KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   10 190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. március 11.

Ár:   10 190 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Jótékony hatású összetevők egyedülálló kombinációja, amely az arcbőr minőségének minden megnyilvánulására hat.

• ÜDE ARCBŐR: A dohányzás vagy környezetszennyezés által megviselt arcbőr számára is.
  • EGYSÉGES ARCSZÍN: A túlzott UV-sugárzásnak kitett arcbőr számára is.
  • KIPIHENT ARCVONÁSOK: A munka és a stressz által kimerített arcbőr számára is.
  • ÖSSZEHÚZOTT PÓRUSOK: következtében károsult arcbőr számára is.

Vichy Idéalia Life Serum - 1,5 ml
Ár: 150 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 5500 , Eladó: Liacska85
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással előre vagy személyes átvételkor készpénzben
thewildone

2017. február 19.

Az éjszakai idealia-val együtt bevált, az arcom kipihentebbnek látszik, az arcbőröm üde és egységes, reggelente a leglátványosabb az eredmény. A pórusaimra nem volt hatással, de még így is remek a termék.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

mLK235

2017. február 18.

2016 szeptemberében vettem de minek, jó nagy átverés!
A 15 évesmek tűnő vagy még fiatalabb photosoppolt csajoknak a reklámban jól állt az üdeség láccata és a smink de ez nekem nem javított semmit a vonásaimon még csak nem is egységesítette a bőröm színét.

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

2016 szeptemberében vettem de minek, jó nagy átverés!

a12smuk

2017. január 23.

Hosszú időt adtam magamnak,mielőtt megfogalmaztam a véleményemet erről a szérumról.
Ez azon kívül,hogy szép a doboza,meg rózsaszínke,meg illatoska,meg csili-vili csillámpónika,egy nagy 3.14csafüst.
Az én bőrömön az ég egy adta világon semmit nem csinált,kicsit többet felkenve ráadásul kukacosodik,ami roppant előnyös,ha az ember a reggeli rohanásban azt veszi észre,hogy készül lehámlani a feje...
A pórusaimat nem húzta össze,csak az idegeimet rántotta fel,de azt nagyon.Jó nagy nullás.

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

eperturmix

2017. január 3.

Kis mintákat kaptam belőle,aminek nagyon örültem,mert már amúgyis szemeztem vele,hogy talán,egy másik dimenzióban mikor a megszállottan felhalmozott kencéim elfogynak,esetleg ő lenne a következő.Nos,elhasznàltam őket,és hát azt hiszem nem vagyunk egymásnak teremtve.Semmi bajom vele,sőt,gyönyörű egy krém,nagyon finom illatú és nem hagy rajtam idegesítő réteget.Még a kis csillámok sem zavarnak,csak ha nagyon fókuszálok akkor látok egy-kettőt.De a wow-aztaaa hatás nincs,és azért ebben az árkategóriában én már elvárnám.Az arcom puha,mint általában az összes krémtől,de hogy oo üde meg ragyogó tekintet,sehol semmi.Nekem nincs pórusösszehúzó hatása se.Lehet,hogy hosszútávú hatás,hónapok,kúrák,több üveg elhasználása után hatna valamit..de én màr elsőre szeretném látni a változást,és ha ezt teljesíti egy no name,olcsóbb termék,ez a szérum lehet vichy vagy akármi,akkor sem ezt választom.bocsesz.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

yudith11

2016. szeptember 24.

Sziasztok!
Egy tesztert használtam el belőle, kb. 5 napig tartott ki, de totál el vagyok ájulva tőle, sosem volt ilyen élményem semmitől még...nagyon heges az arcom a régi pattanásoktól és a sok nyomkodástól :) na ettől a szérumtól már kb. 2-3 nap után a kicsi hegek teljesen eltűntek és a nagyok is kisebbek már. Eddig még semmi nem használt, sok mindent, házi dolgokat is próbáltam már rá, na de ez úgy használt, hogy nem is számítottam rá :) Iszonyat drága, úgyhogy még beszereztem pár tesztert belőle, közben viszont gondolkozom rajta, hogy meg is vegyem, amíg tart még a vichy akció...sajnos nagyon drága, de először találkoztam ilyen látványos javulással, emiatt 5*.

yudith11
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Sziasztok!

kovtunde80

2016. augusztus 24.

Mintát használtam belőle. Kellemes, hamar beszívódik, szebb a bőr, de semmi extra. Szérumnak inkább bejött az Uriage Isofill vagy a L'Occitane....

kovtunde80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Ancsuk

2016. augusztus 5.

Az éjszakai változata nekem nagyon bevált és gondoltam ezt is probára teszem nekem nagyon tetszenek benne az apró csillámok gondolom ez is rásegít az üde kinézet eléréséhez. Sokkal kipihentebbnek látszodom reggel

Ancsuk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

joy55

2016. június 26.

Én is tesztert kaptam, és nekem elég sok alkalomra elég volt (10+). Tényleg érezhető a feltöltő hatása, mindig akkor használtam amikor másnap tudtam,hogy fontos helyre kell mennem és nem akartam hogy látszódjon rajtam a fáradtság,stb. Ez a szérum tényleg kiegyenlítetté teszi az arcbőrt, pedig nem hittem volna hogy lesz bármiféle hatása is. Biztosan megvenném, bár az ára kicsit borsos, de valamilyen kupon akcióval lehetséges hogy beszerzek egyet.

joy55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

birokitti

2016. június 21.

Én is egy tesztert használtam el, 4 alkalomra volt elég. Nem történt semmi, nem is csípett, nem okozott semmit.
Egyedül az illata tetszett :)

Update: Újabb, nagyobb tesztert kaptam, és most az éjszakai krémjével és a nappalijával használom. Nagyon jó! A bőröm összképe sokkal szebb, halványodtak a pattanás utáni hegeim, kevés alvás után is szép volt reggel a bőröm. Nagyon szeretem használni. Talán majd ha egyszer lesz rá pénzem, megveszem ezt a három krémet együtt. +2 csillag

birokitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Egyedül az illata tetszett :)

szivecske

2016. május 29.

Nagyon finom illata van, ennek ellenére mégsem okoz semmi irritációt, szépen teszi a dolgát... kisimítja a bőröm, ragyogóbbá teszi..pattanásokat se okoz. Csak a mintát próbáltam, teljes kiszerelést nem vennék, mert elég borsos az ára... és azért hasonló jó terméket találni drogériás szinten is azért... De egy próbát mindenképp megért, pozitiv abszolút

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Tetrahydrojasmonate, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Jázmonsav származék, mely elvileg segíti a bőrben lévő kollagén és egyéb fehérjék lebomlásának megakadályozását. A jázmonsav a hidratáló hatású zsírsav, a linolsav természetes származéka, így maga is hidratáló hatású, és ellátja a bőrt omega 3 ás 6 zsírsavakkal. (forrás: futurederm)

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületi hártya képző anyag.