183 Days by Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2021. január 11.

Selymes-matt befejező és "baking" púder zöldtea-kivonattal. Csökkenti a bőr kifényesedését és a pirosságot. Vegán termék.

KERESEM! 183 Days by Trend It Up Loose Powder Shaker - Matcha
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Ralynna
Állapot: -, Helyszín: --, fizetés: --

AligatorBaby

2020. április 2.

Kár, hogy már nem lehet kapni :( nagyon meg voltam vele elégedve, szépen egységesítette alapozás után a bőröm, sajnálom, hogy csak ideiglenes termék volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

virumiru

2020. január 11.

szerintem őt már kivonták, én is kb egy évvel ezelőtt vettem :( pedig nagyon jó kis púder! ha kihoznának valami hasonló vonalat púderben biztos kipróbálnám:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract