KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Swiss-O-Par

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2011. december 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Nem zsírosító emulgátorokra épülő hajöblítő, értékes tejfehérjékkel, tejsavakkal és a kókuszdió természetes kivonatával. Védi a hajat és nedvességgel látja el. A válogatott ápoló összetevők a hajtőtől a hajvégekig egyenletes ápolást biztosítanak, fényessé és rugalmasan selymessé teszik a hajat.

Bolvarin

2017. április 9.

Igazából mindegy, hogy használom vagy nem. Lemosás után az illata teljesen eltűnik, sem fényesebb, sem puhább nem lesz tőle a hajam.

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Klaudy

2017. január 11.

Pénzkidobás volt. Semmi hatás.

Klaudy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Pénzkidobás volt. Semmi hatás.

adanita

2014. október 21.

Csalódás volt számomra, talán kétszer próbálkoztam meg vele. A hajam mintha fényesebb lett volna tőle, az tény, de a hajam érdesebb, szárazabb volt tőle, (ami egyébként is szálkás és száraz végű), ezért sajna nekem használhatatlan, mert nagyon törne a hajam a rendes használata mellett.
Fényesség tehát oké, de ápolás és hidratálás nekem nulla volt vele. Kár.

adanita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 21.

Fényesség tehát oké, de ápolás és hidratálás nekem nulla volt vele. Kár.

pixybaba

2014. szeptember 20.

Csak az illata miatt vettem meg, de csalódás volt. Nem tette kifésülhetővé a hajam és nem valami tápláló egy szer. Most már nem fogok valamit megvenni csak azért, mert jó az illata.

pixybaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

claudia.nyilas

2014. augusztus 3.

Kb. 4-5 éve a samponjával együtt használtam, akkoriban szerettem, jól működtek együtt. De aztán elkezdtem magasabb árkategóriában keresgélni, azok azért tényleg jobbak.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

francais

2013. november 22.

nagyon szárította a hajam.

francais
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

nagyon szárította a hajam.

tamimaci

2013. október 23.

A samponját használtam, finom illata van, első használatra szép fényes-selymes lett a hajam, nem lapította le.
Aztán 2-3 használat után pattanás-szerű bigyók lettek a fejbőrömön, nem mertem tovább használni, niveás babafürdetővel mosok inkább hajat. Ez azóta a polcon pihen :(

tamimaci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

tuncsa

2013. május 25.

Nekem száraz, és sprőd lett a hajam tőle, borzasztó.

tuncsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

Nekem száraz, és sprőd lett a hajam tőle, borzasztó.

MademoiselleSumire

2013. január 7.

Nekem eleg atlagos balzsam,az illata jo,de zavar az asvanyi olaj.A Balea kokuzsos balzsamja kenterbe veri mind arban,mind osszetebokben.

MademoiselleSumire
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 7.

ashley

2012. november 26.

A samponjával együtt használom, a hajam nem töredezik egyáltalán. Még nem volt ilyen jó samponom és balzsamom. :)

ashley
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!