KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2015. november 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Ez a termék a személyre szabott színkeverőd, amellyel a ‘közel jó’ árnyalatot tökéletesre változtathatod.

A sötétítő árnyalatszabályozó magas koncentrátumban tartalmaz fekete és vörös pigmenteket, ezért sötétebb bőrűeknek ajánlott. Könnyedén szabályozható vele az alapozó színe, miközben a természetes mélységét sem veszti el.

A világosító árnyalatszabályozó magas koncentrátumban tartalmaz fehér és rózsaszín pigmenteket, melyek világosítanak és semlegesítik a sárga színt. A közepestől a nagyon világos bőrtónusúak számára alkottak, akik nem találják a tökéletes színt vagy két árnyalat között vannak.

1 csepp = fél árnyalattal sötétebb szín

The Body Shop Shade Adjusting Drops (sötétítő cseppek)
Ár: 3000 , Eladó: mimi258
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

toszkana

2017. augusztus 10.

Nekem a világosító árnyalatszabályozó van meg. Gondoltam kipróbálom, mert vettem 1 szuper alapozót ami sajnos túl sötétnek bizonyult. Meg kell mondanom teszi a "dolgát" rendesen :) Lehet vele kísérletezni a megfelelő árnyalathoz. Nem változtatja meg az alapozó állagát jól együtt működik vele. Elég sokáig elég ;)

toszkana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Lina14

2017. július 14.

a pipetta valóban nem a legjobb, csak pár csepp felvételére alkalmas. a folyadék maga krémes illatú, és valóban nem változtat semmit az alapozó/korrektor állagán vagy finishén, csak a színbe nyúl bele. eldolgozni és összekeverni sem nehézkes, könnyed. valóban nem olcsó, de ugye tbs-ről beszélünk, ezért nem is olyan nagy csoda. szerintem erre a célra azért kiadós, hiszen én nagyobb mennyiségben keverem egyszerre be, így sokáig elég.

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

trangel

2017. július 6.

Én a sötét árnyalatot vettem meg, világos alapozó sötétítéséhez. A színe inkább szürkés mint barna,az alapozóval keverve pedig foltokat hagy. Azóta otthon porosodik.

trangel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 6.

Daniellapalfi

2017. június 11.

Télre nagyon jó világosításra, nyáron pedig a szemem alá csöppentek, esetleg egy folyékony korrektorral megfűszerezem és a kettőt együtt eldolgozom a szivacsom segítségével. Drága sajnos, de szerintem nyáron sem kell aggódni, hogy nem fog elfogyni, én még bátran merem használni az orrnyergemre is akár.

Daniellapalfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Emma Woodhouse

2017. április 5.

Úgy tűnik én leszek az ördög ügyvédje, én nem dobtam hátast tőle. Először is, 15 ml-ért marha drága, másodszor nagyon sok kell belőle ahhoz, hogy ténylegesen világosítson, még akkor is, ha az eredeti alapozószín nem annyira vészesen sötét. Harmadszor, ez a pipettás dolog egy vicc, nem jön belőle, nem szív fel eleget és a végén már le se ér az aljára, egyszerűbb csak kiönteni. Úgyhogy ahhoz képest, hogy milyen drága elég béna a csomagolása is. Ami jó benne, hogy nem változtatja meg az alapozó textúráját. Szerintem nem éri meg, főleg, hogy már a Catrice is kijött alapozó világosítóval, ami ötödennyibe kerül, és a NYX-nek is van egy elég jó, ami fele ennyibe kerül és kétszer ennyi anyag van benne. Szerintem nyugodtan ki lehet hagyni.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

juditviktoria

2017. február 20.

Szuper termék,mindkettő megvan :) Én a sötétítőt egyenlőre folyékony kontúr kikeveréséhez használom,de jól fog jönni akkor is ha majd egy sötétebb bőrű lányt kell ki sminkeljek!Egy-két csepp és ott a megfelelő színű alapozó!Pompás :) A világosító pedig most így hogy kellően kifakultam még nekem is jól jön,hiszen a kedvenc alapozóm most még nekem is túl sötét és ezzel világosítok rajta!Mindenképp ajánlom a terméket!

juditviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Ametiszt

2017. január 20.

Valoban, nagyon vilagos borueknek megvaltas. Az arat kicsit sokallom, de tenyleg meg lehet vele menteni azokat az alapozokat is, amiket a rossz szinvalasztas miatt amugy nem lehetne elhasznalni. Ujra remelhetoleg azert nem kell vennem (kozben talaltam olyan alapozot, ami szinben passzol a teli vilagos boromhoz), csak a felgyult keszletet akarom elhasznalni vele.

Ametiszt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

pont

2016. május 14.

hozzám hasonló nagyon világos bőrűeknek megváltás lehet a lightening drops, mivel sajnos a legtöbb alapozóból még a legvilágosabb árnyalat is túl sötét. első nekifutásra jól működik, bár az egy csepp = fél árnyalatot nem érzem teljesen reálisnak, szerintem többet kell hozzá adagolni. egyelőre semmi negatív hatását nem tapasztaltam a bőrömön, bár az alkoholtól kicsit tartok, hogy hosszútávon nem fog-e bezavarni. sajnos a kevergetés kicsit körülményes, de ez nem a termék hibája, viszont így legalább a túl sötét és túl drága alapozóimnak sem kell a fiók mélyén megromlaniuk, bár sietős reggeleken nem ezt fogom használni. az árát kicsit húzósnak érzem.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

erika0325

2016. április 8.

Megvettem mindkettőt. A világossal könnyű dolgozni, nem nagyon lehet elrontani a keverést, viszont a sötéttel nagyon óvatosan kell bánni, nem egy csepp, hanem egy "tűhegyni" mennyiség is elég, ezt sikerült most reggel kitapasztalnom, mivel egy cseppet kevertem ki a vlágos alapozómmal,és nagyon sötét lett, így az egész ment a kukába, és újra kezdtem a keverést, nagyon picike pöttyel, és úgy már tökéletes lett a végeredmény. Az alapozón nem rontott. Örülök, hogy megvettem, így a kedvenc, de színproblémás alapozóim is használatban lesznek:-)

Update: A termék még mindig szuper, de se türelmem, se kedvem pepecselni reggelente a tökéletes szín kikeverésével. Így igen ritkán nyúltam hozzá.

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 8.

peach

2016. március 26.

Tökéletes! Mivel nincs olyan alapozó a megfizethető árkategóriában ami elég fehér lenne a bőrömre, muszáj volt megvennem. Így végre tudom használni a kedvenc alapozómat anélkül hogy sötétebb fejjel mászkálnék. Igaz hogy elég drága a kiszereléshez képest, de egy egész arcra való alapozóhoz csak egy cseppet kell használnom hogy tökéletes legyen a szín. Szerintem nagyon megéri!
Azért még annyit hozzáfűznék hogy akinek nagyon sárgás a bőre és rózsaszínes alapozóval használja ezt akkor eléggé feltűnő lesz a különbség. Sárgás alapozót annyira nem befolyásolja.

peach
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 26.

Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag