KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   120 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2016. augusztus 27.

Kiszerelés:   120 ml és 150 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Revitalizálja a bőrt, gyorsan beszívódik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zany

2016. január 16.

Nagy kiszereléssel hozott a Jézuska.
Pár napja használom.
Nem is víz, de nem is gél állagú, kézzel pasklom a bőrbe.
Könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.
Nekem kevés a hidratálása, ezért dobok még fölé más hidratáló krémeket.
Viszont gyengéd, lehúzza a pirosságot, amolyan észrevétlen jótevő.
Biztos, hogy mindennap használni fogom.

Zany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

Nagy kiszereléssel hozott a Jézuska.
Pár napja használom.
Nem is víz, de nem is gél állagú, kézzel pasklom a bőrbe.
Könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.
Nekem kevés a hidratálása, ezért dobok még fölé más hidratáló krémeket.
Viszont gyengéd, lehúzza a pirosságot, amolyan észrevétlen jótevő.
Biztos, hogy mindennap használni fogom.

im

2015. április 9.

A rendszeres BHA-hámlasztás mellé kerestem jó áron valami plusz hidratálást adó terméket, és két hét használat után azt mondhatom, nem bántam meg. Reggel és este használom a megtisztított, tonizált bőrön, hidratáló alá.A Mizon hialuronsavas krémmel együtt nekem nagyon jól működnek, puha, "feltöltött" a bőröm egész nap, semmilyen irritációt nem tapasztaltam. A bőröm szinte másodpercek alatt beissza. A 120 ml-es kiszerelést vettem meg, biztos, hogy hónapokig elég lesz ez is, mert csak pár csepp kell belőle egy-egy alkalommal. Tudom, van nagyon sok szérum, amely tele van a bőr számára hasznos öregedésgátló, hidratáló vagy gyulladáscsökkentő összetevő, de amiért én ezt megvettem, arra tökéletesen megfelel, így megadom az öt csillagot. Más, szárazabb bőrtípusúak számára, más elvárásokkal lehet, hogy ez az esszencia kevésnek bizonyul.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Hidratálók: Diglycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.