KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy postai úton előre utalással

Banszky

2018. július 16.

Ez is mint az összes többi Gliss Kur hajspray pont arra elég,hogy könnyen kifésüljem a hajam. De arra nagyon. Néha váltogatom őket de mind ugyanazt tudja. Fényesebb nem lett tőle a hajam.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

danyadi77

2018. július 3.

Többféle Gliss Kur kimosást nem igénylő balzsamot használtam már. Ennek az illatát imádom, jót tesz a hajamnak, könnyen fésülhető, de fényesnek nem mondanám. A csomagolása viszont káprázatos. :)

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

ladel

2018. május 26.

Semmi extra, viszont néha lustaságól nem használok kimosható balzsamot, csak ezt és akkor is szép végeredményt ad. Sokáig elég, pedig hosszú hajam van.

ladel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Alicee4

2018. május 16.

Könnyen kifésülhetővé válik tőle a hajam, de a ragyogást annyira nem látom. Ettől függetlenül szeretem, jó termék.

Alicee4
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Kinguska09

2018. május 9.

Ez az egyik kedvencem a gliss kurok kozul
Valoban konnyu kifesulhetoseget eredmenyez talan fenyesit is piciket :) de amiert veszem abban kivalo ! Es ami fontos hajszaritasnal is hamarabb szarad a hajam tole !

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

Ez az egyik kedvencem a gliss kurok kozul

ritair

2018. május 8.

Mindig használok valamilyen Gliss Kur sprayt, már többfélét kipróbáltam. Az ígért hatást szerintem egyik sem váltja be, legalábbis én nem vettem észre, hogy fényesebb vagy dúsabb vagy bármi lenne tőlük a hajam. Ettől függetlenül szeretem őket, mert könnyebben kifésülhetővé teszik és felfrissítik a hajat. Télen minden reggel fújok egy kicsit a hajamra, hogy ne szálljon annyira. (:

ritair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Timea22

2018. május 2.

Eleg sok fajta Gliss Kur sprayt kiprobaltam mar, de valamiert nekem mind ugyanolyan :D konnyu kifesulhetoseget kolcsonoz es kb ennyi.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

SzL

2018. május 2.

Hat kb semmi haszna nemvolt. Ráfújtam a hajamra, de nem lett könnyebben kifésülhető. És nekem fényesebb se lett tőle.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

Dottus

2018. április 17.

Én szeretem, bár az összetevői nem a legszebbek. A hajam könnyen kifésülhető, csillogó lesz tőle. Az illata is tetszik. Kb 3-4 spriccelést használok hajszárítás előtt.

Dottus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Krisztijonas123

2018. április 14.

Könnyebben fésülhető tőle és nagyon fényes a hajam, szeretem az illatát nagyon :)

Krisztijonas123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.