KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   779 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Samponok

Hajfestés és hajformázás során sérült hajra. Az OMEGAPLEX®-et tartalmazó formula helyreállítja a haj belső szerkezetét, elősegíti a haj megújulását és hosszantartó védelmet nyújt a jövőbeni sérülések ellen.

Ár: 1000 , Eladó: NiKii95

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

berdojulcska

2017. szeptember 21.

Leírhatatlan milyen boldog vagyok attól hogy mosástól mosásig olyan csodás illatú a hajam.Nem lesz olyan tőle a hajam mint a reklámokban de egyik sampontól sem. 24 évesen már rájöttem nem létezik olyan h tökéletes sampon amivel nem kell csak hetente mosni hajat meg olyan lesz tőle mint a reklámokba.. Sokáig riogtam én is attól hogy az összetevőkben parfüm van de nem bánom, lehet külön kapni hajparfümöt mas azt használja nekem meg ez a sampon megadja. Megvettem a hozzávaló sprayt is úgy hogy olyan önbizalmat ad hogy ilyen jóillatú a hajam hogy számomra ez a "tökéletes". Ott állsz a boltba a több száz sampon előtt és sose tudja az ember melyiket választja hát én nekem többé nem lesz ilyen problémám mert tudom hogy ez biztos ott lesz a fürdőszobába.. Könnyen zsírosodik a hajam úgy hogy általában először egy tisztító sampont használok de a második samponozást mindig ezzel végzem. Nem lesz zsírosabb tőlle nem lesz szárazabb de olyan illata lesz amit nehéz lekörözni :)

berdojulcska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Ennie86

2017. szeptember 18.

Már megint a marketing... pedig hányszor fogadtam meg, hogy a jó reklám nem mindig takarja a valóságot. Nem rossz sampon ez. Puhítja a hajam és isteni illata van. Ennél is sajnos bekövetkezett, hogy elkezdett tőle viszketni a fejem és korpás lettem. :( El fogom használni, de újra nem veszem.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Vivenna

2017. augusztus 8.

Zsíros hajtövűek kerüljék! Mosás után másnap már zsírosodik a hajam, de nagyon :(
Puhának puha, az illata is rendben van, bár nem tartós. Viszont a mindennapi hajmosást próbálom elkerülni.
Nem veszem újra.

Vivenna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nem veszem újra.

LBarbie

2017. július 31.

Nagyon szeretem, egyet már elhasználtam és most újra vettem, pedig ez nálam ritkán fordul elő, szeretek mindig mást próbálgatni. Az illatát imádom, a hajam puha tőle. A balzsammal együtt használom. A hajam zsírosságán nem változtat.

LBarbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

monikafleischer87

2017. július 31.

Illata csodás, puha a hajam tőle. Balzsamjával együtt használva könnyed légies a hajam. Sajnos nekem könnyen zsírosodó hajam van, ez sem tolja ki a hajmosást főleg így nyáron. Irritálni nem irritálta a fejbőröm, könnyű kifésülni is hajam. Szóval nem rossz, ha valakinek normál haja van, neki tökéletes lesz.

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Kingácska0807

2017. július 30.

Megfelelően tisztít. Mosás után száraz érzetű a hajam,de a márka színvédő pakolásával, és ennek a Fiber therapynak a fújkálós balzsamjával azonnal megoldódik ez a probléma. A hajam nem lapul le,jó tartást ad, nem zsírosodik. Szép fénye van, nagyon jó az illata, a párom is megdicsérte. Nekem ez csodaszer kategória. :)

Update: Sajnos hosszú távon ő is szárít. :(

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

Update: Sajnos hosszú távon ő is szárít. :(

Enci90

2017. július 19.

A legjobb sampon! Az illata olyan mintha parfümmel fújtam volna be a hajam, és sokáig érezhető. Sokkal jobb lett a hajam minősége mióta ezt használom (festett szőke, vékonyszálú). És nem is töredezik annyira. Ez egy CSODA. Imádom!!!

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

tgigi

2017. július 9.

Az illatát másnap is érzem de még a balzsamjával együtt használva is szárítja a hajam. Hajpakolással még meg fogom próbálni már csak az illata miatt is.

tgigi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

judit42

Korcsoport: < 18
2017. július 8.

Egyszerűen tökéletes! Iszonyat jó illata lesz tőle a hajamnak, ami utána sokáig benemarad. Nekem nincsen roncsolódva a hajam, de ez..... Ahh annyira jó sejmes, egészséges lesz tőle a hajam hogy az sak na! Mindenkinek nagyon ajánlom aki tökéletes sampont akar, és szereti hogyha olyan illatú a haja mintha parfümben mosta volna meg.

judit42
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 8.

szolisz

2017. július 3.

Illata, hatása tökéletes!

szolisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Illata, hatása tökéletes!

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.