KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

SYOSS Shine Boost, hajápoló termékcsalád  normál, fénytelen és durva tapintású hajra.

A SYOSS SHINE BOOST termékcsalád speciális formulája kisimítja a haj szerkezetét, és sugárzó fényt kölcsönöz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

burmin

2017. október 17.

Nem tudom akinek bevált s jó,miért vagy mitől van,de az én szálkás,szöszös hajamra,még rosszabb,mint bármely más sampon.Sajnálom,mert kidobtam érte ezeregynéhányszáz forintot,holott semmit nem ér.A professzionális ettől távol áll...

burmin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

danikin

2017. május 6.

a legjobb sampon, kár, hogy már nincs :((((

danikin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

a legjobb sampon, kár, hogy már nincs :((((

Lepketanonc

2016. november 15.

Mivel annyira reklámozták (,emiatt is ennyi az ára), azt gondoltam, ideje kipróbálni egy terméküket. Borzalmas! A hajam hamar lelapult és statikus töltésű lett(, szállt a szálak vége és odavonzódott mindenhez). Ilyen problémám eddig nem volt. Soha többé nem veszek Syosst!

Lepketanonc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

rekuc1010

2016. október 13.

Több syoss sampont használtam már, és most erre esett a választásom. Igazából csak megtetszett a nagy kiszerelés és levettem a polcról. Láttam, hogy rá van írva az, hogy shine, de őszintén nem vártam tőle mást, csak, hogy tiszta legyen tőle a hajam. Bejött, kis mennyiség is szépen felhabzik, és tényleg megfigyelhető, hogy mintha szebb fénye lenne a hajamnak. Árban sem vészes, de még nem tudom, hogy újra veszem-e.

rekuc1010
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

butfirstmakeup

2016. július 28.

2 hónapja használom és még mindíg rengeteg van benne, Elégedett vagyok vele bár hogy fényesebb lesz e tőle a hajam azt nemtudom mert nem önmagában használom hanem aussie balzsammal (shine) de nagyon szép végeredményt ad a két termék együtt :)

butfirstmakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Rommie7

2016. július 26.

Egyáltalán nem lett tőle fényesebb a hajam, de legalább a hajmosás utáni napon kifésülhetetlen szénakazal a hajam. Csak azért nem adok rá egyből 1-est, mert nekem alapból is nehezen kezelhető a hajam. De ez a sampon tényleg katasztrófa volt, le is cseréltem és már sokkal jobb.

Rommie7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

kispajkos

2016. július 4.

Néhány hete használom, mert az előző samponomhoz nagyon hozzászokott a hajam és extra gyorsan zsíros lett. Úgy tűnik, most ez a termék beválik, 3 napig nem kell hajat mosni. Illata, állaga jó, könnyen eloszlik, dús habot képez. Öblítés után tisztának érzem a hajam tőle, nem nehezíti el, illata is jó. Fényesebbnek ugyan nem látom a hajam, de kárpótol hogy nem kell naponta mosni. Nagy kiszerelésben eddig úgy tűnik megéri az árát 1000Ft volt az 500 ml.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

helina

2016. március 15.

Egyszerűen imádom! Eddig soha nem volt azzal bajom, hogy nem elég fényes a hajam, mert göndör hajam van, csak egyenesre szárításnál gyönyörködhettem igazán a fényében. Gondoltam kipróbálom.
A Repair Therapy balzsammal használom együtt és így mindig olyan, mintha a fodrásztól jöttem volna. Olyan megdöbbentő fényt ad a hajamnak, hogy első használatnál alig hittem el, hogy ennyire fényes lehet a hajam :)

Ajánlom, hogy nézzétek meg százforintos/kínai üzletekben is, mert nagyot spórolhattok vele! 700 forintért vettem, szóval kb egy középkategóriás sokkal kisebb sampon árán :)

helina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

Csdana

2016. február 3.

Nekem bejött ez is. A második Syoss samponom a keratinos után és ebben sem csalódtam. Teszi a dolgát, rendesen tisztít és simán kibír a hajam 3-4 napot hajmosásig. Visszatérek majd hozzá de legalábbis a márkához biztos.

Csdana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 3.

Dike01

2016. január 26.

A márka hajfestékei nem jöttek be sőt.. ezért ha már a nevét láttam jó messzire elkerültem minden hajápoló terméküket.. Úgy látszik változnak az idők és enyhült a feléjük irányuló ellenszenvem is . Elég jó kis sampon ,mondjuk e téren nincsenek túl nagy elvárásaim. Szépen tisztít , nem irritált, nem viszketek vagy korpásodom tőle és nem szárította ki a hajvégeim sem ,e mellett gyönyörű fényt ad a hajamnak.

Dike01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.