KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. október 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Double Volume & Shine körömlakk a profi ecsetnek köszönhetően tökéletes felkenhetőséget és magasfényű gél-lakk hatást ígér. 27 színben kapható 2015 őszétől a németorszégi dm drogériákban.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk, 340-es árnyalat
Ár: 300 Ft , Eladó: szgreta
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen is átvehető a Nyugatinál, Mechwart ligetnél vagy a Batthyány térnél.Ha kifizeted a postaköltséget, szívesen postázom is.

Aryaa

2018. január 13.

Két körömlakkom van tőlük, ezeket is leárazáson vettem potom 300-ért. Egy kék és egy zöld jött velem haza (ki szerettem volna próbálni valami érdekesebb szint, és nem csak a szokásos nude vonalon mozogni, viszont nem is szerettem volna több ezret kiadni olyan lakkokért, amik nem állnak jól, illetve lehet többször nem is kenem föl. Azt tisztázni kell, hogy nekem a kedvenceim a Sally Hansen lakkok, de nagyon meglepődtem, mert a keféjükön kivül ez is hozza ahasonló hatást, és szinte már egy réteg elég ahhoz, hogy teljesen szépen mutasson! Biztos, hogy "mindennapibb" szinekben is be fogok még szerezni lakkokat, mert nagyon beváltak.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

noriri

2018. január 12.

480-as enyhén lilás világosrózsaszín van meg, odavagyok érte, pont ezt a színt kerestem és más palettán még nem találkoztam vele. Egyébként soknak éreztem a 800 forintot, amit adtam érte, de az utolsó cseppjéig el fogom használni.. Két rétegben egy hét után is lerobbanthatatlan, bár én nem mosogatok, de általában ez más körömlakkokkal ennek ellenére sincs így. Nagyon jól viselkedik a festék, a felvitele könnyű, nem ráncosodik. Ő a tökéletes nude lakkom egyelőre és nem látok még okot, ami ezt megváltoztathatná a közeljövőben.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

HRenata

2018. január 9.

Kettő van, a 180-as piros és a 091-es világos rózsaszín. A piros egy rétegben is szép, jól terül, nem csíkos, nem foltos. A rózsaszín csak két rétegben elfogadható. Pozitívum a széles ecset, könnyű vele dolgozni, és a lakk gyorsan szárad. A tartóssága nem kiemelkedő önmagában, fedőlakk nélkül két nap után már kopik, a szokásos fedőlakkommal ez is 4-5 napig hordható, de ettől még 5 csillag, mert rajtam fedőlakk nélkül még semmilyen lakk nem volt tartósabb.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

hannabiro

2018. január 5.

nem érte meg megvennem, nem tartós, 1nap után pattogzik le akármit csinálok vele

hannabiro
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

hmanita1989

2017. december 29.

Nekem nem olyan tartósak. Valószínűleg a vékony körmeim miatt, de a színek gyönyörűek, van választék bőven.

hmanita1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Nikolaj

2017. december 25.

Akciósan 400 forintért jutottam hozzá, egyből 2 színt vettem, egy szürkét és egy kékeslilát. Mindkét szín gyönyörű, viszonylag gyorsan száradnak és alap- és fedőlakkal 5 nap a minimum a körmökön. Biztos veszek még ha elfogynak a lakkjaim.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

MVivien8

2017. december 9.

2 árnyalatban is van belöle, nekem tökéletes lakk. Gyorsan szárad, de nem annyira, hogy már a felvitel is nehézkes, 1 rétegben is szinte tökéletes a fedés, és hosszantarto. Igazán megéri ezért az árért.

MVivien8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

lina

2017. november 24.

Egy rétegben is tökéletesen fed. Árából ítélve nem számítottam semmi jóra, így nagy meglepetés volt, hogy mennyire jó minőségű. Viszont egyszer megjártam vele, mert vásárláskor nem vettem észre, hogy szanaszét állnak az ecset sörtéi és lehetetlen vele dolgozni. Azóta mindig leellenőrzöm.

lina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

qwertzuiop

2017. november 22.

Nem sok körömlakkot használtam eddig, de ezért odavagyok. Általában hamar lejönnek a körmömről a lakkok, főleg hajmosásnál, de ez meg se mozdult. Nagyon boldog lettem. Vettem is még egy színt.

qwertzuiop
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

Kodi

2017. november 11.

A meglepetés lakk! A sötétnude árnyalatát a színe miatt megvettem, felkenéskor semmi jót nem vártam, a lakk büdös, kissé sűrű, a terítésnél vigyázni kell, ne legyen csíkos, a második réteg szerencsére elsimítja az első hibáit. Brutál tartós, önmagában is fényes, de 2 réteg BTGN után 5 napig volt szinte sértetlen a kezemen gépelés és házimunka mellett. Csak azért szedtem le, mert meguntam. Egyetértek azzal, hogy kb. a miss sporty lastinggal van egy szinten, attól kicsit drágább, persze nagyobb mennyiség is.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0