KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucainmakeupland, Módosítva: 2015. június 26.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Pórusösszehúzó és hámlasztó hatású mélyen tisztító bőrradír.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

audreyjumper

2016. november 15.

Elég érdekes bőröm van, gyakran változnak a problémáim, évszakok, ételek, stressz hatására, ezt a terméket az apró pattanások, zsírosodás miatt vettem, amik olykor előjönnek, és gyönyörűen rendbetette a bőröm. Eleinte minden nap használtam, bizsergető érzés volt használat után és azonnal bársonyos volt a bőröm. A manuka család éjszakai és nappali krémét is használom, az arcradírt már elég csak hetente 2x. Szerintem sokáig elég lesz, de valószínűleg újra megveszem.

audreyjumper
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

orsi1293

2016. január 25.

jó kis bőrradir, szépen radíroz. :) nem kell belőle sok.

orsi1293
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

jó kis bőrradir, szépen radíroz. :) nem kell belőle sok.

lucainmakeupland

2015. július 2.

Ebben a sűrű fehér pasztában látni is lehet a fehér és kék radírozószemcséket, amik nagysága körülbelül egy grízszemhez hasonlítható, szkeptikus is voltam velük kapcsolatban, ezért mikor először próbáltam jól meg is lepődtem, mert szerencsére sok van benne és erősen lehet velük radírozni, ha az ember nem figyel oda, és túl erősen dörzsöli már-már karcolhat. Nekem szükségem van az ilyen erősségű radírokra, szeretem egyszerűen, viszont hogy ne karcolásba meg sérülésbe menjen át a történet, mindig nedves arcbőrön használom, így eloszlatni is könnyebb és elég belőle körülbelül két borsónyi. Minden este szoktam használni fürdés előtt, körkörös mozdulatokkal masszírozom át vele az arcom, fürdés közben pedig lemosom, néha van hogy rajtahagyom pár percig, ilyenkor körülbelül 3 perc alatt teljesen rászárad az arcomra. Amióta használom úgy érzem, hogy a kombinált bőröm teljesen normalizálódni kezdett, és a pattanások leszárításában is segít! Nagyon megszerettem!

lucainmakeupland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol