KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Secret Key

Ár:   $16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2017. január 13.

Ár:   $16
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Dupla funkció: ránctalanítás és fehérítés

A bőr ritmusát visszaállítva tiszta, hidratált bőrképet eredményez. Tápanyagokkal ellátva a bőrt, ragyogó hatást eredményez.

Mentes: parabénektől, kőolaj származékoktól, alkoholtól, állati eredetű olajoktól, színezéktől, benzophenontól

Elemzés + teszt: Secret Key Starting Treatment Essence

rtteszvesz

2018. július 2.

Szép INCI, most,, hogy elfogy kiderül, hogy adott-e pluszt. A jó rutin miatt ezt így nem tudom. SOkáig elég. Kicsit nehézkes a használata, jobb lenne egy szórófejes megodás. Most kipróbálok mást, aztán kiderül visszatérek-e hozzá.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

zsemii

2018. június 28.

Az üveg háromnegyedét elhasználtam, aztán pedig körülbelül egy évig nem nyúltam hozzá. Biztos segített a plusz hidratálásban, de szemmel látható változást én sem vettem észre. Lehet egy nagyon vízhiányos bőrrel jobban működik. A szórófejes megoldást jobban preferálnám :)

zsemii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

csill87

2018. június 24.

Ud.: Nagyon nehéz volt rájönnöm, hogy mi a bajom vele, de végre leesett! Szívből utálom a kiszerelését. Ez egy teljesen folyékony cucc, olyan, mintha víz lenne. Nem értem, miért nem lehet egy szórófejet rárakni, amivel csak ráfújnám az arcomra, akkor tuti, hogy IMÁDNÁM! De így??? Csak szerencsétlenkedek vele, hogy próbálom felpakolni az arcomra. Egyébként testre szoktam főleg használni, de tény, hogy jelentős mennyiség köt ki nálam a padlón.....Most jutott eszembe, hogy lehet veszek hozzá majd egy kis spriccelős üveget és megpróbálom átönteni. De azért annyira nem olcsó, hogy még nekem kelljen bűvészkedni vele.

Már egy ideje használom, de nem tudok egyértelmű véleményt kialakítani. Nem igazán látok változást, de hiszek abban, hogy a klassz összetevők késleltethetik a bőr öregedését. Épp ezért néha nem csak arcra használom, hanem a teljes bőrfelületemre testápoló előtt. Szerintem ott sem árt a gondoskodás :) Visszatérve erre a termékre, ez az első esszenciám, és néha gondjaim vannak a felvitellel, mert túl folyékony, és össze vissza csöpög.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Illa

2018. május 20.

Már majdnem egy teljes üveggel elhasználtam belőle, így nem elkapkodott a véleményem. Igazából sem ránctalanító sem fehérítő hatásról nem tudok beszámolni, bár az tény, hogy valahogy kellemes érzése volt a bőrömnek a használat után. Arctiszttítás után (mint egy tonikot) belepaskoltam a bőrömbe. Nem hinném, hogy csodaszer, viszont hosszú távon valószínűleg jót teszek a bőrömnek a használatával. Elképzelhető, hogy újravásárolom majd.

Illa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

zeany

2018. március 6.

Tisztítás után, hidratálás előtt használtam, nálam az égvilágon semmit nem csinált, se érzetre, se látványra. De legalább nem is ártott semmit, teljesen neutrális maradt a viszonyunk :)

zeany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 6.

Rivendell

2018. január 15.

Update: Sajnos akármennyire meg vagyok vele elégedve, nagyon gyorsan elfogyott, illetve hiába szorítom rá a kupakot, utazáskor kétszer is folyt ki belőle. Emiatt mostanában nem fogom újravenni, esetleg, ha letelepszek, és addig nem találok jobbat. :)

