Trend It Up

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. október 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Double Volume & Shine körömlakk a profi ecsetnek köszönhetően tökéletes felkenhetőséget és magasfényű gél-lakk hatást ígér. 27 színben kapható 2015 őszétől a németorszégi dm drogériákban.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk, 340-es árnyalat
Ár: 300 Ft , Eladó: szgreta
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen is átvehető a Nyugatinál, Mechwart ligetnél vagy a Batthyány térnél.Ha kifizeted a postaköltséget, szívesen postázom is.
Ár: 300 , Eladó: jackieddy
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viragzsofi

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 23.

Nekem a 090es árnyalat van meg és nagyon meg vagyok vele elégedve. Alap és fedőlakkal nekem 5 nap után kezdett kopni pár körmömön. A nyaralást is jól bírta pedig a legtöbb körömlakk hamar lekopik ha sokat vagyok a vízben.

viragzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

petrezselyem

2018. április 8.

Imádom. Gyönyörű színekben kapható, jól pigmentált. Két rétegben, alap és fedőlakk használatával 5-6 napig szép marad, csak a körömvégek kopnak, de nem pattog le. A 081-es szürkét vettem meg, de tervezem hogy még további változataival bővítem a gyűjteményemet. Akik lepontozták, javaslom próbálják ki valamilyen alaplakkal és Essence BTGN fedőlakkal, mert úgy tartósabb lesz. :)

2018. augusztus 17.

Megvettem mellé a 260-as purpur színűt is, amivel szintén elégedett vagyok. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

petrezselyem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

2018. április 8.

breku

2018. augusztus 14.

Nem tudom hogy csak én fogtam ki rossz minőségűt, vagy ezek ilyenek, de az enyém katasztrófa. Felkenés után 2-3 órával elkezdett lepattogni, pedig meg csak mosogatni se mosogattam... Szóval nálam tuti kidobós

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Ciklon3

2018. augusztus 12.

Szerintem színfüggő a lakk viselkedése. Van amelyik jobban, van amelyik kevésbé pigmentált. A száradási idejük sem egyforma. Attól is függ, hogy mennyit állt az üzletben erős fény/hő hatásnak kitéve a polcon. A színei nekem tetszenek, bár lehetne köztük valamilyen napsárga, élénk türkiz, tehát valami élénk szín is.

Ciklon3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Anheszenamon

2018. július 28.

Én csak a lábkörmeimre használom így nyáron, és azt kell mondanom, imádom. 092-es árnyalatban van meg ami egy szürkés tónusú világos lila. Nekem nagyon tartós. Másfél hét után kezdett lepattogni, de addig tökéletesen tartott még úgy is, hogy egyik nap reggeltől-estig strandoltunk és szinte ki sem jöttem a gyerekkel a medencéből. Ezek után tényleg minden elismerésem, nem hiszem, hogy a drágább lakkok többet bírnak ennél.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

ironkinga

2018. július 24.

Nem egy extra körömlakk, de nem is rossz. Nekem 3 napnál nem tart tovább. A színei szerintem nagyon jók, azt az egyet is, ami van, azért vettem meg, mert nagyon beleszerettem a színébe.
Két rétegben kell felvinni, akkor látszik csak a szín igazán.

ironkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Két rétegben kell felvinni, akkor látszik csak a szín igazán.

Genever

2018. július 19.

Csak azért vettem egyet mert beleszerettem a színébe, szerencsére leárazás volt.
Igazság szerint sok mindent nem vártam tőle de még azt is alul múlta. Én megszoktam, hogy a körömlakk legalább 1-1,5 hétig megmarad a körmeimen minimális kopással,és akkor is általában csak a hüvelyk és mutató ujjamról kezd lepattogni de ez a lakk alig 2 napon belül az össszes(!) körmömről durván lekopott úgy, hogy akkor nem csináltam semmi olyant amitől lejöhetett volna.
Oda adtam egy barátnőmnek, de eddig ez volt életem legrosszabb lakkja.

Genever
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Oda adtam egy barátnőmnek, de eddig ez volt életem legrosszabb lakkja.

Petravagyok

2018. július 14.

Szuperül pigmentáltak es hiper tartósak! Előbb nő le a körmöm, minthogy elkezdjen lepattogni. Több árnyalata is meg van már, csak ezt veszem újabban. Ajánlom!❤️

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

pankajanosi

2018. július 11.

Három árnyalatnak ( 500, 470,090, ) is boldog tulajdonosa vagyok. Alapvetően meg vagyok elégedve velük, a sötét barna szín már egy rétegben is viselhető, de azért két rétegben az igazi. Viszonylag gyorsan száradnak és tartósak is ( mindössze itt tudok belekötni, nekem két nap alatt darabokban lejön. Ez jellemző a többi körömlakkomra is , volt ennél rosszabban teljesítő lakk is , de azért az 5 csillag mégis csak az lenne , ha hosszabb ideig bírná.)

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

uhuka

2018. június 26.

Ideális választás a hagyományos körömlakkok között. Tartós, könnyen felvihető, szinte gellak hatású két rétegben. 091-és árnyalat, szép nyári nude szín.

uhuka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0