KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. október 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Double Volume & Shine körömlakk a profi ecsetnek köszönhetően tökéletes felkenhetőséget és magasfényű gél-lakk hatást ígér. 27 színben kapható 2015 őszétől a németorszégi dm drogériákban.

Ár: 300 , Eladó: jackieddy
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy foxpost

AppleMaple

2018. december 10.

Ez a kedvenc körömlakkom! Önmagában átlagosnak mondanám, viszont 030 nude/halvány rózsaszin annyira bejött, hogy már többször is újravettem. Tudjátok amikor megláttok valamit és elkap az a feeling, hogy: "ez annyira én vagyok!" - ilyen nekem a 030 árnyalat. Egyszerűen tökéletes.
Amúgy eddig két alaplakkal próbáltam ki, ezek a Trend it up nail foundation 040 és a s-he stylezone brighten up nail whitener (001?). Előbbinek matt hatása van, alaplakknak nem annyira jó nekem, viszont matt hatású fedőlakknak megfelel. Utóbbival nagyon jól működik, szóval azzal együtt szoktam használni.

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Amari

2018. november 20.

Egyre több árnyalat van meg, még nem találtam olyat, amivel ne lennék megelégedve. Önmagukban közepesen tartósak, de az Essence Gel effect fedőlakkal könnyedén kibírnak egy hetet is. Nyomdázáshoz is nagyon jók, főként a sötétebb árnyalatok.

Amari
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Candy21

2018. november 20.

Szépen fed már egy rétegben is nem csíkoz. Jó sűrű az állaga szép lesz vele a végeredmény a tartóssága kb 4 nap.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

pilleriin

2018. november 19.

Gyönyörű semleges szürkés színben vettem meg. 1 nap után fedőlakkal is pattog. 2 csillagot a színe miatt érdemel.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

cukorpaszta

2018. november 17.

Nem egy rossz lakk, de nekem hamar elkezdett kopni, kb. Másfél nap után, pedig csak “normális” mennyiségben végeztem ezalatt az idő alatt házimunkát. A márka szinei mindig nagyon szépek és élénkek, de a tartóssága nekem nem jött be.

cukorpaszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Makocska

2018. november 16.

702-es színt vettem meg, gyönyörűen fed már egy rétegben is, nem csíkos, nem folyik, egyszóval szuper.
Pozitív csalódás volt :)

Makocska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Pozitív csalódás volt :)

schnau.adelle

2018. november 8.

Tartós, szépek a színek 😊

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 8.

Tartós, szépek a színek 😊

bernadettu

2018. október 18.

Nekem egy bordó árnyala van meg. Attól függően, hogy milyen vastagon visszük fel a festéket, akár sötétbarnás árnyalatot is el lehet vele érni. A lakk maga tartós, majdnem egy hetet kibírt pattogás nélkül. Én akciósan vettem, de a teljes árát is bőven megéri.

Mostanában 3 nap után elkezd lepattogni, nem tudom, hogy én csináltam rosszul vmit vagy már túl régóta állt a megvilágított dmes állványon és azért ilyen, viszont szép őszi szín, így igyekszem elhasználni, amíg valami más nem változik meg benne.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

lenochka

2018. október 8.

Imádom! Gyönyörű szép színekben kapható, jól pigmentált. Két rétegben, alap és fedőlakk használatával 5-6 napig szép marad.

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

jkrisztie2

2018. október 6.

Egy új tavaszi árnyalatot szereztem be, 481-es gyönyörű orgona lila. A kedvenc színem! Szerintem kb egész tavasszal és nyáron ez lesz rajtam. Vastag ecsetével nagyon könnyű dolgozni (szerintem újítottak az ecseten és a körömlakk állagán ősz óta, mert nem ilyenre emlékeztem, de nagyon jó). A szín egy rétegben is jól fed, gyorsan szárad. Egyelőre Opi alap lakkal, de fedő lakk nélkül tesztelem, meglátjuk! Eddig egyszerűen imádom ezeket a lakkokat, mostanában szinte csak TIUP lakkjait használom, pedig van ezer féle. Nagy ötös!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0