KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 27.

Kategória:   Hajformázók

230°C-ig véd a hajszárító, a hajgöndörítő és a hajkiegyenesítő hőjétől. A hosszantartóan egyenes, göndör és hullámos hajért. Tökéletes végeredmény a hő hatására aktiválódó formulának köszönhetően.

Ár: 1000 , Eladó: Aylawitch
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Törökbálint, Budaörs, fizetés: Fizetés akár utalással, akár személyes átvételnél. Szívesen küldöm bármelyik csomagautomatába is! :)

Ndr

2017. október 18.

Nekem nagyon tetszik. Elotte is a syoss hovedojet hasznaltam de az mar nem kaphato ugyhogy gondoltam kiprobalom is glamour napok alkalmabol, es tetszik. Kellemes az illata, nem hagy fura erzest a hajon. En inkabb hajszaritas elott hasznalom mivel ritkan vasalom a hajamat, mindenkepp ujravevos.

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Zsuzsuzsza

2017. október 14.

Első benyomás : Ma használtam először ,nekem iszonyatosan vékony szálú ,szögegyenes , gyenge a hajam , a legtöbb terméktől összeáll , ragacsos lesz.Nem szoktam formázni se, óvom mindentől , de nagyon vágyom néha hullámos frizurára , ezért muszáj a hővédelem .Nagyon féltem tőle , olvastam itt pár rossz tapasztalatról...de ! szerencsére nem tudok rosszat mondani ,a hajam jó illatú lett a használata után , nem ragad .Azt nem tudom , mennyire véd a hőtől ,viszont kellemes a használata ,hosszabb távon kiderül.

Zsuzsuzsza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

lanefox

2017. október 12.

A hajam szerintem ugyanúgy törik, pedig hetente egyszer vasalom 180fokon. De azt vettem észre tovább egyenes és nem száll tőle. Jó az illata, és megnyugtatom vele a lelkiismeretemet :D

lanefox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Aysel

2017. október 11.

Nagyoon szertem!Rólam tudni kell hogy hajvasaló mániás vagyok.És eddig nem érdekelt hogy hővédővel óvjam a hajam.Aminek meg is lett az eredménye.Kopott töredezett hajvégek.Ezeket a végeket szépen levagdostam.És mióta hővédővel fújom be minden hajvasalás előt azóta egy kis töredezést sem látok a hajvégeimen...es nagyon sokáig elég egy flakon.számomra 5*

Aysel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

katuska8

2017. augusztus 8.

Nekem sem vált be sajnos, egybeáll tőle a hajam, és furcsa tapintású lesz tőle, ráadásul amikor használom, érzem, hogy ég a hajam a vadiúj vasalómra, illetve látszik is a vasalón. Ha nem használom sokkal jobb. Nekem ez sajnos kuka.

katuska8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

nikite24

2017. augusztus 6.

Nekem nem vált be sajnos. Nem fújtam sokat a hajamra, mégis ragadt tőle, az illata pedig borzalmas számomra...

nikite24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Babakalacs

2017. július 3.

Én szeretem. Az illata nekem semmi extra, de ha ezt használom mosásig egyenes marad a hajam és nem forró és élettelen a hajam vasalás után. A mennyiséggel vigyáznom kell, ha sokat használok hamarabb zsírosodik a hajam, de megóvja és nem hagyja eltöredezni így ennyir megbocsátok neki. Ha elfogy újra veszem.

Babakalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

dorah

2017. július 2.

Engem meggyőzött. Nem nehezíti el a hajam, még az illata is tetszik.
Hajszárítás előtt is fújtam a hajamra, és meglepődtem, mennyire könnyű volt egyenesre szárítani. Még a hajam állaga is más volt, nem volt annyira sprőd. Vasalásnál szintúgy jeleskedett, és egyáltalán nem lett forró a hajam.

dorah
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Engem meggyőzött. Nem nehezíti el a hajam, még az illata is tetszik.

diahlin

2017. június 3.

Erős négyes. Vastag szálú, dús, nem szépen hullámosodó hajam van, amit szeretek egyenesre szárítani. Ez a spray egészen megkönnyíti a dolgot, de csak ha a hajszárítót a legforróbb fokozatra állítom, egyébként nem működik. Viszonylag sokat használok belőle, de nem nehezíti el a hajamat. Csodaszernek azért nem nevezném, de jó cucc.

diahlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Blondi

2017. május 31.

Egy hónapja vettem meg a keratinos samponnal valamit hajlakkal együtt. Szerintem jó kis termék. Hajvasalás előtt szoktam alkalmazni, amit heti egyszer végzek el. A DM Balea hővédőjét is használom, de azt hajszárítás előtt, mivel olcsóbb az a termék, ami a heti három hajmosás esetén előny, hiszen így nem ezt kell havonta újra megvennem. Kevés töredezett hajszálam van, valamint azt is észrevettem, hogy mióta ezt használom hajvasaláskor kevésbé veszi át a hajam a hőt, viszont ugyanolyan jól kiegyenesedik. Nekem ez 5*, és biztosan újra fogom venni.

Blondi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.