KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Secret Key

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2017. január 13.

Ár:   $16
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Dupla funkció: ránctalanítás és fehérítés

A bőr ritmusát visszaállítva tiszta, hidratált bőrképet eredményez. Tápanyagokkal ellátva a bőrt, ragyogó hatást eredményez.

Mentes: parabénektől, kőolaj származékoktól, alkoholtól, állati eredetű olajoktól, színezéktől, benzophenontól

Elemzés + teszt: Secret Key Starting Treatment Essence

KERESEM! Secret Key Starting Treatment Essence
Ár: Megegyezés szerint! , Eladó: Ildee35
Állapot: Új vagy használt állapotban!, Helyszín: Budapest, fizetés: --

kneva

2017. június 30.

Szűk egy hete használom, de muszáj véleményeznem, annyira meg vagyok elégedve a hatásával! Tonik / BHA után és szérum előtt használom a szokásos arcápolási rutinom új lépéseként, és azt kell mondjam, hogy igencsak felerősíti az utána következő rétegek felszívódását! ebben a melegben a szérum eddig egy kicsit nehezebben szívódott be, de ha felteszem előtte ezt az esszenciát, akkor a bőröm egyszerűen beszippantja, sőt még krémet is kér, nem sok a plusz réteg, azt is szépen felszívja.
Állagra vízszerű, nem hagy réteget a bőrön. Nagyon kellemes, enyhe illata van, ami pillanatok alatt elillan. itteni jó vélemények hatására csaptam le rá a zsibvásáron, és csak azt sajnálom, hogy nem figyeltem fel rá eddig.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

ravadri

2017. május 4.

Tavaly szeptember óta használom és még mindig van az üvegben, nagyon sokáig elég. Önmagában nem csodaszer, de ahogy mások is írták, a többi arcápolási termék hatását javítja, felerősíti. Sokkal hidratáltabbnak és szebbnek látom a bőröm amikor használom.

ravadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

jemelja

2017. március 27.

Arra használom, amire való: első esszencia. Rögtön arcmosás után viszem fel tapicskoló mozdulatokkal. Nélküle arcmosás után száraz és húzódó a bőröm (hiába kíméletes lemosót használok) akár már a csapvíztől is. Azonnal beszívja a bőröm és látványosan felfrissül, kisimul és megnyugszik. Úgy vettem észre, hogy a többi szérum, ampulla és hidratáló még jobban beszívódik miatta.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

nius

2017. március 24.

Nem mondom, hogy nélkülözhetetlen, de nem bántam meg, hogy megvettem.
Az esszenciákra úgy érdemes tekinteni, mint egy kiegészítő, plusz termékre a rutinban, tehát nem ettől kell várni a megváltást, de egy kellemes pluszt adhat.
Nem érzek feltűnő változást a bőröm állapotában, mivel mióta van egy jól átgondolt, profi rutinom, és nagyon figyelek az összetevőkre (köszi, Tindigo, és Oh My Brush-Viki! :D) azóta a bőröm nagyon szép, de gondoltam, megturbózom egy kicsit valami esszenciával, mivel azt még nem próbáltam.
Kellemes vele pepecselni, rétegzős rutinban jó szolgálatot tesz, de ismétlem: nem egy nélkülözhetetlen termék, csupán egy kellemes plusz.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Nem mondom, hogy nélkülözhetetlen, de nem bántam meg, hogy megvettem.

natulcien

2017. március 5.

Nagyon tetszik a bőrömnek ez a termék. Nem tudom eldönteni önmagában hogyan hatna, ugyanis egy rétegezős arcápolási rutin részeként használom. Az viszont tény, hogy mióta kiegészítettem ezzel a lépéssel is a rutint, még szebb az arcbőröm. Tesztelni fogom majd milyen nélküle, de amíg van, nagy szeretettel használom reggel és este is. Mivel nagyon kevés elég belőle, nagyon kiadós kis eszencia ez, és biztos nagyon sokáig elég lesz. A vizes formulákat kifejezetten kedvelem, és nagyon hamar beszívódik, nagyon jól lehet rá sminkelni, és az össze nem csak koreai termékemmel nagyon jó kapcsolatot ápol. Eddig sem olyannal nem találkoztam, hogy ne lettek volna kompatibilisek. Szerintem ez is olyan, hogy amíg az ember nem próbálta, nem tudja, hogy tudna-e élni nélküle. Nem látványom, de nagyon hasznos kis csodaszer.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

gothmarypoppins

2017. március 2.

Szerintem ahhoz, hogy látványosan hasson, kimondottan ki kell legyen száradva a bőr. Februárban már minden bajom volt, gyűrött fejjel ébredtem tisztességes mennyiségű alvás után is. Nekem segített, puhább és simább a bőröm, és továbbra is használni fogom, mert abban, hogy mekkorát javított a helyzeten, abból arra következtettem, hogy használ. :)

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

wishes

2017. március 1.

Az én vízhiányos bőrömön valami csodálatosan működik. Közvetlenül arcmosás után szoktam feltenni, és rögtön utána teszem is a hidratálót. Sokkal lassabban szárad ki a bőröm, és valahogy a bőrérzetem is jobb. Egyébként én meg valamiért a Missha esszenciáknál éreztem, hogy "sima víz", ennél pedig nem, dehát mások vagyunk.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

lujzi

2017. február 12.

mintha csak víz lenne... állagában, hatásában is. nem.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

mintha csak víz lenne... állagában, hatásában is. nem.

Vanília

2017. február 12.

Odavagyok a koreai kozmetikumokért, úgyhogy alapban elfogult vagyok, de ez a vízszerű szérum mégsem öt csillagos nálam, csak négy:) Rutinba beépítve használom és biztosan használ - de senki ne várjon átütő, robbanásszerű változást. Szerintem ez nem is a funkciója. Viszont kellemes felvinni és biztosan jól előkészíti a bőrt a további krémek fogadására (pláne úgy, hogy az ember az arcmosás után nem törli szárazra az arcát, hanem nedves bőrre viszi fel a szérumot/tonikot/ásványvizet...). Örömmel használom (el), de lehet, hogy utána mást is letesztelek. Összefoglalva nem szerelem, de ár/érték arányban jó és hasznos portékának tartom.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

JuditTTT

2017. február 11.

Nem. Se rutinba építve, se önmagában nem működik. Gyenge, kb. mintha egy olcsó tonikkal átmosnám az arcomat és ennyi. Pedig kettőt használtam el belőle, mert egyet kaptam, a másikat anno vettem. Ez tényleg semmit sem csinál a bőrrel. Amikor elhagytam, akkor se mutatott változást. Szerintem nem éri meg és a felhajtást sem értem körülötte.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Arbutin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cordyceps Sinensis Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Human Oligopeptide-1

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.

A burgonyafélék családjába tartozó lampionvirág terméséből készült kivonat. Sajnos nem sok info érhető el az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint gyulladáscsökkentő, antimikróbális és antioxidáns hatással bír.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

A Kínában, Japánban és más ázsiai országokban gyógyászati célokra használt kínai hernyógomba kivonata. Sajnos nem igazán készültek még független kutatások az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint késlelteti az öregedést, egységesíti az arc tónusát és kiemelkedő hidratáló hatással bír.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a szecsuáni bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre.