KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: adri251982, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2016. október 5.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ajakradír száraz, cserepes szájra. Rúzsozás előtt érdemes hámlasztóként használni. Fő hatóanyaga a marula olaj.

Eszterdobronte1992

2017. május 29.

első használattól imádom! legjobb! tetszik a borsmenta bizsergető hatása, felturbózza a vérkeringést. tetszik, hogy benne a radírozó szemcsék gyógynövények, amik kíméletesek mégis hatásosak. nem lehet túlzásba vinni, van hogy napi kétszer is használom, ha szükséges. ami hátránya talán, hogy nagyon gyorsan fogy..

Eszterdobronte1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Buttercupcosplay

2017. április 18.

Ma vettem meg, első benyomásra nagyon tetszik, szeretem a mentolos illatot, és tetszik, ahogy hat. Remélem, nem fogy el túl gyorsan, mert a méretéhez kicsit túlárazottnak érzem, de eddig 5 csillag. Sokkal puhább és frissebb érzésem van, miután használtam.

Buttercupcosplay
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Piko888

2017. március 10.

Régóta szerettem volna egy ilyen kiszerelésű ajakradírt. Nagyon könnyű használni és higiénikusabb, mint a tégelyes társai. Az illata kicsit műanyag jellegű, az enyhe mentolosság az ajkakon viszont nagyon kellemes.
Hámlasztás tekintetében talán túl sokat vártam tőle, mert nagyon szárazak, cserepesek az ajkaim, főleg télen. De azért használat után érezhetően jobb a helyzet, felpuhítja a bőrt (a hámsejtek eltávolításában viszont nem olyan jó)
Kettőt vettem, mert láttam, hogy csak 2.5 g, de élőben a vártnál is kisebbnek tűnik, széltében a tok belső peremét nem éri el. Ezért kissé túlárazottnak tartom. A másik negatívum, hogy szerintem a bőr hőjétől jobban megolvad, mint kellene és deformálódik.
Összességében az ára ellenére is örülök, hogy kipróbáltam, már része a napi rutinnak.

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

natulcien

2017. február 6.

Bevallom először sokaltam érte az árát, aztán nagyon megszerettem. Szeretem a rúzsokat és a napközbeni igazításhoz mindig fogmosás utáni fogkefés dörzsölésre volt szükségem, és utána jöhetett a friss réteg rúzs. Ezzel a termékkel bárhol gyorssegélyt nyújthatok a rúzsomnak , természetesen összefogja a felső réteget a régi réteg rúzs, amit utána le kell törölni, és ebből következik, hogy gyorsabban fogy a termék, de még így is megéri a komfortérzetet. Kellemes mentolos, hűsítő érzetet hagy maga után. Én kifejezetten élvezem a dörzsölős szemcséket benne. Át kell dörgölni a számat, hogy lejöjjenek az elhalt, száraz részek, amihez általában zsepit használok. Ha ezt az ajakradírt használom, akkor nem kell a következő rúzsréteg alá hidratálni. Mivel mindig magamnál hordom, egy táskaváltás alkalmával szem elől vesztetem egy hónapra. Volt is kétségbeesés. Lehet e nélkül a termék nélkül élni, de nagyon praktikus kis cucc, főleg a rúzsmániásoknak, úgyhogy megérdemli a max.pontot.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

thisisbeka

2016. december 29.

1 hete kaptam és már látványos az eredménye. Tökéletesen radíroz és hidratál.
Két negatívum: az ára kissé magas és az illata kissé különös, mert mentás, de mellette valami furcsa szag keveredik. Annyira nem zavaró, mert miután lemostam eltűnik, szóval az ára miatt jár csak az egy csillag levonás :)

thisisbeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

1 hete kaptam és már látványos az eredménye. Tökéletesen radíroz és hidratál.

Angyalkaja

2016. december 23.

Első ajakradírom, szeretem, amikor nagyon száraz a szám, akkor használom

Angyalkaja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

Első ajakradírom, szeretem, amikor nagyon száraz a szám, akkor használom

kneva

2016. november 4.

Tetszett a rúzsos kiszerelés, meg is vettem. Szeretem használni, nem túl durvák benne a szemcsék, sőt néha kevésnek is érzem őket. Többször átkenem az ajkaimat, aztán az ujjammal még átdörzsölöm egy kicsit. Van benne ajakápoló is bőven, leöblítés után érzem, hogy egy viaszos réteg maradt a számon, nem húzódik.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

kebkeb

2016. július 10.

Nagyon szeretem, szerintem kötelező azoknak, akik szeretik a matt rúzsokat. A szaga és az íze kicsit off, de a dolgát nagyon jól végzi. Hosszan elég (még mindig az elsőt gyűröm, sőt, alig hiányzik belőle). Számomra szimpatikusabb az ilyen kiszerelés, mint tégelyes, higénikusabbnak tűnik: ennek elég a felületét lefújni alkohollal, abba meg kézzel belenyúlkál az emberr... broáf.

kebkeb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

b0rzi

2015. december 20.

Teljesen megérte az árát! :)
Régebben volt, hogy a szám kiszáradt és feldagadt, és semmi nem segített rajta, illetve néha rájött, hogy csak úgy kiszárad (akárhány liter vizet ittam), és nem hajlandó megpuhulni semmitől.
Ez a kis csoda megoldotta a problémám :) Imádnivaló az illata, a hatása, az érzet amikor a számon van, minden! :)
Csillagos hatos

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 20.

Teljesen megérte az árát! :)
Csillagos hatos

Vanília

2015. június 15.

Ritkán használom, mert nem hiszem, hogy a túlzott radírozás jót tenne a számnak, de amikor érzem, hogy szükségem van rá, akkor tényleg gyorsan rendbehozza és felfrissíti az ajkat.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 15.

Emolliensek: Hydrogenated Coconut Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Lanolin Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Lanolin Oil
Fényvédők: Octinoxate, Titanium Dioxide
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.