A COSRX Galactomyces esszenciát cseréltem le erre, mert az iszonyat cisztás pattanásokat okozott nekem. Nem is csere volt, mert azt hittem, jó, akkor nem kell nekem esszencia, de a száraz bőröm nagyon igényli a krémek mellé, különben viszketős lesz, úgyhogy megrendeltem ezt. Szerencsére ez nem okoz pattanásokat, a rosaceámat sem triggereli, sőt, inkább nyugtat, és kellemesen frissítő érzés használni. Az elvárásom az volt, hogy megszűnjön a viszketés, húzódás, és eltűnjenek azok a száraz foltok az orrom mellől, amik újra megjelentek, mikor elhagytam a COSRX-et, és ezt tökéletesen teljesíti is. Nem ragadós, hamar beszívódik, illatmentes, jobbat el sem tudok képzelni. Nagyon különlegesnek tartom amiatt is, hogy tényleg olyan, mintha vizet pacsmagolnék az arcomra, közben meg jelentős hatása van, szép szakmai kihívás lehet ilyen formulát összehozni. :) 7skinezni is lehet vele, bár 4-5-nél több réteget nem igényel a bőröm a legrosszabb napokon sem.

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

_zsulu_

2017. november 6.

Vízhiányos a bőröm, ősztől sokszor hámlik, de közben zsírosodásra is hajlamos. Nagyon vágytam erre a cuccra, de sajnos nagy csalódás összességében. Nagyon vizes állagú, nehéz felvinni pocsékolás nélkül, nekem csak akkor ér valamit ha alapos mennyiséget lötykölök a tenyerembe és az egészet beütögetem az arcomba, így viszont elég gyorsan fogy... :/ Nem használom minden nap, mert nekem nem elég a hidratáló hatása és sajnos nem fedezek fel semmilyen pluszt amit a rutinomhoz adna. Én a csomagolást sem szeretem, mert bár gyönyörű és minőségi, de a csepegtetős módszer szörnyű egy ilyen vizes formulánál, jobban el tudnék képzelni egy jó szórófejet rá. A HadaLabo hialuronos lotion-jét használom rendszeresen lassan egy éve, nagyjából ugyanez a funkciója (persze más hatóanyaggal), viszont az nekem csodákat művel és a használata is gazdaságosabb. Problémát nem okozott és nagyon szépek az összetevői, ezért 3 csillag.

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Gallifrey

2017. október 28.

Második koreai eszenciám, az első a Cosrx Galactomyces eszencia volt. Wishes véleménye miatt vettem meg, szintén nagyon vízhiányos a bőröm. Sajnos pont nem érzem azt az extra hidratálást, amit elvártam tőle. Sokkal inkább a Cosrx!

Gallifrey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

kneva

2017. június 30.

Szűk egy hete használom, de muszáj véleményeznem, annyira meg vagyok elégedve a hatásával! Tonik / BHA után és szérum előtt használom a szokásos arcápolási rutinom új lépéseként, és azt kell mondjam, hogy igencsak felerősíti az utána következő rétegek felszívódását! ebben a melegben a szérum eddig egy kicsit nehezebben szívódott be, de ha felteszem előtte ezt az esszenciát, akkor a bőröm egyszerűen beszippantja, sőt még krémet is kér, nem sok a plusz réteg, azt is szépen felszívja.
Állagra vízszerű, nem hagy réteget a bőrön. Nagyon kellemes, enyhe illata van, ami pillanatok alatt elillan. itteni jó vélemények hatására csaptam le rá a zsibvásáron, és csak azt sajnálom, hogy nem figyeltem fel rá eddig.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

ravadri

2017. május 4.

Tavaly szeptember óta használom és még mindig van az üvegben, nagyon sokáig elég. Önmagában nem csodaszer, de ahogy mások is írták, a többi arcápolási termék hatását javítja, felerősíti. Sokkal hidratáltabbnak és szebbnek látom a bőröm amikor használom.

ravadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Antioxidánsok: Arbutin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cordyceps Sinensis Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Human Oligopeptide-1

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élinkítő hatása miatt.

A burgonyafélék családjába tartozó lampionvirág terméséből készült kivonat. Sajnos nem sok info érhető el az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint gyulladáscsökkentő, antimikróbális és antioxidáns hatással bír.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

A Kínában, Japánban és más ázsiai országokban gyógyászati célokra használt kínai hernyógomba kivonata. Sajnos nem igazán készültek még független kutatások az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint késlelteti az öregedést, egységesíti az arc tónusát és kiemelkedő hidratáló hatással bír.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.