KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Az Express Hajregeneráló Balzsam UV-szűrőt tartalmazó formulája védi a festett hajat és könnyű kifésülhetőséget biztosít. A lélegzetelállítóan fényes hajért és az elbűvölő fényvisszaverésért.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

exhocmomento

2018. szeptember 4.

Hullámos, hosszú, festett (+ ombre stílusban világosított), extraszáraz hajam van. Sok-sok fújkálós balzsamot próbáltam már a Gliss Kur palettáról, simán mondhatni, hogy velük együtt nőttem fel. Igazából úgy tapasztalom, hogy hellyel-közel mind ugyanazt tudja, csak az illatuk más.

Most jelenleg ezt használom. Az illatát kifejezetten szeretem. Hajmosás után, nedves hajra használom: a gubancokkal, csomókkal tök szuperül elbánik - persze kell hozzá egy jó hajkefe meg egy jó technika is. Hát és úgy ennyi. :D Különösebb egyéb, "balzsamtól elvárható" hatását nemigen tapasztalom. Ha nincs gubancom és nem kell használnom, fel sem tűnik a hiánya. Hogy a festett szín tartósításában mennyi szerepe van, az giganagy passz részemről, sosem értettem hogy lehet ezt egyáltalán mérni, szerintem mikroszkopikus látás kéne hozzá. :D De a tudat jól esik, hogy van benne némi UV-szűrő.

Nagy pozitívuma, hogy nem lehet vele túlzásba esni. Akármennyit fújkálok a hajamra, nem zsírosít, nem is szárít, nem tapaszt, nem keményít, nem nehezít el. Tőlem kap egy erős 4*-ot, mert a kifésülés könnyítésén kívül soha nem is vártam el tőle többet. Arra meg hosszú évek óta bevált módszer.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

bogyoesbaboca

2018. május 9.

Szeretem ezt a ketfazisu balzsamot szep puha es joillatu lesz a hajam tole.szepen kitudom fesulni nekem bevalt

bogyoesbaboca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Ibolya0210

2018. március 18.

Imádom!
Régóta használom.Könnyen fésülhető,puhább,fényesebb és kezelhetőbb a hajam (pedig sok balzsamot próbáltam már-de hosszabb ideig egyik sem vállt be. )
Illatát viszont nagyon szeretem :)

Ibolya0210
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Imádom!
Illatát viszont nagyon szeretem :)

Timtim95

2017. december 26.

Szeretem ezt a kétfázisú balzsamot mert nedves és száraz hajra is egyarànt tudom használni. Nem nehezíti el a hajam, segít a kifésülésben és puhává varázsolja a gubancokat. 😜

Timtim95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

stofareni

2017. november 19.

Nekem bevált nagyon. Jó az illata, puhább, selymesebb és fényesebb lesz a hajam használat után. Csak ajánlani tudom.

stofareni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Barbizero

2017. október 4.

Nagyon jó az illata, segít a haj kifésülésében és nagyon szép csillogást ad a hajnak.

Barbizero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

UnicornsOfLove

2017. szeptember 22.

Valamilyen Gliss kur kifésülő spray mindig kell a háztartásba, amikor már nem frissen mosott, hajpakolásozott a hajam, hanem eltelik pár nap, rettenetesen összeáll a tincsekbe. Nem kócolódik, csak egyszerűen összetincsesedik, és húzás, törés nélkül lehetetlen kifésülni. Hmm végülis ez is egyfajta kócolódás, na mindegy :D Ilyenkor csak befújkálom vele a hajam, és voilá, könnyen fésülhető lesz és jól felpuhítja. Ez a puhaság tényleg nem tart sokáig, de arra ott vannak a különböző hajvégápoló olajok pl. Én ettől nem várom el, hogy tegye tartósan hidratálttá és puhává a hajvégeimet, viszont kifésülésre nagyon jól beválik. Ja és ennek speciel nagyon nagyon jó illata van, de szerintem mindegyiknek amúgy.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

bubilany

2017. szeptember 14.

Semmi haszna nincs és gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Semmi haszna nincs és gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.

MedicineDerm

2017. június 19.

Száraz és vizes hajra fújva is segíti a fésülést, és az illata miatt egy füstös hely után egész jól eltünteti a hajamba szívódott szagokat. Kicsit csúszós érzetű lesz utána a hajam, amit nem bánok, de olyan természetellenes picit. Sajnos semennyire nem ápol, csak pillanatnyi hatása van.

MedicineDerm
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Debreczeni

2017. április 25.

Imádom😍 Könnyű vele fésülni, és az illata a legjobb. Mindig azon gondolkodom van-e ilyen illatú parfüm. Ha valaki valamilyen csoda folytán tud egy ilyet, az szóljon! 🙏🙏

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Pantolactone, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!