KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   10 190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. március 11.

Ár:   10 190 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Jótékony hatású összetevők egyedülálló kombinációja, amely az arcbőr minőségének minden megnyilvánulására hat.

• ÜDE ARCBŐR: A dohányzás vagy környezetszennyezés által megviselt arcbőr számára is.
  • EGYSÉGES ARCSZÍN: A túlzott UV-sugárzásnak kitett arcbőr számára is.
  • KIPIHENT ARCVONÁSOK: A munka és a stressz által kimerített arcbőr számára is.
  • ÖSSZEHÚZOTT PÓRUSOK: következtében károsult arcbőr számára is.

Ár: 7000 Ft , Eladó: Penguine
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel
Ár: 7000 , Eladó: Liacska85
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással előre vagy személyes átvételkor készpénzben

MariannKonkoly

2017. október 12.

Érzékeny bőrömet viszonylag kis mértékben irritálta, de semmi pozitív hatást nem tapasztaltam, 2 alkalommal vásároltam meg.

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Zsana1

2017. október 9.

Nekem egy csoda!Már többször megvettem.Egy üveg 5 hónapig elég,egy pumpa reggel,egy este.

Zsana1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

kovecs.ildiko@gmail.com

2017. szeptember 28.

Nekem bevált, tökéletesen hidratál. Vízhiányos a bőröm, nagyon jó érzést ad a krém, amikor felviszem az arcomra, jó illata van, gyorsan beszívódik. Sokáig elég egy üveg.

kovecs.ildiko@gmail.com
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Dorothy951

2017. augusztus 30.

Szeretem ezt az arckrémet. Finom, üde illata van és könnyen beszívódik. Tetszik az enyhe csillámlása is, ami valóban "ragyogóvá" tesz az arcbőrömet. :)

Dorothy951
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

MrsBean

2017. augusztus 2.

Több mintát kaptam, ami kiadósnak bizonyult, borsónyi mennyiségeket használva. Az első benyomásra is, és többszöri használat után is elmondhatom: számomra megvan a L'oreal méltatlanul megszűnt krémje, a Happy Derm utóda. Annyira sajnáltam h soha többé nem élvezem majd annak a krémnek az áldásos hatását, íme, kívánságom meghallgattatott!😍😃
Kicsit csillámos, gyorsan beszívódik, kellemes puha, púderes érzést hagy maga után, finom tiszta illatú, selymes és üde bőr.
Őrület...☺☺
Micsoda véletlen❤❤❤

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Őrület...☺☺
Micsoda véletlen❤❤❤

msvelvet

2017. július 20.

Abban a reményben vettem meg, hogy halványítja majd a pigment foltjaimat, de erre a célra nem vált be. Viszont tényleg egységesebb arcszínt ad és reggel mintha kicsit üdébb lenne tőle az arcbőröm. Hidratálót mindenképp kell használni mellé, önmagában kevés. Összességében egész jó.

msvelvet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Bettiky

2017. június 26.

Sajnos én semmi különleges dolgot nem véltem felfedezni a hatásaiban.
Az illata kellemes. Sokáig kitart mert kevés kell belőle.

Bettiky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Sajnos én semmi különleges dolgot nem véltem felfedezni a hatásaiban.
Az illata kellemes. Sokáig kitart mert kevés kell belőle.

Brydzs

2017. június 6.

Csak is az ára miatt keveset használom, mikor nagyon fáradt vagyok, szemmaszk mellett csodákra képes :-) Én nagyon szeretem ezt a termékcsaládot.

Brydzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

PSophiee

2017. május 26.

Hát az ígéretekből nekem semmit nem váltott be. Semennyit sem lett egységesebb, üdébb a bőröm, mint előtte volt, a pattanásokkal a világon semmit sem csinál. Ha felkenem az arcomra nagyon fénylik, s olyan furcsa réteget is hagy rajta. A csillámokat meg utálom benne.
Többet meg nem veszem, az tuti.

UPDATE:
Éjszakai krémnek használom, és reggelre szép és üde lesz tőle az arcom, egyszóval pocsékba nem fog menni. Teljes áron nem venném meg újból, de egy 50% akción már erősen elgondolkodnék. :)

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Többet meg nem veszem, az tuti.

UPDATE:

yudith11

2017. március 1.

Update
Már 2x vettem meg, a második kb. felénél járhatok. Nagyon kb. 2,5-3 hónapig kitart, ami nekem pozitívum, ami viszont nem tetszik, hogy fogalmam sincs, mennyi van benne, csak akkor látszik már, amikor már szinte kifogy. Az alján eléggé sok marad, amit nem tudok kiszedni :( a csodahatás 3 napig tartott :) a nagyon pici hegek tényleg azonnal begyógyultak, azok most sincsenek már meg, viszont a nagyon nagy hegekkel nem sok mindent csinált, talán kicsit kisebbek, de elmúlni mar nem fognak. Ettől függetlenül még mindig szeretem, a színe is tetszik, reggel megadja az egészséges arcszín làtszatát.

Sziasztok!
Egy tesztert használtam el belőle, kb. 5 napig tartott ki, de totál el vagyok ájulva tőle, sosem volt ilyen élményem semmitől még...nagyon heges az arcom a régi pattanásoktól és a sok nyomkodástól :) na ettől a szérumtól már kb. 2-3 nap után a kicsi hegek teljesen eltűntek és a nagyok is kisebbek már. Eddig még semmi nem használt, sok mindent, házi dolgokat is próbáltam már rá, na de ez úgy használt, hogy nem is számítottam rá :) Iszonyat drága, úgyhogy még beszereztem pár tesztert belőle, közben viszont gondolkozom rajta, hogy meg is vegyem, amíg tart még a vichy akció...sajnos nagyon drága, de először találkoztam ilyen látványos javulással, emiatt 5*.

yudith11
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Update

Sziasztok!

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Tetrahydrojasmonate, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Jázmonsav származék, mely elvileg segíti a bőrben lévő kollagén és egyéb fehérjék lebomlásának megakadályozását. A jázmonsav a hidratáló hatású zsírsav, a linolsav természetes származéka, így maga is hidratáló hatású, és ellátja a bőrt omega 3 ás 6 zsírsavakkal. (forrás: futurederm)

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületi hártya képző anyag.