KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. október 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Double Volume & Shine körömlakk a profi ecsetnek köszönhetően tökéletes felkenhetőséget és magasfényű gél-lakk hatást ígér. 27 színben kapható 2015 őszétől a németorszégi dm drogériákban.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk, 340-es árnyalat
Ár: 300 Ft , Eladó: szgreta
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen is átvehető a Nyugatinál, Mechwart ligetnél vagy a Batthyány térnél.Ha kifizeted a postaköltséget, szívesen postázom is.

noriri

2018. május 25.

480-as enyhén lilás világosrózsaszín van meg, odavagyok érte, pont ezt a színt kerestem és más palettán még nem találkoztam vele. Egyébként soknak éreztem a 800 forintot, amit adtam érte, de az utolsó cseppjéig el fogom használni.. Két rétegben egy hét után is lerobbanthatatlan, bár én nem mosogatok, de általában ez más körömlakkokkal ennek ellenére sincs így. Nagyon jól viselkedik a festék, a felvitele könnyű, nem ráncosodik. Ő a tökéletes nude lakkom egyelőre és nem látok még okot, ami ezt megváltoztathatná a közeljövőben.

Update: Elhasználtam teljesen. A végét az utolsó két hétben már oldani kellett egy kevés körömlakk higítóval, de teljesen elégedett voltam vele. Sajnos elnéztem és egy kicsit lilásabb árnyalatot vettem újra helyette, de a minőségük identikus.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Catn0va

2018. május 24.

Egy bordó árnyalatot (340) választottam. Alapvetően elégedett vagyok vele, olyan, mint amire számítottam.

Catn0va
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Elyana

2018. május 23.

Klasszikus, élénkpiros árnyalatban van meg. Kellemesen meglepődtem, mert 3 napig minden probléma nélkül fent marad, annak ellenére, hogy hosszúak a körmeim és sokat gépelek, csinálok mindent a gyermekkel. Egy rétegben is tökéletesen fed (!) és a csomagolása is tetszik. Koreai alapozólakkot (it's skin) használok alá, egy réteg ebből és ennyi. Az ecsetén nem vettem észre semmi extrát, de nem okoz gondot a festés vele.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Rita0126

2018. május 23.

510-es árnyalat van meg. Teljesen jó

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

510-es árnyalat van meg. Teljesen jó

HardCandy092

2018. május 16.

A matt körömlakkokhoz hasonlóan ez a fajta is jól szerepelt. Az essence-nek a gél hatású alap- és fedőlakkot használom hozzá, szóval a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de a színe és kezelhetősége szuper. Mostanában csak trend it up körömlakkokat veszek/használok, nagyon eltalálták a színeiket és nagyon könnyen "kezelhetőek":

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

jkrisztie2

2018. május 15.

Egy új tavaszi árnyalatot szereztem be, 481-es gyönyörű orgona lila. A kedvenc színem! Szerintem kb egész tavasszal és nyáron ez lesz rajtam. Vastag ecsetével nagyon könnyű dolgozni (szerintem újítottak az ecseten és a körömlakk állagán ősz óta, mert nem ilyenre emlékeztem, de nagyon jó). A szín egy rétegben is jól fed, gyorsan szárad. Egyelőre Opi alap lakkal, de fedő lakk nélkül tesztelem, meglátjuk! Eddig egyszerűen imádom ezeket a lakkokat, mostanában szinte csak TIUP lakkjait használom, pedig van ezer féle. Nagy ötös!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Helga14

Korcsoport: < 18
2018. április 17.

Egyik legtartósabb körömlakk, amit próbáltam, 5 napig hibátlanul fent volt a körmeimen, utána meg már lemostam, de szerintem kibírt volna még pár napot.:) Az eddigiek maximum 2 napot bírtak. Még csak 2 színt próbáltam, de gondolom a többi is ilyen tartós. Egyetlen pici hátránya, hogy az elején túl folyós, nehezen marad meg a körmömön, de egy kis idő után már sokkal jobb.

Helga14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 17.

Massacre

2018. április 15.

030-as árnyalatot vettem akciósan, és hát csalódott vagyok.. Nem mintha sokat vártam volna ettől a körömlakktól, de mondjuk azt nem hogy 4 rétegben fedjen úgy ahogy. A 449 ftos essence 2 rétegben is tökéletes, ez viszont sok kivetnivalót hagy maga után. Azért remélem tartós lesz ha már 6 réteg lakk van a körmömön alap- és fedőlakkal együtt..

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Judit0319

2018. április 8.

Elképesztő módon fejlődik a Trend It Up kollekció és nem is rossz irányban. Igen minőségi dolgokat dobnak a piacra, mint pl. ez a termék is. Nagyon jó színek vannak belőle - vidám, nyárias. Viszonylag tartósak is - másfél hét. Gyorsan száradnak. Érezni felkenéskor, hogy a körömlakk is olyan testes. Árban sem kell a pénztárcámat kiüríteni miatta. Most raboltam ki minap a leárazott körömlakk részüket és vettem egy halom nyári színt. Tetszik, hogy van náluk ici-pici kiszerelésű is - 200 ftért, mert mindig fölöslegesnek tartottam venni egy egész üveget, amik aztán majd szépen beszáradnak. Nálam az yves rocher zselé hatású körömlakkjait simán lenyomja.

Judit0319
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

petrezselyem

2018. április 8.

Imádom. Gyönyörű színekben kapható, jól pigmentált. Két rétegben, alap és fedőlakk használatával 5-6 napig szép marad, csak a körömvégek kopnak, de nem pattog le. A 081-es szürkét vettem meg, de tervezem hogy még további változataival bővítem a gyűjteményemet. Akik lepontozták, javaslom próbálják ki valamilyen alaplakkal és Essence BTGN fedőlakkal, mert úgy tartósabb lesz. :)

petrezselyem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0