KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2015. december 22.

Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Balzsam erősen sérült, száraz hajra

A folyékony keratin komplexet tartalmazó formula hatékonyan regenerálja a sérült hajat és segít pótolni az elvesztett keratint. Regenerálja a haj strukturáját a könnyebb fésülhetőségért, mélyreható regenerálásért, az ellenállóbb hajért&ragyogásért.

Ár: 821 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

legesleg

2018. november 11.

Nem véletlenül van ennyi vélemény erről a termékről! Szinte mindegyik barátnőm használ valamilyen Gliss Kur fújós hajregenerátort. Énis minden reggel fésülködés előtt befújom vele a hajm és sokkal könnyebb kifésülni. :)

legesleg
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 11.

Vanillacream

2018. október 26.

Na ez az a termékcsalád, ami nélkül nekem nincs hajmosás! Enélkül képtelen lennék kigubancolni a csípőig érő, hosszú hajamat! Máig emlékszem, hogy előtte mennyit szenvedtem és mennyi fájdalmat éltem át fésülködéskor... Na jó, hagyjuk a drámát. Szóval, a törülközőszáraz hajamat szoktam vele befújni, de a tövekre nem teszek. Aztán még így félig vizesen pillanatok alatt ki tudom fésülni és a következő hajmosásig segít megakadályozni a gubancolódást. Ami fontos, hogy egyáltalán nem zsírosodik tőle hamarabb a bőröm. Mélyreható regenerálást és ragyogást nem vettem észre, legalábbis én azt inkább a samponomnak köszönhetem. De ez nekem így is egy csodaszer!

Vanillacream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Kittens

2018. október 22.

Illata finom,hatása is nagyon jó száraz és vizes hajon egyaránt viszont sokat kell belőle fujnom így sajnos nálam nagyon hamar elfogy de meg is jot tesz mosás ok között ez a plusz hidratalas :) a hajam pedig könnyen fesulheto tole

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

Vikinca

2018. október 20.

Megváltás volt visszatérni a szilikonhoz. Gondoltam hátha segít az ekcémámon, ha kímélő, "minden mentes" sampont használok majd és leállok a balzsammal, úgyis utáltam azt a pár perc pluszt, amivel meghosszabbította a hajmosásokat. Annyit értem el ezzel az egésszel, hogy a hajam katasztrófa lett, azt a 10 szál hajamat se lehetett tépés nélkül kibontani, és többszörösére nőtt a fésülködéssel töltött időm. Ezeknek a húzós fésülködéseknek köszönhetően a hajam is sokkal jobban töredezett. Szállt is minden felé, folyamatosan fel volt töltődve.
(Ráadásul, ami a fő szempont lett volna, hogy javuljon a bőröm állapota még az sem jött össze, sőt. Sokkal több korpám lett, ezáltal a viszketés is fokozódott és elég durva vakarózásba kezdtem, aztán jött a hajhullás is. Itt telt be a pohár.)
A normál kiöblítendő balzsam nem hiányott, ezért esett erre a választásom. Hajmosás után fújom be a hajam alsó kétharmadát, általában 3-4 pumpálást szoktam, felülre csak annyi kerül, ami a fésűlködéssel oda jut. Egyből selymes a hajam, a fésű siklik benne és nem kell centinként a gubancokat bontani. Az illata is nagyon tetszik, kellemes, néha csokira vagy kávéra emlékeztet. Mondjuk viszonylag hamar elillan, de nem bánom. Nem vettem észre, hogy hamarabb zsírosodna tőle a hajam, de ez gondolom annak köszönhető, hogy keveset használok belőle és azt se a fejbőr közelében. Megszárítva a hajam puha és fényes, öröm nézegetni. :)
Nyilván a szétnyílt hajvégeken nem segít az ollón kívül semmi, ezt majd hamarosan orvosolni is fogom, de reményeim szerint ennek a balzsamnak köszönhetően a jövőben kevésbé fog töredezni a hajam azáltal, hogy sokkal kevesebb időt töltök fésülködéssel, és az is meg van tépés és húzás nélkül.
(A szétcseszett fejbőrömet meg egy kénes gyógyszertári samponnal hozom helyre.)

Vikinca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

(A szétcseszett fejbőrömet meg egy kénes gyógyszertári samponnal hozom helyre.)

kispajkos

2018. október 18.

Régóta használom, szeretem. Sokkal könnyebben fésülhető tőle a hajam és nincs vele annyi macera, mint a kimosható balzsamokkal.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

farkas.timeazsofia

2018. október 9.

Nagyon szeretem. Már nagyon régóta ezt használom, nem is tudom, miért nem próbáltam másikat ebből, mert régebben már az illatával megvett. Persze azóta többet tudok a hajápolásról, de ezt a terméket nem tudom elhagyni. Mindig van, ahogy kifogy, (hiába veszek más márkát, azok csak állnak, most próbálom erőltetni, hogy fogyjanak el, vagy elajándékozom őket...), szóval MINDIG KELL. Száraz hajon is szoktam, ha nem tudom kifésülni, csak befújom, és sokkal jobb, Száraz hajon is teljesen jó és törölközőszáraz hajon is.

farkas.timeazsofia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

bagolylilith

2018. szeptember 12.

Sok éven át festett, sérült, roncsolt haj lenövesztésekor használtam arra, hogy az egészséges hajrészem ne szenvedje meg a hajmosás utáni fésülködést. Félig vizes hajra szoktam párat fújni vele, finom illata van, és tényleg jelentősen megkönnyíti a nehezen kezelhető haj fésülését. Több verziót is használtam ebből a termékből, de ez segített a leglátványosabban.

bagolylilith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

tditti1991

2018. szeptember 5.

Én is úgy vagyok vele, mint sokan mások, hogy nem balzsamként pontozom, hanem mint kifésülést segítő hajregenerálót, úgy viszont teszi a dolgát. Már napi rutin, hogy reggel, este és minden hasmosás után ezzel fújom be a hajam, mert puhábbá és fényesebbé teszi a hajamat, az illatáról nem is beszélve. Többet is kipróbáltam ezek közül, mindegyikről ezt tudom elmondani.
A szőkített, leégett vagy kiszáradt hajjal nem fog csodát tenni és nem egy nélkülözhetetlen termék, de mégis már kb. 4. dobozt használtam el.

tditti1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

labanczlaura0502

2018. szeptember 4.

Festett,sérült hajam van. Hajszárítás előtt szoktam használni hővédő spray-vel együtt és egész jól működik. Nem azt mondom,hogy felér,egy professzionális termékkel,de akinek nincs nagy gond a hajával szerintem elegendő. A kifésülésben viszont nagyon sokat segít!

labanczlaura0502
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

redi96

2018. augusztus 31.

A helyzet az, hogy nekem valoban serult a hajam, toredezett hajvegekkel mivel egyebkent gyűrű gondor es neha megjon a kedvem a kovasalasahoz :/.
Hajmosás utan ezt hasznaltam regen, de igazabol csak a kifesulest segitette, igaz, hogy azt tenyleg nagyon. De szaritas utan amikor ezt hasznaltam megis rossz tal it a su ba valt sajnos a hajam.. Azota rózsaszín loreal ketfazisu kifesulo es ápoló sprayt hasznalok, ami ehez kepest megvaltas..
Nekem nem valt be sajnos. :(

redi96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Nekem nem valt be sajnos. :(

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.