KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szkzs, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Krémes és lágy sampon, mely közvetlenül a hajtőnél fejti ki hatását, miközben serkenti a fejbőr vérkeringését. A haj sokkal erősebb, ellenállóbb, és tömörebb lesz.

Csere is Yves Rocher Hajhullás Elleni Sampon
Ár: 590 Ft / csere , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: 3x használt, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

cslllzr

2018. október 14.

Anyukámnak vettem meg, sajnos nem segített a hajhullásán. Azért elhasználta, azt mondta, hogy nem volt rossz, csak nem használt. :D

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

dkapas

2018. szeptember 3.

A szérummal együtt használtam, de semmi változást nem tapasztaltam. Nálam teljes mértékben hatástalan volt, sőt, a sampon iszonyatosan kócolta a hajam és büdös is. 1 hónap használat után másik sampont vettem, mert úgy éreztem, töri a hajamat. Ritkán teszek ilyet, de ez a termék a kukába kívánkozott nálam!

dkapas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Melpomene21

2018. augusztus 13.

Sajnos a hajhulláson nem segített.

Melpomene21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Sajnos a hajhulláson nem segített.

googles

2018. augusztus 5.

Tobbszor nekifutottam ennek a samponnak.
Lehet, hogy en nem hasznaltam jol (kuraszeruen), vagy pedig nem figyeltem elegge a hajhullas mertekere, de csodat sajnos nem tett. Igy harom csillag.

Ettol fuggetlenul gondolkodom rajta, hogy ujra tesztelem es hatha segit, most megint nagyon hullik a hajam, pedig meg nyar van. 😯

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Tobbszor nekifutottam ennek a samponnak.

pindurmau

2018. augusztus 5.

Nagyon szeretem az illatát, mint a frissen vágott fű :))) Szerintem teszi a dolgát, nincsen vele problémám, talán tényleg kevesebb haj is marad a fésűben, de az évszak függő is, úgyhogy nem mondom, hogy feltétlen a sampon tette, de szeretem :)

pindurmau
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

sophiie

2018. június 28.

A hajhullás ellen sajna nem vált be, nem vettem észre azt sem,hogy minimálisan csökkentette volna. Ettől függetlenül nagyon szeretem mert nem korpásodik és zsírosodik be tőle a fejbőröm. Az illata tipikus gyógynövény illat, kicsit erős, de hozzá lehet szokni.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

plast123

2018. június 12.

Nagyon szuper termék. Szülés utáni hajhullás megállításában csak ez segített.

plast123
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

Nagyon szuper termék. Szülés utáni hajhullás megállításában csak ez segített.

pattelin

2018. május 17.

Sajnos nekem nem vállt be! Nagy mennyiségű hajhullás vette nálam kezdetét, igaz, hogy valószínűleg hormonális okokból. De már majdnem egy flakonnal elhasználtam és ez a termék semmit sem segített! Elkezdtem más, gyógynövényes sampont használni és az meg pár alkalom után már csökkentette a mennyiségét a kihullott hajszálaimnak. Értem én, hogy hormonális problémát nem gyógyít, de reméltem, hogy legálább minimálisan használ!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Metal

2018. április 19.

Nem hogy nem segített de még korpás is lettem tőle.

Metal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Nem hogy nem segített de még korpás is lettem tőle.

Melcsike83

2018. április 18.

Nagyon akartam szeretni, DE... borzasztóan szárítja a fejbőröm, ott is hámlik, ahol eddig soha, amerre csak éri a sampon. Hiába balzsamozok és olajozok utána, nagyon szárít, ugyanakkor gyorsabban is zsírosodik tőle a hajam. Mind emiatt nem tudom huzamosabb ideig használni, szóval, hogy hatásos-e, az számomra sose derül ki.
Az illata nekem még tetszik is, szeretem a gyógynövényes illatokat.

Melcsike83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Az illata nekem még tetszik is, szeretem a gyógynövényes illatokat.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.