The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Az azelain sav egy természetes anyag, amelyet egy a bőrön élő gombafaj termel. Segít világosítani a bőrtónust, javítani a bőr textúrájának egyenetlenségeit, láthatóan csökkenti a pattanásokat. Egy multifunkcionális hatóanyag minden bőrtípusra számára, mely egyúttal antioxidáns is. Ez a formula rendkívül magas, 10%-os koncentrációban tartalmazza a nagy tisztaságú azelain savat, egy könnyű krém-gél formájában.

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 Ft , Eladó: kovexti
Állapot: háromnegyede van meg, Helyszín: Nyíregyháza, Debrecen, fizetés: személyes átvétel, esetleg foxpost utalás után
Ár: 1500 ft , Eladó: gyongyikeolasz
Állapot: Háromszor használt, Helyszín: Sopron, fizetés: Személyes átvétel Sopronban

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hencico

2018. szeptember 22.

Hatását nézve nem rossz, de mikor kipróbáltam a G&G azelinsavát rájöttem, hogy az a nekem való termék. Sokkal könnyebben be tudom építeni a rutinomba, mint ezt a szuszpenziós krémet. Ezért kap csak 4*-ot sajnos.

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

gabiba

2018. szeptember 16.

A hidratálomhoz szoktam keverni, mert magában olyan furcsa... mintha elillana a kezemböl mielött az arcomra kenném. A szilikonnak is köszönhetöen kap az arcom egy szuper puha matt finisht. Az illata nekem olyan kámforos kissé, de nem tudom igazán mihez hasonlítani.
A pirosságot szinte azonnal leveszi és ha nem is 100%-os de valóban látványos a folthalványításban. A kiszerelése tényleg elég pici és napi használatnál gyorsan fogy. Egy szép egységes börképet ad, szóval újravevös.

gabiba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

csizi

2018. szeptember 14.

Ez a termék tényleg egy csoda a zsíros bőrrel küszködőknek! Én csak este használom, alá hidratáló szérumot és a NIACINAMIDE 10% + ZINC 1% -et, aztán jön ez és ennyi. Reggel nem arra ébredek végre, hogy csillog-villog a T-zónám, és zsíros-olajos érzés sincs!

csizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Amadea

2018. szeptember 10.

Sűrű, szilikonos érzetű, primerszerű, fehér krém, gyorsan beszívódik és selymes, matt felületet eredményez.

Az én bőrömmel semmi extrát nem művelt. Egyenetlenségek javítására, faggyútermelés szabályozására iktattam be a rutinba - kb. mindent kipróbálok, amit ezzel a jelszóval hirdetnek és némi utána olvasás alapján nem tűnik röhejes koncepciónak -, de szomorúan állapítottam meg, hogy az én problémáimon nem fog segíteni. Akkor engedtem el végleg, amikor egyszer nőtt egy piros púpom - nem vagyok aknés, nagyon ritkán vannak pattanásaim -, spot treatmentként alkalmazva másnapra teljesen eltüntette a készülődő vulkánt, szóval pattanásos bőrre nagyon jó lehet. Neki ajándékoztam egy érintett kolléganőmnek, akit elintéztek a Diane35 felírásával.:(

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

MargitSchwarz

2018. augusztus 21.

Nagyon szeretem! Reggelre eléggé beolajosodik az arcom, kivéve, ha ezt használom éjjelre. Próbaképp vettem meg, de egyelőre nagyon jól bevált. Nincs zsírosodás, ágyból kikelve is matt az arcom. Kipróbálom hamarosan smink alá is, de eddig öt csillag.

Update: Kipróbáltam primerként, egész héten ezt használtam smink alá. Működik. Sokkal tovább tart a matt hatás, és kevésbé fénylik át a smink, még ebben a melegben is, mint nélküle. Ezek alapján tuti beveszem a napi rutinomba.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

ancsibancsi

2018. augusztus 20.

Kezdetben nagyon szerette a bőröm, meg voltam vele elégedve. Aztán valami történt és csupa pattanás lettem ha minden nap használtam. Nagyon sajnálom, annyira szerettem volna szeretni :(

ancsibancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Nikkii0326

2018. augusztus 18.

Szomoru vagyok mert nagyon biztam benne.. mikor eloszor kiprobaltam valami fantasztikusan lemattitotta az amugy olajban tocsogo arcomat es eddig meg egyetlen termek sem volt kepes erre. Uristen mondom vegre megtalaltam a nekem valo kremet. Nagyon szepen tudtam ra alapozot is hasznalni. Aztan kiderult a dolog hatulutoje is.. nagyon magyon sok pici feher pattanast okozott az egesz arcomom. Gondoltam biztos csak hozza kell szoknia a boromnek, 3 het utan muszaj volt abbahagynom mert annyira kipattogzott tole az arcom..

Nikkii0326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

bogarka

2018. augusztus 16.

Most épp ezt imádom. A niacide szérumjával együtt használom, estére többet, nap közben kevesebbet. Szebb bőrkép, kiváló sminkalap, nincs zsírosdás, kevesebb mitesszel, hamarabb múló aknék. Nekem egyelőre bevált. Nem hidratál túlságosan, olyan púderes, de nem rossz. Árban meg egyenesen tökéletes, egy vacak kommersz, parfümben úszó, agyoncsípős, komedogén zsírtégely ára :) (sem)

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Riababa

2018. augusztus 15.

Jó kis termék. A csodás azelainsav hatása érvényesül a termékben. Nyugtat, lehúzza a pirosságot, szebb lesz tőle a bőr rövid és hosszú távon egyaránt. Mattít, primernek is kiváló. Mindez hihetetlenül alacsony áron.
Egyetlen nagy hibája van csupán. Nehéz mellette hidratálni! Tele van ugyanis szilikonnal. Ezért utolsó lépésként ajánlott a rutinban használni, mert a fölé kent termékek nem szívódnak fel. Alá pedig azért nem ajánlott hidratáló krém használata, mert akkor kevésbé tud az azelainsav érvényesülni.

Riababa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

lizatohati

2018. augusztus 13.

Csoda! Már az első használat után is azt modtam hogy még mèg mèg....miután felteszem emlékeztetni kell magamat hogy tenyleg rajta van mert egy pillanat alatt beszivodik,olyan erzesem van utána mintha primer is lenne rajta( jo ertelemben) puha,matt,arrol nem is beszélve hogy hatóanyagát tekintve egészen egyedül állo a piacon( szerintem) es teljesen pénztárcabarát:)

lizatohati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Felületi hártya képző anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.