183 Days by Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Pasztell sárga porpúder makadámdió kivonattal. Csökkenti a pirosságot és elrejti a szem alatti sötét karikákat. Vegán termék.

Ár: 500 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
TDiana

2019. november 1.

Már 1 éve ezt használom és még csak a doboz fele fogyott el. Meg vagyok vele elégedve, szépen mattít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

SugarB

2019. október 17.

Nagy izgatottsággal vásároltam,ami így két hónap használat után alábbhagyott...nagyon porol, és nagyon nehéz megfelelő mennyiséget kinyerni belőle. A színe jó, mattítani is mattít és nagyon finom puha a bőröm napközben, de hosszú távon nagyon szárít. Bourjois healthy mix púderrel keverem újabban, mert úgy tökéletes színe van, viszont így nem terül valami jól...nem lett kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

AligatorBaby

2019. április 21.

A zsíros bőrömre tökéletes is lenne, mert hosszan tartóan mattit, és kb 6 órán át nem is fényesedett átt, viszont ami nem jött be, hogy kicsit ilyen sárgás bőrszínt ad :S Talán sötétebb bőrűeknek jó lehet, de száraz bőrre tényleg nem ajánlom, mert nekik biztos kiszárítja a bőrüket. Nyáron azért mégiscsak elhasználom, mert akkor amúgy is kicsit sötétebb a bőrtúnusom a nap miatt, de újra szerintem nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

curlsandcurves

2018. november 13.

Alig vártam, hogy végre megkaparintsam, de hatalmas csalódás volt. A csomagolása nem túl praktikus, rengeteg pazarlással jár a felvitele, és minden poros lesz tőle. Ezen kívül a t-vonalamon rettentően kiszárította a bőrömet. Még megpróbálom másik alapozóval is, hátha menthető a helyzet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

fuufanni

2018. október 6.

Szem alá nekem túl sötét, arcra tul sárga, a finomsága sem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Szem alá nekem túl sötét, arcra tul sárga, a finomsága sem az igazi.

Emolliensek: Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance