KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam erősen sérült, száraz hajra

A folyékony keratin komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a sérült hajat és segít pótolni az elvesztett keratint. Regenerálja a haj strukturáját a könnyebb fésülhetőségért, mélyreható regenerálásért, az ellenállóbb hajért&ragyogásért.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

sziberi

2018. július 14.

Hatalmas meglepetés volt a göndör hajamra, ugyanis gyönyörű apró csigákat csinál. Nem ezert vettem eredetileg, de azóta már a legjobb hajformázóm. Göndör hajra próbáljátok ki :) hajmosás után is használom, ill hajmosások között, nedves ujjal való fésülködés után jól befújva a hajam (Kb 15 pumpa)

sziberi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

danyadi77

2018. július 13.

Update:
próbáltam már többféle balzsamot a márkától, ez bizonyult a legjobbnak eddig.

Fodrászom ajánlotta, mivel nem szeretem a kiöblíthető balzsamokat, ez pedig valóban megkönnyíti a haj kifésülését. Azt nem tudom, mennyire regenerál, de legalább nem romlik a hajam állapota. Az illatát imádom. Sokadik flakonnal használom el (a lányom extra kócos hajára is ezt használjuk félredobva a gyerekeknek való illatos, ragacsos kifésülést könnyítő termékeket), és venni fogom továbbra is.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Update:
próbáltam már többféle balzsamot a márkától, ez bizonyult a legjobbnak eddig.

dundicat

2018. június 20.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Most egy természetes alapanyagokból összeállított társát használom, de mivel az nagyon drága, vissza fogok térni ehhez. Csodás illata van, már ettől is sokkal ápoltabbnak érzem a hajam. Rá szoktam fújni vizesen és szárazon is, ámbár arra vigyázni kell, hogy ne nagyon érjen a hajtőre, mert kicsivel hamarabb bezsírosodik tőle akkor a hajam. Viszont tényleg kicsivel dúsabbnak tűnik a frizurám, és ráadásul még elképesztő puha és selymes is lesz tőle. Ezek miatt lett az egyik kedvencem, és ha nem is mindig ezt használom, időről időre visszatérek hozzá.

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

VBoga

2018. június 9.

Kedvenc fújós hajbalzsamom. Nagyon kellemes, olajos illata van. Nem nehezíti el a hajam, vizes ès száraz hajra is használom. Hajvègekre vagy akár az egèsz hajamra távolról fújva.

VBoga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 9.

lazybutterfly

2018. június 7.

Többfélét is kipróbáltam a gliss kur fújós balzsamaiból, most épp őt használtam el. Én nem vettem észre, hogy bármi különbség lenne köztük az illatukon kívül, de ettől függetlenül nagyon-nagyon szeretem. Enélkül esélytelen lenne, hogy kifésüljem a hajamat. Száraz, gubancos hajhoz kötelező darab.

lazybutterfly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Fruzsika941210

2018. május 31.

Szerintem minden glisskur spray nagyon jó :) mikor megmosom mindenhova fújom úgy fesulom ki a többi napokban csak egy-egy fujas mindkét oldalra a tovekre nem így nem zsirosit :) a rózsaszín a kedvencem attól lesz a legfényesebb a hajam átlagában hajmosas után azt fújom utánna valtogatom őket :) sokat próbáltam mindet szeretem persze a toredezest nem állítják meg esetleg segítenek kicsit de a kifesulhetoseg garantált :) ! Szeretem az illatát is nekem örök darab marad mikor melyikhez tart kedvem épp :)

Fruzsika941210
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Ennie86

2018. május 30.

Nagyon jó az illata! :) Odavagyok ezekért a Gliss Kur fújós balzsamokért. Könnyen fésülhető lesz tőle a hajam és sokkal rendezettebb. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Azurlepke

2018. május 30.

A hajam nagyon el volt töredezve, vettem egyet kipróbálni. Nekem bevált helyrehozta a sérült hajamat. Minden hajmosás után használom, úgy vettem észre nedves hajon jobb mint szárazon, mert ha száraz hajra fújtam 2 nap után hajat kellet mosnom, úgy nézett ki mintha zsíros lenne a hajam. Nedvesen a hajamat nehéz volt kifésülni miután ezzel a termékkel befújtam a hajamat könnyebb volt kifésülni.

Azurlepke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

hdori23

2018. május 25.

Az illatát imádom, a hajam sokkal fényesebb és könnyebben kezelhető is de levonok egy csillagot mert utána a hajam vége nagyon száraz tőle.

hdori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

lexx

2018. május 22.

LIQUID SILK GLOSS EXPRESS rózsaszín testvérével ők ketten a kedvenceim. Szintén csak azt tudom mondani, hogy abszolút teljesíti amit írnak, és az illata *-*

lexx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.