KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szkzs, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Krémes és lágy sampon, mely közvetlenül a hajtőnél fejti ki hatását, miközben serkenti a fejbőr vérkeringését. A haj sokkal erősebb, ellenállóbb, és tömörebb lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cicaaholdrol

2018. január 19.

Itteni vélemények miatt vásároltam meg. Eddig 4-5x használtam. Állaga rendben, habzása rendben, illata teljesen jó! (hozzáteszem régen a volt anyósomnak stikában használgattam az YR-es arcápoló cuccait, és ezt azt illatot már arctoniknál is éreztem). Hajhullásomat mérsékelte, ez a legfontosabb!

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Timcsi23

2018. január 12.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatosan... Hajhullason nem segített, illata nem zavaró de nem is kellemes, ezt még valahogy ki lehet bírni. Szárít, ami mondjuk az én esetemben lehet pozitív, hiszen gyorsan zsírosodó hajam van. Őszintén szólva nem olyan nagy szám, mint ahogy az itteni vélemények alapján gondoltam. Ha elfogy, biztos hogy nem veszem újra.

Timcsi23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Izibizi

2018. január 7.

Isteni illata van. Hajhulláson nekem nem segített, de nagyon szép fényes lesz a hajam, illetve a hajmosást plusz egy nappal ki tudom tolni. Kicsit szarít mivel szerencsére parabéneket nem tartalmaz, de ezt egy jó kis kókuszolajos pakolással hajmosás előtt meg lehet oldani vagy egy jó balzsammal.

Izibizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

dreammiyss

2018. január 2.

Már a második üveggel használtam el. Hihetetlenül sokat segített/segít a hajamon pár hét alatt. A barátom nem szereti az illatát, de én hamar megbarátkoztam vele. Nagyon szeretem ezt a terméket!!

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

KK95

2018. január 2.

Szeretem ezt a sampont. 3 hónapja használom és sokkal kevesebb hajam hullik ki és rengeteg babahajam nőtt tőle. A fodrászom is megjegyezte, hogy sokkal dúsabb a hajam. Csaj ne lenne ilyen fű illata.

KK95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 2.

natasa

2018. január 2.

Az utóbbi időben elég sokat gyengült a hajam, így igyekszem hajerősítő termékekkel ápolni. Ezt a sampont az eladó csajszi ajánlására vettem. (Nem is samponért mentem amúgy, csak elkezdtünk beszélgetni róla.)
Nagyon szeretem használni. Kellemesen habzik, és nekem tetszik - az egyébként elég megosztó - erős növény illata is. A hajam pedig igen gyorsan kezdett nőni. Amire pedig nem is számítottam: nagyon fényes, puha, selymes is lett. A használatával egy időben egyre többen kérdezgették, hogy mivel festem a hajam (hennával, de eddig is), mert olyan szép árnyalata és fénye van. Ezt a hatást én a samponnak tulajdonítom.
Remélem továbbra is erősíti hosszabb távon, de én most is elégedett vagyok ezekkel a hatásokkal. Nem zsírosítja a hajam, nem szárítja (balzsamot nem is használok), nem nehezíti el. (november 2.)

UPDATE: Na, mégis zavar a szaga. Nagyon. Érdekes, eleinte tetszett, utána kicsit zavarni kezdett, végül pedig eljutottunk addig, hogy nem tudom már használni. Ehhez még az is hozzájárul, hogy többször begyulladt a szemem. Nem állítom, hogy ettől a sampontól, mert nem tudom. Először kaptam rá a szokásos erős szemcseppet, akkor elmúlt. Utána újra begyulladt. Nem használtam utána ezt a sampont, és utána nem jött elő a szemgyulladás. De még egyszer hangsúlyozom: nem biztos, hogy ettől a sampontól volt. Ezt csak úgy írtam, kicsit magamnak is, ha elfelejteném, miért nem használom már. De a hatása ettől függetlenül nagyon tetszett.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Chrissy

2018. január 2.

Kellemes, krémes állagú sampon a frissen vágott fű illatával...háááát, elég érdekes, ha már illatanyagot tesznek bele, akkor miért pont ezt?! Szerencsére elillan hamar, illetve a többi hajápoló illata érvényesül, amit samponozás után használok.
Őszintén szólva nem hittem ebben a samponban, de a sok jó véleményt olvasva mégis azt gondoltam adok neki egy esélyt. Még csak pár használaton vagyok túl, eddig semmi különöset nem vettem észre a hatását illetően, csak azt, hogy kicsit szárít. Szimpatikus, hogy 2 percig hagyni kell hatni, ebben van ráció, minek amúgy bele a sok jó hatóanyag, ha mosás után rögvest leöblítjük. Nem valami jól habzó sampon, elég sok kell belőle. Én inkább csak a fejem tetején használom, a hajam hosszára egy 2in1 sampont alkalmazok. A hajhullásomon eddig nem változtatott semmit. Elég gyorsan zsírosodik tőle a hajam sajnos, de ezt benyelem, ha hat arra, amire vettem.
Ha elfogy a flakonnal jövök update-elni.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

Ha elfogy a flakonnal jövök update-elni.

Yvike

2017. december 26.

Nekem nem okozott nagy változást. Az illata borzalmas. Nekem balzsam nélkül nagyon szárította a hajamat, nagyon szálká lett tőle.

Yvike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

zöldike'91

2017. december 21.

Tényleg fű illata van, de nekem ez kifejezetten tetszik (amúgy a balzsamok után úgyis más illata lesz a hajamnak). Alaposan tisztít és nem kócolódik a szőkített hajam mosás közben. Szeretem :)

zöldike'91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

vrita90

2017. december 17.

Harom honapja hasznalom, felvaltva a kremsamponnal. Szeretem, joval kevesebb hajam hullik a hasznalata ota. Ket honapja viszont ligetszepeolaj kapszulat ks szedek, az hozta a nagy valtozast a hajamon, ettol fuggetlenul 5 csillag, kiegeszitesnek tokeltes.

vrita90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.