KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2690 Ft

Az azelain sav egy természetes anyag, amelyet egy a bőrön élő gombafaj termel. Segít világosítani a bőrtónust, javítani a bőr textúrájának egyenetlenségeit, láthatóan csökkenti a pattanásokat. Egy multifunkcionális hatóanyag minden bőrtípusra számára, mely egyúttal antioxidáns is. Ez a formula rendkívül magas, 10%-os koncentrációban tartalmazza a nagy tisztaságú azelain savat, egy könnyű krém-gél formájában.

Ár: 2690 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

aurora90

2018. február 23.

sajnos nálam több hét használat után se javított különösebben a bőrömön. az állaga szintén kicsit nehezen kenhető. gondot nem okoz, egynek jó, de újravenni nem fogom

aurora90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

HegiD

2018. február 20.

Mivel nekem nagy bevált a Skinoren nem volt kérdés, hogy a TO terméket kipróbálom, mert ez nem vėnyköteles és mégis ugyanannyi azelainsavat tartalmaz. Épp emiatt ugyanolyan hatékonyan csökkentette a pattanásaim számát, ráadásul a szörtüszőgyulladást is hamar lehúzza. Az arcomon 3 naponta használom elkeverve a Benton lotionnal, ugyanis az állaga miatt önmagában elég nehezen kenhető. A folthalványító hatásáról sajnos nem tudok beszámolni, mivel már régóta használok C-vitaminos szérumot, de nem is amiatt használom elsősorban. Abszolút újravevős

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

AngiToth

2018. február 18.

A hivatalos oldalról rendeltem, postával jött meg kevesebb, mint egy hét alatt (3 nap megrendelés feldolgozás+3 nap szállítás) . A szállítás, ha jól emlékszem 20 euró felett ingyenes, ami még mindig olcsóbb, mint a magyar oldalakról, és megbízható futárszolgálattal (dp) érkezik.

Fehér krém, kb. naptej állagú. Könnyű eloszlatni az arcon, a zsíros bőrömet nagyon szépen bemattítja. Azonnal beszívódik, és nem hagy semmilyen utóérzetet a bőrön. Van egy érdekes illata, de gyorsan elillan. Leginkább a nyakamon kijövő hormonális pattanásokra használom el, azokat szépen nyugtatja. Egész arcra, főleg hámlasztás után kicsit csíp.

Csodaszernek nem mondanám, még gondolkodom, hogy újrvegyem-e.

AngiToth
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Csodaszernek nem mondanám, még gondolkodom, hogy újrvegyem-e.

PAncsi79

2018. február 14.

Amióta olvastam az azelain savról, ki szerettem volna próbálni a bőrömre, ám vényköteles termékeket nem állt módomban feliratni (a PC hasonló termékére pedig sajnáltam kiadni az árát). Ebből is látszik, hogy ha nem is mindenkinek jönnek be a TO termékei (vagy azok állaga), ennyi pénzért szuper kísérletezni egy-egy összetevővel.
Nos, a termék állaga nekem ezúttal nem jött be: nem hidratál szinte semmit, nagyon mattít, így az én normál/vízhiányos bőrömre csak spot treatmentként tudom felvinni, mert teljes arcra felvive bizony nagyon kellemetlen, ahogy húzódik a bőröm alatta. Viszont ha csak kis foltokban, helyileg alkalmazom, akkor nincs ilyen problémám, ezért nekem ilyen formában vált be leginkább.
A hatását nehéz úgy megítélni, hogy közben más hatóanyagokat is használok, de tény, hogy az arcomon lévő pigmentfolt sokat halványodott, mióta elkezdtem használni, bár sajna nem tűnt el teljesen.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

ViktoriaVrd

2018. február 14.

Sok hatóanyagot használok, használtam már, de az azelainsav az egyik kedvencem. Kombinált, vízhiányos, de zsírosodásra hajlamos bőröm van rosaceával és tág pórusokkal. Anno a Skinorent ajánlotta a bőrgyógyászom, de nem bírtam használni, annyira csípett. Ez nem csíp alapesetben, de a száraz bőrömet szokta, itt a náthás időszakban az orrom köré nem kenem inkább. Nagyon szépen elbánik a pattikra, én heti 2-3 alkalommal kenem fel estére (egész arcra), és maximum egy hialurinsavas szérumot/lotiont vagy a Cosrx csigás esszenciáját kenem alá, az orvosom azt javasolta, hogy mást ne nagyon kenjek alá. Nagyon szép bőrképet ad, feltölti a bőröm. A patti utáni foltok miatt vettem meg alapvetően, arra is szuper, bár megtámogatom niacinamiddal és retinollal is. Lényeg a lényeg, hogy ezt a krémet szerintem életem végéig imádni fogom.

ViktoriaVrd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Nuca

2018. február 6.

Én csak, a patikra használom ha ki jön egy-egy, és arra nagyon bevált. Sajnos sokáig ott piroslik a nyomuk,érezhetően gyorsabban múlnak ha néha ezzel is bekenem őket. Egész arcra nekem elképzelhetetlen, de spot treatmentnek tök jó. Valószínűleg tudok majd teljes életet élni nélküle is, számomra nem létfontosságú de aki pattanásokkal küzd annak akár hasznos is lehet.

Nuca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

bgabriella

2018. február 6.

Jó kis termék ez. Korábban a Paula's Choice azelainsavas kezelését használtam, viszont azt nem mertem az egész arcomra kenni, csak közvetlenül a pattikra, és hatásos volt. De a leghatásosabb az ha éjszakára ezzel bekenem az egész arcomat, és utána még a PC krémmel a pattanásokat is és tök jól leszárítja. Csak azért csinálom így mert korábbról még maradt a PC krémből, nyilván nem fogom kidobni. De abból nem rendelek többet.
De egyébként önmagában is hatásos általában minden este használom, van hogy csak az állam vonalát kenem be, vagy ahol több a pattanás. Pl. a homlokomat nem szoktam ott nincs.
Ami vicces hogy a PC krém 3x annyiba kerül. Eleinte nem is gondoltam hogy hatásos lesz mert olyan olcsó.

bgabriella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

orsolys

2018. február 3.

Sok jó dolgot olvasni a termékről, meg a márkáról is alapból. Nekem nem vállt be sajnos. Amit ígért megadta: mattított,és halványított, szép bőrkép felkenés után. Viszont púderszerű hámlást okozott, nekem kicsit csípte is az arcom felvitelkor.

orsolys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

ildi98

2018. január 26.

Már két tubus elfogyott,, a Niacinamiddal használom, és hihetetlen, hogy milyen jó hatással van a bőrömre. Egy pattanásom sincs, csökkent a miteszerek mérete és száma is, és már nem diszkógömb a fejem a nap végére. Az ár-érték aránya pedig tényleg kiemelkedő. 10 csillagot adnék rá, ha lehetne..:D

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Ita

2018. január 24.

Több hónapja használom, első számú kencém lett. Kettesével rendelem. ( sajnos valóban gyorsan fogy, pedig nem kell sokat kenni mert szépen terül) ennyi baj legyen, az eredmény kárpótol. Sokkal egységesebb , világosabb, selymesebb a bőröm, halványítja a régi foltokat, hegeket. Pattanásokkal szépen elbánik. Mattit. Nem találkoztam még egy ilyen több problémát mellékhatások nélkül orvosoló, ennyire látványosan szép bőrt csináló krémmel. Hálás vagyok hogy itt rátaláltam, azóta már Ordinary rajongó vagyok.

Ita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.