KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2017. december 29.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Búzavirágvizet tartalmazó gyorslemosó a szemhély és a szempillák sminkjének eltávolítására.  A vízhatlan festéket is oldja, használat előtt felrázandó, nem igényel utólagos lemosást, de ugyanakkor frissíti és nyugtatja a szem körüli zónát.

Ár: 1000 , Eladó: Vyvcsyke
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Kecskemét, Csongrád, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Ár: 1090 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Új, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

exhocmomento

2018. szeptember 20.

Jó kis cucc. A normál szemsminket pikk-pakk lekapja. A vízálló spirállal azért el kell ügyeskedni, de még mindig klasszisokkal jobb rá, mint egy sima micivíz.

Ami szuper, hogy kicsit sem irritál, nem csípi, nem bántja a szemem. Viszont. Az Yves Rocher oldalán a termék leírásában azt ígérik, hogy nem hagy zsíros érzetet. Hát, azt tényleg nem, de olajosat bőven. :D Bár ez annyira nyilvánvaló, hogy nem is értem miért ígérik meg az ellenkezőjét. Az arcomat emiatt eszembe sem jutna ezzel áttörölni, csakis szemsmink eltávolítására használom. Viszont, ami meglepő, hogy egy kis idő után a visszamaradt olajos réteg volt-nincs, eltűnik. Elképzelhető, hogy a szemkörnyékem szomjas kis bőre becuppantja, nem tudom, mindenesetre maradéktalanul megszűnik az a kiállhatatlan, tocsogó olajos érzet. Woo-hoo! :)

Az árát azért csöppet sokallom, de hát mire való a képeslapos kedvezmény, ha nem a drága cuccok lefaragására.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Erangel

2018. szeptember 7.

Ettől jobb sminklemosót még nem találtam:) Több éve használom. Néha próbálom mással helyettesíteni (csak azért mert szeretek új termékeket is kipróbálni).
De mindig visszatérek ehhez:)

Erangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

De mindig visszatérek ehhez:)

Zituska77

2018. július 23.

Soha nem használtam még másféle kétfázisú sminklemosót, ezért nincs összehasonlítási alapom, ez viszont csillagos ötös. Bármilyen vízálló sminket lekap egy pillanat alatt. Valóban hagy maga után egy kis olajos érzést, de én utána még lemosom az arcom géles arclemosóval és micellás vízzel, úgyhogy az olajos érzés nem marad meg. Valamilyen akció keretében szoktam venni, úgy nagyon megéri.

Zituska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

dorcsiga

2018. július 14.

Nekem kicsit zavaróan olajos érzetet hagy maga után, de tény, hogy a legkomolyabb sminket is pillanatok alatt leszedi anélkül, hogy bántaná a szememet

dorcsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

bogarka23

2018. június 15.

Csak ezt használom évek óta! Mivel elég sokat könnyezik a szemem, ezért minden nap vízálló spirált használok. Könnyedén leszedi a festéket, és jó érzés utána, hogy olajos marad a szemem környéke. Én is próbáltam pl a baleás kétfázisút, áhh... közelébe sem ér ennek... :) Az ára egy kicsit borsos, de mi mindig 40%-os kuponnal vesszük és úgy abszolút reális árban van. Egy flakon, nekem kicsivel több, mint 2 hónapig elég, pedig minden nap használom. :)

bogarka23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Gyorsan és kíméletesen tisztítja a szemkörnyéket és a durvább matt rúzsokat és tökéletesen leszedi! Próbáltam rengeteg 2fázisu lemosót, de mindig visszatérek hozzá!

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

kndi

2018. május 23.

Érzékeny szememre, bőrömre imádom. Nagyon keves sminket használok. Maximum a szempillaspirállal kell megküzdenie, de azt is könnyedén leszedi. Bármelyiket is használom!

kndi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Viwi0524

2018. május 19.

Már a második flakonnal használom és nagyon jó. Mindenféle sminket könnyedén leszed a bőrről ☺

Viwi0524
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

alcyone

2018. május 17.

Két hónapja használom, sokáig elég, szépen leszedi a sminket és nem utolsó sorban nem irritál, ami az érzékeny bőröm miatt kiemelten fontos. Az illata is visszafogott, egész kellemes, ráadásul többségében szépek az összetevői is, így nekem sokkal jobban megéri, mint a sima drogériás változat. Kis kiszerelésben vettem meg eddig, még mindig van belőle.

alcyone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Burya

2018. május 7.

Eddig a Garnier sárga micellás vizét használtam, mert csak az szedte le a vízálló szempillaspirált, de mivel egyre inkább a "zöld" cégek termékei felé hajlok, így gondoltam, kipróbálom ezt. Nos, nekem nyomtalanul eltávolított mindent és az illata is kellemes. Kicsit olajos réteget hagy maga után, de a Garnier is ugyanilyen volt és amúgy is le szoktam még törölni az arcom sminklemosás után tonikkal, majd vízzel, aztán hidratáló krém. Úgyhogy összességében nekem tetszik, bevált. Újra fogom venni.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.