KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   10 190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. március 11.

Ár:   10 190 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Jótékony hatású összetevők egyedülálló kombinációja, amely az arcbőr minőségének minden megnyilvánulására hat.

• ÜDE ARCBŐR: A dohányzás vagy környezetszennyezés által megviselt arcbőr számára is.
  • EGYSÉGES ARCSZÍN: A túlzott UV-sugárzásnak kitett arcbőr számára is.
  • KIPIHENT ARCVONÁSOK: A munka és a stressz által kimerített arcbőr számára is.
  • ÖSSZEHÚZOTT PÓRUSOK: következtében károsult arcbőr számára is.

Macskamati

2018. március 9.

A krémjét használtam sokáig (imádtam amíg meg nem változtatták az összetételét), a szérumtól egy kicsit többet vártam, semmi extra a krémhez képest.

Macskamati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Drabti

2017. november 19.

Nagyon jól hidratál még az én extra száraz bőröm is. Nem hagy zsíros érzetet nagyon puha lesz tőle az arcom.

Drabti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

plbb

2017. november 8.

Még csak most érkezett meg tegnap, de imádom! Az első benyomásom nagyon pozitív.

plbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

MariannKonkoly

2017. október 12.

Érzékeny bőrömet viszonylag kis mértékben irritálta, de semmi pozitív hatást nem tapasztaltam, 2 alkalommal vásároltam meg.

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Zsana1

2017. október 9.

Nekem egy csoda!Már többször megvettem.Egy üveg 5 hónapig elég,egy pumpa reggel,egy este.

Zsana1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

kovecs.ildiko@gmail.com

2017. szeptember 28.

Nekem bevált, tökéletesen hidratál. Vízhiányos a bőröm, nagyon jó érzést ad a krém, amikor felviszem az arcomra, jó illata van, gyorsan beszívódik. Sokáig elég egy üveg.

kovecs.ildiko@gmail.com
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Dorothy951

2017. augusztus 30.

Szeretem ezt az arckrémet. Finom, üde illata van és könnyen beszívódik. Tetszik az enyhe csillámlása is, ami valóban "ragyogóvá" tesz az arcbőrömet. :)

Dorothy951
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

MrsBean

2017. augusztus 2.

Több mintát kaptam, ami kiadósnak bizonyult, borsónyi mennyiségeket használva. Az első benyomásra is, és többszöri használat után is elmondhatom: számomra megvan a L'oreal méltatlanul megszűnt krémje, a Happy Derm utóda. Annyira sajnáltam h soha többé nem élvezem majd annak a krémnek az áldásos hatását, íme, kívánságom meghallgattatott!😍😃
Kicsit csillámos, gyorsan beszívódik, kellemes puha, púderes érzést hagy maga után, finom tiszta illatú, selymes és üde bőr.
Őrület...☺☺
Micsoda véletlen❤❤❤

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Őrület...☺☺
Micsoda véletlen❤❤❤

msvelvet

2017. július 20.

Abban a reményben vettem meg, hogy halványítja majd a pigment foltjaimat, de erre a célra nem vált be. Viszont tényleg egységesebb arcszínt ad és reggel mintha kicsit üdébb lenne tőle az arcbőröm. Hidratálót mindenképp kell használni mellé, önmagában kevés. Összességében egész jó.

msvelvet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Bettiky

2017. június 26.

Sajnos én semmi különleges dolgot nem véltem felfedezni a hatásaiban.
Az illata kellemes. Sokáig kitart mert kevés kell belőle.

Bettiky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Sajnos én semmi különleges dolgot nem véltem felfedezni a hatásaiban.
Az illata kellemes. Sokáig kitart mert kevés kell belőle.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Tetrahydrojasmonate, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Jázmonsav származék, mely elvileg segíti a bőrben lévő kollagén és egyéb fehérjék lebomlásának megakadályozását. A jázmonsav a hidratáló hatású zsírsav, a linolsav természetes származéka, így maga is hidratáló hatású, és ellátja a bőrt omega 3 ás 6 zsírsavakkal. (forrás: futurederm)

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületi hártya képző anyag.