183 Days by Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 18.

Fixáló baking púder. Finom porpúder a tökéletes arcbőr hatásért. Extra ragyogást kölcsönöz a sminknek és tartósan fixálja azt.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

csaktimi

2020. július 31.

Én nagyon szerettem a 183 days termékeket, amíg lehetett őket kapni, nem értem a Trend it up miért szüntette meg ezt az ágat. Kreatívak voltak, szépek és kevesebb pénzért elég jó minőségű dolgokat lehetett kapni. Mindig vártam, hogy új kollekció jöjjön ki, hosszú ideig elmütyürkéztem olyankor az állvány előtt guggolva :D (és egyébként mások is, az állvány általában mindig le volt fosztva és nagyon szerencsésnek mondhattam magam ha frissen töltve találtam)
Nekem a Bake to bronz van meg, és egészen csodálatos színe van! Alapozóra szoktam felvinni, egyenletesen oszlik el, nem foltos vagy csíkos. Csak nyáron tudom használni mert télen nagyon sötét lenne, de ilyenkor majdnem az egész arcomra jó, kiegyenlíti a fejem és a testem közötti árnyalatkülönbséget. Nagyon szép napcsókolta hatást lehet vele elérni, kis highliterrel és csillogó arany/barna szemhéjpúderral szoktam kiegészíteni és tökéletes a "summer glow".
Az egyetlen gondom az adagolása..mármint ez a fajta adagolás..hogy 5 lyukon kell kipöcögtetnem. Rendkívül idegesítő és béna is vagyok vele, ezen kívül még 2 ilyen púderem van és azokkal is szerencsétlenkedek. Egyszer rengeteg por jött ki belőle, nyilván nem tudom visszatuszkolni és azóta akárhányszor letekerem, garantált, hogy mindenhova kerül belőle...karra, pólóra, fehér ágyneműre, fehér szönyegre...:D Ezen kívül tényleg tökéletes...persze ha nem szereted tapikázni az arcodat napközben, mert nekem rossz szokásom hogy támasztom a fejem (főleg ilyen időjárásban mint ami most van) és akkor eltűnik elég gyorsan! :D szóval ezt nem szabad csinálni és akkor tényleg nagyon jó! :DD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

googles

2019. augusztus 15.

Eleinte semmi se erdekelt a 183 days kinalatabol... mostanra tobb termekkel is bevagodtak nalam. Ez az egyik.

Learazva, pontkedvezmennyel, szinte ingyen vettem meg az utolso ket Bake to Dew es egy Bake to Perfection pudert. Meg csak probaltam, de imadom mindkettot.

A perfection tenyleg csodaszep egyenletes szint es finist ad (vilagos es rozsaszines tonusu borom van).

A dew pedig teszter alapjan azonnal kellett: az a csodaszep, csillogo puder, amire epp vagytam mostanaban (valami csillammanias virust kaptam el). Ebbol kettot is vettem, mivel mar alig kaphato.

Nagyon orulok ezeknek a szinte ingyen megvett kincseknek. 😊

Juj, veletlenul feltoltottem volna duplan...
Szoval a teljes keszletet felvasaroltam ebbol - a Bake to Dew es a Bake to Perfection arnyalatot is. A Bake to Bronze barnasabb borre valo, bronzos, sotetebb, konturozasra is valo por.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Nagyon orulok ezeknek a szinte ingyen megvett kincseknek. 😊

Juj, veletlenul feltoltottem volna duplan...

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone