KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   727 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 727 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 727 Ft

Gyors és könnyű gyantázást tesz lehetővé a test bármely részén. Különösen alkalmas az érzékeny bőrfelületek gyantázására.

Ár: 727 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1040 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Rencsa

2018. június 1.

A Baleás gyanta helyett vettem meg egyszer amikor az épp nem volt a DM-ben, gondoltam nagy különbség nem lehet. Tévedtem. Egyáltalán nem szedi ki a szőrt, ráadásul a bőröm ki is szokott sebesedni tőle (amúgy gondolom azért mert kb. 5x kell lehúznom egy részen mire elfogadható az eredmény...). Kuka.

Rencsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

viragnyelven

2018. május 19.

Semmirevaló! Többször nekifutottam mindenféle helyeken, mindenféle hosszúságú és erősségű szorrel, sosem szedett ki kb semmit, ellenben ragadt utána minden. Természetesen úgy csinaltam, ahogy a leírásban instruálnak. A kudarcok után vettem a márka meleggyanta szettjét, amit évek óta használok folyamatosan és imádom. Hajrá meleggyanta!

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

tenagi

2017. december 11.

Ha olyan piheszőröd van, akkor nem fogja azt kiszedni, az biztos. Egyszer vettem ilyet, életem első gyantázásánál, de rájöttem, inkább én kenegetem a csíkokra a gyantát, mert ez szörnyű. Ami erős azt sem biztos, hogy kiszedi, a vékonyszálúakat meg nem fogja meg...

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

xfxff349

2017. november 26.

Egyáltalán nem szed le semmi szőrt. Kuka az egész...

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Egyáltalán nem szed le semmi szőrt. Kuka az egész...

Miposhka

2017. november 15.

A múltkor nem volt a DMben a Baleásból, elfogyott :( így arra kényszerültem, hogy ezt vegyem. Kevés és majdhogynem használhatatlan. Nem szedi le rendesen a szőrt első lehúzásra sem, pedig nem volt túl sűrű a szőröm, mivel évek óta nem borotválom, csak epilálom vagy gyantázom (most már a gyantára esküszöm). Rengeteget kellett csipeszeznem utána. Két csillagot adok, mert a semminél jobb! :D

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Virdzsusz1107

2017. augusztus 8.

Rettentő rossz minőségű termék. Alig ragad, nem szedi ki a szőröket. Régen sokkal jobb volt ... Helyette inkább a DM saját márkásat szoktam venni, olcsóbb és fényévekkel jobb.

Virdzsusz1107
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

hatatikla

2017. április 2.

A hipoallergén változata után vettem meg, mondván hogy ez is ugyanolyan jó lesz, de csalódnom kellett. :( Az erős szálakat ki tudta szedni de ugyan nem mindenhol és a bőrömet is egy kicsit megtépte. Úgy hogy én a másik változatnál maradok.

hatatikla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

felhasznalovagyok

2017. március 31.

Nekem elég pozitív élményem volt ezzel kapcsolatban. Bár direkt hagytam jól megnőni a szőrt hogy biztosan beleragadjon, és 98%-ban ki is szedett mindent. A törlőkendők is eleg jól beváltak, csak jó alaposan át kell velük dörzsölni a gyantázott terültetet. Az egyetlen probléma hogy túl kevés gyantacsík van a csomagban, így nem hogy az egész lábamra, de a két fél lábszáramra sem volt elég egy csomaggal, úgy hogy kétszer is felhasználtam a csíkok mindkét oldalát. Pedig akár kétszer annyi gyantacsík is belefért volna a csomagba.

felhasznalovagyok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

busa01206

2017. március 24.

Hát ez valami szörnyű! Csomó ideig dörzsölgettem, hogy na majd hátha hatásosabb lesz, de egyszerűen olyan, mintha semmit nem csinltam volna. Esetleg 1-2 szálat véletlenül kihúzott, de egyébként nem hatásos, ellenben jó ragacsos. Az egyetlen jó cucc a csomagban az az olajos kendő, hát volt is neki mit leszedni bőven

busa01206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Ascyra

2017. január 30.

Azt ráírhatták volna, hogy a piheszőrnél erősebbet semmiféle melegítés után nem képes kihúzni. Teljességgel használhatatlan, az enyém is kukáztam.

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum / Fragrance, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.