KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam erősen sérült, száraz hajra

A folyékony keratin komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a sérült hajat és segít pótolni az elvesztett keratint. Regenerálja a haj strukturáját a könnyebb fésülhetőségért, mélyreható regenerálásért, az ellenállóbb hajért&ragyogásért.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 600 , Eladó: Aylawitch
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Törökbálint, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel, vagy nagyon szívesen postázom is. A foxpostot javasolnám, mert az a legolcsóbb szállítási mód.

Macska27

2018. április 11.

Szeretem az illatát, hajszárítás után még sokáig érezhető.
Használata után könnyebben kifésülhető és formázható, illatos, puha a hajam.
Azonban mélyreható regenerálást, táplálást nem tapasztaltam.
Még keresem a tökéletes kifésülő sprayt.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Szeretem az illatát, hajszárítás után még sokáig érezhető.
Használata után könnyebben kifésülhető és formázható, illatos, puha a hajam.
Azonban mélyreható regenerálást, táplálást nem tapasztaltam.
Még keresem a tökéletes kifésülő sprayt.

Keetlin

2018. április 10.

Nagyon jó illata van és tényleg könyebb kifésülni a hajat használat után. Sokáig elég és az ára is tökéletes. :) csupán azért kap 4csillagot mert azt nem veszem észre, hogy regenerálná a hajamat.

Keetlin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

keseruevelin

2018. március 14.

Többször újra vettem már a terméket. Nagyon jó illata van. A hajam kifésülését is megkönnyit hajmosás után. Nem okoz zsírosodást sem. Egy ekkora flakon nálam majdnem egy évig is kitart, úgyhogy lassan fogy a termék pedig nem spórolok vele egyáltalán.
Így maximálisan elégedett vagyok vele.

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

Így maximálisan elégedett vagyok vele.

upsz

2018. március 8.

Szeretem, jó az illata, kifésülhető általa a hajam, lassan fogy.

upsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Szeretem, jó az illata, kifésülhető általa a hajam, lassan fogy.

Szaszaa32

Korcsoport: < 18
2018. március 2.

Imadom. Már több mint 1,5 éve ezt használom. Rengeteget szoktam ra fújni a hajamra amikor vizes és így is lassan fogy. Ápolja, kifesulhetove és puhava varázsolja a szokitett hajamat.

Szaszaa32
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 2.

edeena91

2018. február 25.

Kedvenc hajbalzsamom és egyben hajvégápolóm! Hajmosás után a vizes hajra szoktam ráfújni és azonnal fésülhető lesz a hajam. Száraz hajvégekre is szoktam fújni, ha úgy érzem, hogy kicsit kiszáradtak és nagyon szépen teszi a dolgát. Évek óta használom és sose fogok megválni tőle, a fürdőszoba alapkelléke. :)

edeena91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

aurora90

2018. február 21.

Imadom az illatát, tényleg sokkal könnyebb kiderülni tole, de kicsit zsirositja a hajam.

aurora90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Lorina

2018. február 21.

Nagyon nőies az illata,sokáig érezni a hajon!Könnyen ki lehet fésülni a haját , jól lehet formálni!Nem rossz cucc,de a Balea hajolaj ennél jobb!

Lorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

vanesszam

2018. február 20.

Akciósan vettem, egy próbát megért, de annyira nem nyűgözött le. Az illata furcsa kicsit nekem, a hajammal nem tesz csodát, de fonni szoktam vele, jól kinyírja a szálló hajszálakat! :)

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

misstunic

2018. február 15.

Nekem nem igazán jönnek be a Gliss Kur termékek, több ilyen folyékony balzsamot is próbáltam, ezt is, de semmi extra. Kicsit könnyíti a kifésülést, ártani nem árt, de nekem valahogy több kéne.

misstunic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.