KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2017. április 14.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Az azelain sav egy természetes anyag, amelyet egy a bőrön élő gombafaj termel. Segít világosítani a bőrtónust, javítani a bőr textúrájának egyenetlenségeit, láthatóan csökkenti a pattanásokat. Egy multifunkcionális hatóanyag minden bőrtípusra számára, mely egyúttal antioxidáns is. Ez a formula rendkívül magas, 10%-os koncentrációban tartalmazza a nagy tisztaságú azelain savat, egy könnyű krém-gél formájában.

Ár: 2490 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
KERESEM The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
Ár: megegyezés szerint , Eladó: honeybya
Állapot: újszerű, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Skincaremania

2017. november 30.

Egy tubus elhasználása után írom a véleményem. Minden nap használtam esti rutinban. Másfél hónapig volt elég 1 tubus. Csalódást okozott nekem. Az égvilágon semmi változást nem láttam a bőröm állapotán. Mikor felkentem nagyon tetszett a látvány amit okozott. Úgy bemattult az arcom, mint még soha semmitől. Ez persze egy kis idővel el is múlt. Meg mást is használtam utána. Foltjaimat nem halványította, pattanásaimat sem csökkentette, és nem is gyorsította a gyógyulásban. Sajnos vannak pattanásaim. Azt hittem jó alany leszek, de úgy néz ki, hogy nem. Maradok a nia szérumnál, az a nyerő.

Skincaremania
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

p1th0n

2017. november 29.

Akneroxid kúra után használom, immár egy hete és nagyon szépen kordában tartja a pattanásaimat! Csak estére használom és nagyon kevés is elég belőle!

p1th0n
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

gpetra22

2017. november 17.

Az első használat után azt gondoltam, hogy csodaszer, de vagy hozzászokott a bőröm, vagy hosszútávon nem ugyanazt nyújtja, mert már nem teszi annyira széppé a bőrképem, mint az első használat után. A pattanásokat egyáltalán nem csökkenti, és a bőrtónus világosító hatását sem vettem észre, viszont a legjobb mattító krém, amivel eddig találkoztam (és már sokat próbáltam). Összességében nincs vele gond, de nem annyira szuper termék, ahogy azt az itteni vélemények alapján gondoltam. Én csak primerként tudom elképzelni ezt a terméket.

gpetra22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

ozsa

2017. november 13.

Legújabb kedvencem! Reggelente használom, mostmár nem bírom ki nélküle, annyira széppé és egységessé teszi a bőrömet, a smink is jobban mutat, ha ezt használom előtte. Leginkább ezérr szeretem, szebbé teszi a bőröm, mattít és pattánások sem jönnek ki. Szuper termék, biztos hogy újraveszem!

ozsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Asuke

2017. november 12.

Általában heti 2-3 alkalommal használom és így is hatásos a folthalványításban és a pattanások kezelésében. Hidratálókrémet szoktam mindig használni, mert nekem kicsit húzódik tőle a bőröm.

Asuke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

tinyblackpaw

2017. november 10.

Az első The Ordinary termékem. Napi egyszeri használat mellett egy hónapig kitartott és szépen kordában tartotta a pattikat és a gyulladást de legfőképpen a pattanások utáni nyomok eltüntetésében segített. Felkenés után kissé púderes érzetet hagy a bőrön, éppen ezért szépen mattít, bár plusz hidratálásra szükség van, mert önmagában feszül tőle a bőr. Összességében pattanásos, foltos, problémás bőrre igazi csodaszer és még mindig kevésbé szárít úgy mint a benzoil peroxid és társai. Az ára baráti, viszont ahogy az előttem hozzászólók írták, érdemes kettesével rendelni, mert gyorsan fogy. Mindenképp újra fogom rendelni!

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

EdinaJ13

2017. november 7.

Jól halványítja a foltokat az arcomon és a nyakamon, és nem zsíros tőle a bőröm. Bár ezt a megmaradó poros érzést felkenés után meg kell szokni.
4 *

EdinaJ13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

4 *

mizsofia

2017. november 7.

Ez volt az első termèkem a The Ordinary márkàtól, és meggyőzött róla, hogy érdemes velük kísérleteznem. Nàlam az azelainsav az esti rutinban kapott helyet, és reggelre nagyon szépen lehúzza a gyulladt pattanásokat, javít a miteszereim állapotán. Hosszú tàvú használatàval pedig már a folthalvànyító hatàsàt is érzékelem, erre a hatásàra pàr hete egy C-vitaminos szérummal rà is segítettem, együtt nagyon hatásosak. Emellett még mattít is, pedig ezt nem is ígéri. Egyetlen hátrànya, hogy szàrítja a bőröm, így mindig ráhidratàlok.
Szeretem, màr újra is vettem. Ár-érték arányban nagyon jól teljesít!

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Szeretem, màr újra is vettem. Ár-érték arányban nagyon jól teljesít!

Piglet

2017. november 6.

Bár zsíros bőröm van, ez a termék így is túlságosan szárít, de valóban halványítja az akne után visszamaradt foltokat

Piglet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

steffy

2017. november 5.

Nem lenne rossz ez a krém, ha az előttem szólókhoz hasonlóan nem érezném egy kis idő után a feszítő, viszkető érzést :-(

steffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.