KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   1375 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Kategória:   Samponok

Silver Reflex sárga hatás elleni sampon ősz, fehér vagy szőkített hajra. Semlegesíti a sárgás elszíneződéseket és megerősíti a hajat. Az erős, hamvas csillogású hajért sárga hatás nélkül. Bizonyított hatékonyság: a semlegesítő, hideg színpigmenteket tartalmazó formula semlegesíti az optikai elszíneződéseket és fényesíti a hajat. Sárga hatás elleni technológia.

Ár: 600 Ft , Eladó: AgnesMiko
Állapot: Háromnegyedig van, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: Személyes átvétel

fdooori

2018. február 24.

Nagyon szépen javít a sárgás hatáson, az egy csillag levonás amiatt jár hogy egyszer ilyen rose goldra befogta a hajam :D amúgy sima samponként annyira nem hatékony, én úgy használom, hogy felkenem mintha egy balzsam lenne és egy 3-5 percig rajtahagyom majd utána mosom meg vele a hajam és úgy nagyon szép eredményt lehet vele elérni.

fdooori
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 24.

coffeegirl

2018. február 22.

Régebben én is használtam, és jó lila lett tőle az amúgy hamvasításnak szánt hajam :/ Nem tudom, hogy sokat használtam e belőle, vagy túl gyakran, de elég csúnya volt a hajam, hogy néhol sárgás, néhol meg lilás volt. Nagyim is mikor elmegy fodrászhoz,akkor ilyennel mossák meg az ősz haját és enyhén lilásan jön haza.. Olyan fura. Én azóta másmilyet használok, ami tényleg nagyon jó,és nem lesz lila tőle a hajam, hanem szép hamvas :)

coffeegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

tantos.szabina

2018. február 19.

Kb 3 evig hasznaltam, folyamatosan ujravettem. Ar-ertek aranyban a legjobb, konnyen elerheto. Ez a sampon tartotta hamvasan a szoke hajam. Szeretem az illatat.

tantos.szabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Tincs

2018. február 17.

Bepánikolok, ha nincs otthon. Régóta festem a hajam, és csak ez a sampon tartja hamvasan. Hajmosáskor hagyom egy pár percig hatni és csak utána mosom ki, ezzel nagyon szép hatást ér el.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Eszty95

2018. február 15.

Mindent teljesít amit ígért. Nekem nem is szárít egy kicsit alaposabb kókuszolajos hajpakolással előtte. :) Az amúgy vöröses hajból vöröses szőkét csinált. :)

Eszty95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

goldie

Korcsoport: < 18
2018. február 15.

Szőke hajra nagyon jó, tényleg hamvasít, de azért vigyázni kell, mert belilulhat egy-egy tincs, ha rajta hagyjuk sokáig a sampont.

goldie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 15.

rebus666

2018. február 13.

Szépen eltünteti a sárgás színt, viszont nem minden hajmosásnál ajánlott használni ,nehogy kék legyen . :)

rebus666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Encilla

2018. február 11.

Alapvetően mentes termékeket használok, de mivel szőkített a hajam, kb havonta egyszer bevetem ezt a sampont. Régebben minden hajmosásnál használtam, de rájöttem, hogy szükségtelen. Nagyon jól habzik, kevés kell belőle, isteni az illata és gyönyörűen hamvasít. Én jól felhabosítom és 5-10 percig hagyom hatni. Tökéletes!

Encilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Alverya

2018. február 7.

8 hónapja-1 éve minimum használom, de mellette folyamatosan keresem a nagy Ő-t. Talán az olcsóbb kategóriás hamvasítók közül ez az egyik legtűrhetőbb, de nagyon be tudja fogni az ember haját, ráadásul a csomagolás is egy katasztrófa. Nem lehet belőle keveset nyomni, és folyik a flakon oldalán, barhogy is használom. Befogja a kezemet, a körmeimet, meg ugye a hajamat is, szép kékre. Hatásosnak hatásos, de kicsit túlságosan is.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

Jucccc

2018. február 5.

Nagyon szeretem, igazán hatékony termék. Melírozott hajra használom, előtte full hamvas szőke voltam, mindkét esetben kiválóan teljesít. Először megmosom a hajam sima samponnal, leöblítem, majd ezt elkeverem fele-fele arányban a sima samponnal, ismét megmosom, ezt pár percig hagyom hatni, utána leöblítem, és tényleg nincs sárgaság a hajamban. Irtó jól habzik, kevés kell belőle. Ha szükséges, magában is lehet használni, de azt azért nem szoktam, mert minden samponhoz nagyon hamar hozzászokik a hajam, és le kell váltanom a termékeket, de ezt így tudom használni hosszú távon is.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.