183 Days by Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Selymes-matt befejező és "baking" púder mandulaolajjal. Csökkenti a bőr kifényesedését. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

-olcsó.
-nem irritál .
-helyén tartja a sminket
-tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Teljesen jo termék .
-olcsó.
-nem irritál .
-helyén tartja a sminket
-tartós.

amygdala0131

2019. május 28.

Nekem nem okoz gondot az adagolás, beleszórom a kupakjába, és nedves szivaccsal felviszem az arcomra, így csak minimális a veszteség. A púder teszi a dolgát, egész jól helyén tartja a sminket. Ár/érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

purpuratulips

2019. május 11.

Tökéletesen megéri. Mindenképpen öltözködés előtt érdemes használni, de amúgy annyira szerintem nem vészes az adagolása. Én vagy a kupakjába, vagy rögtön sminkecsetre teszek belőle és "ütögető" mozdulatokkal viszem fel. Zsírosodó bőröm van, ezzel nem szokott nap végén sem gond lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

EnciVarga

2019. február 1.

A kiszerelessel es az adagolassal vannak sajnos problemaim, sokszor megszalad a kezem es igy karba vesz a termek. Ar-ertek aranyban viszont csodas 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Orchideadin

2019. január 12.

Nagyon szép színe van és tényleg széppé teszi a sminkem . VISZONT csak akkor hogyha beautyblenderrel/sminkszivaccsal viszem fel, mert úgy szépen belelehet dolgozni az alapozóba és nagyon szép hatása lesz. DE ecsettel katasztrófa, olyan mintha hintőport tennék a bőrömre. Emellett ami nekem személyszerint nem tetszik az a kiszerelése, mivel kikell külön önteni nagyon sok kárbavész. De ha sminkszivaccsal hasznalom nagyon szép végeredményt ad, és egyrészt tartósabbá teszi a sminket másrészt sokkal később fényesedik át a bőröm, mint enélkül. És még az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Arrowette

2018. november 17.

A kiszerelés furcsa, nehéz dolgozni ebből a tégelyből, eléggé púderes hatás lesz a végeredmény az arcomon, de fixáló spray-vel orvosolható. Amúgy ennyi pénzért ez egy jó kis termék szerintem, nem hiszem hogy újra veszem, de elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Nicus

2018. november 10.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a púderrel kapcsolatban.
Mint púder ennyi pénzért tökéletes választás, teszi a dolgát-mattít, fixálja az alapot és szép finise van. Viszonylag tartós is, én egy 12 órás műszak alatt csak egyszer szoktam korrigálni a T vonalam, de azt se mindig.
Az egyetlen ami nekem nem tetszik az a kiszerelés. Én kézfejre szoktam szoktam borítani és onnan ecset segítségével felvinni az arcomra, de sokszor előfordul hogy nagyon megszalad a kis tégely. Oké, hogy olcsó cucc, de nem szívesen pocsékolom. Még gondolkodok, hogy hogyan orvosolhatnám ezt a dolgot.
Ettől függetlenül nem pontozom le, nem rosszabb púder azoknál amiket eddig használtam, viszont kategóriákkal olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a púderrel kapcsolatban.

dorottya96

2018. október 27.

35g mindössze 4 euróért. Muszáj volt kipróbálnom, és bevált! Szép a finish, és egész sokáig bírja. Úgyhogy még be fogok szerezni belőle párat, hogy egy ideig ne kelljen púdervásárlásra adnom a fejem. Egyedül az adagolásával van baj, ecsetre szoktam rászórni, de ez így nem az igazi. Viszont maga a termék ár/érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Emolliensek: Hydrogenated Lecithin
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Zinc Stearate, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77499, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Lipid féle. Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található. A kozmetikai iparban leggyakrabban liposzómák létrehozására és más összetevők bevonására és stabilizálására használják.