KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2013. január 28.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok

Lágyan tisztítja festett hajat, megőrzi a fényét, de nem fakítja a színt. Táplál és megőrzi a haj fényét. UV-szűrőt tartalmaz. Nem tartalmaz szilikont, szulfátot és parabeneket.

dbarbara88

2015. november 23.

Az illata csodás, de valahogy ha megmosom vele a hajam olyan fura ragacsos marad utána a hajam, mintha nem mostam volna meg elég jól. Nem tartom valószínűnek, hogy nem tudok hajat mosni, ez a probléma csak ezzel a samponnal áll fenn! Szóval megpróbálom valahogy elhasználni, de többet nem veszem meg. Nem kérek a ragadós haj érzésből. Az illata miatt 2 csillag.

dbarbara88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Munyi

2015. november 22.

Én, nagyon hülye megvettem a sampon-balzsam-hajápoló spray triót... Nem kellett volna. Amilyen jók a TBS testre való termékek, úgy a hajas dolgaik kritikán aluliak! Életem legrosszabb hajtermékei ezek voltak! Iszonyúan tönkrevágták az akkor még hosszú hajamat, kifésülhetetlen szénakazal lett a végeredmény. Sajnos később sem tudtam helyrehozni a roncsolást, keratin, olajok, stb kúrákkal, így később fodrász, és drasztikusan rövidre vágás lett a vége. Nyomatékosan óvok minden érdeklődőt, hogy ne dobjon ki pénz ezekre a túlárazott termékekre, mert hatalmas csalódást okoznak!

Munyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

sagi.88

2015. június 15.

Már a második flakonnál járok, szóval bevált. Idő kellett mire megbarátkoztam vele, meg a szulfátmentes samponozással, de megszokható, hogy nem habzik annyira, és elég sokáig elég volt.

sagi.88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

dideki

2015. április 13.

Nagyon akartam szeretni, mert sok pénzt fizettem ki ezért a samponért (és a balzsamért), de egyáltalán nem vált be. Nekem nem volt bajom a habzással, vagy az illatával, de tényleg nagyon durva az, amit a hajjal csinál. Sajnos ezen a balzsam sem tud segíteni, ha kétszer használom, akkor se...Színtartó hatását nem sikerült felfedeznem, nem fakult se hamarabb, se később a vörösre festett hajam. Néha a szárítóbb típusú samponoknak megvan az a pozitív hatása, hogy a hajam később zsírosodik, na itt ez sem történt meg. :D

dideki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

cinhe

2015. január 26.

Nagyon nem jött be. Száraz, gubancos lett tőle a hajam. Nem valami könnyen használható, nehezen habzik.

cinhe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Sofia1976

2014. október 11.

Tartós használat mellett igazi kincs. Lecseréltem ugyan de megbántam tuti újra őt fogom használni a fekete hajnak nagyon jól tartja színét és ragyogó a fénye is.

Sofia1976
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

repülő mókus

2014. április 21.

Szerintem használat közben vízzel hígítva a habzása elmegy, az illata egész kellemes, de nem dobtam tőle hátast. A baj a hatásával van. Sprőd, gubancos, valami elképesztően csúnya lett tőle a hajam,ég úgy is, hogy a balzsamját használtam utána, úgyhogy egyformán semmit sem érnek. Mivel azért elég drága volt, nem akartam kidobni. A jelenlegi Green Pharmacy samponomhoz adagolok belőle egy kicsit és lassan, de biztosan elfogy mostmár.

repülő mókus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

tuzachat

2014. február 7.

Nagyon szeretem a Body Shop termékeket, de ebben hatalmasat csalódtam. Száraz, kifésülhetetlen haj, és ráadásul igazán tisztának sem éreztem. Nagyon akartam hinni benne, de egy teljes flakon elhasználása után nem vásárolom újra.

tuzachat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

citromhab

2014. január 31.

Mindent szeretek benne, az illatát, az állagát, a hatását. Második mosásnál már nincs gond a habzással, már a használata előtt is szilikon és szulfát mentes sampont használtam, így ez a rész nem jelentett újdonságot. Szuperül tisztít, és az a tapasztalatom, hogy valóban segít megőrizni a hajam színét (festett vörös), a kedvenc samponom. A gyorsan zsírosodó hajamat sem nehezíti el, fényes és szép tőle a hajam.   Olvass tovább a blogon >>

citromhab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

e.m.e.s.e

2013. december 22.

Pohárban vízzel összerázva kitűnően habzik.
Mosás közben nehéz vele bánni, könnyen vattacukor tapintású, nagy csomót talál az ember a feje búbján a samponozás végére. Sok-sok hajpakolással lehet helyrehozni az eredményt.
Színvédő hatása látványos, kevésbé kopott tőle a hajszínem. (Hajam szőkére festett, a kopás leginkább a hajtöveimnél problémás, ahol a leginkább érintkezik a samponnal. Festés utáni 2. héten általában már vörösesszőke a hajtövem, amit utálok, ugyanis nagyon eltér a hajam hosszán jellemző szép, hamvas szőke árnyalattól. Ezzel a samponnal nem volt ilyen jellegű problémám.)
Azonban! Annak ellenére, hogy az első mosások alkalmával a hajamat tisztának és puhának éreztem ettől a sampontól, 2-3 hét után borzalmas állapotba került tőle a hajam. Már mosás után sem éreztem olyan tisztának a hajamat, mintha mindig maradt volna rajta egy lemoshatatlan réteg, ami összetapasztotta a hajszálaimat. A mosást követő napon pedig már olyan zsíros, lelapult kinézetű volt a hajam, hogy újra érdemes volt megmosnom ahhoz, hogy emberek közé mehessek.
Kb. 1-1,5 hónap használat után feladtam.
A Rainforest Balance sampon után ez volt a második próbálkozásom a Body Shop Rainforest termékcsalád vonalán, soha többet nem kívánok próbálkozni velük.

e.m.e.s.e
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Pohárban vízzel összerázva kitűnően habzik.
Kb. 1-1,5 hónap használat után feladtam.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.