Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam erősen sérült, száraz hajra

A folyékony keratin komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a sérült hajat és segít pótolni az elvesztett keratint. Regenerálja a haj strukturáját a könnyebb fésülhetőségért, mélyreható regenerálásért, az ellenállóbb hajért&ragyogásért.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

bagolylilith

2018. szeptember 12.

Sok éven át festett, sérült, roncsolt haj lenövesztésekor használtam arra, hogy az egészséges hajrészem ne szenvedje meg a hajmosás utáni fésülködést. Félig vizes hajra szoktam párat fújni vele, finom illata van, és tényleg jelentősen megkönnyíti a nehezen kezelhető haj fésülését. Több verziót is használtam ebből a termékből, de ez segített a leglátványosabban.

bagolylilith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

tditti1991

2018. szeptember 5.

Én is úgy vagyok vele, mint sokan mások, hogy nem balzsamként pontozom, hanem mint kifésülést segítő hajregenerálót, úgy viszont teszi a dolgát. Már napi rutin, hogy reggel, este és minden hasmosás után ezzel fújom be a hajam, mert puhábbá és fényesebbé teszi a hajamat, az illatáról nem is beszélve. Többet is kipróbáltam ezek közül, mindegyikről ezt tudom elmondani.
A szőkített, leégett vagy kiszáradt hajjal nem fog csodát tenni és nem egy nélkülözhetetlen termék, de mégis már kb. 4. dobozt használtam el.

tditti1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

labanczlaura0502

2018. szeptember 4.

Festett,sérült hajam van. Hajszárítás előtt szoktam használni hővédő spray-vel együtt és egész jól működik. Nem azt mondom,hogy felér,egy professzionális termékkel,de akinek nincs nagy gond a hajával szerintem elegendő. A kifésülésben viszont nagyon sokat segít!

labanczlaura0502
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

redi96

2018. augusztus 31.

A helyzet az, hogy nekem valoban serult a hajam, toredezett hajvegekkel mivel egyebkent gyűrű gondor es neha megjon a kedvem a kovasalasahoz :/.
Hajmosás utan ezt hasznaltam regen, de igazabol csak a kifesulest segitette, igaz, hogy azt tenyleg nagyon. De szaritas utan amikor ezt hasznaltam megis rossz tal it a su ba valt sajnos a hajam.. Azota rózsaszín loreal ketfazisu kifesulo es ápoló sprayt hasznalok, ami ehez kepest megvaltas..
Nekem nem valt be sajnos. :(

redi96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Nekem nem valt be sajnos. :(

sbetti312

2018. augusztus 30.

Az én hajam imádja! Az illata elvarázsol! Többet is kipróbáltam már, de számomra ez a legjobb!

sbetti312
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Imádom. Könnyebb vele a hajamat kifésülni jó kis tégelyben van. Nálam gyorsan fogy :D

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

KingaSimon

2018. augusztus 6.

Nagyon könnyű használni, nincs annyi probléma vele, mint a kimosható verziókkal, segít a gubancokon, a hosszú hajam könnyebben tudtam fésülni neki köszönhetően, kellemes az illata. Gyakran újraveszem.

KingaSimon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

puszedli0218

2018. július 27.

Sok Gliss Kur spray-t próbáltam már, mindegyikkel elégedett voltam, az összes közül ennek tetszik legjobban az illata. Általában száraz hajra használo, megkönnyíti a kifésülést.

puszedli0218
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

sznikolett

2018. július 24.

Semmi extra, nagyon kellemes illata van kicsit konnyebb a fesulkodes vele, mint nelkule, egyebkent kifogyhatatlan :D hosszu hajamra lassan egy eve hasznalom es majdnem feig van meg!

sznikolett
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

viviiisanta

2018. július 18.

Hajmosás után szoktam használni, és kellemes érzetet, illetve fényt ad a hajamnak. Bevállt termék, már többször is újravettem. Bátran ajánlom.

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.