Syoss

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 15.

Kategória:   Hajformázók

230°C-ig véd a hajszárító, a hajgöndörítő és a hajkiegyenesítő hőjétől. A hosszantartóan egyenes, göndör és hullámos hajért. Tökéletes végeredmény a hő hatására aktiválódó formulának köszönhetően.

Ár: 800 Ft , Eladó: kiralykislany
Állapot: Kipróbált, nagyon kevés hiányzik belőle , Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 500 , Eladó: MissG
Állapot: Kb. kicsivel több mint a fele, Helyszín: Eger, fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel
Platina890413

2019. február 15.

Már a harmadik flakonnal használtam el. Nekem tökéletes. Illata kellemes. Nem roncsolata a hajamat,tette a dolgát. Újra vevős ?- persze!!!

Platina890413
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Martu0508

2019. február 10.

Eddig nem nagyon használtam hajszárìtòt, heti egyszer mostam a hajam ès levegőn hagytam megszáradni. Most gyakorìtanom kellett ezeken az alkalmakon szeborreás dermatitisz miatt, hètköznap azonban nincs időm kivárni a száradást, ezèrt beszereztem egy hajszárìtòt. A kosaramban landolt ez a termèk is, ès gyakorlatilag ugyanannyira puha marad szárìtás után a hajam, mintha szabad levegőn szàradt volna. Azt, hogy a hosszan tartò göndörsègben segìtene sosem fogom megtudni, mert reggelre mindig elalszom a loknikat :D

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

racheldawes

2019. február 3.

Kb. egy hónapja használom, miután lecseréltem a régi hajvasalóm egy sokkal nagyobb teljesítményűre. Kevésbé száraz a hajam, mióta használom, talán nem is töredezik annyira. Nekem nem marad tőle napokig egyenes a hajam, de ez nem is elvárás a részemről, a cél a hővédelem volt, és ebben jól teljesít.Tetszik az illata is, kellemes, enyhe, nincs telepakolva parfümmel. Nem fogy gyorsan, mindennapos használat mellett a derékig érő, dús hajamra is elég kb. két hónapig. Mindenképpen újra fogom venni, ha elfogy.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

gifh90

2019. február 1.

Itteni velemenyek hatasara vettem es nagyon jo, remesen szaraz a hajam es toredezett is, ezert probalok hajvasaloval valami rendezettseget adni neki, anelkul szenaboglya de sajnos nem is tartja sokaig a formazast sem. Ezzel viszont sokkal puhabb es tartosabb az egyenesites is. Majd probalom vitaminokkal rendbeszedni valahogy a hajam de tunetileg ha mar muszaj a hajvasalo, akkor ezzel azert meg mindig jobb.

gifh90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Pdori888

2019. január 12.

Nagyon jó termék, valóban sokáig egyenes marad hajvasalás után a hajam és nem roncsolódik annyira ha használom ezt a hővédőt. Az illata is szuper. Sokáig elég. Mindenképpen újraveszem ha elfogy. :)

Pdori888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Sziszikee58

2019. január 8.

Csak azt tudom írni, amit előttem írtak. :) Jó az illata, sokáig egyenes tőle a hajam, és jól véd :) Újravevős!

Sziszikee58
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

anitaaa04

2019. január 3.

Az illata nagyon jó. Sokáig elég. A drogériás testvérei között szerintem a legjobb, de a hővédelme nem a legerősebb ezért csak 4*.

anitaaa04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

mimike09

Korcsoport: < 18
2019. január 2.

Én szeretem, jó az illata, tartósabbá teszi a vasalást.

mimike09
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 2.

Én szeretem, jó az illata, tartósabbá teszi a vasalást.

klau9510

2019. január 1.

A LEGJOBB! Illata is finom, a hajam sima,puha lesz a használatakor. Tartós 2-3 napig egész egyenes marad a hajam ennek a használatával.(középhosszú nagyon sok és elég hullámos inkább göndör hajam van, hajvasaláshoz használom.

klau9510
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Rchenge

2018. december 28.

Nincs összehasonlítási alapom, de érzem, hogy nem ég meg a vékony szálú hajam. Szépen fésülhető lesz és tetszik az illata. Nem drágállom. Nagyon csábító, hogy szórófejes, de azt hiszem így is sokáig elég :)

Rchenge
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.