KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   779 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 5.

Kategória:   Samponok

Hajfestés és hajformázás során sérült hajra. Az OMEGAPLEX®-et tartalmazó formula helyreállítja a haj belső szerkezetét, elősegíti a haj megújulását és hosszantartó védelmet nyújt a jövőbeni sérülések ellen.

Ár: 1000 , Eladó: NiKii95
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: utalás, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Linuxo

2018. február 14.

2 flakonnal is elhasználtam ebből a samponból. Nagyon megszerettem. Hozza amit ígér. Bármikor újra venném.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

nemethk

2018. február 5.

Amilyen nagy remenyeket fuztem ehhez a sampomhoz, sajnos annyira csalodnom is kellett :( az illatat elso szaglasra imadtam, de sajnos a hajamban ez par ora múlva eltűnik. Alapbol konnyen zsirosodonak mondhato a hajam, de ettol a sampontol meg aztan foleg. Mosas utan par oraig szep a vegeredmeny, de egyebkent nekem nem valt be :( pedig igazan szerettem volna

nemethk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

doriveszter

2018. február 3.

teljesen meg voltam elégedve a hatásával, el is könyveltem hogy én csak ezt a sampont fogom mostmár használni, de 2 hónap után a hajvonalamnál gyulladt pattanások lettek a hajas fejbőrömön.. lecseréltem sorra a hajápolási termékeimet, hogy rájöjjek, hogy vajon mitől lehet.. szomorúan be kellett látnom hogy ez a sampontól van.. :( Nagyon sajnálom.. mert teljes mértékben elégedett vagyok a hatásával, de így nem tudom tovább használni

doriveszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

RarityRose

2018. január 20.

Nagyon sok sampont próbáltam már, hosszú ideig hű voltam a dove samponjanak, de mikor ezt megkaptam csomagban, gondoltam kiprobóbálom, de ugy se lesz eselye az 1600 ft dove ellen. Hat tevedtem!!! Ez a sampon ( es balzsama) nagyon nagyon jó! Fényes, selymes a hajam tőle, nem látszik sérültnek, kicsit mintha kevesebb hajam lenne, ugy tunik mivel nagyon lelapitja és simitja, de ez nem zavar, mert ez egy csodaszer!! Az illata isteni. Kell ennel tobb?? :)

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Fruzsina0620

2018. január 9.

Már harmadjára vettem újra és egyszerűen imádom! Annyira jól táplálja a száraz és sprőd hajamat, hogy el nem tudom mondani. Nagyon meglepődtem, mikor elkezdte használni, hogy milyen csodát tesz a hajammal. Az illata nekem egy picit pasis, de nem tolakodó és amúgy se marad benne a hajamba.

Fruzsina0620
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

berdojulcska

2017. szeptember 21.

Leírhatatlan milyen boldog vagyok attól hogy mosástól mosásig olyan csodás illatú a hajam.Nem lesz olyan tőle a hajam mint a reklámokban de egyik sampontól sem. 24 évesen már rájöttem nem létezik olyan h tökéletes sampon amivel nem kell csak hetente mosni hajat meg olyan lesz tőle mint a reklámokba.. Sokáig riogtam én is attól hogy az összetevőkben parfüm van de nem bánom, lehet külön kapni hajparfümöt mas azt használja nekem meg ez a sampon megadja. Megvettem a hozzávaló sprayt is úgy hogy olyan önbizalmat ad hogy ilyen jóillatú a hajam hogy számomra ez a "tökéletes". Ott állsz a boltba a több száz sampon előtt és sose tudja az ember melyiket választja hát én nekem többé nem lesz ilyen problémám mert tudom hogy ez biztos ott lesz a fürdőszobába.. Könnyen zsírosodik a hajam úgy hogy általában először egy tisztító sampont használok de a második samponozást mindig ezzel végzem. Nem lesz zsírosabb tőlle nem lesz szárazabb de olyan illata lesz amit nehéz lekörözni :)

berdojulcska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Ennie86

2017. szeptember 18.

Már megint a marketing... pedig hányszor fogadtam meg, hogy a jó reklám nem mindig takarja a valóságot. Nem rossz sampon ez. Puhítja a hajam és isteni illata van. Ennél is sajnos bekövetkezett, hogy elkezdett tőle viszketni a fejem és korpás lettem. :( El fogom használni, de újra nem veszem.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Vivenna

2017. augusztus 8.

Zsíros hajtövűek kerüljék! Mosás után másnap már zsírosodik a hajam, de nagyon :(
Puhának puha, az illata is rendben van, bár nem tartós. Viszont a mindennapi hajmosást próbálom elkerülni.
Nem veszem újra.

Vivenna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nem veszem újra.

LBarbie

2017. július 31.

Nagyon szeretem, egyet már elhasználtam és most újra vettem, pedig ez nálam ritkán fordul elő, szeretek mindig mást próbálgatni. Az illatát imádom, a hajam puha tőle. A balzsammal együtt használom. A hajam zsírosságán nem változtat.

LBarbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

monikafleischer87

2017. július 31.

Illata csodás, puha a hajam tőle. Balzsamjával együtt használva könnyed légies a hajam. Sajnos nekem könnyen zsírosodó hajam van, ez sem tolja ki a hajmosást főleg így nyáron. Irritálni nem irritálta a fejbőröm, könnyű kifésülni is hajam. Szóval nem rossz, ha valakinek normál haja van, neki tökéletes lesz.

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.