KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. október 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Double Volume & Shine körömlakk a profi ecsetnek köszönhetően tökéletes felkenhetőséget és magasfényű gél-lakk hatást ígér. 27 színben kapható 2015 őszétől a németorszégi dm drogériákban.

sziabarbi

2017. október 18.

Nagyon szeretem, két rétegben fed a legjobban. Kár, hogy gyorsan kopik. :/

sziabarbi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Nagyon szeretem, két rétegben fed a legjobban. Kár, hogy gyorsan kopik. :/

Bebcikee

2017. október 16.

Egy réteget teszek fel és gyönyörű! Rengeteg színben van itthon.

Bebcikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Egy réteget teszek fel és gyönyörű! Rengeteg színben van itthon.

Sancsa

2017. október 15.

A 090-es egy gyönyörű őszi árnyalat, beleszerettem. Tökjó az ecsete, könnyű felvinni, viszonylag hamar szárad, DE! már másnap lepattogott a körömvégekről annyira, hogy este már rossz volt ránézni. A 'hűde' fénytől sem vagyok elájulva, igazából nagyon csalódott vagyok :(

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

narramin

2017. október 9.

Rengeteg lakkot használtam már, de az egyetlen ami tartósságban hasonló, az a jóval drágább OPI. Fedőlakként a sima lakkot is sokkal hosszú életűbbé varázsolja, mindenképp megéri! Új kedvenc márka. Ma van fent egy hete egy sima Rimmelen(bár az is kifejezetten jó márka), és egy darab kopásfolt sincs rajta.

narramin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

mandarin

2017. október 2.

Ez a lakk úgy zseniális, ahogy van. Árban és minőségben is nagyon jó, a színek szépek, két rétegben hibátlanul fed. Új kedvenc, nagyon szeretem!

mandarin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 2.

anita

2017. szeptember 29.

Á-érték arányban nagyon jó választás!
Szépek a színek, közepesen tartósak is. Könnyen kezelhető állagú és az ecset kialakítása kifejezetten szuper. A fénye szépen megmarad, szélek pár napon belül már pattogzanak fedőlakkal is.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Á-érték arányban nagyon jó választás!

annamasni

2017. szeptember 28.

irtó gyorsan szárad, nálam ezért már 5 csillag. Bázissal, fedőlakkal használtam egész jól bírta. Szép színekben kapható, jó áron. :)

annamasni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

nusysan

2017. szeptember 24.

Fél áron vettem az 353-as árnyalatot, mert már régóta ki akartam próbálni a márka lakkját, és a szín is olyan, ami nincs jelenleg a készletemben, de simán hordanám. Nagyon szép szín, és nagyon jól bírja fedőlakk nélkül is. Nagyon meg vagyok vele elégedve, biztos venni fogok egy nude színt is, akár teljes áron is, mert nagyon bejött, és az olyan színeket hordom rendszeresen :)

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Lina14

2017. szeptember 22.

a 350es, terracotta árnyalat van meg, egyréteges, extrafényes, lehet vele nyomdázni, bár kicsit büdösebb a legtöbb lakkomnál. de kiadós, olcsón.

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Anita9620

2017. szeptember 15.

50%-os leárazásnál vettem egyet, aztán kipróbáltam és annyira tetszett, hogy utána egyből vettem még kettőt. Először nem bíztam a márkában, de megkockáztatom,hogy ezek a lakkok jobbak, mint a számomra legjobb Moyra körömlakkok. /Persze ez mindenkinél más./ Szép színek, jó az ecset, a csomagolás is nagyon tetszik, alap és fedőlakk nélkül is tartós és szép fénye van. Abszolút megérdemli az 5 csillagot.

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.