183 Days by Trend It Up

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: anetta.filip, az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 8.

Formulája hidratàló hatású betainnal fixálja a sminket és nyári ragyogást kölcsönöz a bőrnek. A fixáló spray-t csukott szemmel fújja a sminkre. Napközben felfrissít és extra ragyogást nyújt.

Ár: 1000 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Bradshaw

2020. július 7.

Szerintem meg igen is "fröcsköl" a szórófej. Nem porlasztja el igazán, és nagy cseppek jönnek belőle, ami nekem kellemetlen. Bánom, hogy megvettem. Soha nem fogom elhasználni. És én azt se látom, hogy csillámos lenne. Nekem csalódás. Az illatát nem is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

virumiru

2020. január 11.

imádtam, mikor 600ér árusították ki kettesével vettem:( nagyon jó a szórófeje, tartósabb is lett a sminkem és nagyon szépen egybeolvasztotta a poros rétegeket. negatívum, hogy gyorsan fogy

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

lenochka

2019. augusztus 6.

Nagyszerű kivitel, friss illat, és nem csípi az érzékeny bőrömet. A sminkem természetes hatású és egész nap tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

amygdala0131

2019. július 22.

Egész jó ez a spray. Nem fröcsköl, jó az illata, és valóban természetes hatású lesz a sminkem tőle. Nincsenek benne csillámok, ami nagy előny. És mintha valóban tartósabb lenne az alapozó a használata után, bár ebben nem vagyok 100%-ig biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.