KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. április 14.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Az azelain sav egy természetes anyag, amelyet egy a bőrön élő gombafaj termel. Segít világosítani a bőrtónust, javítani a bőr textúrájának egyenetlenségeit, láthatóan csökkenti a pattanásokat. Egy multifunkcionális hatóanyag minden bőrtípusra számára, mely egyúttal antioxidáns is. Ez a formula rendkívül magas, 10%-os koncentrációban tartalmazza a nagy tisztaságú azelain savat, egy könnyű krém-gél formájában.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

zsófi84

2017. október 5.

Furi, hogy erről még nem írtam. Másokhoz hasonlóan elég rövid idő alatt Ordinary-rajongó lettem. Mindent megtalálok náluk, amire szükségem van, mindezt nagyon-nagyon kedvező áron. Paulát is szerettem, nadehát... Azelainsavat eddig nem használtam, leginkább azért, mert nem tudtam róla, hogy létezik. Aztán elkezdett idegesíteni, hogy néha-néha kijön egy pattanás, ami aztán napokig duzzadt-gyullad (de sosem fakad ki), aztán lemegy. Utána pedig maradnak a foltok. A foltok ellen eddig is küzdök retinollal és cö vitaminnal, de most úgy gondoltam, hogy kipróbálom, mi történik, ha a pattanásokat próbálom megakadályozni. Tényleg nem sok és nem súlyos pattanásról beszélünk, de azért bosszantó. Ennek a terméknek a helyét a reggeli rutinomban találtam meg, a fényvédő alá szoktam kenni. Összességében nagyon elégedett vagyok, mert elérni látszok a célomat vele. Egyrészt sokkal ritkábban találnak meg a pattanások, másrészt a meglévő foltjaim is hajványodnak (persze a többi halványító cuccal együtt használva). Egyet sajnálok, hogy nincs öregedésgátló hatása, az lenne az übertuti, de így is maradok még egy ideig.

zsófi84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

rika28

2017. szeptember 27.

Nagyon hatásos kis cucc. A hámlasztóknak hála nagyon sokat javult a bőrképem, de voltak kis mitesszereim, amikkel nem tudtak elbánni. Na, ez megküzd velük. Tényleg mattít, pedig ezt nem is ígérte, nekem akinek folyamatosan zsíros az arca, ez megváltás. És még a rozáceára is jó hatással van, bátran kenhetem az egész arcomra. Annyi bajom van vele, hogy önmagában szárít, ezért én most egy másik hidratáló krémhez keverem, így is hatásos. Biztosan újraveszem.

rika28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

spetra

2017. szeptember 25.

Nekem remekül bevàlt pattanàs utàni foltok halvànyítàsàra, biztosan újra fogom venni. :)

spetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

mesiikee

2017. szeptember 20.

Nagyon szépen dolgozik a pattanások után maradt foltok ellen

mesiikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Nagyon szépen dolgozik a pattanások után maradt foltok ellen

kneva

2017. szeptember 19.

Szinte az összes TO terméket kipróbáltam, és ez lett az egyik kedvencem.
Valóban gyorsan fogy, kettesével kell rendelni. Vagy inkább úgy mondanám, h ennek nagyon különleges az állaga. Talán jobban rátapad belülről a tubusra és kissé nehéz kinyomni. Nekem már a legelején az volt az érzésem, h a tubus nincs is tele.
Más részről pedig "száraz" érzés felkenni, nem siklik a bőrön, mint az olajos vagy szilikonos társai. Nagyon szép, matt lesz a végeredmény. Nekem az az érzésem, h akármennyit feltehetek, beszívja a bőröm. Ez valójában nem igaz, mert ha sokat kenek, később kukacosodik. El kell találni a megfelelő mennyiséget. Én kifejezett bőrvilágosító hatást nem észleltem, de gondolom, h azért, mert rendszeresen használok C-vitaminos készítményeket is folthalványításra.
Nagyon szépen összehúzza a pórusokat. Szabályozza a zsírosságot, úgy is mondhatnám, h szárítja a bőrömet. Egy tubussal szinte elhasználtam, de nem sikerült teljesen kikísérletezni, h heti hány alkalom lenne nekem a megfelelő.
A TO hyaluron savas szérumával nem szeretik egymást, nekem úgy tényleg nagyon kukacosodik, ha egymás fölé kenem őket.
Mindenféle képen újravevős.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Szinte az összes TO terméket kipróbáltam, és ez lett az egyik kedvencem.
Mindenféle képen újravevős.

Montelino

2017. szeptember 15.

Még tesztelgetem ezt a terméket. Mivel fényérzékenyít, csak esős napokon alkalmaztam este. Nagyon szilikonos termék, ez meglepett. Világosítja a bőrt 1-2 alkalmazás után már. Az arcomat teljesen mattá teszi. Gyorsan fogy, ez tényleg hátrány, megéri egyszerre többet rendelni. Nem egy drága termék, ezért akinek a bőre szebb tőle az lemondások nélkül is megveheti havonta. A Deciem és az Asos német oldaláról is ideért egy hét alatt (volt benne hétvége is), mindig van készleten. A csomagolása nem csicsás, nem azt fizettetik meg, nekem ez nagyon szimpatikus.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

avignon

2017. szeptember 8.

az eddig próbált TO cuccok közül a kedvencem. egyből látszik a bőrkiegyenlítő hatása, segít a pattanásokon is, nem szárít, szuper!

avignon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

creamchito

2017. szeptember 6.

Nagyon hasznos készítménynek találom ezt a krémet. Már hónapok óta megvan, de csak pattanás, gyulladás esetén szoktam használni, helyileg. Igazán hatásos az ilyen problémákra, a legjobbnak tartom azok közül, amiket már kipróbáltam. Hamar elmulasztja a problémákat, ha időben észreveszek egy gyulladást és kezelem vele, láthatóan kezd visszahúzódni, így folt sem marad, mint egyébként. Problémás bőrre igazán ajánlom!

creamchito
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

linszu

2017. augusztus 22.

Ez egy csoda! Tényleg javít a bőr tónusán. Ráadásul 3-4 hónapja arcmosás után ezt használom csak (semmi éjszakai krém, olaj vagy szérum) és mégsem szárad a bőröm. Újravevős!

linszu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Orsolya13

2017. augusztus 3.

Nagy Ordinary rajongó vagyok és ez a krém is kiváló. Amióta ezt a márkát használom a mindennapi arcápolási rutinomban, sokkal kevesebb probléma van a bőrömmel. Szépen kordában tartja az aknékat, hamar leszárítja, viszont a bőröm többi részén nem szárít, csak ahol a gond van. Akkor használom amikor valamitól elönti a rondaság az arcom és nekem ez tényleg csodaszer. A pattanások utáni foltokat pedig szépen halványítja. Biztos, hogy újra fogom venni, ha elfogy.

Orsolya13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.