KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   727 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 727 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 727 Ft

Gyors és könnyű gyantázást tesz lehetővé a test bármely részén. Különösen alkalmas az érzékeny bőrfelületek gyantázására.

Ár: 727 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 949 Ft, Eladó: Alveolashop.com

Banszky

2018. augusztus 18.

Nem sok szőrt szedett le a lábamról pedig elég hosszúak voltak a szálak,hogy beleragadjon. Adtam neki többször esélyt,azt hittem én bénázom de nem...

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Ritcyke

2018. augusztus 6.

Nem igazán ragadnak bele a szőrszálak, de a bőrre nagyon oda tud ragadni :) (Hipoallergént használtam) Nem a legjobb termék.

Ritcyke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

exhocmomento

2018. augusztus 6.

Most ki fogok lógni a sorból, mert nekem hibátlanul működik. Egy gyantacsíkot kétszer (vagy max. háromszor) is le tudok úgy húzni a karomon, hogy még mindig szed ki szőrt. Nekem a bőrt sem tépi. A hozzácsomagolt tisztítókendő jól letisztogatja a gyantamaradványokat. Sokkal jobban bevált, mint egy magasabb árú hideg gyanta kollégája. Szóval én semmi rosszat nem tudok róla mondani. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Asteria

2018. augusztus 5.

Hát ez valami borzalom, véletlenül kiszed egy két szálat, de semmi több. Kidobott pénz volt, ha ezt előre tudom, meg se veszem :S

Asteria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

kriszta0615

2018. július 26.

Sziasztok! Nekem ez a a testcsík vállt be a lábamra a legjobban..Nem mondom hogy teljesen kiszedi az összes szőrszálat ami a lábamon van de alig alig marad pár szál! Szeretem a hozzá tartozó olajos kendőjét is! Az átmeneti pirosság pedig szerintem a gyantázás természetes velejárója! Pár óra és nyoma sincs.

kriszta0615
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

Rencsa

2018. június 1.

A Baleás gyanta helyett vettem meg egyszer amikor az épp nem volt a DM-ben, gondoltam nagy különbség nem lehet. Tévedtem. Egyáltalán nem szedi ki a szőrt, ráadásul a bőröm ki is szokott sebesedni tőle (amúgy gondolom azért mert kb. 5x kell lehúznom egy részen mire elfogadható az eredmény...). Kuka.

Rencsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

viragnyelven

2018. május 19.

Semmirevaló! Többször nekifutottam mindenféle helyeken, mindenféle hosszúságú és erősségű szorrel, sosem szedett ki kb semmit, ellenben ragadt utána minden. Természetesen úgy csinaltam, ahogy a leírásban instruálnak. A kudarcok után vettem a márka meleggyanta szettjét, amit évek óta használok folyamatosan és imádom. Hajrá meleggyanta!

viragnyelven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

tenagi

2017. december 11.

Ha olyan piheszőröd van, akkor nem fogja azt kiszedni, az biztos. Egyszer vettem ilyet, életem első gyantázásánál, de rájöttem, inkább én kenegetem a csíkokra a gyantát, mert ez szörnyű. Ami erős azt sem biztos, hogy kiszedi, a vékonyszálúakat meg nem fogja meg...

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

xfxff349

2017. november 26.

Egyáltalán nem szed le semmi szőrt. Kuka az egész...

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Egyáltalán nem szed le semmi szőrt. Kuka az egész...

Miposhka

2017. november 15.

A múltkor nem volt a DMben a Baleásból, elfogyott :( így arra kényszerültem, hogy ezt vegyem. Kevés és majdhogynem használhatatlan. Nem szedi le rendesen a szőrt első lehúzásra sem, pedig nem volt túl sűrű a szőröm, mivel évek óta nem borotválom, csak epilálom vagy gyantázom (most már a gyantára esküszöm). Rengeteget kellett csipeszeznem utána. Két csillagot adok, mert a semminél jobb! :D

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate, Parfum / Fragrance, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.