KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 27.

Kategória:   Hajformázók

230°C-ig véd a hajszárító, a hajgöndörítő és a hajkiegyenesítő hőjétől. A hosszantartóan egyenes, göndör és hullámos hajért. Tökéletes végeredmény a hő hatására aktiválódó formulának köszönhetően.

Ár: 500 , Eladó: izabella73
Állapot: parszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

LianaLia

2018. július 9.

Igazából én nem is tudom eldönteni,hogy ezek a hővédők védik egyáltalán a hajam vagy sem.. mindenesetre használom őket, talán csak önmagam megnyugtatására,hogy teszek valamit a hajam védelmében. Nekem nagyon sokáig elég volt ez a kis folyadek,ahoz képest,hogy akciósan egy 1000-ért vettem,de én azon kívűl,hogy száritja a hajam mást nem igazán vettem észre.Nem ragadt össze a hajam viszont nem is maradt tovább sem egyenes, sem göndör ,az illata számomra iszonyatos, büdös.

LianaLia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Fannii15

2018. június 20.

nem hagy maga után ragacsos érzetet, a hajam kevésbé töredezik és tovább megtartja a formáját, csak ajánlani tudom annak, aki minden nap használ hajsütőt

Fannii15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Foriisz

2018. május 20.

Nálam nagyon bevált ez a termék.:) Nem csak hő védelem szempontjából, de hajformázóként is hatásos. Hajsimítás előtt mindig használom, és így hosszabb ideig benne marad az egyenesség.

Foriisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Niador

2018. május 18.

Épp nem lehetett sehol beszerezni a jól bevált hajegyenesítős hővédőmet, ezért a biztató vélemények alapján erre esett a választásom. Tulajdonképpen nem rossz, de csodákat nem művel. Sőt, néha úgy érzem, hogy a brutál szöszös se nem göndör se nem egyenes hajam egy száraz vattapamaccsá válik tőle. Ennek ellenére megadja azt az érzést, hogy mégis csak fújtam valamit a hajamra szárítás vagy hajvasalás előtt, de nagyjából ennyi.

Niador
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Epcike

2018. május 15.

Jó illata van, megnyugtat, hogy van, ami véd a hő ellen. Nem ragad, nem zsírosít, de elég hamar fogy. Újravevős 😋

Epcike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

DianaS

2018. május 4.

Mondhatni, hogy az eddigi legjobb hővédőm, száraz és nedves hajon is szuper, hozza amit ígér és még jó illatú is. Annyira jó hogy nem zsírosítja a hajat és nincs ragacsos érzet. Szeretem!

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

Grett

2018. április 7.

Bár nálam az előző Syoss hővédő is megtette hatását, ennek az illata is jó, és puha, könnyen kifésülhető a hajam tőle. Én mindig hajszárítás közben fújom rá. Vasalás után, jó kérdés, hogy a termék miatt, vagy sem, de majdnem a következő hajmosásig egyenes marad, az amúgy göndör-hullámos hajam.

Grett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Littiii

Korcsoport: < 18
2018. március 25.

Eleinte szerintem rosszul használtam, mert eléggé összetapasztotta a hajam, viszont mostanában semmi ilyet nem tapasztalok, nagyon megszerettem. Puhává és fényesse teszi a hajam plusz még 230 fokig védi is.

Littiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 25.

szabiina

2018. március 5.

Elfogyott a korábban használt hővédőm, gondoltam kipróbálok most valami mást. Szép fényt ad a hajamnak, tartósan egyenes vagy göndör marad, ami egy csoda, mert eddig naponta vasalgattam.
Tetszik, hogy nem hagy ragacsos érzést és a tudatomnak is jó, hogy 230 fokig véd.

szabiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Nyuszacs

2018. március 4.

Ez igen! Hajvasalóval használom, szuper puha és fényes lesz tőle a hajam és többen kérdezték tőlem, hogy fodrásznál jártam-e. Szóval nekem bevált. Jó illata van, de nem tolakodó, és hetente kétszer használva nagyon sokáig elég lesz. A csomagolás szerint 3 napig tartó hatása van. Ha addig nem is, két napig teljesen jó, ami nálam nagy szó, mivel a a többi hővédővel eddig naponta egyenesítgettem a nehezen kezelhető hajam.

Nyuszacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.