KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sephora

Ár:   $6   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 x 22 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juhaszregina, Módosítva: 2016. december 6.

Ár:   $6
Kiszerelés:   1 x 22 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Tisztító, méregtelenítő maszk

A Sephora kollekció mindegyik maszkja más-más hatóanyagokkal lett átitatva. Frissebbé, élettel telibbé varázsolják a bőrt. Az új lyocell szálból készült maszk még tökéletesebben öleli körbe az arcot, a hatóanyagok maradéktalan felszívódása érdekében.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

juhaszregina

2016. december 13.

Fantasztikus a hatása! Egyetlen használat után olyan sima és egyenletes lett a bőröm, mint egy hét alvás+botox után! Igazi gyorssegély.Mindenképpen újra fogom venni, ha ismét Sephorában járok. Nekem 2 alkalommal is sikerült használnom, mert visszahajtogattam a krémmel átitatott fedő textilbe, és visszazártam a zacskójába.Érdemes erre néhány percet rászánni, mert bőven van elég krémecske egy zacskóban. Mivel a textil maszkok használata közben fázni szoktam (nagyon hideg a bőrömnek:) ezért melengettem magam egy kis infra lámpával. Közben rájöttem, hogy ez az arcbőrömre is jótékonnyal hatással lehet, mivel az infra sugarak tágítják az ereket, folyamatossá teszik a véráramlást, és felgyorsítják az anyagcserét. (egyszerre maximum 15 percig szabad lámpázni!). Lehet, hogy feltaláltam egy új eljárást? :D

juhaszregina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology