Tényleg fura kékes-lila színe van ennek (mert ugye a sárga komplementer színe a kék), nem fogja be a kádat, jól habzik, nekem tetszik az illata is. Kell rá a balzsam, de így a végeken nem száraz a hajam a töveknél meg egyébként is nagyon zsírosodik, így nem gond ha picit szárít. Sajnos csodaszernek nem mondanám, valamit használ de nem a legjobb.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Update:

Syub

2017. szeptember 10.

szárít de azonkívül renbe rakja a hajam én pakolásnak használom inkább. Ha nem szeretnél csibesárga hajat de nincs pénzed drága hamvasítókra akkor must have szerintem.

Syub
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

anettina

2017. augusztus 24.

Hihetetlen gyorsan sárgul be a szőke rész a hajamban, és bár azt mondta a fodrászom, hogy nem szükséges hamvasítót használjak, így már nem állapot. Az első mosás után némely részeken észrevehető volt valami változás, remélem, hogy több hajmosás után még egy kis csodát tesz és a legjobban remélem, hogy nem korpásítja be a hajam.

UPDATE: A hajam nem korpásodott be tőle, az egyetlen hátránya, hogy az én hajam gyorsabban zsírosodik tőle, de imádom termék! must have számomra!

anettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

dorca97

2017. augusztus 21.

Nem tudom mások hogy hagyják fenn percekig, nekem sima mosástól rengeteget világosodott a hajam. Pár részen már inkább szürkés csillágást látok. Egyébként jó sampon, nekem pakolással nem szárította a hajam, és nagyon jó az illata. Nem fogott meg semmit. Ombre hajra szerintem jó választás, de nem fogom minden alkalommal ezt használni. :D

dorca97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Leander

2017. augusztus 20.

Egy meglehetősen semmilyen sampon. Semmi extra hatását nem éreztem, az illata is átlagos, nem kellemestlen, de nem is nagy szám. Pozitívum, hogy eléggé jól tisztít, nem kell kétszer felvinni.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

matanee

2017. augusztus 20.

Amióta balayage lett a hajamban, azóta csak ezzel mosok szinte hajat, és elképesztő mennyire jót tesz neki. Eleinte a szőke részek inkább narancssárgásak voltak, aztán a sampon pár használat után már teljesen kiszőkítette az egészet, sírni tudtam volna a boldogságtól. :) Utána a nyaralás alatt a napfény is szívott még rajta, a sampon pedig jó egyensúlyban tartja továbbra is. A színe szerintem fantasztikus, szinte megbabonáz a lilaság, de valóban nem szabad túl sokáig rajta hagyni, jóból is megárt a sok. ;) Csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek szőke/ősz a haja.

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Zsancica

2017. augusztus 18.

Meglepődve láttam, hogy az előttem szólók sokan lepontozták, pedig nekem ez a kedvenc hamvasító samponom. Nagyon világos szőkített hajam van, már-már fehér és amikor érzem, hogy kezd egy sárgulni az összhatás, akkor balzsamozás előtt rajta hagyom a hajamon pár percig majd leöblítem. Nekem nagyon szép fehéres, hamvas színt/fényt kölcsönöz. Más hamvasítókat is próbáltam, pl. Kallos-nak a folyadékát, hát azok sem rosszak ... de azok nagyon hamar bekapják kékre/lilára/rózsaszínesre az én hajamat speciel - aminek először örültem, hiszen most divatok ezek a hajszínek is, de hát hosszútávon..na.. :)
Ami engem is zavart benne, hogy valóban picit szárított, de egy ideje megváltozott kicsit a külseje a csomagolásának - azóta azt vettem észre, hogy sokkal jobban habzik a termék és már nem is szárít annyira se, mint amennyire régen észrevehető volt ez a tulajdonsága.

Zsancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Kitsyke

2017. augusztus 2.

Nekem semmit nem segitett, pedig mindig hasznaltam es akkor sem. Szaritotta teljesen, es korpasodik a hajam tole...

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Fannny

2017. július 31.

Festett szőke hajam van (volt melírozott, platina szőke, aranyszőke), és ez a sampon évek óta sokat segít abban, hogy ne sárguljon be. Nem minden hajmosásnál használom, mert akkor könnyen túlkapathatom a színt, és akkor látszik a több árnyalatnyi különbség a hajtövek és hajvégek között, de ezt inkább akkor vettem észre, mikor az egész hajam be volt festve. Én is észrevettem hogy szárít, ezért ha használom is, utána egy másik samponnal átmosom a hajamat (szerintem az segít ezen a problémán).

Fannny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

jnka

2017. július 27.

Nekem ez a sampon nem ért semmit, pedig percekig rajta hagytam a hajamon. Helyette a Kallos fodrászkellékesben kapható hamvasító samponját használom, az nagyon jó!

jnka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm