KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   779 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Samponok

Hajfestés és hajformázás során sérült hajra. Az OMEGAPLEX®-et tartalmazó formula helyreállítja a haj belső szerkezetét, elősegíti a haj megújulását és hosszantartó védelmet nyújt a jövőbeni sérülések ellen.

Sampon csomag jelképes áron
Ár: 1000 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: min. félig, de van bontatlan is, Helyszín: csak Budapest, fizetés: csak személyes a súlya miatt

Krisztii18

2018. június 23.

Szeretem a Gliss Kur termékeket, ezt a sampont különösen. Kellemes illata van.

Krisztii18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 23.

Szeretem a Gliss Kur termékeket, ezt a sampont különösen. Kellemes illata van.

dynah13

2018. május 21.

Szoktam szeretni a Gliss Kur termekeket, de ez nekem nagyon nem jott be, pedig sokat vartam tole. Nem tetszik az illata es semmi valtozas nem tortent a hajammal. Az az egy flakon talan elfogyott, de ujravasarolni nem fogom.

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Massiew

2018. május 3.

Már vagy 3-4 hete használom heti egyszeri hajmosásnál mire rájöttem, hogy mitől lettem mostanában még inkább korpás. Sajnos ettől a terméktől... :( Emellett mint már egy másik krémmániás is említette, nekem is a hajas fejbőrömön gyulladt pattanás jött ki a hajtőnél :/ semmiképp sem fogom újra venni... Sajnos.

Massiew
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

bugeyes

2018. május 2.

Persze, nem látom a hajam belső szerkezetét, de semmi extra. Puha, fényes a hajam a hajmosást követően, ez viszont a legtöbb samponnál megfigyelhető. Tetszik az illata, de nem érezni több napon keresztül, cserébe számomra irtó nehéz alaposan kimosni a hajamból, és sajnos gyorsabban zsírosodik.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Massacre

2018. április 15.

Zsíros hajam van, azonban az erre specializálódótt termékek sokszor nem fejtik ki a hatásukat, szóval megláttam ezt a terméket és megvettem. Amikor ezt használtam, egy nappal ki tudtam tolni a hajmosást, én szerettem de valamiért már nem veszem újra, még kísérletezem, aztán ha nem találok jobbat visszatérek erre.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

rrfanni

2018. március 25.

Már csak egy egész kicsi van a flakonban, elég vegyesek az érzéseim, hogy újra megvegyem-e. Az illata nagyon tetszik, sajnos csak a mosás napján érezni rajta, ahogy a puhaság is nagyon sokat veszít egy nap után. Mióta használom az átlagnál többször igényel mosást a hajam. Egy ideig használtam vele (a hátulján hozzá ajánlott) hajpakolást is, de az mintha már túl sok lett volna a hajamnak, eléggé száraz lett tőle. Azóta nem márkabeli balzsammal használom szebb eredménnyel. Nagyon erős a tisztító hatása.

rrfanni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Kingucii

2018. március 12.

Már Joy napokkor megvettem, aztán azóta még egyszer.
Nem rossz sampon egyébként, de a Gliss Kurnak volt egy rózsaszín flakonú samponja, amit imádtam. (az illatát, a hatását) aztán szép lassan eltűnt a polcokról. :(
Nem váltott ki allergiás reakciót.
Nagyon finom az illata, nekem sokáig bentmarad a hajamban.
Ápol, tisztít. Kiválóan habzik. Ár-érték arányban jó termék. 😊

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Már Joy napokkor megvettem, aztán azóta még egyszer.
Nem váltott ki allergiás reakciót.
Nagyon finom az illata, nekem sokáig bentmarad a hajamban.
Ápol, tisztít. Kiválóan habzik. Ár-érték arányban jó termék. 😊

LathatatlanOzike

2018. március 8.

A sampon. Nem tökéletes (olyan nincs is), de közel van hozzá. Finom illatú, jól tisztít, nem szárít. Akár még 3 napig is kibírja a hajam, ha lusta vagyok újra hajat mosni. Nagy szó. (: Kicsit nehéz kimosni, van, hogy nem mindig sikerül teljesen, akkor gyorsabban zsírosodik. Annyi baj legyen.
Eddigi legjobb!

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Eddigi legjobb!

gyulzsuzsi

2018. március 1.

Balzsamjával együtt használva nekem semmi kiemelkedőt nem nyújtott, inkább mintha hamarabb zsírosítaná a hajam. Az illata nekem Angel koppintás, nem rossz, de nem is vagyok elájulva.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

Linuxo

2018. február 14.

2 flakonnal is elhasználtam ebből a samponból. Nagyon megszerettem. Hozza amit ígér. Bármikor újra venném.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.