KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   833 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam fakó, fénytelen hajra

A fényrétegződés technológiát&folyékony keratin komplexet tartalmazó formula beburkolja a hajszálakat egy vékony fényhálóval az azonnali kifésülhetőségért, millió fényvisszaverődésért és hosszantartó, fatasztikus ragyogásért. Azoknak készült, akik meg akarják menteni hajuk egészségességét, a kondicionálót lehet nedves vagy száraz hajon is alkalmazni, amely így azonnal intenzív fényt kölcsönöz a hajnak.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: peppi
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy postai úton előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Dottus

2018. április 17.

Én szeretem, bár az összetevői nem a legszebbek. A hajam könnyen kifésülhető, csillogó lesz tőle. Az illata is tetszik. Kb 3-4 spriccelést használok hajszárítás előtt.

Dottus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Krisztijonas123

2018. április 14.

Könnyebben fésülhető tőle és nagyon fényes a hajam, szeretem az illatát nagyon :)

Krisztijonas123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

titkoskuss

2018. március 17.

Alapból nagyon szeretem a gliss kur spray-ket, és évek óta használom is őket. Szeretném az összes fajtáját kipróbálni, mert szerintem igazából csak az illatukban különböznek. Ami ebben az esetben borzalmas. A többi üvegből minden nap simán fújkáltam, mivel sokkal könnyebb tőle kifésülni a nehezen kezelhető hajamat, de ennél úgy kell rávenni magamat, annyira taszít az illata. El fogom használni, mert nem szeretek pocsékolni, de már alig várom a következő delikvenst. A két csillag az "illat" miatt megy le.

titkoskuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Beya93

2018. március 16.

UPDATE: Száraz hajon sem csinál semmit az égvilágon... Elajándékozom.

2018. február 12.
Egy ismerősöm ajánlására vettem meg, hát csalódtam. Ma próbáltam ki hajmosás után nedves hajra, de semmit nem csinált. Se fényesebb, se puhább, se könnyebben kifésülhető nem lett se semmi. Még egy kicsit mintha sprődebb is lenne, pedig alapból is száraz sajnos. Az illata engem nagyon zavar, pedig nem vagyok finnyás, de ez olyan mint egy gagyibb férfi tusfürdő...meglepődtem mert a Gliss Kurtól nem ilyen illatot szoktam meg, eddig akármelyiket próbáltam mindnek jó illata volt, de legalábbis nem férfias. Még adok majd neki egy esélyt száraz hajra, hátha úgy ér valamit, de ha nem akkor elajándékozom és kipróbálok egy másikat. Addig is ez 1* sajnos.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

UPDATE: Száraz hajon sem csinál semmit az égvilágon... Elajándékozom.

2018. február 12.

ReiraShiver

2018. január 1.

Könnyebben fésülhető tőle a hajam, szeretem nagyon :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Könnyebben fésülhető tőle a hajam, szeretem nagyon :)

Chrissy

2017. december 19.

Nekem sem vált be. Semmit nem ér, se puhább, se fényesebb nem lesz tőle a hajam. Kellemes az illata, de elég erős. Csak akkor használom, ha elfeküdtem a hajam és be kell nedvesíteni és kifésülni, hogy helyreálljon a rend. Biztosan nem fogom újravenni.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Brygo

2017. december 16.

Semmit nem ér.. Mintha vizet fújnék a hajamra.. Se nedves, se száraz hajon nincs semmi hatása a családban senkinek. Elajándékoztam, hátha másnak jó lesz.

Brygo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

orik

2017. október 5.

Fényt és szolid csillogást kölcsönöz a hajnak - nem túlontúl tartós, viszont rövid távon tényleg segít a fénytelen hajamon, a kifésülést is megkönnyíti, az állaga és az illata kellemes, a kiszerelése is megkapó. Ha a fénytelenség, fakóság és kifésülhetőség a problémád, akkor mindenképp ajánlom (ha ennél több hajápolásra van szükséged, akkor talán nem ez a legjobb választás), egyébként meg kombinálva más balzsamokkal szintén szuper.

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Erina

2017. szeptember 19.

IMÁDOM! Az utolsó db árválkodott a DM-ben a polcon, annyira megfogott a színe, hogy nem bírtam otthagyni :) Nem is bántam meg nekem nagyon bevált. Az illatát is nagyon szeretem, bár sajnos nem túl tartós.Természetes fényt kölcsönöz a hajamnak, mintha még kicsit ápolná is, bár erre nem igazán van szükség pluszban, mert használok mellette még pakolást, hajvégekre hajolajat, így tényleg csak amiatt használom, amire van. Nem várom meg míg elfogy, muszáj betáraznom belőle.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Arianna01

2017. július 27.

Ennek a selyemfényes, rózsaszín fajtáját nagyon szerettem, de nem találtam sehol így kipróbáltam ezt. Hatalmas csalódás, borzalmasan erős illata van, hiába fújok a hajamra keveset, csak elnehezíti és a kifésülésben sem segít. Próbáltam nedves hajon, száraz hajon is, de egyiken sem vált be. Szerintem soha nem is fogom elhasználni.

Arianna01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.